menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Muzyka > Muzyka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Muzyka - wątki archiwalne Muzyka - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 19:56
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Ewita powiedziała-Jak to mówi jedna z naszych? - buduję obwodnicę...moderator powinien budować most albo zrezygnować.wiecie, zaczyna się pralnia robić...
__________________


  #42  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 19:56
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Powiem jeszcze,

że to nie jest "atak" tylko po prostu pewne spostrzeżenia. Nie ma w tym niczego dziwnego, że nie wszystkim wszystko sie podoba.
Ewito, ja też wybudowałam obwodnicę w stosunku do niektórych osób. Cóż...
Ja jestem adminem forum na innym portalu. Nigdy nie pozwalam sobie na samowolne kasowanie czyichś postów, nawet jeśli są ostre, a tam prowadzone są czasem ostre dyskusje. Ale za to jest ciekawie, nie ma słodzenia ani dziubdziania, i pomimo słownych utarczek - lubimy się, bo to trwa już parę lat! Mowy nie ma o ZAKAZIE tworzenia wątków! Każdy pisze o czym chce i jak chce. I tak moim zdaniem (skromnym) powinno być.
A teraz pozdrawiam i znikam - nie wiem czy na zawsze, ale w każdym razie na jakiś czas.
  #43  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 19:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie Acha ...sorry

Cytat:
Napisał Basia z Żor
podpisuję się pod tym co pisze Bianka-odniosłam takie właśnie wrażenie wchodząc na to forum ale myślałam,że to tylko wrażenie.Jeśli uważacie,że ktoś jest Wam nie na rękę to zamknijcie forum tylko dla wybranych-to nic złego,tak się dzieje w necie.Zrobicie weryfikację przy rejestracji i po sprawie.Jeśli się nie sprawdzą poprosicie o opuszczenie kółka.Burzę z piorunami już dostałam od tar-ninki ale będą chyba odgłosy z pomrukami ,oby na temat

Basiu,ani burza ...ani pomruk... .ale doskonale pamiętam owe zarzuty.Wybrani...
Jeżeli nic nie masz przeciwko ,to napisz kogo masz na myśli ?
I czy to jest w sensie pozytywnym,czy na odwrót?
Bo jeżeli ja na ten przykład robię coś nie tak,to mam szansę to przemyśleć.A tak zachodzę w głowę...ja tyż ? azaliż nie ?
  #44  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:10
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

absolutnie nikogo nie mam na myśli-ale można odnieść wrażenie,że nie chcą tu nikogo ponad tych co już się zadomowili.a że ja się nie zadomowiłam to żegnam,mimo wszystko było fajnie-zawsze to nowe doświadczenie.Będzie mi bardzo miło jeśli mimo wszystko odwiedzicie mnie na moim tak krytykowanym forum-puknij jeśli masz ochotę,nikogo nie wyrzucamy a raczej zapraszamy
__________________



Ostatnio edytowane przez Basia z Żor : 13-09-2007 o 20:14.
  #45  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:12
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

" niejaka tar-ninka " nie napisala tak jak cytujesz -te uwazaj co piszesz jestes niegrzeczny - Badz łaskaw jezeli piszesz to pisz prawde.
Ktory twoj post byl niegrzeczny? Chyba wiesz co znaczy w necie pisanie duzymi literami , a ty do Anielki napisales duzymi i na czerwono . Pamietasz co ? uwazasz ze to bylo grzeczne ?
To ze zgadzalam sie ,z Lorisonem a nie z toba ,nie znaczy ze upowaznia cie do obrazania mnie i nazywaniem potakiwaczem . Poprostu mam takie samo zdanie co i Lorison i nie tylko ja. Czy potakiwaczami sa też ci ,ktorzy tobie potakują? moje posty sa bzdurne bo ciebie nie chwalą?
Nie napisalam tez tak - A Lorison to nam wkleja piękną muzykę - juz pisalam , jezeli cytujesz rob to dokladnie .
Chwalisz" hanabarbera " Gdybys byl inteligentny to zadalbys sobie troche trudu dla osoby ,ktora jak piszesz pierwsza okazala ci zyczliwosc i postarał prawidlowo jej nik napisac . Nie wiem czy wiesz ale takie przekrecanie imion swiadczy o tym ze tego kogos lekcewazysz . . Nie podoba ci sie ze " jeden pisze a pięciu potakuje " a poco maja wszyscy pisac ? wszyscy sie zgadzaja . w czym masz problem , chcesz aby cale forum z toba dyskutowalo?
Piszesz ze Lorison oskarzyl cie o " nie przestrzeganie ustalen formowego kółka różancowego"
a juz slowa ktore na koncu skierowales do Lorisona
swiadcza o twojej arogancji zadufaniu i sory ale i głupocie . Do kolka rozancowego nas nie odsylaj ty bys tam pasowal .
__________________
  #46  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:20
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie Nie jest tak żle...jednak

Cieszy mnie to co piszą Panie powyżej ponieważ przekonuje sie, ze są jeszcze forumowicze (forumowiczki) które mają odwagę nie zgadzać się z jakimś dziwnie pojętym porządkowaniem tego forum w kierunku izolacjonizmu.
Pragnę zwrocić uwagę, że forum jest publiczne i wszyscy mają jednakowe prawa a ilość posiadanych postów czy fakt że "wkleja nam piękną muzykę" jest bez znaczenia,
Uwaga dla porządkowiczow, jedyny możliwy sposób przeforsowania bzdurnych tez o ograniczaniu ilości topików to zmiany w regulaminie a nie ataki personalne "Bo myśmy uradzili"
Ponieważ przyjdzie nowy forumowicz, przeczyta regulamin, założy topik i znów będziecie musieli walczyć że nie nabija postów w jedynie słusznych topikach
  #47  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:25
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia z Żor
absolutnie nikogo nie mam na myśli-ale można odnieść wrażenie,że nie chcą tu nikogo ponad tych co już się zadomowili.a że ja się nie zadomowiłam to żegnam,mimo wszystko było fajnie-zawsze to nowe doświadczenie.Będzie mi bardzo miło jeśli mimo wszystko odwiedzicie mnie na moim tak krytykowanym forum-puknij jeśli masz ochotę,nikogo nie wyrzucamy a raczej zapraszamy
Sznowna Pani Basiu to nie wrażenie taka jest prawda, smutna zresztą.
Jak pani zauważyła wykasowano po mnie co sie dalo i nikt nie posiadł tyle kultury aby napisać "Sorry! z linkami miał Pan racje tylko jak widać powyżej dalej brną w kierunku konfrontacji
  #48  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:26
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Bianko, na litość!

Cytat:
Napisał Bianka
że to nie jest "atak" tylko po prostu pewne spostrzeżenia. Nie ma w tym niczego dziwnego, że nie wszystkim wszystko sie podoba.
Ewito, ja też wybudowałam obwodnicę w stosunku do niektórych osób. Cóż...
Ja jestem adminem forum na innym portalu. Nigdy nie pozwalam sobie na samowolne kasowanie czyichś postów, nawet jeśli są ostre, a tam prowadzone są czasem ostre dyskusje. Ale za to jest ciekawie, nie ma słodzenia ani dziubdziania, i pomimo słownych utarczek - lubimy się, bo to trwa już parę lat! Mowy nie ma o ZAKAZIE tworzenia wątków! Każdy pisze o czym chce i jak chce. I tak moim zdaniem (skromnym) powinno być.
A teraz pozdrawiam i znikam - nie wiem czy na zawsze, ale w każdym razie na jakiś czas.
Jestem tylko moderatorem! Nie adminem, który ma prawo likwidować wątki! (na naszym forum - zauważ - czyni to bardzo rzadko). Dlaczego więc moje prywatne zdanie traktujesz jako atak??? Między nami mówiąc - właśnie ciebie zacytowałam...
Mam wrażenie, że nie podoba ci się fakt, że bardzo sobie cenię muzykę, którą zamieszczał Lorison - a to mi chyba wolno? Tak samo, jak wolno mi wytknąć nowemu uczestnikowi forum, że nas lekceważy, przeinaczając nicki? Jestem zmęczona tłumaczeniem spraw oczywistych. Wolno mi? Ech, myślę, że trudno wytłumaczyć prawdę komuś, kto jej dostrzec nie chce...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #49  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:26
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

proszę mi mówić Basiu-będzie mi bardzo miło
__________________


  #50  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:29
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

ok,znikam do siebie-było miłochoć bardzo lubię muzykę-kto mi teraz coś podrzuci?
__________________



Ostatnio edytowane przez Basia z Żor : 13-09-2007 o 20:32.
  #51  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:33
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
....ani pod Biancą ani pod Basią z Żor,z tej prostej przyczyny ,że nie znam szczegółów...

Natomiast ...rex..czyli król .Okaż królewską wspaniałomyślność i nie obrażaj się na wszystkich.Przecież klub to nie tylko wątki muzyczne..
Ja osobiście na muzykę wchodzę z rzadka,ale miłe mi jest to zrożnicowanie.Wiesz , myślę iż zabrać się zawsze zdążysz .
Może jeszcze poczekaj trochę ,aż będziesz miał naprawdę dosyć osób ,które nie potakują dla zasady ...bo nie lubią mówić ..tak..

Co Ty na to ????
Za Wiki.....
T. Rex (początkowo znana jako Tyrannosaurus Rex) to brytyjska grupa muzyczna założona przez Marca Bolana. Założona została w Londynie w latach sześćdziesiątych, a zyskała sławę w latach siedemdziesiątych jako grupa glamrockowa.

Grupę charakteryzuje wysoki, żywiołowy śpiew wokalisty, któremu towarzyszy ciężkie gitarowe brzmienie.

i nie obraża tylko pisze prawdę
  #52  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:35
T.rex's Avatar
T.rex T.rex jest offline
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia z Żor
ok,znikam do siebie-było miłochoć bardzo lubię muzykę-kto mi teraz coś podrzuci?
Ja, wszystko co zechcesz, jestem kolekcjonerem muzyki od młodości i mam niezłe zbiory.
Pzdr.
  #53  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:41
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Cenię sobie

skromność... To jest cecha wielkich ludzi...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #54  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:42
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Ewito,

Cytat:
Napisał Ewita
Jestem tylko moderatorem! Nie adminem, który ma prawo likwidować wątki! (na naszym forum - zauważ - czyni to bardzo rzadko). Dlaczego więc moje prywatne zdanie traktujesz jako atak??? Między nami mówiąc - właśnie ciebie zacytowałam...
Mam wrażenie, że nie podoba ci się fakt, że bardzo sobie cenię muzykę, którą zamieszczał Lorison - a to mi chyba wolno? Tak samo, jak wolno mi wytknąć nowemu uczestnikowi forum, że nas lekceważy, przeinaczając nicki? Jestem zmęczona tłumaczeniem spraw oczywistych. Wolno mi? Ech, myślę, że trudno wytłumaczyć prawdę komuś, kto jej dostrzec nie chce...
Mój post NIE JEST skierowany personalnie do Ciebie!!! Napisałaś, że jesteś zmęczona atakami - odpowiedziałam, że to nie atak z mojej strony, tylko pewne uwagi. Na miłość boską - czytaj uważnie.
Przeinaczanie nicków może wynikać z nieuważnego czytania, z literówek itd. - przecież to NOWY uczestnik! Czemu zaraz odsądzać go od czci i wiary, bo do kogoś nieprawidłowo się zwrócił??
Jesteście tutaj niezwykle przewrażliwieni. Jedna Lilka jak co - to pyskuje i po sprawie I tak powinno być. A nie ciągle "proszę mnie nie pouczać" i tak dalej w tym stylu.
  #55  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:45
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Bianko!

Mogę napisać tylko tyle: przykro mi, że mnie tak właśnie oceniasz. I to wszystko...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #56  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:46
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie I jeszcze dla jasności sprawy:

Mnie TEŻ podobała się muzyka, którą prezentował nam Lorison. I żałuję, że zdecydował się odejść. Mam nadzieję, że się rozmyśli i wróci.
  #57  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 20:46
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Bianko,

Cytat:
Napisał Bianka
Nie będę wnikać w istotę sporu z Lorisonem, której nie znam, bo nie czytałam usuniętego postu Lorisona. Chcę jednak powiedzieć, że w powyższej wypowiedzi T.rexa są trafne spostrzeżenia. Rzeczywiście na forum są pewne osoby, które nigdy (prawie nigdy) nie mówią nic od siebie, niczego właściwie nie wnoszą, tylko potakują, albo zdrówka życzą /.../
Jak na każdym forum, również tutaj istnieje pewna grupa, jakby "równiejsza" od pozostałych "równych" uczestników. Taki primus inter pares Pisała o tym kiedyś chyba Kunegunda. Może tego nie zauważacie, ale to się rzuca w oczy nowoprzybyłym.
Mogłabym jeszcze pisać w tym duchu, ale myślę, że nie ma potrzeby, bo moim zamiarem nie jest obrażenie kogokolwiek, tylko obiektywne spojrzenie.

cytuję tylko tę część Twojego postu, który chciałam skomentować. Twoim zamiarem było obiektywne spojrzenie na forum. Czy wg Ciebie te pewne osoby, które nic nie wnoszą, mają się wynieść z Klubu? A może Ty z tego nic nie masz, ale im to potrzebne? Przecież nie pasożytują na Tobie, możesz ich posty pomijać.
A ci równiejsi czym Cię irytują? Ja zauważyłam grupę, która ma własne zdanie. Może to ta grupa, o której mówisz. Też niedobrze?
Jestem zniesmaczona tak jak Ty całą >zadymą< z Rexem. Ale po Twojej wypowiedzi będę bardzo długo zastanawiała się nad każdym swoim postem. Gadam czasami o niczym, bo mi to potrzebne. Okazuje się, że jest to bardzo zle oceniane... Zaśmiecam forum? Tylko dla kogo ono jest?
  #58  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Eeeeee tam ,zaśmiecasz ALUSIU.Ty ,co mogłaś zostać kombatantem Powstania Warszawskiego,gdyby tylko wcześniej Cię zrobili...

Wiecie co ?
Wyobraźcie sobie,że jesteście w Domu Seniora,który ja prowadzę...
Wszyscy za karę nie dostaliby budyniu,a Tyranozaurus nawet kolacji,tylko bawarkę ...
I spaceru - niet.Tylko pomyśleć o sensie istnienia...o przemijaniu...Ta chwila ,w której było nieporozumienie- już przeminęła..
Czas ,w którym ja to piszę....za kilka minut odleci w przeszłość..
Tik...tak...tik...tak... Czy warto ,kochani ????
  #59  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:02
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Moi Kochani ,nie było mnie całe popołudnie.Ale weszłam poczytałam i jestem zbulwersowana.Po pierwsze:jak bede chciala sobie poszukac muzyki to wejde na wielkie forum muzyczne w w wielu tysiącach watkow znajde co mi bedzie "pasiło,ale nie musze,bo mamy tu wspaniałych ludzi,ktorzy nam nadawali muzyke /od razu do posłuchania/,która była dla nas ważna.Po drugie czy ktos nie romie co to znaczy słowo "senior"?wiekszośc z nas od niedawna para sie z takim urządzeniem jak komputer.mamy troszke wiecej lat niz 25 i nie zawsze jesteśmy w stanie ogarnąć pwene rzeczy,a bardzo sie staramy.A po trzecie,my tez bywalismy na innych forach i nie odpowiadało nam jakie tam panowały zasady,dyskusje i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy.Ja tu napewno zostane.Nikogo nidgy nie obraziłasm i nie zrobie tego.Jeżeli komus zwócilam uwage to robie to grzecznie.Zroumcie to jest forum dla ludzi,którzy chca pogadać z bratnimi duszami,wiekszość z nas jest samotna/nawet we dwoje/ i bardzo nam zależy,żeby było w miare miło i sympatycznie.I to tyle co mam do powiedzenia.I mimo wszstko serdecznie pozdrawiam i milego i spokojnego wieczoru zycze.yg29jy3.gif
  #60  
Nieprzeczytane 13-09-2007, 21:06
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Alsko,

Cytat:
Napisał Alsko
cytuję tylko tę część Twojego postu, który chciałam skomentować. Twoim zamiarem było obiektywne spojrzenie na forum. Czy wg Ciebie te pewne osoby, które nic nie wnoszą, mają się wynieść z Klubu? A może Ty z tego nic nie masz, ale im to potrzebne? Przecież nie pasożytują na Tobie, możesz ich posty pomijać.
A ci równiejsi czym Cię irytują? Ja zauważyłam grupę, która ma własne zdanie. Może to ta grupa, o której mówisz. Też niedobrze?
Jestem zniesmaczona tak jak Ty całą >zadymą< z Rexem. Ale po Twojej wypowiedzi będę bardzo długo zastanawiała się nad każdym swoim postem. Gadam czasami o niczym, bo mi to potrzebne. Okazuje się, że jest to bardzo zle oceniane... Zaśmiecam forum? Tylko dla kogo ono jest?
Po kolei. Osoby, które niczego prócz w kółko tych samych fraz pisanych codziennie nie wnoszą nie interesują mnie i omijam ich posty. Ja też zbudowałam sobie małe prywatne obwodniczki. Może im to do czegoś potrzebne, nie wnikam. Stwierdzam tylko fakt, że tak sie dzieje.
Co do równiejszych. Otóż nie tylko oni mają własne zdanie. Każdy je ma. Ale nie wszystkie opinie są jednakowo traktowane. To w porządku?
Twoje "gadanie o niczym" i nie tylko Twoje zresztą, nie przeszkadza mi. To forum tak ma, że są wątki "o niczym" - to relaksujące i dobre, bo można się trochę powygłupiać, jak ktoś ma czas i ochotę. Powiedz mi, gdzie, w którym miejscu ja napisałam o zaśmiecaniu forum? Jeżeli stawiasz zarzuty, to czytaj uważnie, co piszę.
Dla kogo forum? Ano własnie - dla kogo? dlaczego są kasowane samowolnie wypowiedzi forumowiczów? dalczego wprowadzana jest cenzura? Dla czyjej wygody? Wg czyjego wzorca? Dlaczego niektórzy są ofukiwani za swoje wypowiedzi, a inni nie?
Wiesz, nie chce mi się już pisac dalej...
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co zrobić ? lawenda Rodzina bliższa i dalsza 18 21-04-2008 13:23
Co zrobić z niepotrzebnymi książkami? kufa86 Książka, literatura, poezja 22 05-03-2008 18:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.