menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-06-2011, 08:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
WYKLUCZENI !!! cieszycie się?


Bartosz "Agent'' Arłukowicz wziął sprawy w swoje ręce,
po tym, jak premieru przestało odpowiadać na jego rozpaczliwe telefony pod tytułem CO DALEJ?

Seniorzy!
Opuście przychodnie lekarskie, do tej pory będące przybytkiem waszej rozrywki,
co słusznie i empatycznie zauważyła posłanka Mucha.

Teraz w każdy czwartek, wraz z innymi starcami i studentami ( nie wiem czemu, ale przypomina się słynny rozkaz osły i uczeni do środka), macie się udać do teatru.
Za złotówkę.
Spieszcie się kochani, bo zaraz kończy się sezon, a po sezonie może skończyć się sam Ojciec Wykluczonych.

Aha, jeśli jesteście w jakiś sposób niepełnosprawni, możecie udać się także do fryzjera.
Minister nie zaznaczył, czy także za złotówkę, i czy Jaga Hupałło wyraziła zgodę.

Cieszycie się?
Bo ja szaleeeenieee !
  #2  
Nieprzeczytane 17-06-2011, 08:38
Esia Esia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 134
Domyślnie

jest w tym sporo racji..wiem to, bo mam w rodzinie lekarza pierwszego kontaktu. Dla przykładu powiem, że latem liczba starszych osób u lekarza drastycznie spada, wraz z rozpoczęciem sezonu ogródkowego.
Natomiast sposób przedstawienia problemu jak dla mnie nie do przyjecia, nie mówiąc już o pomysłach na jego rozwiązanie
  #3  
Nieprzeczytane 17-06-2011, 13:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

No niestety.
Wypada mi przeprosić za ten wątek; pośpiech jest dobry tylko przy łapaniu pcheł.

Ojciec Agent Wykluczonych nie wpadł sam na ten genialny pomysł z emerytami, o co go zresztą podejrzewałam.
Ukradł go. I to komu!
Muzykowi Wszechczasów.
Hołdys Zbigniew, bardziej znany obecnie jako ch....złamany , ma pretensje o plagiat.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1c804

Na miejscu Bartosza oskarżyłabym Hołdysa od 'ch....' o kradzież pomysłu od Marii Antoniny.
Ona też zaproponowała głodnym chleba poddanym- ciasteczka.

Czy nie czas moi panowie z rządu do Conciergerie , razem z waszymi pomysłami?
  #4  
Nieprzeczytane 17-06-2011, 18:49
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Hołdys, podobnie jak Arłukowicz, robi wszystko, aby zaistnieć.Żałosne to zabiegi i seniorom na pewno w niczym nie pomogą.PO tu sie trochę zagalopowała.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 22-06-2011, 07:56
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

wcale Nie Czuję Się Wykluczona.
  #6  
Nieprzeczytane 22-06-2011, 08:34
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
wcale Nie Czuję Się Wykluczona.
Ja również.
Lilu
ależ Ty nie zamartwiaj się tym,że teatry mogą być w czwartki przepełnione.Kto ulubił sobie spędzanie czasu w przychodni i tak będzie to robił,wszak w teatrze należy ,jeżeli już nie oglądać,to przynajmniej nie rozmawiać w czasie spektaklu.A z kim można by omówić życie sąsiadów i kiedy ,podczas antraktu ,trochę malo czasu.
__________________
  #7  
Nieprzeczytane 22-06-2011, 17:50
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Zwracam uwage , że nie okreslono z czego mam byc wykluczona- czy zakluczona- panstwa,miasta, mojej pracy, generalnie ze wszystkiego?

Lila, a jako wykluczona mogę skorzystac w ramach znizki ze SPA, darmowych wczasów( czy tylko w miejscu odosobnienia?)Jak na razie wykluczeni ( w mojej branzy) moga korzystac z rehabilitacji czekajc na nia - powiedzmy cztery miesiące- jak oczywiscie nowy minister( co za rewelacyjna nazwa i stanowisko)sypnie groszem- bo na razie cieniutko, cieniutko...DLA MNIE BOMBA- ale czego nie robi sie dla dobra rodakow - szczegolnie przed wyborami...
  #8  
Nieprzeczytane 22-06-2011, 19:35
Barakuda Barakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Chrzanów
Posty: 1 276
Domyślnie

A ja się czuję "wykluczona". Wykluczono mnie z młodości
  #9  
Nieprzeczytane 22-06-2011, 20:09
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Cos Ty- wejdz na watek A to Polska wlasnie- zobaczysz jak dobrze jest w naszym kraju-moze zostalas pozbawiona mlodosci- ale jaka czeka Cie świetlana starosc...
  #10  
Nieprzeczytane 23-06-2011, 14:31
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barakuda
A ja się czuję "wykluczona". Wykluczono mnie z młodości
Nie rozumiem.Masz żal,że miałaś młodość za skromną,za biedną? Prawie wszyscy mieliśmy w naszym kraju taką młodość,ale śmialiśmy się i cieszyliśmy życiem. Do tyłu nie ma się co oglądać.Bądżmy zadowoleni,że naszym dzieciom i wnukom jest lepiej.
Prawie wszystkim w Europie,którzy korzystają z państwowej służby zdrowia nie jest najlepiej - to do babcieli.
  #11  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 00:59
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Ale osochozi? Będa wykluczać bo przyjechal pułkownik z UBe?
Nie z UBe tylko Zubek, z Londynu...
Aaa, to do skubania szarpii poproszę, na przedstawieniu teatralnym jak znalazl, heh!
__________________
  #12  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 07:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
..... a jako wykluczona mogę skorzystac w ramach znizki ze SPA, darmowych wczasów( czy tylko w miejscu odosobnienia?).........DLA MNIE BOMBA- ale czego nie robi sie dla dobra rodakow - szczegolnie przed wyborami...
Wystarczy trochę poszperać i nie odpędzisz się od 50% zniżek i ofert w Groupon, na wczasy, weekendy, SPA. Trochę roboty jest, bo i wybór bardzo duży. Miej zasadę jak Ci źle to se popraw nie patrz na rząd
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #13  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 16:10
alwa alwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Szczytno
Posty: 33
Domyślnie

Panu Hołdysowi skończyły się koncerty,ale gratulacje za pomysł na kasę
Może dołożą te złotówki,które wezmą ci tzw.artyści do emerytur a wykluczeni sami wybiorą z jakiej rozrywki skorzystają?
Natomiast gdyby Jaga Hupałło za złotówkę to dajcie znać,nawet zagłosowałabym odpowiednio
Na linku podanym przez Lilę znalazłam taki komentarz:"zdecydowana wiekszośc tzw seniorów w Polsce zyje w ubóstwie lub nędzy , a tu wesołe chłopaki z PO fundują im zamiast chleba igrzyska... a Premier ma weekend czterodniowy i lata w te i we wte samolotem za jedyne 300 tys zł do domku..."
Wobec tego wątpię czy to 50% akurat wykluczonym pomoże!
  #14  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 20:12
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Jaroslawie- sprawy moje to ja od parudziesieciu lat mam w swoich rękach- z róznymi wynikami. Chcialabym tylko aby rzadzący nie wtrącali sie w moje sprawy i nie psuli tego com zbudowala.
  #15  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 20:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Jaroslawie- sprawy moje to ja od parudziesieciu lat mam w swoich rękach- z róznymi wynikami. Chcialabym tylko aby rzadzący nie wtrącali sie w moje sprawy i nie psuli tego com zbudowala.
Ja też i najlepiej mi się żyło za "władzy" pisu dlatego, że nie znali się na gospodarce i do niczego się nie wtrącali tylko wietrzyli wszędzie spiski, ale medialnie mi nie leżą A Groupon, Babcielu to fajna sprawa.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #16  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 21:21
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Jarosławie , co to jest Groupon?- bom ciemna. natomiast najbardziej odpowiada mi SPA.Czy to to samo?
  #17  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 21:26
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Jarosławie , co to jest Groupon?- bom ciemna. natomiast najbardziej odpowiada mi SPA.Czy to to samo?

groupon.pl - już ich poprosiłam, żeby nie dawali mi ofert, bo nie dam rady, za stara jestem
  #18  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 21:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
groupon.pl - już ich poprosiłam, żeby nie dawali mi ofert, bo nie dam rady, za stara jestem
Co znaczy stara, stary może być pies a kobieta jest dojrzała Im bardziej dojrzała tym lepiej, bo i więcej umie i więcej może
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #19  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 21:47
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

O rany, to ja w dalszym ciagu optuję za SPA.
  #20  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 21:52
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Spa też dają
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wykluczeni Onetka Senior w banku 17 25-09-2017 07:09
Cyfrowo wykluczeni? Polacy 50+ nie korzystają z Internetu - komentarze lahatiel Ogólny 101 10-07-2011 16:33
wykluczeni.org - poszukuję osób chętnych do wymiany poglądów gosia1972 Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 10-03-2009 16:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.