menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 17-04-2009, 21:29
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Zero powinno być tam, gdzie spacja. Trzeba dłużej przytrzymać klawisz.
no i jest , dzięki Alsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 02-02-2011, 09:45
Malwina S. Malwina S. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 28
Domyślnie

takie telefony cegły są ostatnio ponoć bardzo modne ;-)
syn kupił mi telefon dla seniorów z wielkimi przyciskami i takim dużym z napisem SOS pośrodku Barel S201 się nazywa i działa jak trzeba. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 02-02-2011, 10:33
Lusia's Avatar
Lusia Lusia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: małopolska,
Posty: 68
Domyślnie

Znam adwokata który dostał komórkę od dzieci ale nie umie obsługiwać i nie chce się nauczyć. Komórka leży w biurku!!
__________________
;cechą człowieka jest błądzić, głupiego w błędzie trwać;(łacińskie)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 02-02-2011, 17:08
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Też znam panią adwokat, która na rozprawie nie umiała wyłączyć komórki i musiała pomagać jej klientka. Był ubaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 02-02-2011, 18:24
Janczar's Avatar
Janczar Janczar jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Łódzkie
Posty: 695
Domyślnie

Też znam radcę prawnego, który nie używa tel. kom. i się tym szczyci.
Ja uważam, że komórka jest dla mnie a nie ja dla komórki, więc jak jestem dostępny pod tel. stacjonarnym to komórka jest najczęściej wyłączona. Jak jestem na dworze to komórka jest włączona (nie zawsze)
Pozdrawiam
Czarek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 02-02-2011, 18:29
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Ja za to jestem otwarta na wszystkie nowiny techniczne. W dzisiejszych czasach, nie rozumiem jak ktoś nie potrafi wykonać prostych czynności jak włączyć lub wyłączyć komórkę.
Przecież nie trzeba od razu kupować bardzo skomplikowanej.
Odkąd dostęp do komórki stał się dostępny dla każdego, pozbyliśmy się telefonu stacjonarnego , gdzie trzeba płacić abonament za to tylko,ze posiadasz telefon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 04-02-2011, 09:48
Malwina S. Malwina S. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiesia51
Ja za to jestem otwarta na wszystkie nowiny techniczne. W dzisiejszych czasach, nie rozumiem jak ktoś nie potrafi wykonać prostych czynności jak włączyć lub wyłączyć komórkę.
Przecież nie trzeba od razu kupować bardzo skomplikowanej.
Odkąd dostęp do komórki stał się dostępny dla każdego, pozbyliśmy się telefonu stacjonarnego , gdzie trzeba płacić abonament za to tylko,ze posiadasz telefon.

zwłaszcza osoby jeszcze aktywne zawodowe, które z racji wieku maja problemy ze wzrokiem, powinny zaopatrzyć się w tego typu telefon z olbrzymimi klawiszami, głośnymi dzwonkami, dużym wyświetlaczem i zdefiniowanym przyciskiem SOS

w końcu wiele osób po 60 jeszcze pracuje, co z nimi w takim razie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 04-02-2011, 11:42
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Malwinko, zgadzam sie seniorowi, nie jest potrzebny telefon, który robi zdjęcia itd. Telefon ma tak jak napisałaś, mieć funkcje potrzebne seniorowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 04-02-2011, 12:33
kawusia's Avatar
kawusia kawusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: nibylandia,polska
Posty: 5 347
Domyślnie

Zgadzam się z Elizką i Malwiną S.co do komórek dla seniorów.Wiem na własnym przykładzie,kupiłam wypasioną komórkę i owszem ma aparat,dyktafon,wideo i różne bajery,ale żeby to wszystko opanować,to muszę się solidnie przyłożyć.
Wzrok mam dobry,czytam i piszę bez okularów,ale pamięć co do czynności w komórce,a jest ich bardzo dużo po prostu zapominam.
Musiałabym co dzień ćwiczyć,a po dłuższym czasie nie używania pewnych czynności,zaczynam od nauki,albo przypominania i tak w kółko.
Co do telefonu stacjonarnego,muszę go mieć ponieważ od tego zależy mój internet czekam jak się skończy umowa,to zaraz zlikwiduję
Bardzo bym była wdzięczna za jakieś wskazówki co do przyłączy internetu.Zaznaczam,że mieszkam we własnym domku i nie mam dostępu do internetu,tak jak np.w blokach.
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
__________________
Kawusia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 04-02-2011, 12:38
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał kawusia
Zgadzam się z Elizką i Malwiną S.co do komórek dla seniorów.Wiem na własnym przykładzie,kupiłam wypasioną komórkę i owszem ma aparat,dyktafon,wideo i różne bajery,ale żeby to wszystko opanować,to muszę się solidnie przyłożyć.
Wzrok mam dobry,czytam i piszę bez okularów,ale pamięć co do czynności w komórce,a jest ich bardzo dużo po prostu zapominam.
Musiałabym co dzień ćwiczyć,a po dłuższym czasie nie używania pewnych czynności,zaczynam od nauki,albo przypominania i tak w kółko.
Co do telefonu stacjonarnego,muszę go mieć ponieważ od tego zależy mój internet czekam jak się skończy umowa,to zaraz zlikwiduję
Bardzo bym była wdzięczna za jakieś wskazówki co do przyłączy internetu.Zaznaczam,że mieszkam we własnym domku i nie mam dostępu do internetu,tak jak np.w blokach.
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
Ja mam internet radiowy za 45 zł. Miałam Orange nie polecam, a wręcz odradzam. Przy drzewach, złej pogodzie co chwilę zrywa. Paskudztwo . Słyszałam,że niezłe są internety w Plusie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.