menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 10:30
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

I to jest wlasnie sila tego forum.Ktos w potrzebie i jest natychmiastowy odzew.Jak dobrze ze siebie mamy.Kazdy stara sie pomóc jak potrafi.Babcielu jestes dobrym czlowiekiem!.Chickita bardzo Ci wspolczuje. Sama opiekowalam sie Matka staruszka 86 lat wiec wiem jak to wyglada i przez co przechodzisz.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 19:01
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Witam. Mój mąż często mnie zachęcał do brania udziału w forum, sam się udziela głównie w samochodowych. Przeczytał wiadomości, które otrzymałam od WAS i oniemiał. Cytuję: " A ja głupi straciłem wiarę w spontaniczność i zwykłą ludzką pomocną dłoń". Ja ryczałam a on czytał po kilka razy. Macie wielką siłe i nigdy o tym nie zapominajcie, ja tej siły mam bardzo mało bo walka o byt zabrała mi sporą część. Takie czasy, że trzeba się łokciami rozpychać, uczyłam sie tego długo bo strasznie bolało jak "deptali".Teraz będę odzyskiwać co mi zabrane zostało bo warto o to walczyć co WAM zawdzięczam. Choć, po raz kolejny, dziękuję, to za mało to proszę nie pozwólcie mi zwątpić w ludzi bo zginę marnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 19:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Nie pozwolimy Ci zginąć marnie

jesteśmy tutaj zawsze do dyspozycji. Proszę udzielaj się na forum jak najczęściej, nie ma spraw nie do zalatwienia. Pozdrawiam cieplutko i proszę o uśmiech na twarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 19:47
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Choć nie widać to się uśmiecham. Dzięki temu co piszecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 19:50
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

I tak trzymaj,zaglądaj jak Ci zle ,pisz co Cie boli,zawsze sie jaks rada znajdzie.W najgorszym wypadku kilka ciepłych słow,czasami to tez bardzo wiele.Pozdrawiam serdecznie.15.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 20:04
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Chickito, przesyłam ci moc serdeczności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 20:22
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

chickito
Juz sama swiadomosc ze jest takie miejsce gdzie mozesz sie wyzalic i ze sa tam osoby ktore wysluchaja ,doradza wesprza dodaje skrzydel do przetrwania w trudnej sytuacji.
Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie - kontaktuj sie z nami .
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 20:46
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 164
Domyślnie

Chickita... jest jeden dom opieki dla mężczyzn na ul św. Jadwigi w Cz-wie, prowadzą go bracia Albertyni ale obsługa i administracja jest cywilna, a drugi gdzieś na Wyczerpach, ale nie wiem na jakiej ulicy. Bradzo Ci współczuję, przechodziłam to parę lat temu z mamą mojego męża, omal nas nie spaliła...
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 21:32
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Chickita to ja musze Ci podziekowac ,bo dzieki Tobie uslyszalam tez wiele milych slow o sobie-rzadko ktos z pacjentow potrafi podziekowac,powiedziec cos milego.Strasznie Wam dziekuje,jestem autentycznie wzruszona-a przeciez to jest moja codzienna praca....Tu jest inaczej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 21:44
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Babcielu,

codzienna praca - codzienną pracą, ale o takich jak Ty w Warszawie się mówi: Babka w dechę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 21:48
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

U nas w Gdańsku mówi sie "Rowna Baba" Babcielu,poza tem przywrócilas wiarę,ze sa bezinteresowni ,pełni poswiecenia lekarza.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego zycze.Name:  70tz1.gif
Views: 78
Size:  10.4 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 21:56
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Babcielu dobrze ze sa jeszcze tacy lekarze jak Ty , czlowiek nie boi sie chorowac.Takich Judymow juz jest niewielu.!

__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 22:23
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

ja naprawde nie czuje sie Judymem.Biore pieniadze za okreslona prace,jestem dobrym rzemieslnikiem w tym zawodzie.Ale bardzo lubie ludziDziekuje Wam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 22:30
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Babciela, nigdy sie nie zmieniaj, NIGDY, bo kto mnie do pionu stawiać będzie? Czasem trzeba przytulić a czasem dać kopa. Ludzie wchodzą i wychodzą i tak jesteśmy wszyscy zajęci sobą, ze nie zwracamy uwagi na zwykłe "dziękuję" a przecież bez tego to generalnie żyć sie nie da. Jesteś WIELKA! Zgadzam się ze stwierdzeniem, że czasami wystarczy ciepłe słowo bo dopiero teraz kiedy mam taką sytuacje wiem, ze tego mi było trzeba. Niby nic a działa cuda. Jeżeli ja będę mogła pomóc, jestem do dyspozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 22:53
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Generalnie to chciałam Wam powiedzieć, że to był bardzo zwariowany dzień. Rano pojechałam do pracy, kiedy wróciłam przed drzwiami u moich rodziców było wielkie zamieszanie. Okazało się, ze dziadek, który bardzo zadko wstaje z łóżka, postanowił z niego wyjść. Mama moja poszła za potrzebą, nie było nigdy konieczności zamykania drzwi na klucz bo i po co.Dziadek wstał i poszedł prosto do drzwi. Mama nie słyszała bo była w wiadomym miejscu. Tak cichutko i bezszelestnie wyszedł. Rodzice mieszkaja na piętrze (to takie pietrowe domki, czterorodzinne). Mama wyszła z toalety i poszła do dziadka dać mu pić ale go nie było. Zaczęła szukać, wiadomo, nie ma. Przyprowadził go sąsiad. Przewrócił się na drodze i go pozbierał. Ma strzaskany nos. Byłam na zdjęciu z nim w szpitalu, wszystko ok, poobijany. Szok. Jak zszedł po schodach? Tego nie wie nikt. W drodze powrotnej do domu zatrzymała mnie policja. Pierwsze pytanie to dlaczego ten Pan taki potłuczony? Opowiedziałam. Nie dali wiary, dzwonili na izbę przyjęć. Tam im powiedzieli ale w tym czasie kiedy mnie kontrolowali dziadek postanowił zrobić sobie "wycieczkę". Wysiadł z auta i idzie. Policjant oniemiał i pyta mnie co on robi? To ja biegiem za dziadkiem. Dopadlam ale nie chcial ze mna iść to pilicjanci pomagali w pacyfikacji. Cyrk sie dopiero zaczął. Jeden z policjantów powiedział mi, ze miał taki problem z mamą i ona mu tak na światłach wyskakiwała. Tak się przejął, że wsadził dziadka do radiowozu, zabezpieczył drzwi i powiedzial, ze mi go do domu odstawi. Odstawił. Moja mama by to życiem przypłaciła. Na" kogucie". Pod same drzwi go podprowadzili. Ja kogutka nie mam to tak szybko nie byłam, mama się wystraszyła, ze mną coś nie halo. Na sam koniec moja córka dostała od władzy maskotkę pancernika a wcześniej zapytali czy ma swój fotelik i czy w pasach jeździ. Mama w szoku, dziecko szczęśliwe, mnie oczy z orbit wyszły a dziadek był zachwycony i nawet na nos się nie użala. Tylko mnie mogło sie to przydażyć. Mam dość atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 22:58
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No widzisz jacy ludzie potrafia być przyjemni i w wirtualu i w realu -i jak tu nie wierzyc w człowieka!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 31-08-2007, 23:40
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

I nawet policjanci sa czasami mili i pomocni.Mam nadzieję,Chickito,ze teraz juz tylko lepiej bedzie.Pozdrawiam i spokojnej nocy zycze.Name:  10.gif
Views: 71
Size:  2.7 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 01-09-2007, 08:45
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Wiecie co?

Mówiłam, że to zaczarowane miejsce ten nasz Klub? Mówiłam!

Przyszły tu - nie wiem, czy dobrze liczę, bo mi przeziębienie zamuliło szarą komórkę - trzy "szczeniaczki". Chickita i fajna dziewczyna, która kupowała prezent teściowej, i chłopak zauroczony muzyką. Berbecia nie liczę, bo obciążony genetycznie - hihihi! - przychylnością do nas.

I mówią, że im tu dobrze. Możemy być chyba dumni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 02-09-2007, 21:45
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Dumni? Mało powiedziane. jako "szczenię" chcę WAM powiedzieć, ze ten klub jest bardzo wychowawczy. Wiele sie mozna dowiedzieć i wiele nauczyć. Jesteście szczerzy, nie owijacie w bawełnę. Choć jest zachowana jakaś anonimowość na necie to ogolnie w tym klubie można bez skrępowania powiedzieć co boli, co bawi a czego się człowiek boi. A to nie jest łatwe. Dziękuję za to, ze podjęliście się mojego wychowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 02-09-2007, 21:52
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 164
Domyślnie

Chickita...no co Ty...jakiego wychowania...tutaj można znależć wsparcie pomoc i porady, pośmiać się, posłuchać muzyki, a czasem jest też ostra wymiana zdań, ale tym się nie zrażaj, normalka...jak w życiu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Proszę o radę..może ktoś wie? Ala-ma-50 Emerytura, renta, ZUS 15 07-01-2009 13:06
proszę pomocy, moze macie własne doświadczenia dotyczące mojego problemu. becia8311 Choroby, badania, terapie 16 06-07-2007 22:31

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.