menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Zaproszenia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zaproszenia Zaproszenia na imprezy, wykłady otwarte, zjazdy i zloty szkół etc.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-11-2010, 09:57
monika_8 monika_8 jest offline
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 0
Domyślnie Targi dla Seniorów po raz pierwszy w Expo Silesia

Miejscowość: Sosnowiec   Data i godzina: 3-5. 03. 2011 godz 9.00   Wstęp wolny: Nie   Ogłoszenie aktualne do dnia: 02.03.2011   

Premierowa edycja Targów dla Seniorów SENIOR Expo, będąca odpowiedzią na coraz większe potrzeby i problemy osób w wieku 60+, odbędzie się w Expo Silesia w dniach 3 – 5 marca 2011 roku. Targi promować będą m.in.: sport, właściwą dbałość o zdrowie, twórcze spędzanie wolnego czasu oraz formy dokształcania się.
SENIOR Expo skierowane są do wszystkich osób dojrzałych, które pragną aktywnie i ciekawie spędzić jesień życia. Prezentowane podczas targów produkty i usługi będą stanowić odpowiedź na ich potrzeby. W wydarzeniu wezmą udział organizacje i stowarzyszenia seniorów, a także przedstawiciele różnych branż: medycznej, finansowej, ubezpieczeniowej, turystycznej i rozrywkowej.
W programie znajdzie się też miejsce na rzeczową dyskusję. Towarzyszące targom Forum 60+ to platforma, dzięki której spotkają się przedstawiciele władz samorządowych i administracji państwowej, lekarze, socjologowie, przedstawiciele sektora prywatnego. Dyskusje toczyć się będą wokół społecznego, prozdrowotnego i komercyjnego kontekstu funkcjonowania ludzi w wieku dojrzałym.
Organizatorzy targów zapowiadają przełamywanie barier w zakresie postrzegania ludzi starszych, prezentowanie możliwości i szans, jakie mogą na nich czekać, aktywizowanie zarówno władzy ustawodawczej, wykonawczej,* jak i sektora prywatnego, co również sprzyja aktywnemu działaniu w tym obszarze.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.seniorexpo.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 10:41
robert39 robert39 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 6
Domyślnie Sklep Seniora w Szczecinie

Witam Serdecznie,
jak ktoś ma ochotę i trochę czasu polecam odwiedzić sklep dla seniorów w Szczecinie, bogata oferta, super obsługa i przystępne ceny. Jestem już stałym klientem. Dla internałtów polecam ich stronę i sklep internetowy www.extrasenior.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 12:31
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Miałem okazje w takich targach uczestniczyć w Poznaniu - super, teraz 12-13 marca druga edycja i tez mam nadzieję, że będę mógł skorzystać.... dużo wystawców, firm lekarskich, NFZ, sanatoria...i..i ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 14:58
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Miałem okazje w takich targach uczestniczyć w Poznaniu - super, teraz 12-13 marca druga edycja i tez mam nadzieję, że będę mógł skorzystać.... dużo wystawców, firm lekarskich, NFZ, sanatoria...i..i ..
12-13 marca będą też w Poznaniu? Bo te z ogłoszenia to Sosnowiec, niestety.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 15:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał olena
12-13 marca będą też w Poznaniu? Bo te z ogłoszenia to Sosnowiec, niestety.
Wiem, ale w Poznaniu były jesienią, a teraz drugi raz już będą...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 10:42
oloolo oloolo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 48
Domyślnie

W zeszłym roku też były te targi. Fajna sprawa, dużo wystawców. Można je porównać do największych w Polsce Targów Rehabilitacyjnych w Łodzi.
__________________
"Bądź ostrożny czytając książki o zdrowiu. Możesz umrzeć na błąd w druku" - Mark Twain
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 15:29
Jakub007 Jakub007 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 11
Domyślnie

Robert39 napisał:
"Witam Serdecznie,
jak ktoś ma ochotę i trochę czasu polecam odwiedzić sklep dla seniorów w Szczecinie, bogata oferta, super obsługa i przystępne ceny. Jestem już stałym klientem. Dla internałtów polecam ich stronę i sklep internetowym extrasenior.pl"



Znowu ten nachalny gość ze swoim sklepem. Raz jest właścicielem, raz klientem... jakaś schizofrenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 15:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jakub007
Robert39 napisał:
"Witam Serdecznie,
jak ktoś ma ochotę i trochę czasu polecam odwiedzić sklep dla seniorów w Szczecinie, bogata oferta, super obsługa i przystępne ceny. Jestem już stałym klientem. Dla internałtów polecam ich stronę i sklep internetowym extrasenior.pl"

Znowu ten nachalny gość ze swoim sklepem. Raz jest właścicielem, raz klientem... jakaś schizofrenia.

Dlaczego tak uważasz? Gość wcale nie nachalny a w sklepie są ciekawe artykuły właśnie służące seniorom, nie każdy ma siłę, albo nie każdemu chce się szukać po mieście, bo to i takich sklepów niewiele... więc o ile ktoś aż nie tak nachalnie reklamuje swój sklep, służący seniorom, na naszym forum to nie widzę nic szkodliwe w zamieszczeniu choćby kilku postów zamiast postów o kolorze majtek.. a każdy orze jak może....
a Robert zrobił to bardzo grzecznie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 20:40
Jakub007 Jakub007 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Dlaczego tak uważasz? Gość wcale nie nachalny a w sklepie są ciekawe artykuły właśnie służące seniorom, nie każdy ma siłę, albo nie każdemu chce się szukać po mieście, bo to i takich sklepów niewiele... więc o ile ktoś aż nie tak nachalnie reklamuje swój sklep, służący seniorom, na naszym forum to nie widzę nic szkodliwe w zamieszczeniu choćby kilku postów zamiast postów o kolorze majtek.. a każdy orze jak może....
a Robert zrobił to bardzo grzecznie...
Też nie mam nic przeciwko reklamie, ale czytam już chyba czwarty post Roberta i raz jest sprzedawcą, a raz klientem i to mnie denerwuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ExtraSenior - Pierwszy w Szczecinie Sklep dla Seniorów robert39 Różne 3 17-03-2011 12:27
ExtraSenior - Pierwszy w Szczecinie Sklep dla Seniorów robert39 Szczecin 0 30-06-2010 00:29
Mój pierwszy raz kufa86 Humor, zabawa - wątki archiwalne 60 18-05-2009 19:57
Targi Rozwodowe w Warszawie - komentarze ciekawski Ogólny 7 25-02-2009 19:50
Ruszają 12. Targi Książki - komentarze Ludgarda Ogólny 1 24-10-2008 16:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.