menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 01-01-2009, 00:54
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ja też po pięćdziesiątce. Sporo, ale nie daję się ustawić w roli grzecznej matrony. Mam swoje pasje, które wypełniają moje życie. Jakoś nie widzę szczęścia w całkowitym podporządkowaniu się roli kobiety, która gotuje, opiekuje się wnukami, nie ma czasu na książki, komputer i spotkania towarzyskie. Pomagam córkom opiekować się wnukami. Mus to mus. Tylko one doceniają to, że ja to robię dla nich. One pomogą mnie, a ja im. A babcia też jestem nietypowa. Nawet na drzewo z wnukami wejdę. A co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 01-01-2009, 01:13
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Popieram Cię w całej rozciągłosci- ja tez nie dałam się wrobic w rolę babci od rana do wieczora i w rolę matrony, nie zabiłąmw sobie dziecka i mam ogromne parcie na życie- zawsze miałam, wiec trudno je utłuc....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 01-01-2009, 18:05
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Kiedy 14 lat temu mój syn (jedynak) mając 21 lat wyfrunął z gniazda 120 km dalej by rozpocząć samodzielne życie byłam załamana. Dzisiaj z perspektywy tych lat wiem, że zrobił dobrze zwłaszcza dla siebie, gdyż szybko stał się samodzielnym człowiekiem. Tak więc nigdy nie musiałam buntować się wręcz przeciwnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 02-03-2010, 05:14
mama2 mama2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 82
Domyślnie

milo sie tu czyta. Zwlaszcza, ze to dotyczy rowniez mnie. To nie jest bunt po 50-tce. Normalna kolej rzeczy. Przeciwko czemu sie buntowac. Dzieci dorosly, usamodzielnily. Szybko. U meza grzywka jakos tak wysoko sie zaczyna i inny kolor wlosow siwy. Nie wyobrazam , ze na emeryturze spoczne na laurach. Mam nadzieje, ze znajde jakas prace na kilka godzin, bo samo zajmowanie sie domem to za malo. Trzeba zadbac o meza bo jakis czas jest sam. Na wszystko przychodzi czas. Spokojniej jakos ostatnio. Wiele spraw przyjmuje sie z dystansem. Nie ma takiego pospiechu, nerwowy. Zmadrzal czlowiek na stare lata. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 10-03-2010, 11:04
adriana57's Avatar
adriana57 adriana57 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 181
Super

Cytat:
Napisał pan_tobiasz
Witam
jestem dziennikarzem i przygotowuję program telewizyjny o kobietach po pięćdziesiątce, które postanowiły się "zbuntować". Pisząc o buncie mam na myśli np takie sytuacje:
- kobieta po wielu latach pożycia małżeńskiego postanowiła się rozwieść z mężem
- kobieta odeszła od męża do innego faceta - niekoniecznie młodszego
- po wielu latach bycia kurą domową kobieta powiedziała swojemu mężowi mniej więcej tak: "przez całe życie byłam kurą domową, nie czułam się kobietą, teraz to się powinno zmienić" i zażądała od męża "szaleństwa, imprez, Kanarów i seksu".
Narazie chciałbym sprowokować dyskusję, później - kto wie - może któraś z Pań chciałaby wystąpić przed kamerami?
Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.
Chyba się nieco spóźnił Pan z tym tematem.Dziś kobiety
są wyzwolone.Jak są kurami to z własnej woli ,jak rozwodzą
się to nie koniecznie z przyczyny męża.Zakochują tak samo jak
młodsze wiekiem.Jedynie co je różni to doświadczenie,łatwiej
odróżniają i oddzielają ziarno od plew.Są bardziej zaradne niż
mężczyżni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 10-03-2010, 11:13
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał adriana57
Chyba się nieco spóźnił Pan z tym tematem.Dziś kobiety
są wyzwolone.Jak są kurami to z własnej woli ,jak rozwodzą
się to nie koniecznie z przyczyny męża.Zakochują tak samo jak
młodsze wiekiem.Jedynie co je różni to doświadczenie,łatwiej
odróżniają i oddzielają ziarno od plew.Są bardziej zaradne niż
mężczyżni.
adriana57
Jak widzę to raczej Ty co nieco się spóźniłaś z odpowiedzią bo pan_Tobiasz pisał to trzy lata temu.
Co do zaradności Co ma płeć do tej zaradności NIC Kobieta może być bardzo niezaradna i może być bardzo zaradna, to samo tyczy mężczyzn. Pozdrawiam
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 11-03-2010, 20:18
adriana57's Avatar
adriana57 adriana57 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 181
Gaduła

Cytat:
Napisał tadeusz50
adriana57
Jak widzę to raczej Ty co nieco się spóźniłaś z odpowiedzią bo pan_Tobiasz pisał to trzy lata temu.
Co do zaradności Co ma płeć do tej zaradności NIC Kobieta może być bardzo niezaradna i może być bardzo zaradna, to samo tyczy mężczyzn. Pozdrawiam
Myślę ,/ mimo spóźnionej reakcji/że temat buntu kobiet nie został wyczerpany.Są
jeszcze miejsca na świecie gdzie kobiety nie są wyzwolone.
Oczywiście mężczyźni w swojej ocenie zawsze są górą,niektórzy nawet cerują skarpetki. Natomiast po rozwodzie nie radzą sobie najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 11-03-2010, 20:34
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał adriana57
Myślę ,/ mimo spóźnionej reakcji/że temat buntu kobiet nie został wyczerpany.Są
jeszcze miejsca na świecie gdzie kobiety nie są wyzwolone.
Oczywiście mężczyźni w swojej ocenie zawsze są górą,niektórzy nawet cerują skarpetki. Natomiast po rozwodzie nie radzą sobie najlepiej.
adriana57
Pisałem o polskiej, europejskiej rzeczywistości. Jeśli chodzi o mnie to nie jestem po rozwodzie a jestem wdowcem. Od lat młodzieńczych umiem dbać o siebie, gotować, prać sprzątać itd. Tak nauczyła mnie mama. W czasie małżeństwa byliśmy małżeństwem partnerskim. Gdy bylem w domu to ja gotowałem , opiekowałem się dziećmi itd.. Piszę po prostu o sobie.
Obecnie często opiekuję się sześcioletnia wnuczka. Oby wszystkie kobiety tak sobie radziły to by było świetnie.
ps.. obecnie cerowanie skarpetek jest bez sensu. Nowe są bardzo tanie
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 11-03-2010, 20:47
adriana57's Avatar
adriana57 adriana57 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 181
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
adriana57
Pisałem o polskiej, europejskiej rzeczywistości. Jeśli chodzi o mnie to nie jestem po rozwodzie a jestem wdowcem. Od lat młodzieńczych umiem dbać o siebie, gotować, prać sprzątać itd. Tak nauczyła mnie mama. W czasie małżeństwa byliśmy małżeństwem partnerskim. Gdy bylem w domu to ja gotowałem , opiekowałem się dziećmi itd.. Piszę po prostu o sobie.
Obecnie często opiekuję się sześcioletnia wnuczka. Oby wszystkie kobiety tak sobie radziły to by było świetnie.
ps.. obecnie cerowanie skarpetek jest bez sensu. Nowe są bardzo tanie
W takim razie jest Pan wyjątkowym facetem,tylko pan To-biasz sugerował bunt kobiet /a mogą się buntować i mężczyźni/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 11-03-2010, 20:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Dla jasności nie uważam się za wyjątkowego. Znam dość spore grono podobnych menów. Jak się nie chce widzieć to się nie widzi. Miałem też zakręty życiowe o czym pisze w uzależnieniach. Ot normalny facet jakich wiele na tym świecie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 14-03-2010, 06:36
zrycla's Avatar
zrycla zrycla jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 101
Domyślnie

dołącze sie do dyskusji Tobiasza jeżeli już to moze zrobic artykoł kobieta szczęsliwa po -50 tce Rozwodow to mamy dosyc
Byc i siedziec w domu to nie tylko męczarnia i poswięcenie , pod warnnkiem ze ma sie u boku kochaną osobe Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 18:34
Agnieszka83 Agnieszka83 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Kraków, Polska
Posty: 5
Domyślnie zaproszenie do programu tv

Jestem dziennikarką telewizji tvn, przygotowujemy się do realizacji cyklu programów, do których pragniemy zaprosić dojrzałe Panie, które miały już ,bądź poszukują związku z dużo młodszym partnerem. Chcemy w programie pokazać, że nie ma w takich sytuacjach niczego złego, że takie związki mają rację bytu, że liczy się uczciwość partnerów wobec siebie, uczucie, a nie różnica wieku, choć wiadomo, ze nie zawsze się to sprawdza

Zapraszam wszystkie chętne Panie do kontaktu, pierwsze rozmowy telefoniczne do niczego nie zobowiązują

Zapewniamy dobrą zabawę, miłe 2 dni spędzone w Krakowie oraz rekompensatę finansową.

Wszystkie chętne Panie proszę o e-mail ze zwrotnym nr telefonu na adres: a.kniotek@tvn.pl lub o kontakt na nr tel. 511 151 151
Liczy się kolejność zgłoszeń!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Modelki po 50 –tce - komentarze Jagoda Ogólny 17 28-08-2013 06:57
Australia: kobiety po 50-tce najszczęśliwsze - komentarze Biedronka Ogólny 9 19-03-2010 13:41
Makija kobiety dojrzaej - komentarze malgos651 Ogólny 43 07-01-2008 16:26
Po 70-tce też można harcować - po internecie! jolita eSenior 13 27-11-2007 18:49
Psychika kobiety destiny Różności - wątki archiwalne 61 03-05-2007 10:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.