menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 21:03
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. cz.XiII


Nowy wątek zaczynamy,
do dyskusji zapraszamy
lecz dla emocji ochłody
proponuję trochę wody!

.....................................jedzenie_i_picie46.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #2  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 21:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Nowe "czyny nie cuda" tym razem z młodzieżą, pies nie szturchaj, tak już jest to młodzież jest przyszłością Polski, widziałeś jak prezio samochodzikiem ogląda młodzież na chodnikach, w parku, a na szybie pytania młodzieży się pojawiają - czy znajdą pracę,, że chcą podróżować, no i czy prezes ich rozumie- no to on pyta, że oni, tj młodzież pyta, czy on ich rozumie, on myśli, że oni myślą, że ich rozumie, tylko czy mu wierzą, no bo wiesz piesku wiara czyni cuda, jak wierzą to morze cudownie mu uwierzą.
http://www.pis.org.pl/multimedia.php?play=286#
Ponieważ zasługuje takie pojednanie młodzieżowe na uwagę, po kubku zimnej wody niech zacznie to pojednanie pokój wśród młodzieży siać, wiara cuda czyni, więc uwierzmy w cuda prezesa.
  #3  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 21:37
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Jip przeczytaj blog Joaśki Senyszyn a humor Ci się poprawi
  #4  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 21:51
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
pyta, że oni, tj młodzież pyta, czy on ich rozumie, on myśli, że oni myślą, że ich rozumie, tylko czy mu wierzą, no bo wiesz piesku wiara czyni cuda, jak wierzą to morze cudownie mu uwierzą.
To może cudownie mu uwierzą-jak to będą ci sami wierzący w cuda Tuska.
  #5  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 22:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał sagula
Jip przeczytaj blog Joaśki Senyszyn a humor Ci się poprawi

Lubię babę,chociaż z lewicy.
W ogóle sporo ludzi z lewicy lubię.
Tylko głosować nie będę na nich.
  #6  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 22:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Nie mogę już cytować z zamkniętego już wątku-więc wkleję skopiowane. Ale sprawdź sobie czy się wszystko zgadza.

A no tak teraz wiem czemu tak długo czekałem na odpowiedz. Po dyrektywy biegałeś i zmachany jesteś. Ja walę to co ja myślę i nie szukam pleców a może plec, już zgłupłem jak to się powinno pisać. Linków też mi się nie chce szukać. Proponuję Ci tak z całą powaga startuj w wyborach prezydenckich. Taki talent jak Ty marnuje się w szarości tłumu. Pewnie dostaniesz poparcie

W poscie #491 zapytujesz --------to godz. 14,40
w moim #493 masz odpowiedź----to godz 15,02
Czyli 22 minuty to dla Ciebie długo? Myślisz że ja czekam na posty aby Ci zaraz odpisać? Nawet nic nie jem-tylko siedzę i czekam?

Bo 8 minut później (dlaczego nie zaraz?) piszesz to co jest pogrubione jako cytat. A Ty walisz takie zaczepki. Na innym wątku pisałeś do Marbelli123 że "pyskówek nie będzie". Biedny i grzeczniutki Tadzio. Tam się takim miał wydawać, ale długo nie wytrzymałeś.

Z tego cytatu powyżej podoba mi się Twoje zdanie o sobie:
już zgłupłem jak to się powinno pisać.

Nie zgłupiałeś (ani zgłupłeś-jak piszesz) w dniu dzisiejszym bo moim zdaniem masz to od dawna i w tym wieku nic się nie da już zrobić.
Piszę tak bo to jest odpowiedź na Twoją ewidentną zaczepkę. Paniatno?
  #7  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 05:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaziku
Do postu 6 czyli tego powyżej. Wyciągnąłeś z kosza moje cytaty -niech ci będzie. Wytłuszczasz jak to masz w zwyczaju -podobnie. Z ciebie zażartowałem z siebie zakpiłem ty wziąłeś to na poważnie i niech tak zostanie skoro poniżanie kogoś sprawia ci radochę. No cóż Leon Kruczkowski napisał powieść "Kordian i ...."Jako najmądrzejszy na tym forum z pewnością wiesz jakie tam jest słowo. IQ masz pewnie wyższe od Dody. Kogo ono tyczy też pominę milczeniem. Dodaj jeszcze do pełnego obrazu moje uzależnienie. Miłego dnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac

Ostatnio edytowane przez tadeusz50 : 03-03-2009 o 06:31.
  #8  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 13:50
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie przejmujcie sie czyncie swoje ,do prawdy juz blisko.
PRAWDA ZWYCIEZY !
To juz bedzie koniec zdrady narodowej.
  #9  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 17:19
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

1] Nie z kosza tylko z wątku który pół godziny wcześniej zamknięto (496 postów) i założono nowy. Więc nie przekłamuj jakoby ja coś "b. starego wyciągał" itp.
2] Przeczytawszy całość -to nie jest żart, takie żarty wiesz gdzie sobie wsadź. UżyjE Twego słownictwa: jak IQ pozwoli to będziesz wiedział gdzie.
3] Znam to drugie słowo i nawet się domyśliłem kogo dotyczy. Ciebie dotyczy. Jak się złoży razem post na który odpisałem w #6, Twój #7, posty jakie pisałeś np. na "savoir vivre"-to nie ma wątpliwości. Dodam jeszcze że się nie zmienisz. Lubisz zagadki to dośpiewaj sobie: **** będzie c***** na wieki wieków. Amen.
4] Wytłuszczania mi nie wypominaj jak Jipek. Żeby to co ja piszę różniło się od cytatu i nie mieszało. Wolałbyś bez pogrubiania lecz na czerwono, no na niebiesko ewentualnie?

Jeśli tamten post (z zamkniętego wątku) oraz ten Twój #7-to żarty, to ten mój teraz też tak traktuj. W takich żartach gustujesz?-to wszystko wyjaśnia. Ale może wymieniaj takie żarty z Jip-kiem. On Ci za to żółwika wklei. Miłej zabawy.
  #10  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 18:11
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Kazik, żeby się odczepili daj sobie zbadać IQ, na gg co rusz propozycję badanie mi przysyłają, jak chcesz to Ci prześlę adres gdzie sobie zbadasz, ja badałem i mam wyższy od Dody, ale Ty na pewno też no bo przecież te wytłuszczenia, podkreślenia, gwiazdki, drabinki, (patrz nie wiedziałem, że oznaczenie postu to drabinka, dzięki), no i to że zawsze podpierasz się linkami, ja tam tylko kijków używam, to musi być na pewno wyższy od Dody IQ. Na Tadzia żółw nie reaguje no i wiesz on kawę mi serwuje w barze to nie wypada mu podsyłać żółwi, bo za kawą się nie doczekam. Serdecznie pozdrawiam, a Poli znalazłeś link?, ona Ci spokoju nie da.
  #11  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 21:28
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Kazik, żeby się odczepili daj sobie zbadać IQ, na gg co rusz propozycję badanie mi przysyłają, jak chcesz to Ci prześlę adres gdzie sobie zbadasz, ja badałem i mam wyższy od Dody
O rety to tam się też na Tobie poznali? Współczuję.
  #12  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 09:24
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
O rety to tam się też na Tobie poznali? Współczuję.
Nie poznali, ale ja się sam poznałem, sam sobie badałem, i Tobie też radzę ja wiem co mam a Ty żyjesz w nieświadomości, a jak okaże się, że mniej niż Doda masz?
  #13  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 10:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie poznali, ale ja się sam poznałem, sam sobie badałem, i Tobie też radzę ja wiem co mam a Ty żyjesz w nieświadomości, a jak okaże się, że mniej niż Doda masz?
Mnie to nie potrzebne bo ja nie mam kłopotów ze zrozumieniem lecz Ty masz. Stąd te ciągłe monity do mnie aby pisać wolno bo "nie kumasz". Do Lili (chyba do niej) też tak pisałeś. Więc ogólnie masz problemy. Chcę Ci jeszcze wyjaśnić że IQ to iloraz inteligencji, ale do tego potrzeba jeszcze wiedzy, którą daje wykształcenie. Wtedy nie ma się trudności z gramatyką i interpunkcją z rozumieniem nazw i dowcipów oraz kpin również.

Również poziom własnych dowcipów też świadczy o człowieku. Dobra rada: nie powtarzaj się do znudzenia jak z tym żółwikiem, ja wiem ze Ci trudno coś nowego wymyślić, ale się staraj.

Podaj to swoje IQ, pamiętaj że w klubie Mensy aby zostać portierem trzeba mieć znacznie powyżej przeciętnej. Myślę że jesteś bez szans na to stanowisko. Ale dzieci Twojej żony.....?
  #14  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 11:18
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Kolejny senior do zniszczenia ?
Dobra robota !
Kazik nie ma sensu przejmowac sie dyzurnymi,maja za post 20-30 groszy .
Mam nadzieje,ze twoja robota to spoleczna ale z innej partii.
Cale szczescie,ze juz niedlugo z partiami koniec ,zaczna rzadzic bezpartyjni.
Szybko wypisujcie sie z partii ,jako bezpartyjni macie szanse zalapac sie do nastepnej wladzy .
Na forum tez.
  #15  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 12:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Kolejny senior do zniszczenia ?
Dobra robota !
Kazik nie ma sensu przejmowac sie dyzurnymi,maja za post 20-30 groszy .
Mam nadzieje,ze twoja robota to spoleczna ale z innej partii.
Cale szczescie,ze juz niedlugo z partiami koniec ,zaczna rzadzic bezpartyjni.
Szybko wypisujcie sie z partii ,jako bezpartyjni macie szanse zalapac sie do nastepnej wladzy .
Na forum tez.
E tam głupstwa gadasz. Mnie płacą 20-30zł. Inaczej szkoda siadać do komputera. Trzeba się cenić.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #16  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 12:22
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Not senior American

Ja tylko odpowiadam na posty-nikogo nie niszczę. Czasem tylko muszę utemperować (z konieczności).
A tobie płacą-może w $? Jak Ty kryzys znosisz? Posyłam troszkę kasy.

  #17  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 15:03
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Dobra robota !
Oczywiscie Kazika a nie Tadeusza,ten drugi za szybko wszystko robi ,jak na gornika przystalo,ciagle mu malo !
Kaziu !
To dobrze ,ze sie usmiechasz nawet przez lzy ,powazam ludzi szczerych.
Powiedz/napisz mi ,co mam zrobic z taka kasa jaka mi posylasz.
Ja juz nawet przestalem zarabiac na puszkach po coli i piwie ,tyle nam dal Prezydent Obama,ze mam problemy z przejedzeniem.
Pozdrawiam ludzi humoru przez lzy !

ps. Moze masz jakas morge polskiej ziemi do sprzedania ,chetnie kupie pod domek z bali.
Pisze to z cala powaga ,juz bez humoru.
Czas z mego obecnego raju "odbic",wody Baltyku mnie kusza.
  #18  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 16:13
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Mnie to nie potrzebne bo ja nie mam kłopotów ze zrozumieniem lecz Ty masz. Stąd te ciągłe monity do mnie aby pisać wolno bo "nie kumasz". Do Lili (chyba do niej) też tak pisałeś. Więc ogólnie masz problemy. Chcę Ci jeszcze wyjaśnić że IQ to iloraz inteligencji, ale do tego potrzeba jeszcze wiedzy, którą daje wykształcenie. Wtedy nie ma się trudności z gramatyką i interpunkcją z rozumieniem nazw i dowcipów oraz kpin również.

Również poziom własnych dowcipów też świadczy o człowieku. Dobra rada: nie powtarzaj się do znudzenia jak z tym żółwikiem, ja wiem ze Ci trudno coś nowego wymyślić, ale się staraj.

Podaj to swoje IQ, pamiętaj że w klubie Mensy aby zostać portierem trzeba mieć znacznie powyżej przeciętnej. Myślę że jesteś bez szans na to stanowisko. Ale dzieci Twojej żony.....?
No co Ty nie przyjmują tam jak mam IQ więcej jak Doda?
A co do dzieci to skąd mam wiedzieć ile ich mam? policzyłem tylko te co w domu, ale nie wiem czy wszystkie moje, nie wiem też czy czasem, oprócz tych co w domu, gdzieś tam jeszcze się po świecie nie wałęsają jakieś moje a nie moje?
No masz rację z tym wykształceniem, ale mam zamiar si ę podszkolić, zapiszę się chyba na Uniwersytet, jak sądzisz, który będzie najlepszy?
A co do żółwika, ja go strasznie, lubię trochę mi przypomina o Twoich postach.. też takie p...ie nie w temacie.
  #19  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 16:47
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Proszę o zmianę tytułu wątku. To co tu jest obecnie to wzajemne podgryzanie. Może na "Skopę mu tyłek"
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #20  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 16:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Tadeusz nie denerwuj się to też rozluźnia nerwy, ale ja obiecuję, że kłódkuję usta jak mi się uda. Ale gdzieś pośmiać się trzeba.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.IX jolita Polityka - wątki archiwalne 498 09-12-2008 23:18
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.