menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 17:30
Włodek13 Włodek13 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Wroclaw Dolny Slask
Posty: 6
Domyślnie Poszukujemy lokum przy rodzinie

Rodzaj ogłoszenia: Szukam pracy   Miejscowość: Wroclaw   Ogłoszenie aktualne do dnia: 30.08.2012   

Małżeństwo emerytów 65 lat ( status społeczny inteligenci-wyznanie katolickie) poszukuje pokoju/mieszkania w domu rodzinnym na zasadach lokatorskich. Spokojne, kontaktowe, niekonfliktowe ,bez nałogów o wszechstronnych zainteresowaniach takich jak: uprawa działki ,ogrodu, fotografia ,literatura ,turystyka .Miłośnicy zwierząt. Zdrowi niezależni finansowo, zmotoryzowani..Gotowi partycypować w utrzymaniu domu. Poszukuje równie samotnych właścicieli oferując towarzystwo, przyjaźń, i poczucie wspólnoty oraz bezpieczeństwa. Preferujemy cichą spokojną okolice południowe regiony kraju, co nie stanowi wyłącznego warunku. Poszukujemy lokum na długi okres czasu oferując też i opiekę o ile będzie tego wymagał stan rzeczy .
Jesteśmy doskonałym materiałem na przyszywanych dziadków i to z długoletnim stażem .
Napiszcie do nas być może radość będzie obopólna?.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-02-2013, 12:37
harendabieszczady harendabieszczady jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Czarna Gorna Bieszczady
Posty: 4
Domyślnie Zamieszkanie w Bieszczadach

Witam Panie Wlodku !
W odpowiedzi na Panskie ogloszenie w senior caffe,mam do Panstwa propozycje zamieszkania z nami(maz i Ja) w Bieszczadach prowadzimy kameralny Pensjonat.Jesli to Panstwa interesuje to prosze o kontakt tel. 665656952 (Helena) lub email:bieszczady@harenda.net
Pozdrawiam
Helena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 23-02-2013, 21:34
april49 april49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: kraków polska
Posty: 5
Domyślnie witam serdecznie.

Jeżeli ogłoszenie jest aktualne proponuję domek rekreacyjny całoroczny,30 km. od Krakowa-centralne ogrzewanie,woda,gaz z butli,działka,2 m.do lasu 50 m.do Wisły.Wielkość domu ok.150 m.w pełni wyposażony i umeblowany.W sąsiedztwie 3 podobne domki las i woda,cisza i spokój.Mam mieszkanie a dom potrzebuje stałego przebywania domowników zwłaszcza w zimie.Jestem w tym samym wieku co państwo .W przypadku zainteresowania podaję telefon 512510422
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
W zamian za tymczasowe lokum zajmę się potrzebującym AureliuszAugustyn Praca, wolontariat 1 25-04-2021 12:07
Śmierć w rodzinie: jak poradzić sobie z żalem po utracie bliskiej osoby - komentarze wierzeja Ogólny 57 12-11-2019 14:16
Hospicjum czy pobyt w rodzinie ?? dziewiątka świętokrzyskie 29 26-09-2009 19:47
"W rodzinie" – telefonia komórkowa fundacji Lux Veritatis - komentarze sToRcZyK Ogólny 40 25-08-2009 15:08
Przemoc seksualna w rodzinie, co my na to? tadeusz50 Społeczeństwo - wątki archiwalne 271 12-12-2008 21:27

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.