menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 13:18
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Poglady Ekstremalne !


Jeden z forumowiczow zarzuca mi poglady ekstremalne,podyskutujmy wiec o dzisiejszej "ekstremie".
Jezeli glosisz prawde jest "ekstremalnym" ?
Jezeli podajesz niezbite argumenty i dowody o tym co sie w Polsce dzialo i dzieje,to swoim zachowaniem przyczyniasz sie do "ekstremy" ?
Wreszcie - CZY POLAKOM WOGOLE NIE WOLNO SIE UPOMINAC O SWOJA RACJE STANU ???
Nowoczesne zniewalanie narodow opiera sie na propagandzie,na gloszeniu klamstw i rzucaniu kalumni.
Jezeli to nie skutkuje zamyka sie im usta w rozny sposob nawet w taki jak zrobiono to europoslowi Adwentowi i nastaje "polska cisza" oczywiscie wymuszana.
Odzywa sie jeden z Giertychow na forum unijnym i co sie z nim robi,odzywa sie mlodszy i juz go nie ma.
Lepperowi natychmiast znajduje sie wszystko aby tylko zamknac mu usta a nawet zafundowac kratki.
Bo my Polacy jestesmy o pgladach ekstremalnych.
Nie Panie i Panowie !
My sie upominamy o POLSKE I WOLNE W NIEJ ZYCIE Z WSZYSTKIMI PRAWAMI ZAGWARANTOWANE W KONSTYTUCJI !!!
  #2  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 15:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Ja ,jeżeli chodzi o Leppera to skrajna ekstrema jestem.
Za kratki dziada i już.Wypuścić po andropauzie !!
  #3  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 16:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Seniorze - Augustynie miły

na Leppera zrobiłam się uczulona, na Samoobronę też. Bardzo się cieszę, że nie muszę już tej "elyty" w Sejmie oglądać. Pozdrawiam cieplutko.
  #4  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 18:06
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ani mi on brat ani tez swat ten Andrzej Lepper ale dziwi mnie,ze tak wielu ma wrogow w Polsce. Mimo,ze jego nazwisko nie przypomina polskie (zreszta moje tez),to jednak oprocz postawionych mu zarzutow "komunistycznego kulaka" (pewno te 200 ha kogos zabolalo jakie nabyl i osadzil na nich swego syna wyksztalconego rolnika) nie widze wrogiej dzialalnosci przeciwko Polsce i Polakom. Wrecz przeciwnie ,kierowal zwiazkiem a potem partia SO z dosyc dobrymi zalozeniami i programem,ktore za nic w swiecie nie chcialy ujawnic wspolczesne media,jedynie je mozna bylo (i chyba nadal sa) wyczytac na ich stronie internetowej.
Jezeli macie cos przeciwko Lepperowi i Samoobronie ,to smialo,moze i ja cos wiecej sie na ten temat dowiem ,bo to co podaly i nadal podaja lzemedia znam prawie na pamiec.
Radze tez nie powtarzac jak papugi kolorowe ciagle to samo.
Udalo sie czlowieka wpedzic w kompleksy,zalomotalo mu serce ale go jeszcze calkiem nie zniszczono mimo podrzucania dziecka z jakiegos innego nieslubnego loza.
Matka dziecka nie znajaca ojca sama sie osmieszyla ,badania uczeni przeprowadzili,sa wyniki i jeszcze malo. Trzeba bylo korupcje przygotowac i Bog wie co jeszcze wymysla a plebejusze w to uwierza. Nie uwazacie,ze to wszystko gruba nicia szyte ?
Powstanie narodowa patia, jeszcze nie wiadomo jaka jej nazwa bedzie a tu juz poploch i larum ,wciagajac w to ksiedza Rydzyka,ktory i tak ma dosc swoich klopotow,bo i juz rozance seniorow nie pomagaja i chyba za laski i paly chwyca (oczywiscie nie ci z tego forum).
Po co ten alarm medialny,naszych "dyzurnych redaktorow" tez ?
  #5  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 18:37
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nieeeee ja oszaleje tylko nie kolejny watek Ap -po co wy dziewczyny w ogole z nim gadacie .Tego się nie da czytać .Wlasciwie nie czytam bo mi gula wywala od samego nicka
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #6  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 18:43
Sgerr's Avatar
Sgerr Sgerr jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 511
Domyślnie



Seniorze A.P. Jak możesz mówić tu o Polsce dla Polaków jak nie jesteś w stanie odróżnić dobrej od złej osoby, i to w naszym rządzie. Toż to ręce opadają.
  #7  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 18:44
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Augustynie miły

pozwolisz, że będe się zwracała do Ciebie po imieniu, mnie osobiście nie chodzi o hektary Andrzeja Leppera mnie chodzi o sposób uprawiania polityki. Nie przeczę, że Andrzej Lepper miewał nieraz rację i był tępiony przez tych którzy czuli się zagrożeni /tak było przed laty/ ale to co ostatnio się działo było nie do przyjęcia. Pamiętam jego ośle rżenie kiedy dowiedział się, że poseł z Samoobrony zgwałcił prostytutkę, we władzach Samoobrony znaleźli się ludzie delikatnie rzecz ujmując nieodpowiedni /mający na pieńku z prawem/. Ten człowiek jest chory na władzę i co najgorsze uwierzył, że "Alfons i Omega" /to nie jest obraźliwe określenie/ z niego.
  #8  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 18:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Ależ Małgoś,ja rozmawiam z każdym bardzo chętnie i np.zarzut dyskryminacji nowych osób mnie nie dotyczy..

To jest po prostu moje anielskie usposobienie,ale rozumiem iż nie każdy jest przez Stwórcę nim obdarzony..

Seniorze,200 ha Leppera nikogo nie obchodzi.Inni mają więcej bo się załapali na dopłaty od Unii.Ale wiesz ..to wysypywanie zboża,to pobicie starszego człowieka..a najbardziej te wyzwiska kierowane we wszystkich kierunkach -zależnie od koniunktury - w parlamencie..

Kaczory zapisały się złotymi zgłoskami w historii,że pozbyły się Leppera oraz kurwików Renaty Beger.To znaczy..kurwiki są obecne ,sama Renata - out.
A poseł Maksymiuk smarujący posłankę Sandrę olejkiem na plaży ?
Nie...było tego.Choć mam niejasne wrażenie,że Endrju nie powiedział jeszcze ostatniego słowa..
  #9  
Nieprzeczytane 18-01-2008, 20:43
stanley47 stanley47 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 446
Domyślnie

Senior A.P to postać historyczna, żywy zabytek po LWP i tak należy go traktować.Przetrwał w niezmienionym stanie świadomości przez 19 lat i pewnie pozostanie niereformowalny do dni ostatnich.Niewiele już takich zabytków zostało.
  #10  
Nieprzeczytane 19-01-2008, 09:26
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

jasne.Wystawimy pomnik AP
  #11  
Nieprzeczytane 19-01-2008, 09:53
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

A co w Czestochowie pomnikow za malo ?
Stasie i "kwiaty" tego forum juz wszystko na mnie wylaly,jakis obco brzmiacy "nick" zarzuca mi,ze nie odrozniam Zydow od Polakow (znaczy sie zla od dobra),jeszcze innej gula wywala i obawia sie,ze od A.P. zajedzie w ciaze i urodzi antysemite.
Bez obaw Panie i Panowie !
Z Polakami jeszcze zaden wrog nie wygral,historia to udowodnila. Tak bedzie i teraz.
Moje "kochanie" na tym forum pisze,ze Lepper jeszcze ostatniego slowa nie powiedzial i z tym sie zgdzam,bo prawdy nie da sie zatopic nawet na lozu z prostytutka,co najwyzej za prawde zaplacic.
Z tym zbozem to faktycznie przesada,bo kto chleb wyrzuca i na dziwki chodzi tego reka boza i zydowska dosiegnie (zydowska dlatego,bo przeciez Jezus byl synem Bozym).
Maksymiukow jest tez na swiecie pelno,taki np.Sarkozy smaruje ile sie da - starosc z mlodoscia jak sie spotkaja to i zawal pewny ! Jak sie brac to za stara,taka pewniejsza (oczywiscie milosc),bo sprawdzona.
Tym co "ekstremalnie" ,mnie traktuja,zycze duzo zdrowia i udanego weekendu seniora.
Jeszcze tu troche z Wami pobede,chyba ze nie pozwolicie.
Strachy juz cichna dzieki Walesie.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.