menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #441  
Nieprzeczytane 29-07-2009, 16:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Markbiz
Oj przychodzi.....może nie tutaj ale ........reszta jest milczeniem.
zapomniałem że zwolennicy RM nie potrafią obsługiwać komputerów a obsługi telefonów ich dopiero Rydzyk uczy.....

No i jakby Ci powiedzieć...
Są tu zwolennicy RM, którzy mają opanowaną dobrze nawet grafikę.Tylko jakoś ....nie są głośni,tak jak przeciwnicy.

ps.ja zawsze byłam 'przeciw'.
Teraz , z czystej przekory, robię się 'za', choć nie zdarzyło mi się słuchać RM ani razu.I nie znaczy to,że tak kocham być na opak.
Nie znoszę tylko 'jedynie słusznych sądów'.
  #442  
Nieprzeczytane 29-07-2009, 16:51
Markbiz's Avatar
Markbiz Markbiz jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Kraków
Posty: 125
Domyślnie Lilu

Cytat:
Napisał Lila
No i jakby Ci powiedzieć...
Są tu zwolennicy RM, którzy mają opanowaną dobrze nawet grafikę.Tylko jakoś ....nie są głośni,tak jak przeciwnicy.

ps.ja zawsze byłam 'przeciw'.
Teraz , z czystej przekory, robię się 'za', choć nie zdarzyło mi się słuchać RM ani razu.I nie znaczy to,że tak kocham być na opak.
Nie znoszę tylko 'jedynie słusznych sądów'.

zorientowałem się w tym dawno ale ja też mam w sobie trochę przekory..... ale też dużo tolerancji i szacunku dla prawdziwej wiary. Nie chciałbym żyć w Talibanie RM.

JackuP to tak miło jest walić kulą w płot.....bez sensu jest Twoja zaczepka.
__________________
Pozdrawiam Edward
  #443  
Nieprzeczytane 29-07-2009, 16:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
zorientowałem się w tym dawno ale ja też mam w sobie trochę przekory..... ale też dużo tolerancji i szacunku dla prawdziwej wiary. Nie chciałbym żyć w Talibanie RM.

Nikt nie chce.
Ale tu jeśli chcesz być przekorny, musisz przyznać się do wiary.Tak jak na zebraniu POP.

Ja nie modlę się,ani nie praktykuję.
Ale gdy czytam to co niektórzy wypisują,to przypomina mi się moja młodość w rodzinie bardzo wierzącej.I - o paradoksie- czuję,że zaparcie się tego, mnie osobiście boli.
Więc jednak zaliczam się do wierzących.

I już tyle razy międlone to było - co komu do domu, jak chałupa nie jego?
Niech sobie każdy wierzy w co chce;w Boga, Jahwe czy Allacha, a nawet w Dziadka Mroza i batiuszkę Ilicza.
Jest to osobista sprawa - każdego.
  #444  
Nieprzeczytane 29-07-2009, 17:15
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał Markbiz
Nie chciałbym żyć w Talibanie RM.

Bez przesady. Jaki tam u nas Taliban RM.
...sorry Eda, ale z Twojego punktu widzenia wychodzi na to, że kto ma inne zdanie niz Ty i kto nie chce napluć na Rydzyka, ten nosi na głowie berecik. A ojciec Rydzyk obchodzi mnie tyle, co kilo starych pomarańczy i nie podoba mi się, gdy próbuje sie utożsamiać całość społeczeństwa z jakąś grupą, której przeciwnicy wrzeszczą a na całe gardło o anty-semityzmie, jakichś tekstach wyjetych z kontekstu.
Nie obraź sie stary, ale budzi to we mnie paskudne skojarzenia.
Kiedyś chciano mnie zwerbować do PZPR-u. Odmówiłem, bo mam w czterech literach polytyke. Więc zrobiono ze mnie wroga rewolucji, doszukano się przodków co "zwiedzali" Sybir i inwigilowano moja osobę.
Tak więc, wychodzi na to, że ktoś robi sobie polytyke kosztem społeczeństwa, któremu w przeszłości i teraźniejszości oberwało się zdrowo, i to za nic. I udaje się to temu "komuś", bo ludziska się kłócą, spierają i udawadniaja sobie coś, co najzwyczajniej nie ma sensu.
  #445  
Nieprzeczytane 29-07-2009, 19:09
Markbiz's Avatar
Markbiz Markbiz jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Kraków
Posty: 125
Domyślnie Okey....

.....ortodoksi zawsze "miękko" przejmują władzę po przejęciu rządu dusz.
Tak postąpili Talibowie w Afganistanie (usunięcie najeźdzcy itp.)
tak że żartem Taliban spod znaku RM.......może być np. "lekarstwem" na islamizację Niemiec czy też Francji.......
Okey...żartuję.....
JackuP jest wszystko dobrze ja też nie znoszę zacietrzewienia.....i lubię się pośmiać Pozdrawiam Ciebie specjalnie i niezależnie.
__________________
Pozdrawiam Edward
  #446  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 17:50
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Ojciec Rydzyk szuka wolontariuszy do pracy w Radiu Maryja

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/o...ja_106426.html

pewnie już pchają się drzwiami i oknami
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #447  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 18:56
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie Zakonnik Rydzyk

Ja się tylko zastanawiam czyim ojcem on jest. Jeśli ludzie spod znaku moherowego beretu go tak nazywają, to zgoda, skoro jest ich duchowym przywódcą, ale pozostali? Czemu media nazywają go ojcem? No chyba, że ojcem rasizmu, ojcem zakłamania katolickiego, bo sprzecznego z wiarą?Czy wszystkich ludzi w Polsce nazywa się ich tytułami zawodowymi?
Pruderia w naszym kraju kwitnie.To przecież zwykły szarlatan, człowiek, który do dziś nie rozliczył się z zebranych świadectw udziałowych, człowiek, który postępuje wbrew religii katolickiej i co najgorsze, episkopat mu na to zezwala.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Radio Maryja traci słuchaczy - komentarze Janek47 Ogólny 66 12-09-2017 11:56
Kto słucha Radia Maryja? - komentarze Pietrzak Ogólny 172 15-05-2009 15:32
Wiara ,nadzieja,Radio Maryja,kościół .... senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 356 22-04-2008 16:11
Eutanazja - ręce precz od naszych babć - komentarze czort Ogólny 0 13-03-2007 18:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.