menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-05-2014, 22:06
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Pani "profesor Pawlowicz"


Każdy z nas się cieszy,że mamy tyle ,pięknych,mądrych kobiet.
Ja każdą kobietę szanuję bo one na to zasługują jako matki,żony czy osoby nam najbliższe.Kochamy je.
Niestety w naszym Kraju mamy też kobiety,które nie zasługują na to aby nazywać je kobietami..Jest ich wiele...W Sądach piszą o kobietach,które zatraciły cechy ludzkie. To straszne...
Okazało się,że jest taka pani,która nie zasługuję na to aby nazwać ją kobietą gdyż jad nienawiści zasłania jej resztki zdrowego rozsądku. Ona mieni się profesorem prawa...żenada.
Ze wszystkim można się zgadzać lub nie to kwestia wyboru ale tu miarka się przebrała...Ta pani jest Posłem RP i my i spora grupa emerytów i rencistów w swojej cząstce opłaca tą osobę Sejmie.
Pytam czy to się godzi aby taka "osoba" reprezentowała Sejm RP wypisując takie wypowiedzi do innych czy tez do EU.
Uważam,że ktoś we Władzach PIS powinien ukrócić te jej błazenady..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-05-2014, 22:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Ja bym ją ukrzyżowała, tak jak pani artystka Nieznalska ukrzyżowała męski narząd płciowy.
Żądam równości dla narządu damskiego!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 09-05-2014, 22:45
Dzanina-1's Avatar
Dzanina-1 Dzanina-1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 3 638
Domyślnie

W sejmie jest wiele posłów podobnych w wypowiedziach p. Pawłowicz i my na nich płacimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 00:25
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Na pytanie,dajmy na to,w krzyżówce "kojarzy się z bydłem",większość szukałaby odpowiedzi wśród pojęć;obora, pastwisko,pastuch.
Zatem p.Pawłowicz zupełnie słusznie człowieka (profesora!),który do innych zwraca się per "bydło" skojarzyła z pastuchem.
O celności określenia świadczy oburzenie z jakim się spotkalo.Prawda boli najbardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 08:45
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie jak to było z manipulacją bydłem

jak to było z tym bydłem - bajka o stadzie posłusznych baranów,

nie mylić z fałszywie przedstawioną przez Walta Disney'a historii o lemingach - trzymając się wszechobecnej zoologii w retoryce PiSu

Cytat:
Są jednak granice milczenia. Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno. W kraju za rządów braci Kaczyńskich działo się coraz gorzej. Koszmarna koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin przynosiła skandal za skandalem. Polityczne wiarołomstwo stało się normą. Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. Stało się dla mnie jasne, że jego wizja budowy lepszej Polski, której zaufały miliony Polaków, okazała się jednym wielkim oszustwem. Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i - jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków - "przestać uważać bydło za niebydło".

Bo nie mogłem już dłużej tolerować ciągłego politycznego kłamstwa. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, kiedy widziałem, jak miejsce Kazimierza Marcinkiewicza, który miał być premierem przez cztery lata, zajmuje Jarosław Kaczyński, który przecież wcześniej zapowiedział stanowczo, że w sytuacji, kiedy jego brat jest prezydentem państwa, oszczędzi Polakom dwóch bliźniaków na najwyższych stanowiskach w Polsce. Nie mogę również dotąd pojąć, dlaczego Kaczyński zdecydował się na wciągnięcie do rządu najbardziej skompromitowanej grupy w historii polskiego parlamentaryzmu - czyli Samoobrony. Kiedy zaś patrzyłem na coraz większy udział tajnych służb i organów wymiaru sprawiedliwości w polityce państwa, przypominały mi się mroczne czasy PRL.

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie...-wstydzic.html

Cytat:
Nieśmiertelność manipulacji: Kaczyński kontra Bartoszewski

Można zastanowić się jeszcze, dlaczego wyborcy PiSu, są tak pewni znaczenia owych słów W.Bartoszewskiego. W przypadku tzw. prostego wyborcy to proste: żadna babcia nie będzie dociekała gdzie jest to źródło. Żaden dziadek nie będzie szukał źródła, czyli numeru Dziennika z 22 października 2007 r. Poza tym, jak by ktoś nawet dostarczył im tenże artykuł, nie będą analizować, co podmiot liryczny miał na myśli. Oni mają to już „wdrukowane – co Bartoszewski wtedy powiedział”. Nie mają powodu nie ufać w tej materii Jarosławowi Kaczyńskiemu. Ani Radio Maryja, w którym o tym prawiono z oburzeniem. Oni są dla nich AUTORYTETAMI. Autorytetom wierzy się bez zastrzeżeń.
http://maruda.salon24.pl/117112,nies...a-bartoszewski
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 09:54
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Amelio,Amelio! Przecież jesteś rozsądną kobietą więc co się dziwisz. Tak samo było z "grubą kreską" Mazowieckiego, identycznie z " Polska to nienormalność" Tuska oraz "dziadkiem z Werhmachtu" itp.
Kiedy Podłość spotyka Głupotę to rodzą się potworki, bo zwykle Podłość dobrze wie jak faktycznie było,jaki kontekst i jaki prawdziwy sens,ale zwykle też wie,że to najprostszy sposób na uwiedzenie Głupoty - vide "ciemny lud to kupi"!
Dlatego skoro Podłość wie, a Głupota nie jest w stanie pojąć, czy warto wyjaśniać i tłumaczyć?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 11:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Amelio,Amelio! Przecież jesteś rozsądną kobietą więc co się dziwisz. Tak samo było z "grubą kreską" Mazowieckiego, identycznie z " Polska to nienormalność" Tuska oraz "dziadkiem z Werhmachtu" itp.
Kiedy Podłość spotyka Głupotę to rodzą się potworki, bo zwykle Podłość dobrze wie jak faktycznie było,jaki kontekst i jaki prawdziwy sens,ale zwykle też wie,że to najprostszy sposób na uwiedzenie Głupoty - vide "ciemny lud to kupi"!
Dlatego skoro Podłość wie, a Głupota nie jest w stanie pojąć, czy warto wyjaśniać i tłumaczyć?
Ci co wiedza jak było i jak bydło "muczało" kiedy miała być minuta ciszy, to wiedza i dla nich temat zamknięty a ci co rżną głupa to będą rznęli dalej, niezależnie od pobranych nauk, do końca świata i jeden dzień dłużej. Niech rżną, nienawiść szybciej zabija jak rak.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 12:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Muczało bydło także w wieku Bydłoszewskiego iz lepszym rodowodem , bo nie czas był na cmentarną kampanię. To chyba jasne?

Zanim pani profesor werbalnie się stoczyła,
pan ''profesor'' Bartoszewski dał próbkę swych możliwości i to nie raz. Pani Pawłowicz wtłoczyła mu jego chamstwo z powrotem w gardło i dlatego podniósł się wrzask dzieci poczętych na Rakowieckiej i ich przydupasów.
Wszak oni są przyzwyczajeni do innego języka swoich guru, na przykład ''dać w ryja'' ( Lis do Putina, odważna bestia)
lub ''walnąć z baśki'' ( idol Owsiak ze Złotego Melona).

....
Powód edycji później.

Ostatnio edytowane przez Lila : 10-05-2014 o 13:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 12:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Amelio,Amelio! Przecież jesteś rozsądną kobietą więc co się dziwisz. Tak samo było z "grubą kreską" Mazowieckiego, identycznie z " Polska to nienormalność" Tuska oraz "dziadkiem z Werhmachtu" itp.
Kiedy Podłość spotyka Głupotę to rodzą się potworki, bo zwykle Podłość dobrze wie jak faktycznie było,jaki kontekst i jaki prawdziwy sens,ale zwykle też wie,że to najprostszy sposób na uwiedzenie Głupoty - vide "ciemny lud to kupi"!
Dlatego skoro Podłość wie, a Głupota nie jest w stanie pojąć, czy warto wyjaśniać i tłumaczyć?


Orędzie godne poety, ale ja w kwestii formalnej;
to jak, bo już nie wiem, był ten dziadek w Wehrmachcie czy nie był? A może w SS nie daj Boże?
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarz...hcie-i-ss.html
Mamusia nauczyła się polskiego w wieku dojrzałym czy wcześniej? Ciocia z czworgiem dzieci zginęła na Gustlofie, który był przecież Nur fur Deutsche?
Osobnik uznaje tylko niemieckie kolędy czy może o zgrozo! polskie?
O co chodzi? Nie rozumiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 13:21
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Lilu - po tym, co napisałaś, cieszę się, że jestem kotem...

Przy okazji - szkoda, że nikt nie chce pójść śladem Cypru i dokonać wewnętrznego rozbioru Polski - pół dla katolików, pół dla ateistów, pół dla PiS, pół dla reszty...
Byłby Eden i Nod...

A pani profesor Pawłowicz ma prawo powiedzieć, o to powiedziała, o ile pan profesor Bartoszewski powiedział to, co sugerują mu, że powiedział.
Tylko wtedy pani Pawłowicz zgadza się z panem Bartoszewskim w ocenie społeczeństwa, czyli że jesteśmy raczej stadem niż narodem.

Pozostaje pytanie, czy nie robimy wszystkiego, by okazało się, że mają rację...
Jeśli oboje powiedzieli to, co sugeruje się, że powiedzieli...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 14:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Senesco, Cypr nie jest podzielony pół na pół.

Ps. a co oznacza, że jesteś kotem? hmm...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 14:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senesco
A pani profesor Pawłowicz ma prawo powiedzieć, o to powiedziała, o ile pan profesor Bartoszewski powiedział to, co sugerują mu, że powiedział.
Tylko wtedy pani Pawłowicz zgadza się z panem Bartoszewskim w ocenie społeczeństwa, czyli że jesteśmy raczej stadem niż narodem.
Czyli znaczy, że przedwojenne pokolenie profesorskie i powojenne pokolenie profesorskie można zbilansować, wsadzić do jednego kotła i na mydło??? A może jak jesteśmy stadem to może lepiej na karmę dla kotów poprzez Bakutil? Ja wiem, że u Ciebie zawsze trudno o zajęcie konkretnego jednoznacznego stanowiska, zawsze się wywiniesz aby wilk był syty i owca zdechła ze starości.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 10-05-2014 o 15:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 14:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

I na tym polega urok i wyjątkowość ( absolutna) senesco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 15:10
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Jarosławie - ani pan Bartosiewicz nie jest "przedwojennym" profesorem, ani pani Pawłowicz "powojennym".
Moje stanowisko jest bardzo konkretne - prostotę myślenia bardzo niewiele dzieli od prostactwa.
Pan Bartoszewski jest człowiekiem przedwojennej kultury, ale powojenego działania. Nie jest świętym. Jest świadom wagi słowa i pozycji, z której słowo wypowiada.
Pani Pawłowicz uczyła się już świata mediów. Nie ważne, co powie, ważne by było głośno.
Jest prawnikiem, ale choć nie zachowuje tzw. "ostrożności procesowej", jednak dba, by nigdy nie przekroczyć granic prawa.

Kłopot nie w tym, co mówią oboje, ale w tym, co dodaje echo.

Nie jestem admiratorem pani Pawłowicz, ale - powtarzam - gdyby ktoś nazwał społeczeństwo bydłem, to epitet pastucha nie jest obraźliwy.
Ponieważ większość polityków traktuje wyborców jako bezmyślne stworzenia, sądzę że pastuchów mamy aż nadto.

Czy wiesz, że media stosowały i stosują pewną formę manipulacji - reklamy emitowane są głośniej, aby trudniej było je wyciszyć i schować przed nimi.

Odwołam się do postu Amelii - kto pamięta, o czym mówił pan Bartoszewski? Kto pamięta, do czego dążyła pani Pawłowicz?
Czy pani Pawłowicz mogłaby zaistnieć w polityce, gdyby nie miała odwagi rzucania epitetami?
Za trzydzieści lat się przekonamy, czy będzie cieszyć się estymą, którą dziś obdarzany jest pan Bartoszewski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 15:29
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senesco
Jarosławie - ani pan Bartosiewicz nie jest "przedwojennym" profesorem, ani pani Pawłowicz "powojennym".
Moje stanowisko jest bardzo konkretne - prostotę myślenia bardzo niewiele dzieli od prostactwa.
Pan Bartoszewski jest człowiekiem przedwojennej kultury, ale powojenego działania. Nie jest świętym. Jest świadom wagi słowa i pozycji, z której słowo wypowiada.
Pani Pawłowicz uczyła się już świata mediów. Nie ważne, co powie, ważne by było głośno.
Jest prawnikiem, ale choć nie zachowuje tzw. "ostrożności procesowej", jednak dba, by nigdy nie przekroczyć granic prawa.
Kłopot nie w tym, co mówią oboje, ale w tym, co dodaje echo.

Za trzydzieści lat się przekonamy, czy będzie cieszyć się estymą, którą dziś obdarzany jest pan Bartoszewski.
Bardzo dyplomatycznie, bardzo. W dyplomacji jest zasada, aby obie strony odeszły od stołu jednakowo niezadowolone. I tak jest po Twojej wypowiedzi. Tylko nie wiem co o tym myślą pastuchy i bydło. Chyba nie zauważą tej wypowiedzi i dalej będą Prawdziwi Polacy i ZOMO. Mnie to odpowiada, ze śmiertelnymi wrogami nie zawieram kompromisów. Taki dziwny katolik jestem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 16:39
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Mam świadomość zasług Bartoszewskiego,jego życiorys nobilituje go i z tej oto przyczyny darzę go szacunkiem.
Jednak choć darzę go szacunkiem,to mimo to nie lubię go. Po prostu nie lubię ludzi o takim sposobie bycia,o takiej ekspresji i uprawiających tego typu retorykę. Zbyt "kwiecista"i zbyt krzykliwa jak na mój gust. Profesor - zwrot kurtuazyjny, podobnie jak w przypadku wielu wykładowców akademickich - Bartoszewski wielokrotnie w swoich wystąpieniach przekraczał granice dobrego smaku,wielokrotnie ponosiło go i mamy prawo go za to krytykować. Jednak aby krytykować,ba,nawet piętnować jego zbyt drastyczne sformułowania,trzeba to robić w sposób krańcowo odmienny,bo tylko wtedy ma się do tego prawo. Profesor Pawłowicz wykładowca akademicki,która najpełniej wyraża swoje poglądy językiem nie tylko,że nie lepszym od Bartoszewskiego,ale wręcz znacznie gorszym, takiego prawa nie ma, bo nie tylko, że nie jest lepsza od jego stylu narracji, to jeszcze na dodatek nie ma takiego życiorysu i tych zasług, które posiada Władysław Bartoszewski.
Ten życiorys i zasługi dają mu pewne przywileje,których czasem, moim zdaniem,nadużywa.
Gwoli ścisłości nie on jeden.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 16:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Jednak aby krytykować,ba,nawet piętnować jego zbyt drastyczne sformułowania,trzeba to robić w sposób krańcowo odmienny,bo tylko wtedy ma się do tego prawo.

A kto daje takie prawo?
Kto z was głosi na forum- ''z panem po pańsku, z chamem po chamsku''?
Więc proszę się tego trzymać z łaski swojej.
A pani profesor całkiem świadomie zastosowała tu drugie dno, choć podkreślam, nie jest ona moją ulubioną ''mównicą''.
Coś o pastuchach, w kontekście Bartoszewskiego.
http://www.wprost.pl/ar/214629/Szoku...-sluzyc-Zydom/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 17:04
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Taki dziwny katolik jestem.

Katolicyzmem takiej postawy bym nie nazwał, Jarosławie, ale też przyznać muszę, że nie każdy homo jest od razu sapiens.
Zatem wyjątki zawsze mieszczą się w regule.

No i, co tu dużo mówić, walka o przetrwanie toczy się w obrębie jednego gatunku, czyli w świecie wiernych. Dokąd ta ewolucja nas doprowadzi, Bóg jeden raczy wiedzieć.
Wolałbym, by przyszły Polak to był raczej "Bartoszewski", ale obawiam się, że będzie "Pawłowicz", ano przez dziwactwa zapiekłości katolików polskich.

Nurtuje mnie jedynie, gdy w czasie mszy następuje przekazanie znaku pokoju, jaki też w polskich, katolickich głowach pokój się rysuje...
Po latach nikomu już nieskładam życzeń: "niech się spełnią twe najskrytsze marzenia", bo mam podejrzenie, że cały mój pech w życiu to skutek uroku, jaki na mnie rzucono - za sprawą mojej własnej magii.
Rzekłem komuś kiedyś jak wyżej, a nie wiedziałem, że na liście życzeń jest nieme "obyś szczezł...".

Masz rację Lilu, Cypr nie na połowy się dzieli. Ja też nie oczekuję dla siebie aż połowy, chciałbym jedynie małego zakątka, w którym nie musiałbym ocierać twarzy ze śliny święcie oburzonych.
Czy to możliwe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 17:10
senesco's Avatar
senesco senesco jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 1 498
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Coś o pastuchach, w kontekście Bartoszewskiego.
http://www.wprost.pl/ar/214629/Szoku...-sluzyc-Zydom/


Naprawdę, Lilu, dostrzegasz tu kontekst?
Naprawdę?
Do profesora Bartoszewskiego?

Cóż, nawet rabina głupota może odwiedzić, wolna jest, hojna, wędruje po świecie i rozdaje swe dobra. Jak nędza.
Ale Wprost cytuje Rzeczpospolita, a ta zapewne w swojej osobie w synagodze nie była. Też zaczerpnęła i to tylko ten fragment, który mógłby rozbudzić uprzedzenia...
Manipulacja, nie informacja.
Ale chwytamy w lot i od razu rozsmakowujemy się w byciu gojem.

Naprawdę, Lilu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 10-05-2014, 17:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Senesco, nie ja to wymyśliłam, tylko internauci, którzy dostali okazję przypomnienia sobie o panu Bartoszewskim.
Dla mnie ten człowiek nie istnieje nie ze względu na niewyparzony język, bo to łatwo wybaczam,
ale za sprzeciw w przyznaniu Orderu Orła Białego dla rtm. Pileckiego i gen. Fieldorfa ''Nila''.

I naprawdę..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie tadeusz50 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 90 22-08-2014 01:17
Pani ....Pawlowicz.. zdzislaw.bedrylo Polityka 11 20-01-2014 15:45
"Dzień Gornika"" zdzislaw.bedrylo Seniorzy i praca 0 04-12-2012 16:37
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.