menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 19:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Na 100 % był nawalony.Czytałam gdzieś,że od dawna ma problem z alkoholem,co nie przeszkadza mu być sympatycznym w tym stanie..
Tylko litości...nie w polityce.Bredzi,że bierze leki.Akurat.
  #22  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 19:51
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Bianko

Cytat:
Napisał Bianka
Wojna nie wybuchła o panienkę.
a o co wybuchla?
  #23  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 20:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Asiu...o pana.Korytarz niby..

Prof.Bartoszewski jest wielkim człowiekiem.Ale tylko człowiekiem,więc ma prawo do zachowań i słów,które nie zawsze muszą się podobać.
Ma także prawo do pomyłki,nic nie ujmując jego wielkości..
Jest sprawa w której wg.wielu Polaków nie zachował się właściwie i nie ma to związku z wyborami...

Najbardziej zaskoczył mnie jednak prof. Bartoszewski, który jako więzień Oświęcimia (19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. . Z obozu został zwolniony 8 kwietnia 1941) ,więc pamiętając realia życia obozowego, nie wypowiedział ani słowa w obronie osadzonej tam po wojnie ludności cywilnej. Czyżby nie wypadało mówić o tym, co się w Polsce wówczas działo, by nie kalać własnego gniazda, czy też są jeszcze inne motywy Jego milczenia? Może jednak chodzi o to, by nikt się nie dowiedział o tym, co działo się po wojnie za polskimi obozowymi drutami i jak traktowano w nich ludność cywilną wielu narodów. A przede wszystkim by te wiadomości nie dotarły do UNESCO!
Bo mało się o tym mówi,że obóz pracował do roku 1947 ,pod kierownictwem UB !!
To milczenie profesora na ten temat ,wcale mi się nie podobało.Bo zginęło tam sporo AK-owców.Niewątpliwie miał swoje powody.Ale koniecznie zawsze musimy się z nim zgadzać ?
  #24  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 20:21
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Lila

korytarz byl w Polsce przeciez
O Bartoszewskim malo wiem wiec sie nie wypowiadam.. ale podobnie do Basi czuje ze ktos kto porownuje swoj kraj do brzydkiej dziewczyny.. nie kocha go.. Takiemu czlowiekowi juz ja nie zaufalabym.. Ci co swoje zycie ryzykowali i tracili za ta "brzydka panienke" pewnie tez nie byliby zachwyceni..
Na dodatek jeszcze ma ona byc ulegla i sympatyczna??? A dla kogo przepraszam bardzo ma ona byc taka sympatyczna???
  #25  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 20:55
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Lidko dzięki

napisałaś to co ja miałam napisać.
  #26  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 22:49
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Bleeeee nie idę glosowac .W d....mam takie wybory i takich kandydatow z prawa lewa i środka
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 10-10-2007 o 11:13.
  #27  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 23:12
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Małgosiu!

Przywołuję cię do porządku! A gdzież twój patriotyczny obowiązek, hę? Sama namawiałaś, a teraz co?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #28  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 23:30
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nigdy do niczego nie namawialam -tylko wypowiadalam swa opinie na temat zgrai walczacej o łupy -niektórych uwazalam za bardziej predywtynowanych do tego ,zeby te wybory wygrac .Ale po wysluchaniu dzisieszej porcji nowinek -po prostu juz mi się nie chce .Polska sobie bedzie parla swoim torem i to nie z powodu rzadzacych nią politykow a tak jak narod zechce .A ostatnio narod nasz ,którego jestem czescia skladowa zreszta nie jest moim faworytem...a politycy wszelkiej masci i odmian przescigajacy się w obrzucaniu siebie blotem na przemian z wlazeniem sobie w d...wróznych konfiguracjach to juz po prostu paw....I szczerze mowiąc nie tyle pajac Kwach mnie oburzył bo on jest przewidywalny jak to -ze w butelce pod koniec libacji pokaze się dno ,co moj kandydad Donald T.-a podlizywanie sie Rydzykowi i Radiu Maryja .ja już po prostu nikomu nie wierzę .I prawdę mowiac przestal mnie ten cyrk obchodzic.i nie opowiadajcie mi o dobru ojczyzny i patriotycznym obowiazku .Ojczyzna sobie poradzi juz z nie takich opresji wychodziła calo .A slowo patriotyzm jakos do mnie slabo trafia ostatnio
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 09-10-2007 o 23:34.
  #29  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 02:33
emiliaplater emiliaplater jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 55
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Bleeeee nie idę glosowac .W d....mamakie wybory i takich kandydatow z prawa lewa i środka
Cytat:
"Nie rydzykuj. Głosuj. Urna twoja mać"


Czasy są absurdalne, Polska stała się zakałą Unii - tylko głosując, mamy szansę coś zmienić - mówią Robert Florczak i Jacek Staniszewski, autorzy plakatu wyborczego "Nie rydzykuj. Głosuj. Urna twoja mać", który dziś trafi na ulice Trójmiasta

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...1,4563330.html
  #30  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 14:49
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Latarnik wyborczy

Poprzedni kompas wyborczy gdzieś wcieło, więc wklejam link do "latarnika wyborczego", może komuś się przyda, bo wierzę, że jednak wszyscy
pójdziemy na wybory Małgosiu mnie też Tusk ostatnio wkurza ale w Platformie jest dużo mądrych ludzi, a nie idąc na wybory - głosujesz na Pis, a jemu tylko o to chodzi, żeby jak najmniej ludzi poszło.
http://latarnik.gazeta.pl/compass/
__________________
  #31  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 15:46
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

PiS wyszedł mi na końcu.
__________________
  #32  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 16:00
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Cytat:
Napisał emka46
PiS wyszedł mi na końcu.
Witaj w klubie Mnie też wyszedł na końcu, tak samo zresztą jak w poprzednim kompasie.
Pozdrówka
__________________
  #33  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 16:13
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał iwo1111
Poprzedni kompas wyborczy gdzieś wcieło, więc wklejam link do "latarnika wyborczego",
http://latarnik.gazeta.pl/compass/

Znalazłam tamten,można porównać wyniki.
http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html?ticaid=1498d
__________________
  #34  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 16:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Przetestowałam się,

pospiesznie, poglądy bz., choć mam zastrzeżenia do pewnych pytań, są źle postawione jak dla mnie, np. dotyczące służby zdrowia, stos. RP i Niemiec, UE itd., ale ogólnie fajna zabawa.

Iwonko,
dzięki za podsyłanie różności, rozsyłam je dalej i znajomi też się cieszą.
Jeśli trafisz na teksty, jak ten ostatni, na który niektórzy się oburzali, podeślij na skrzynkę. Ja wszystko wchłaniam, jak gąbka, włącznie z propagandą RM i żyję, całkiem nieźle z podwyższoną adrenalinką
A teraz pa, idę "się powiesić" (pranko), może zajrzę wieczorem, jeśli polityka mnie nie wciągnie razem ze sznurowadłami
  #35  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 16:39
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Wykorzystałam Latarnika i wyszło mi,ze jestem za Polską Partią Pracy.,hmmm nie podejrzewałam się o takie poglądy.....
  #36  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 16:50
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
pospiesznie, poglądy bz., choć mam zastrzeżenia do pewnych pytań, są źle postawione jak dla mnie, np. dotyczące służby zdrowia, stos. RP i Niemiec, UE itd., ale ogólnie fajna zabawa.

Iwonko,
dzięki za podsyłanie różności, rozsyłam je dalej i znajomi też się cieszą.
Jeśli trafisz na teksty, jak ten ostatni, na który niektórzy się oburzali, podeślij na skrzynkę. Ja wszystko wchłaniam, jak gąbka, włącznie z propagandą RM i żyję, całkiem nieźle z podwyższoną adrenalinką
A teraz pa, idę "się powiesić" (pranko), może zajrzę wieczorem, jeśli polityka mnie nie wciągnie razem ze sznurowadłami
Polu podesłałam na priv.Pozdrówka
__________________
  #37  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 17:18
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał en_vogue
Wykorzystałam Latarnika i wyszło mi,ze jestem za Polską Partią Pracy.,hmmm nie podejrzewałam się o takie poglądy.....
Też mi tak wyszło.PPP na początku,PiS na końcu...
__________________
  #38  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 18:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Sprawdziłam

wyszedł mi PiS .
  #39  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 19:03
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie No, tak...

U mnie na początku LiD, na końcu PiS, a po środku cała reszta...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #40  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 19:11
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Mnie również PPP, a nawet nie wiem czy będzie reprezentowana...Szkoda, bo patrząc na zgłoszone tu wyniki jeśli podporządkować je "średniej krajowej" gdyby bardziej reklamowała się miałaby szanse...i nie groziłaby nam ptasza alternatywa...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybory - idźcie głosować cz. II Ewunia Polityka - wątki archiwalne 584 08-10-2007 22:57
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.