menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 15-01-2008, 22:59
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Źle mnie zrozumiałaś,Alsko. Nikomu nie wyliczałem pieniędzy.Dobrze rozumiem biedę wielu emerytów,bo często,szczególnie latem, z nimi rozmawiam o ich problemach finansowych. Niektórym bezrobotnym,nie mogącym znaleźć w miarę stałej pracy,bo są w mocno w podeszłym wieku,przedemerytalnym, czasami pomagam,dając im coś do zrobienia,czego sam nie mogę zrobić ze względu na mój paraliż.Dobrze rozumiem,że osobie samotnej,z jedną skromną emeryturą,jest szczególnie ciężko.Ty,jak wyczytałem z twojego profilu jesteś sama. Nas jest dwoje. Jesteśmy prawie rówieśnikami, spod tego samego znaku zodiaku.
Przepraszam Cię,jeśli uraziłem cię czymś moimi słowami.Szadenfrojde rozumiem inaczej,niż Ty to sugerujesz,o czym już zresztą pisałem.Nie odczuwam schadenfrojde wobec biednych,skrzywdzonych przez los ludzi. Jeśli już,to tylko wobec równych materialnie sobie,pewnych siebie cwaniaczków,byłych tzw.kolegów.Wobec kobiet nigdy.
I jest to odczucie powszechne wśród ludzi,szczególnie mężczyzn.Nie powinienem podnosić tego drażliwego tematu.Żałuję i biję się w piersi:mea culpa.
  #62  
Nieprzeczytane 15-01-2008, 23:17
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
webcam za 200-300zł.Ja nie mam ap.cyfrowego,choć byłoby mnie stać na takowy,ale pytam siebie,po co ci to?Aby robić od czasu jakieś zdjęcie?Kamerkę internetową (webcam),wykorzystuję od lat .

Kamerkę średniej jakości można już kupić za około 50 zł.
__________________
  #63  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 00:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Utwierdzam sie stale i wciaż że nie zrozumiem facetów ...cholerka ,choc duza ze mnie dziewczynka
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #64  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 07:45
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Małgosiu!
Spróbóję Ci zrozumieć mnie. Gdyby sąsiadka próbowała Ci poderwać męża,też byś ją darzyła nadal sympatią i nie odczuwała do niej szadenfrojde?
Ja mam bardzo ładną nadal żonę,którą bardzo kocham i szanuję,i jestem dla niej wszystko poświęcić,do tej pory nie cierpię sąsiada,chociaż się z nim dawno pogodziłem,pozdrawiamy się,czasami rozmawiamy i to wszystko. Wiem od innych,że to odczuwał shadenfrojde,gdy 18lat temu, schlag mnie nie wykończył. Być może,dzięki niemu żyję.Nie chcę mu dać satysfakcji.Bezstronnie przyznam,że facet ma wszystkie cechy potrzebne do obecnego życia.Jest o wiele przystojniejszy ode mnie,pewny siebie,jak to się teraz mówi asertywny,bezczelny,ale za to mniej wykształcony i głupi. Ale to jest moja,subiektywna ocena.
  #65  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 08:13
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ależ rozumiem Cie doskonale Kazimierzu .To bylo w kontekscie ogólnym -ytego meskiego puszenia sie przed soba .Nie znalam szczegółu,który byles przed chwila wyjawileś .Ja nie tylko bym to no na s...co za trudne dla mojego małego móżdżku -po prostu bym dziada usiekła...dobrze mu tak niech mu te jego akcje na łeb na szyję spadna i nie wstaną Pozdrawiam Ciebie i Twoja zone .A ocenę tego "macho" zdaje sie Twoja urocza małżonka podziela w pełni i o to chodzi!!!!.Fajnie że sie uparles ,ze nie ustapisz bubkowi pola Kazimierzu !!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #66  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 18:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Kazimierz..wobec tego i tak jesteś dobry,bo facet zasłużył na ukręcenie łba..

W takim wypadku niech spadają faktycznie te akcje...
Ja spadek swoich przeżyję,bo w ogóle się tym nie interesuję.
Nie takie rzeczy traciłam.A ile jeszcze mogę stracić ? Aż strach myśleć !!
  #67  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 18:33
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Gdybym była mężczyzną, a sąsiad próbowałby mi poderwać żonę, zaś ona by się nie dała, to cała byłabym w skowronkach. Pomyślałabym:" Masz bracie dobry gust, ale za wysokie progi na twoje nogi".I dumna i blada mijałabym go przy przypadkowym spotkaniu.
  #68  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 18:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Przypuszczam Haniu ,że i Kazimierz blednie..

Ale mężczyźni mają testosteron i szlag ich trafia..
  #69  
Nieprzeczytane 16-01-2008, 18:47
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Znaczy masz lepsze wyczucie testosteronowców!
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.