menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Muzyka > Muzyka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Muzyka - wątki archiwalne Muzyka - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 15:18
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie moja propozycja

Aby skasowac wszystkie watki muzyczne i stworzyc dwa nowe:
Muzyka bardzo dobra w orginalnym wykonaniu
Muzyka kiepska wszystko jak leci bez sensu i cenzury
  #22  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 16:18
lorison's Avatar
lorison lorison jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 16 686
Domyślnie

Był to mój prywatny list do moderatorów i administracji.
Nie wyraziłem zgody na jego publikowanie.
Administrator odpowiedział mi prywatnym listem.
Jola list opublikowała.
Jest to naruszenie podstawowych zasad różnego rodzaju
forów.
Prosiłem Jolę by swój post z listem wycofała.
Nie zrobiła tego.
W tej sytuacji przychylam się do wypowiedzi Joanny.
Moje wątki proszę zlikwidować.
Sądziłem,że moderatorzy będą zbierali opinie
uczestników forum muzycznego.Te prywatne( bez publikowania) i te publiczne zawarte w postach.
Pisałem na priv bo nie chciałem zbytnio podwyższać
temperatury dyskusji.

Ostatnio edytowane przez lorison : 12-09-2007 o 16:21.
  #23  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 16:35
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie Witam wszystkich Forumowiczow

Cytat:
Napisał Basia z Żor
T.rex jak ściągnąć muzykę,którą podajesz.ja tam tylko widzę jak wstawić?
Z rapidshare.com/ ściągamy klikając na link wyświetli nam się strona z ofertą kąta płatnego, na dole strony klikamy na "Free"
Przenosi nas wtedy na stronę ściągania.Jeśli szukasz jakiejś muzyki a masz kłopot ze ściągnięciem (limity) to napisz postaram się wrzucić na inny serwer.

PS.Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy obdarzyli mnie wyrozumiałością i i nutką sympatii.
Zaglądam tutaj sporadycznie z braku czasu ale postaram się coś o sobie napisać, rozumiem że w profilu.
Pzdr.
  #24  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 16:45
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie Do forumowicza Larison

SWzanowny Panie
Jestem gospodarzem tego topiku i proszę nie prowadzić dyskusji nie związanej z muzyką tym bardziej że Pańska wizja forum kompletnie mnie nie interesuje.
Jeśli posiada szanowny Pan jakieś zapędy modelatorskie to proszę zgłosić się do administratora aby przyznał Panu uprawnienia modelatorskie.
Dodam że jedynie obowiązującym na forum jest regulamin a nie Pańskie ustalenia co do sposobu funkcjonowania forum.
Proszę nie zaśmiecać tego topiku a jałowe dyskusje prowadzić w swoich,
  #25  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 17:26
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Trochę ostro, T.rex, jak sądzę...

...nie wnikam w meritum, chociaż - jeśli pobędziesz trochę na tym forum - zorientujesz się, że dygresje są naszą specjalnością...
Ale po pierwsze - należałoby przeczytać nick dokładnie (Lorison), po wtóre - mamy tu moderatorów, a nie modelatorów, po trzecie zaś - myślę, że można uwagę zwrócić w sympatyczniejszym tonie. Jesteś gospodarzem wątku - nie moderatorem. A ja do tej pory na wątki muzyczne wchodziłam, żeby poprawić sobie humor, a nie zepsuć...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #26  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 18:07
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

T.rex może i założyłeś ten wątek,ale nie jesteś jego właścicielem ,jak narazie nic konkretnego nie przekazałeś.A jeśli masz dyktować komu co i gdzie ma pisać załóż sobie prywatne forum,tam będziesz królem i panem.A dyskusja wybuchła z powodu założenia wątku.J osobiście nie mam nic przeciwko kilku wątkom,o ile się nie powielają.A muzyki jest tyle i tak przez wielu ludzi różnie interpretowanej,że wręcz istnieje konieczność wielu wątków.Ale niech będą z sensem.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #27  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 18:40
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie

Po pierwsze przepraszam za przekręcenie niku, nie było to zamierzone.
Po drugie co do tonu, może i ostro jednak pod wszystkimi moimi wczorajszymi wpisami znalazły się stosowne komentarze tego Pana i nikt na to uwagi nie zwracał.
Jest pewnie z 20 topików o muzyce a tylko ten okazał się niewłaściwym. Od porządku na forum są moderatorzy i nikt nie powinien forsować swojej wizji forum, które topiki mają pozostać a które nie , dlatego właśnie, że topik z tematycznego zamienia się właśnie w taki jak ten.
Proszę mi wybaczyć, chciałem tylko popisać o muzyce ale widzę że to jest dosyć trudne.
  #28  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 18:41
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Byla sobie Muzyka.... Fakt ze powstawalo coraz wiecej watkow, ale to nie byl glowny problem ,to zawsze mozna bylo spokojnie rozwiazac .I bylo cicho spokojnie , na innych watkach powstawaly zawirowania , dyskusje,nieraz ostre ,jak to dyskusje. Ale na watki muzyczne szlo sie po spokoj relaks , zabawe . Szlo sie, do pewnego czasu .Najpierw przyszła Basia z Żor .i spokoj sie skonczyl .Nie bede opisywac ,mozna dyskusje z Basia przeczytac w innych watkach .A tak na marginesie Basiu jakis czas temu otworzylas wlasne forum ,ktore jak do tej pory jest "martwe"
Dlaczego zamiast mieszac , balaganic tutaj nie postarasz sie go ozywic .? nie potrafisz?
Następny to T.rex tu juz nie bede komentowac . Sami poczytajcie .No i byl spokoj byla muzyka ii?
I tylko od nas kochani zalezy czy ten spokoj nadal bedzie
Lorisonie , Jolita zle zrobila ,wpisujac Twoje propozycje bez twojej zgody , ale z drugiej strony dobrze ze wszyscy moga je przeczytac i sie do nich ustosunkowac . Uwazam ze bardzo dobrze to zrobiles . Popieram ..
__________________
  #29  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 18:42
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Przepraszam Lorisona

za nietakt. Następnej korespondencji w porę nie odczytałam i stało się...Nie po raz pierwszy potwierdzam, że dobrymi chęciami...i t.d. A nawiasem mówiąc nie wyobrażałam sobie, że dyskusja n.t. rozmieszczenia postów winna być zachowana w tajemnicy. Proponowałam priv. żeby oszczędzić miejsce na wątkach.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #30  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 18:47
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kunegunda
T.rex może i założyłeś ten wątek,ale nie jesteś jego właścicielem ,jak narazie nic konkretnego nie przekazałeś.A jeśli masz dyktować komu co i gdzie ma pisać załóż sobie prywatne forum,tam będziesz królem i panem.A dyskusja wybuchła z powodu założenia wątku.J osobiście nie mam nic przeciwko kilku wątkom,o ile się nie powielają.A muzyki jest tyle i tak przez wielu ludzi różnie interpretowanej,że wręcz istnieje konieczność wielu wątków.Ale niech będą z sensem.
Bardzo bym jednak prosił nie ciągnąć tych pouczeń bo to nie ma nic wspólnego z tematem.
Sytuacja wygląda tak, że jestem zmuszany do odpowiedzi na posty a potem Szanowna Pani pisze, że nic konkretnego nie napisałem.
Powtarzam jeszcze raz nie interesują mnie niczyje wizje forum, co ma być, jak, kto co powinien pisać ponieważ ilu jest forumowiczow tyle koncepcji, uszanuje tylko rady moderatorow i przyjacielskie.
Pozdrawiam
  #31  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 18:57
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał T.rex
Po pierwsze przepraszam za przekręcenie niku, nie było to zamierzone.
Po drugie co do tonu, może i ostro jednak pod wszystkimi moimi wczorajszymi wpisami znalazły się stosowne komentarze tego Pana i nikt na to uwagi nie zwracał.
Jest pewnie z 20 topików o muzyce a tylko ten okazał się niewłaściwym. Od porządku na forum są moderatorzy i nikt nie powinien forsować swojej wizji forum, które topiki mają pozostać a które nie , dlatego właśnie, że topik z tematycznego zamienia się właśnie w taki jak ten.
Proszę mi wybaczyć, chciałem tylko popisać o muzyce ale widzę że to jest dosyć trudne.
Widzisz Trexie nasze forum jest takie, ze wszyscy dbamy o spokoj i ład . Czasem komus sie zdazy cos wpisac nie tak i wtedy to poprawiamy . Gdybys spokojnie najpierw poczytal wszystkie watki muzyczne widzialbys ze my nie chcemy w nich linkow /na te jest osobny watek/ ani tytulow zamieszczanych hurtem . Wlasnie na ten temat byla swego czasu rozmowa z Basia . My wiemy jak sie poslugiwac wyszukiwarka .Twoja muzyka ponadczasowa ? muzyka zawsze jest ponad czasowa , zobacz jakie piekne utwory wklejali Lorison. Kangur, Karol Tessai inni . I to ci wlasnie pisal Lorison , Anielka ,o to im chodzilo, a ty od razu z wielkiej litery " a co nie podoba sie" pewno ze nie podoba . zawsze bedzie sie nam nie podobalo zle zachowanie .Wchodzac w jakies towarzystwo wypada najpierw sie rozgladnac jakie panuja zwyczaje , Co nie znaczy ze zawsze trzeba im przyklaskiwac , ale rozgladnac sie wypada . nie od razu z porzadkami .
__________________
  #32  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 19:40
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie

Nie mam obowiązku czytać wszystkich topików i proszę nie oskarżać mnie o zaistniałą sytuacje.
Co do tytułów hurtem..
Moglem przecież podać tylko link do płyty, to był jeden link a dla jasności wkleiłem tylko zawartość płyty.
Sorry muszę przeczytać jeszcze raz dokładnie regulamin
  #33  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 23:08
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał T.rex
Nie mam obowiązku czytać wszystkich topików i proszę nie oskarżać mnie o zaistniałą sytuacje.
Co do tytułów hurtem..
Moglem przecież podać tylko link do płyty, to był jeden link a dla jasności wkleiłem tylko zawartość płyty.
Sorry muszę przeczytać jeszcze raz dokładnie regulamin

No chyba najwyższa pora
Wyjątek z regulaminu pkt 3: "Przed założeniem tematu należy sprawdzić, czy nie występuje już temat podobny, używając w tym celu wyszukiwarki."


  #34  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 23:12
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał T.rex
SWzanowny Panie
Jestem gospodarzem tego topiku i proszę nie prowadzić dyskusji nie związanej z muzyką tym bardziej że Pańska wizja forum kompletnie mnie nie interesuje.
Jeśli posiada szanowny Pan jakieś zapędy modelatorskie to proszę zgłosić się do administratora aby przyznał Panu uprawnienia modelatorskie.
Dodam że jedynie obowiązującym na forum jest regulamin a nie Pańskie ustalenia co do sposobu funkcjonowania forum.
Proszę nie zaśmiecać tego topiku a jałowe dyskusje prowadzić w swoich,

Skoro Pan sie uważa za gspodarza, warto było zapoznać się ze wszystkim wpisami powyżej tego. A jest w nim również mój, w którym wyraźnie piszę dlaczego ten wątek nie poleciał
Cytat:

niniejszy wątek zostawiam na razie do dyskusji nad tym jak ostatecznie podzielić/połączyć istniejące wątki - w innym wypadku rzeczywiści by wyleciał jako powielający tematykę

Niniejszym zamykam ten wątek jako niezgodny z regulaminem i powielający wątki już istniejące. Na temat tego jak Państwo wyobrażacie sobie podforum Muzyka, zapraszam do wątku, który za chwilę utworzę.
  #35  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 23:20
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał lorison
Był to mój prywatny list do moderatorów i administracji.
Nie wyraziłem zgody na jego publikowanie.
Administrator odpowiedział mi prywatnym listem.
Jola list opublikowała.
Jest to naruszenie podstawowych zasad różnego rodzaju
forów.
Prosiłem Jolę by swój post z listem wycofała.
Nie zrobiła tego.
W tej sytuacji przychylam się do wypowiedzi Joanny.
Moje wątki proszę zlikwidować.
Sądziłem,że moderatorzy będą zbierali opinie
uczestników forum muzycznego.Te prywatne( bez publikowania) i te publiczne zawarte w postach.
Pisałem na priv bo nie chciałem zbytnio podwyższać
temperatury dyskusji.

Informuję, że Jolita została na miesiąc zawieszona w pełnieniu funkcji moderatora - z powodu jak wyżej. Post o którym mowa został usunięty fizycznie z serwera - co oznacza że już nikt go nie przeczyta.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
malowanie i muzyka Ditta Hobby, pasje 30 04-12-2008 22:55
Muzyka poważna irex Muzyka - wątki archiwalne 589 22-09-2008 19:23
muzyka bardzo wazna Pani Slowikowa Muzyka - wątki archiwalne 370 05-07-2008 23:37
Muzyka relaksacyjna alpha Muzyka - wątki archiwalne 3 15-04-2008 13:57
Muzyka ponadczasowa- ścieżki dźwiękowe Sgerr Muzyka - wątki archiwalne 58 20-02-2008 06:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.