menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-10-2008, 10:28
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Post Koenzym Q10 - lek na nadciśnienie, miażdżycę i paradontozę - komentarze


Komentarz do artykułu: Koenzym Q10 - lek na nadciśnienie, miażdżycę i paradontozę
--------------------
Bardzo dobry artykuł o wartościach poznawczych. Jeśli chodzi o mnie i pewnie wielu mnie podobnych w starszym wieku ...jest jak najbardziej na czasie. Dotykają mnie właśnie jednocześnie choć w różnym stopniu i odstępach czasu, wszystkie trzy dolegliwości chorobowe. Ratuję się jak mogę i potrafię, zasięgając rady lekarzy.Przekazana w artykule wiedza wzbogaciła moje poznanie i zainspirowała do przeciwdziałania dolegliwościom w sposób świadomy i korzystny. Okazuje się, że działanie leku, koenzymu Q10 i witaminy E jest wszechstronne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-10-2008, 13:34
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludgarda
Komentarz do artykułu: Koenzym Q10 - lek na nadciśnienie, miażdżycę i paradontozę
--------------------
Bardzo dobry artykuł o wartościach poznawczych. Jeśli chodzi o mnie i pewnie wielu mnie podobnych w starszym wieku ...jest jak najbardziej na czasie. Dotykają mnie właśnie jednocześnie choć w różnym stopniu i odstępach czasu, wszystkie trzy dolegliwości chorobowe. Ratuję się jak mogę i potrafię, zasięgając rady lekarzy.Przekazana w artykule wiedza wzbogaciła moje poznanie i zainspirowała do przeciwdziałania dolegliwościom w sposób świadomy i korzystny. Okazuje się, że działanie leku, koenzymu Q10 i witaminy E jest wszechstronne!

Dobrze byloby tez wiedziec w czym ten koenzym wystepuje i jak go mozna wprowadzic do organizmu..??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-10-2008, 14:01
zofia_g zofia_g jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 1
Post

Witam wszystkich seniorów. Artykuł o koenzymie Q10 jest bardzo ciekawy.
Sama stosuję koenzym Q10 a właściwie to jego ulepszoną, zredukowaną wersję, którą syn przywiózł mi ze Stanów, nazywa się Ubichinol. Choć mam 61 lat czuję się po nim 10 lat młodsza, mam więcej siły, podjęłam nawet pracę (6 lat temu z niej zrezygnowałam z powodów zdrowotnych).
Słyszałam, że można już Ubichinol dostać w Polsce, kończy mi się zapas, czy ktoś słyszał gdzie można go kupić. Kochani, pomóżcie proszę!!!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 04-11-2008, 17:35
Ryszard.K's Avatar
Ryszard.K Ryszard.K jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gorzow Wlkp
Posty: 1
Post

Jezeli wejdziesz na wyszukiwarka google.pl i podasz nazwe Ubichinol otrzymasz wystarczajace informacje na ten temat i pomoc w uzyskaniu tego produktu w polsce .Pozdrawiam Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 11:56
JKalina JKalina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 9
Post

bardzo dobry artykuł. Potwierdzam skuteczność. Można o tym sobie poczytać na fajnej stronie www.nuclevital.pl . Polecam również dietę śródziemnomorską.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.