menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:35
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

To wesołego czytania, po którym przestaniesz jeść cokolwiek i zejdziesz przedwcześnie na anoreksję .Ludzie czy wy zdrowego rozsądku nie macie|? Koszyczek i na targ ,gdzie jest po długich oględzinach znajdziecie coś dobrego i mało otrutego .Czytajcie etykiety i tyle .Tu się mądrzycie i straszycie a później w obiadkach ,kawkach i innych podobnych wąteczkach czytam o tych paniereczkach, kremikach torcikach -pełnych czystej zywej chemii.Następnie coś dla ducha - może przeanalizujmy przepowiednie rozmaite od Nostradamusa począwszy ,a następnie złóżmy w internecie zamówienie zbiorowe na ozdobne trumienki w przystępnej cenie i z rabatem .Bo wniosek nasuwa się sam.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #22  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:42
myśliciel myśliciel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Myślicielu, zastanawiam się czy jest choć jedna osoba co obejrzy i przeczyta wszystkie podane przez Ciebie linki. Pewnie i sam tego nie obejrzałeś tylko wklejałeś jak leci ile czasu potrzeba na to? Doba starczy??
Doba to oczywiście za mało by sie z tym wszystkim zapoznać. Nie wmawiaj mi że sie nie zapoznałem. Gdybym sie nie zapoznał to bym tych linków nie podawał.

To że większość ludzi nawet jednego filmu nie zobaczy czy nie poczyta to ich sprawa, niech idą oglądać TV, nic tu po nich. Ja wkleiłem informacje dla zainteresowanych. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany i woli żyć w nieświadomości to po co sie wypowiada np "nie przeczytam"? Nie wkleiłem tej informacji dla osób które nie maja zamiaru przeczytać.

Ludzie jak widać mają słabą psychikę i wolą nie wiedzieć o różnych sprawach.

Więc kto nie chce wiedzieć co sie dzieje ten niech sie nie buntuje tylko idzie popatrzeć na TV.

P.S. Wielu rzeczy nie ominiemy np strutego powietrza ale warto mieć świadomość co sie dzieje na świecie i unikać lub gdy sie nie da - wybierać mniejsze zło.

W tej sprawie właśnie brak świadomości ludzi im ułatwia wprowadzaniu tego. Dlatego trzeba informować ludzi a kto nie chce wiedzieć niech nie wie - trudno.

Oni chcą braku świadomości ludzi, gdy ludzie sie troche przebudzą to zaraz puszczą jakiegoś pajacyka -"eksperta" do TV gdzie to "rozwieje wszelkie wątpliwości na ten temat". I ludzie uradowani stwierdzą "nie ma sie czego bać, ekspert stwierdził że wszyscy nad nami czuwają i wszystko jest pod kontrolą i wg norm".
  #23  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:47
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Rozumiem.
Masz jakąś misję?
  #24  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:47
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał myśliciel
Doba to oczywiście za mało by sie z tym wszystkim zapoznać. Nie wmawiaj mi że sie nie zapoznałem. Gdybym sie nie zapoznał to bym tych linków nie podawał.

To że większość ludzi nawet jednego filmu nie zobaczy czy nie poczyta to ich sprawa, niech idą oglądać TV, nic tu po nich. Ja wkleiłem informacje dla zainteresowanych. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany i woli żyć w nieświadomości to po co sie wypowiada np "nie przeczytam"? Nie wkleiłem tej informacji dla osób które nie maja zamiaru przeczytać.

Ludzie jak widać mają słabą psychikę i wolą nie wiedzieć o różnych sprawach.

Więc kto nie chce wiedzieć co sie dzieje ten niech sie nie buntuje tylko idzie popatrzeć na TV.
Jasne ,słabi są -o końcu świata zbliżającym się wielkimi krokami ,też wola nie wiedzieć -powtarzam myślicielu dużymi literami -NALEŻY kupować na bazarkach zaufanych i czytać etykiety -a z ten nick chyba mocno przesadzony -chyba że myślenie mylisz z czarnowidztwem.Łyknij sobie jakąś chemię na poprawę nastroju i nie będziesz żył w takim poczuciu zagrożenia
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #25  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:48
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Martuniu już mieliśmy tu niezła kolekcję misjonarzy jeden mniej jeden więcej.....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #26  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:51
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Prawda.
Od jutra /dziś se odpuszczę/ nie oddycham, nie jem i nie piję.
  #27  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:55
myśliciel myśliciel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
powtarzam myślicielu dużymi literami -NALEŻY kupować na bazarkach zaufanych i czytać etykiety
Piszesz nie na temat. Nie pisz bzdur jeśli nie wiesz czego temat dotyczy.
  #28  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 22:58
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wiem bo z trudem przebrnełam przez parę złowieszczych postów ,ale wybacz twoich wklejek nie będę studiować .A tak nawiasem mówiąc najgorszą formą przekonywania do swoich racji jest zanudzenie publisi na śmierć .A tobie się ta sztuka udała przednio.Gratuluję .Może jakiś rozweselający dopalacz?
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #29  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 23:05
myśliciel myśliciel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 7
Domyślnie

To może inaczej bo problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego chyba masz - tu nie chodzi o sytuacje zatrutej żywności jaką mamy obecnie, obecnie mamy wybór i możemy wybrać jakąś zdrowszą i nie napromieniowaną, a właśnie później nie będzie takiej możliwości i w tym rzecz... z księżyca mam sprowadzać tą lepszą żywność?

Wszystko jest napisane dokładnie a jakiś ignorant wpadnie i wypowiada sie nie wiedząc o co chodzi. Więc nie wiadomo jak takiej osobie odpowiadać - trzeba by ponownie wykładać to co powinna ta osoba ze zrozumieniem przeczytać.
  #30  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 23:10
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Halo, tu ziemia do myślącego.
Pójdę na skróty.
Może Ty poprostu powiedz, co nam chcesz sprzedać.
  #31  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 23:35
myśliciel myśliciel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 7
Domyślnie

Media wychowują obecny świat, to co pomijają, przedstawiają nierzetelnie lub nieprawdę, odbija się w postaci powszechnej niewiedzy na dany temat. Informacje te są zbyt ważne by wiedziała o nich jedynie cząstka społeczeństwa. Trzeba dotrzeć do każdego kto ma otwarty na wiedzę umysł, jest dojrzały psychicznie, jest w wstanie obiektywnie podejść do tematu, a nie miał jeszcze okazji spotkać sie z tymi informacjami.
  #32  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 23:40
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

W pierwszej połowie lat 90-tych mój najmłodszy w okresie wakacji zatrudnił się w zakładzie wytwarzającym dżemy.
Od tamtej pory nie bierze dżemu do ust.
  #33  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 00:55
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał myśliciel
To może inaczej bo problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego chyba masz - tu nie chodzi o sytuacje zatrutej żywności jaką mamy obecnie, obecnie mamy wybór i możemy wybrać jakąś zdrowszą i nie napromieniowaną, a właśnie później nie będzie takiej możliwości i w tym rzecz... z księżyca mam sprowadzać tą lepszą żywność?

Wszystko jest napisane dokładnie a jakiś ignorant wpadnie i wypowiada sie nie wiedząc o co chodzi. Więc nie wiadomo jak takiej osobie odpowiadać - trzeba by ponownie wykładać to co powinna ta osoba ze zrozumieniem przeczytać.
-a
Dzięki za wykład podziwiam elegancje twojej wypowiedzi.Jak na misjonarza trochę za dużo agresji .Jak już targasz ten kagan oświaty to powinieneś wiedzieć ,ze tępym uczniom należy okazać cierpliwość Oraz kierować do nich wypowiedzi krótkie ,zwięzłe i zrozumiale .Nie cierpię takiego wieszczenia -tym bardziej ,ze jak już trzeba będzie z księżyca ...to ja się będę spokojnie w grobie przewracać .
A generalnie to nie jest brak czytania ze zrozumieniem tylko brak zgody na straszenie ludzi bez sensu-po co biadolić nad czymś ,na co i tak nie mamy wpływu już nie mówiąc o tym ,ze mnie te katastroficzne wizje wieszczone z zapałem irytuj ą wolno mi? Odpowiadam WOLNO!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #34  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 04:32
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Myslicielu, dziekuje ci ze tak sie dla nas napracowales i tyle nam chciales przekazac.
Niestety ja jestem jak strus i zamiast czytac to wszystko to wole wsadzic glowe w piach i modlic sie do Boga aby mnie jeszcze nie usmiercil..
Pewnie spora czesc tego co nam chcesz przekazac jest prawda ale nie mamy na to zadnego wplywu..
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #35  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 07:25
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał myśliciel
Media wychowują obecny świat, to co pomijają, przedstawiają nierzetelnie lub nieprawdę, odbija się w postaci powszechnej niewiedzy na dany temat. Informacje te są zbyt ważne by wiedziała o nich jedynie cząstka społeczeństwa. Trzeba dotrzeć do każdego kto ma otwarty na wiedzę umysł, jest dojrzały psychicznie, jest w wstanie obiektywnie podejść do tematu, a nie miał jeszcze okazji spotkać sie z tymi informacjami.
No tak, następny mający jedynie słuszną rację. Jeden z niewielu posiadających otwarty umysł (może brak czaszki i umysł się wietrzy). Weź załóż sobie portal dla podobnie myślących a nas tu zadomowionych nie pouczaj i nie obrażaj. Oczywiście mogę tego co nabazgrałeś nie czytać ( i nie będę) szkoda czasu i atłasu. Postaram się omijać szerokim łukiem takie wątki.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #36  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 08:10
helenka helenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 230
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Myslicielu, dziekuje ci ze tak sie dla nas napracowales i tyle nam chciales przekazac.
Niestety ja jestem jak strus i zamiast czytac to wszystko to wole wsadzic glowe w piach i modlic sie do Boga aby mnie jeszcze nie usmiercil..
Pewnie spora czesc tego co nam chcesz przekazac jest prawda ale nie mamy na to zadnego wplywu..

pani slowikowa ma pewnie jakąś misję do spełnienia, bo pisze w imieniu wszystkich, czy ma upoważnienie?
Pisz mnie, a nie nas, nam,
nie mam a nie nie mamy
A módl sie modlić do Boga , tylko rób to we własnym imieniu. tylko czy intencje ci sie nie pomylily?
  #37  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 08:11
helenka helenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 230
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
No tak, następny mający jedynie słuszną rację. Jeden z niewielu posiadających otwarty umysł (może brak czaszki i umysł się wietrzy). Weź załóż sobie portal dla podobnie myślących a nas tu zadomowionych nie pouczaj i nie obrażaj. Oczywiście mogę tego co nabazgrałeś nie czytać ( i nie będę) szkoda czasu i atłasu. Postaram się omijać szerokim łukiem takie wątki.
Na ten wątek zostałeś doprowadzony siłą ?
  #38  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 08:28
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał helenka
Na ten wątek zostałeś doprowadzony siłą ?
Pewnie, że tak. Nie pamiętasz przez Ciebie. Coś pamięć szwankuje??
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #39  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 08:49
helenka helenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 230
Domyślnie

Nie pamiętam byśmy kiedykolwiek wdali się w polemikę ? Mylisz wątki, osoby czy fora ! a może tak właśnie działa na ciebie to, co spożywasz w żywności i lekach , (albo jakieś inne zadawnione trujące substancje)/?
bo tak właśnie ma to działać- ogłupiać i tumanić !
  #40  
Nieprzeczytane 20-07-2009, 09:22
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał helenka
Nie pamiętam byśmy kiedykolwiek wdali się w polemikę ? Mylisz wątki, osoby czy fora ! a może tak właśnie działa na ciebie to, co spożywasz w żywności i lekach , (albo jakieś inne zadawnione trujące substancje)/?
bo tak właśnie ma to działać- ogłupiać i tumanić !
For nie pomyliłem. Otumaniony i tym bardziej ogłupiony nie czuję się. Niemniej dziękuję za PUCZENIE.
ps. W takim razie przesyłam trującego, ogłupiającego, otumaniającego buziaka.
może zarażę
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stop ZUS-owskim absurdom! pro Emerytura, renta, ZUS 2 24-09-2008 09:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.