menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 12:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Basiu..ale Małgoś jako jednostka wierząca w ludzką bezinteresowność,jest gotowa napaść na ten kiosk,ukraść cały zapas papierosów oraz prezerwatyw i.....czekać w więzieniu na wyrok..Ale żaden obrońca nie wyłoży nawet złotówki,więc między bajki należy włożyć dar serca mecenasa..
I tak PO razem z główną macherką ,długo powstrzymywała się od działania.To jest już ascetyzm -prawie..
  #42  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 12:49
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Lila

Cytat:
Napisał Lila
Basiu..ale Małgoś jako jednostka wierząca w ludzką bezinteresowność,jest gotowa napaść na ten kiosk,ukraść cały zapas papierosów oraz prezerwatyw i.....czekać w więzieniu na wyrok..Ale żaden obrońca nie wyłoży nawet złotówki,więc między bajki należy włożyć dar serca mecenasa..
I tak PO razem z główną macherką ,długo powstrzymywała się od działania.To jest już ascetyzm -prawie..
podpisuję się pod Twoim postem, no i co z naszym KWA raz jest raz go nie ma?
  #43  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 14:18
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Prawo do obrony

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Nie będę napadać ,ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a właściwie od strony ławy oskarżonych po której sie aktualnie siedzi.Pogląd twoj Basiu jest zdecydowanie zbyt skarjny i jak wyobrazasz sobie sprawiedliwy system prawny BEZ mozliwosci obrony.To dziala w dwie strony ,prawda .Dlaczego Beata ,jakkolwiek by nie byla upadla nie ma miec prawa do obrony./.../ Uwazacie ze fakt, iż Dochnal siedzi bez procesu tyle czasu to swietnie .Ja nie.Cokolwiek by nie zrobił- ci panstwo owszem maja na koncie machloje finansowe ale nikogo nie zamordowali.

Masz całkowitą rację Małgosiu.

Jednym z fundamentów państwa prawa, jest równe dla wszystkich prawo do obrony przed sądem.
Prawo do obrony, bardzo mocno podkreślane w systemach prawnych każdego praworządnego państwa, jest następstwem między innymi pomyłek sądowych, błędów dochodzeniowych, itp. W czasach, kiedy jeszcze funkcjonowała kara śmierci, wcale nie takie rzadkie były przypadki uśmiercenia całkowicie niewinnych ludzi!!
Bardzo lubiłam kilka dobrych seriali amerykańskich (poważnych, nie ten z tą chudą...) pokazujących życie palestry - to prawo do obrony, na które w przypadku konkretnego bandyty wielu się burzy, było częstym tematem....

Druga sprawa - przetrzymywanie w więzieniu bez procesu. To jest wogóle kuriosum, o którym nawet pisać nie warto - jest poniżej wszelkich standardów państwa prawa.
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #44  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 14:41
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Lilu,

nie mogę patrzeć na Beatę Sawicką i mam nadzieję, że będzie sprawiedliwie osądzona.
Ale gwoli porządku prostuję Twój post - i prasa, i tv komunikowała, że
50 000 wpłynęło, gdzie miało wpłynąć. Znaczy - zwróciła.

Ostatnio edytowane przez Alsko : 27-11-2007 o 14:44.
  #45  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 15:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Ala ,nie słyszałam aby zwróciła.Pewnie coś przeoczyłam.

Aniu,nikt nie kwestionuje prawa do obrony nawet zabójcy.Ale czym innym jest zapłacenie poręczenia przez wynajętego obrońcę..Przepraszam,może to jakiś cud ?

Zgadzam się,że u nas nadużywane jest aresztowanie tymczasowe,ale przypadek Stokłosy pokazuje,że można skutecznie uchylać się przed wymiarem sprawiedliwości.Oczywiście ,nikt nie ma wątpliwości,że pan Stokłosa dał się złapac,bo już przegięciem byłoby zgłoszenie się samemu na policję..
Cóż,skoro obrońca zostaje ministrem sprawiedliwości,a znając gorące serca naszych obrońców,to trzeba to wykorzystać,nic nagannego..
Jeden da kaskę a drugi sprawiedliwy wyrok..
  #46  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 15:57
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Dziewczyny sorry ,ale o co wam wlasciwie chodzi ,zeby babę wsadzić gwoli sprawiedliwosci dziejowej i trzymać w areszcie do procesu ,ktory bedzi nie wiadomo kiedy?
Zeby byli sami oskarzyciele ? KAZDY ma prawo do obrony ,nawet oprych po to, by nie oprychy też je mialy ,a rolą adwokata jest wynajdywanie jak najwiekszej ilości argumentow na korzysc -tak jak rolą prokuratora jest oskarzanie .I wybacz Basiu ,ale adwokat nie jest sprawiedliwym szeryfem tylko OBROŃCĄ oskarzonego o popełnienie przestępstwa -niezaleznie od tego czy wierzy w to,że on je popełnil czy nie .SZeryfem jest sedzia ,ławnicy w systemie anglosaskim ława przysiegłych (co też nie jest idealnym rozwiązaniem)
Przetrzymywanie czlowieka w areszcie bez procesu jest SKANDALEM -niezaleznie od tego KTO go tam wsadził i kto przetrzymywal.
A z polityka PO nie ma to nic wspolnego .
Powtarzam nie widzę NIC zlego w tym ,ze mec Pociej wpłacil kaucję ,tak jak zdaję sobie sprawe ,ze moj napad na kiosk by takiej reakcji nie wywołal.Inny kaliber sprawy inne okolicznosć i inne sily wokól.
PIS nie byl oddzialem zbrojnym sprawiedliwosci w jej czystej postaci ,a PO nie jest "cudem nad Wisła" Ale przynajmniej atmosfera się oczyściła i to mnie cieszy.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 27-11-2007 o 16:12.
  #47  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:06
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Obrona

Cytat:
Napisał Lila
Ala ,nie słyszałam aby zwróciła.Pewnie coś przeoczyłam.

Aniu,nikt nie kwestionuje prawa do obrony nawet zabójcy.Ale czym innym jest zapłacenie poręczenia przez wynajętego obrońcę..Przepraszam,może to jakiś cud ?

Zgadzam się,że u nas nadużywane jest aresztowanie tymczasowe,ale przypadek Stokłosy pokazuje,że można skutecznie uchylać się przed wymiarem sprawiedliwości.Oczywiście ,nikt nie ma wątpliwości,że pan Stokłosa dał się złapac, bo już przegięciem byłoby zgłoszenie się samemu na policję..
Cóż,skoro obrońca zostaje ministrem sprawiedliwości,a znając gorące serca naszych obrońców,to trzeba to wykorzystać,nic nagannego..
Jeden da kaskę a drugi sprawiedliwy wyrok..

Ja parę postów odebrałam jako żal, że jej wogóle przysługuje prawo do obrony... jeśli źle zrozumiałam to dobrze, cieszę się ;-)

Co do wpłaty kaucji, nie słyszałam kto wpłacił, może poprostu mecenas w jej imieniu a nie za nią? Nie wiem, nie dyskutuję.
Co do przetrzymywania, to oczywiście mam na myśli "lobbystę" Dochnala.
Nawiasem mówiąc, powtarzanie przez media tego określenia "lobbysta Dochnal" skutecznie oczerniło w odbiorze społecznym wszelkie lobbowanie za czymkolwiek, żeby o najbardziej czystą i słuszną sprawę chodziło, to to słowo ją uwali :-(

Media to w większości zaraza - za wyjątkiem Gazety W. rzecz jasna!
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #48  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:09
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Miałam się nie odzywać, ale nie wytrzymałam!

Na świecie nie jest niczym dziwnym wpłacenie przec obrońcę kaucji - zwrotnej kaucji. Mecenas Pociej od dość dawna buduje swój wizerunek "na obraz i podobieństwo". Jego sprawa.
Nie widzę nic dziwnego w tym, że postąpił tak jak postąpił. I cudu też nie widzę. W końcu jest jej obrońcą - nie prokuratorem.
  #49  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:12
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Kaucja

Cytat:
Napisał Alsko
Na świecie nie jest niczym dziwnym wpłacenie przec obrońcę kaucji - zwrotnej kaucji. Mecenas Pociej od dość dawna buduje swój wizerunek "na obraz i podobieństwo". Jego sprawa.
Nie widzę nic dziwnego w tym, że postąpił tak jak postąpił. I cudu też nie widzę. W końcu jest jej obrońcą - nie prokuratorem.

Dzięki za tą informację, nie wiedziałam o tym - a zawsze dobrze wiedzieć, że ktoś robi coś normalnego i nie podejrzanego
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #50  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:29
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Aniu,

słyszałam Pocieja na własne uszy. Powiedział, że postąpił tak, bo rodzina nigdy nie uzbierałaby takiej sumy. A on może poczekać spokojnie na zwrot kaucji. Nie wiem, czy forsa jest jego prywatna, czy należy do kancelarii.
I właściwie mało mnie to obchodzi...
  #51  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:32
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Obrona

Cytat:
Napisał Alsko
słyszałam Pocieja na własne uszy. Powiedział, że postąpił tak, bo rodzina nigdy nie uzbierałaby takiej sumy. A on może poczekać spokojnie na zwrot kaucji. Nie wiem, czy forsa jest jego prywatna, czy należy do kancelarii.
I właściwie mało mnie to obchodzi...

Masz rację, mnie też. Przecież kaucja ma tylko zabezpieczyć fakt stawienia się delikwenta przed sądem i jest zwrotna...
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #52  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:50
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No więc własnie i o co to larum Lila ,o co?????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 27-11-2007 o 17:40.
  #53  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 16:58
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Nikt nikomu nie broni prawa do obrony

mój oprych siedzial 9 miesięcy do rozprawy, linia obrony była dla mnie nie do przyjęcia bo mało brakowało że by to oprych robił na sali sądowej za ofiarę, oczywiście przywolałam "wymiar sprawiedliwości" do porządku. Podtrzymuję swoją wypowiedź na temat obrońców : jest to plugawy zawód, dla szmalu i sławy gotowi są zrobić wszystko /większość /. Pamiętam mec. Wasilewskego /znana postać/, który najpierw występował w imieniu rodziny zamordowanego a później w tej samej sprawie był obrońcą zabójcy. Nikt nie chce wsadzać "nieszczęsnej i niewinnej" poslanki Sawickiej do pudła, ma prawo do obrony. Amen. Robienie z niej ofiary /nie wiem czyjej/ jest dla mnie nie na miejscu, brzydka baba uległa urokowi porcelanowych wstawek w ubytki agenta zaimponowały jej te ubytki, powiało wielkim światem, jej sprawa i jej gust. Przerażające jest to, ze takie coś reprezentuje w Sejmie wyborców /dotyczy to wszystkich partii politycznych/. Mecenas postąpił zgodnie z normą, będzie miał więcej klientów kiedy okaże się, że to CBA było winne a nie skorumpowana posłanka.
  #54  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 17:03
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Kochan Basienko ,ale nikt nie robi z niej ofiary na litosc!!!! Zostaniemy przy swoim bo dla mnie adwokat to NIE jest plugawy zawód ,zawod jak kazdy inny jesli wykonywany zgodnie z prawidłami sztuki i bez machlojek ,to zawód dajacy stysfakcje przypusczam-coz w każdym zawodzie są ludzie piękni i mali i to nie jest cecha adwokatow .A,że dobrze płatny ...to chyba dobrze no nie.A wydaje mi się ,ze adwokat klasy Pocieja o klientów nie musi zabiegac ,raczej wrecz przeciwnie .Poslów wybieramy sobie sami -mozna nie wybierac ,zeby nie mieć kaca ,ze takie coś nas reprezentuje .Znalazlabym wiecej egzemplarzy malych ludzikow ,którym nagle otwarte mozliwosci uderzyly do głowy w ten sam sposob.Nie jest swieta dziewica moją ulubienica ,lapowe wziela niewątpliwie -uczucie moze odbic nieźle ale jesli moge usprawiedliwic narobienie glupot to nie moge lapownictwa .Jak to bylo poza łapówowzieciem -okaze się .Ale po co bab ma załamac się w ciupie .Lepiej zeby przytomnie opowiedziala jak bylo
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 27-11-2007 o 17:09.
  #55  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 17:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie Sorry

Cytat:
Napisał Alsko
Na świecie nie jest niczym dziwnym wpłacenie przec obrońcę kaucji - zwrotnej kaucji. Mecenas Pociej od dość dawna buduje swój wizerunek "na obraz i podobieństwo". Jego sprawa.
Nie widzę nic dziwnego w tym, że postąpił tak jak postąpił. I cudu też nie widzę. W końcu jest jej obrońcą - nie prokuratorem.


Ale ja widzę.Nie jest niczym dziwnym wpłacenie w imieniu,ale wybacz...nie z własnej kieszeni..Jest to wypadek iście kuriozalny,że obrońca wpłaca dużą kaucję na nieoprocentowane konto.
A poza tym ,gdzie to Aniu mogłaś wyczytać ,że ja komukolwiek odmawiam prawa do obrony.Przeczytałam jeszcze raz i nijak nie mogę się dopatrzyć takich intencji.Ja nie Robespierre.

Co do Wyborczej,mam inne zdanie .Zgoła inne.Żałuję,bo była moją ulubioną gazetą...Niestety,jedynie słuszną linię już przerabiałam w Trybunie..wszystko jedno Ludu czy Robotniczej..
  #56  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 18:05
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Obrona

Cytat:
Napisał Lila
/.../ A poza tym ,gdzie to Aniu mogłaś wyczytać ,że ja komukolwiek odmawiam prawa do obrony.Przeczytałam jeszcze raz i nijak nie mogę się dopatrzyć takich intencji.Ja nie Robespierre.

Co do Wyborczej,mam inne zdanie .Zgoła inne.Żałuję,bo była moją ulubioną gazetą...Niestety,jedynie słuszną linię już przerabiałam w Trybunie..wszystko jedno Ludu czy Robotniczej..

To dobrze! Że nie jesteś Robespierre ...

Wiem, wiem, specjalnie o GW napisałam, żeby Cię troszkę sprowokować!
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #57  
Nieprzeczytane 28-11-2007, 10:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Czasami sobie myślę, że Prawo i Sprawiedliwość jest dalej u władzy. Włączam radio a tam Olejnik, Bryndal, dziennikarze prowadzący ciągle o PiSe. Włączam telewizor a tam Polsat, TVN (tradycyjnie) atakuje PiS. Czy niedawno mieliśmy jakieś wybory? Coś mi umknęło?

Zaczynam przypominać sobie czasy,gdy inaczej niż radio ,tv i gazety ,mówiło się w podziemiu jedynie...
I niech mi nikt nie mówi,że nie mam racji !
Ci co pisali do mnie na priv ,wiedzą coś o tym.Odebrałam gratulacje z powodu odwagi ...
Jakiej odwagi ?
Przecież jestem na przyjaznym mi forum,w moim kraju -bardzo niemodnie kochanym w czasie globalizacji ,jest pełna demokracja..
Czemu tak wiele osób boi się napisać ,co tak naprawdę myśli ?
Przecież nie biją za to ..hej..
  #58  
Nieprzeczytane 28-11-2007, 10:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Mam podobnie

również otrzymywałam gratulacje z powodu odwagi. Piszcie moi mili co Wam w duszy gra, przecież mamy prawo do wygłaszania swoich poglądów. Masz rację Lidko PiS był atakowany od razu po wyborach przez media i opozycję w sposób straszny, teraz zresztą też. Na szczęście ludzie mają oczy i uszy więc potrafią wyciągać wnioski.
  #59  
Nieprzeczytane 28-11-2007, 12:34
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie Mamy oczy!

Cytat:
Napisał Basia
również otrzymywałam gratulacje z powodu odwagi. Piszcie moi mili co Wam w duszy gra, przecież mamy prawo do wygłaszania swoich poglądów. Masz rację Lidko PiS był atakowany od razu po wyborach przez media i opozycję w sposób straszny, teraz zresztą też. Na szczęście ludzie mają oczy i uszy więc potrafią wyciągać wnioski.
Jak to dziwnie jest z ludzkim postrzeganiem rzeczywistości. Ludzie widzą to samo, a jak odmienne wyciągają wnioski.Czy trzeba odwagi, by swoje poglądy artykułować. Jedyne, czego mogłabym się obawiać, to ze Basia i Lila całkiem mnie znielubią, ale przecież wiem, ze one nie z tych co nie uznają ludzi o odmiennych poglądach.103.gif
  #60  
Nieprzeczytane 28-11-2007, 12:42
Terka's Avatar
Terka Terka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 6
Domyślnie

Witam
Jestem to nowa. Czytam Wasze posty z przyjemnością. Nie pisałam do Was na priva, ale nie dziwię się osobom, które w ten sposób Wam gratulowały.
Mój przypadek jest taki: Głosowałam na pis. Brzmi to prawie jak: "Nazywam się Terka i jestem nałogowym alkoholikiem.", które to zdanie możnaby wygłosić w grupie terapeutycznej. Do tej pory,po tych ostatnich wyborach czułam się kompletnie wyalienowana z szeroko pojętego otoczenia. Do dziś mam mediowstręt; nie oglądam żadnych wiadomości, na jakimkolwiek programie TV i nie słucham radia. Dodam, że do wyborów, jedyne co oglądałam, to właśnie newsy (żeby być na bieżąco z światem ) Jedyne źródło wiadomości to teraz Internet. A tu, (np w onet) czytam newsa na temat ustępującego rządu, a pod artykułem, po prostu stek wyzwisk, chamstwo nie do opisania. Ja wiem, że to głównie młodzież, zeby nie powiedzieć - dzieci, ale przecież ktoś to pokolenie wychowuje lub wychował. Zwolennicy PiS starają się jak moga nie pozostac w tyle, ale wyraźnie widać, że w opluwaniu dopiero się uczą. Więc trudno się dziwić, że ludzie niechętnie wypowiadają się, żeby kolejny raz nie być obrzuconymi epitatami typu "moher" " pisuar'". Niedawno, mimochodem podczas zwykłej rozmowy z osobą, która przyszła do mnie, do pracy, coś załatwić, wyszło, że mam nieco inne pogłądy, niż większość. I wtedy osoba ta zadała mi półgłosem pytanie: Głosowałaś na PiS? Ja- w przypływie lwiej odwagi (niech się dzieje co chce )-potwierdziłam. A ona na to z ulga - ja też. I od razu banan na buzi i ulga, że osoba, którą cenię i lubię podziela moje poglądy. Więc reasumując powiem, że nigdy dotychczas nie doświadczałam czegoś podobnego (myślę tu o strachu przed przyznaniem się do swoich poglądów). Przecież były wybory w latach 90. Wybieralismy UD potem Solidarność, ale nigdy nie odczuwało się takiej wrogości jak teraz.
I to by było na tyle ....
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Co z tą Polską ???...cz.III Lila Polityka - wątki archiwalne 490 17-02-2008 11:57
Co z tą Polską ??? Lila Polityka - wątki archiwalne 511 25-11-2007 18:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.