menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 11:39
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
To "dyżurni z PO" powiedzieli że Prezydent będzie wetował wszystkie ustawy, a TVN i Wyborcza to nagłaśniała. Gdyż PO ZAWSZE wie naprzód co Prezydent zrobi [złego]. Licząc na to i słusznie [jeteś tego przykładem], że ich pomówienia jak się nie sprawdzą, to i tak im tego ludzie nie będą pamiętać, a trochę błota się Prezydentowi przyklei. Prezydent właśnie w tym tygodniu 3 ustawy podpisał i 3 odrzucił. Ale skąd to możesz wiedzieć jak gazet nie czytasz, TV nie oglądasz [poza rozrywką]. A głos tu zabierasz, wyrywając się jak przysłowiowy Filip. "Dowcipaśny" jesteś prawie jak Palikot. Ale zachwycić to może tylko kogoś o jego poziomie kultury. Nie traktuj tego forum jak worka po cemencie. Trzeba słuchać wiadomości a nie tylko komentarze. i wtedy pisać.
Tutaj pasuje druga opowiastka Ks. Tisznera może trzeba zastosować, znowu ze zdjęcia ale nie jestem taki bystry jak Lila, a "kto nie doczyta to zmyśli"
http://images50.fotosik.pl/36/cd913ef5186560e4.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 11:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

No dobra .Nie jesteś . I nie będę szukała Ci linka..

Ty to jak ta gaździna ( autentyczne ) ,gdy ksiądz profesor powiedział jej ,że Szymborska -znana w Zakopanem - dostała Nobla,to rzekła:
-proszę księdza ,ady na nobla to tylko sadło świstacze.

Jip,pamiętaj .Nasmaruj się i jak ręką odjął .
Swoją drogą ,to pociecha z Ciebie będzie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 11:59
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

sadło świstacze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 12:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
sadło świstacze
Dowiedz się czy czasem nie pomaga to na węgrzycę? Albo popytaj o Sobka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 12:41
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie jip.ie

nie rozumiem, o co ciebie idzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 12:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Kaziku, dziwię się, że wyrywne do kasowania Adminki jeszcze Cie nie wykasowały, widocznie to ja jestem ten zły do kasowania przeznaczony. Pomijając jednak te sprawy pragnę Cię uwiadomić, że złośliwość tu na nic. Sam prezydent na początku swojej kadencji zapowiedział, że będzie wszystko wetował i to w rezultacie robi. Dla jasności powiem, że nie jestem zwolennikiem PO ani żadnej obecnie partii. Gazety czytam,wnioski jak każdy myślący Polak wyciągam, a rozrywki w tv nie oglądam, bo nie ma co.Obecna tv, to tak jak polityka obecna , nic ciekawego.
Wyraziłem Kaziku swoje zdanie, nikomu nie ubliżając, więc nie rozumiem czemu mnie atakujesz. Każdy ma przecież prawo do swojego zdania. Ja nie zastanawiam się jakie Ty gazety czytasz, czy to będą rydzykowe czy inne, to nie ma znaczenia,nie twierdzę,że masz dowcip taty z Torunia ale daruj sobie złośliwości i pisz na temat.
Co do porównania mnie do posła Palikota, to gruba przesada, nie mam jego majątku.
Acha, jakich wiadomości Kaziku polecasz słuchać, bo jeśli radio maryjnych, to wybacz, nie skorzystam.
Poza tym serdecznie Cię pozdrawiam.
Jeżeli czytasz to powinieneś wiedzieć o podpisanych ustawach też. Jak poczytałem dowcip o tym worku z cementem, a miało to świadczyć że L.K. nie czyta co podpisuje to porównanie było właściwe. To nie była złośliwość, tylko ocena dowcipu. Ale nie jestem pewien czy to zrozumiesz. A o Twoich wiadomościach-też wyraziłem tylko swoje zdanie. Bo jak inaczej można odpisać na czyjś post, gdy wiadomość w nim zawarta jest nie prawdziwa?
Majątku Palikota nie posiadasz, ja też nie bo to jego. Ale nawet jak nie masz swojego w takiej ilości i innych rzeczy jakie on posiada-to co ma piernik do wiatraka? Ja nie porównywałem wasz stan majątkowy tylko KULTURĘ, a bardziej zrozumiale: jej brak.
Zapytujesz jakie wiadomości słuchać-ja słucham dziennik TV1, TV-info i TVN fakty, później porównuję różnice. Tutaj Rydzyka własności chyba nie widzisz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 12:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Jeżeli czytasz to powinieneś wiedzieć o podpisanych ustawach też. Jak poczytałem dowcip o tym worku z cementem, a miało to świadczyć że L.K. nie czyta co podpisuje to porównanie było właściwe. To nie była złośliwość, tylko ocena dowcipu. Ale nie jestem pewien czy to zrozumiesz. A o Twoich wiadomościach-też wyraziłem tylko swoje zdanie. Bo jak inaczej można odpisać na czyjś post, gdy wiadomość w nim zawarta jest nie prawdziwa?
Majątku Palikota nie posiadasz, ja też nie bo to jego. Ale nawet jak nie masz swojego w takiej ilości i innych rzeczy jakie on posiada-to co ma piernik do wiatraka? Ja nie porównywałem wasz stan majątkowy tylko KULTURĘ, a bardziej zrozumiale: jej brak.
Zapytujesz jakie wiadomości słuchać-ja słucham dziennik TV1, TV-info i TVN fakty, później porównuję różnice. Tutaj Rydzyka własności chyba nie widzisz?
Co do kultury Palikota i piszących na forum przestań się wypowiadać jako autorytet bo sam nią nie grzeszysz jak i Twoi idole.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 12:56
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
nie rozumiem, o co ciebie idzie?
No przecież wyraźnie napisałem o węgrzycę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 13:40
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie wuere'le

http://www.prezydent.pl/x.node?id=387
To jeszcze podaję link , żebyś uwierzył że podpisuje. Może zmienisz zdanie że: WSZYSTKIE WETUJE. W samym listopadzie 2008 podpisał 32. Czasem są to ustawy śmieszne, jak zmiana nazwy jakiejś uczelni. Ale podpisuje co mu spłodzi obecny Rząd [abyś nie miał wątpliwości] Wystarczy wybrać odpowiednie miesiące odkąd rządzi PO+PSL. Myślałem że potrafisz sprawdzić takie rzeczy w internecie. Bo jeżeli potrafisz-to nie będzie wytłumaczenia że pisałeś post z wiadomością nie prawdziwą bo w TV Ci umknęła wiadomość. Nie liczyłem ile podpisał dla obecnego-otworzyłem listopad i jakiś inny miesiąc tylko-tego roku.
Wetuje tylko głupie i szkodliwe. To jego obowiązek. Bo chociaż się komuś nie podoba, to wybrała go większość. Nie zapominaj o tym jak będziesz dowcipkował. Podowcipkuj sobie w tym stylu o JPII-to zobaczył byś zaraz wiele odpowiedzi i to mniej łagodnych od moich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 13:58
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
http://www.prezydent.pl/x.node?id=387
To jeszcze podaję link , żebyś uwierzył że podpisuje. Może zmienisz zdanie że: WSZYSTKIE WETUJE. W samym listopadzie 2008 podpisał 32. Czasem są to ustawy śmieszne, jak zmiana nazwy jakiejś uczelni. Ale podpisuje co mu spłodzi obecny Rząd [abyś nie miał wątpliwości] Wystarczy wybrać odpowiednie miesiące odkąd rządzi PO+PSL. Myślałem że potrafisz sprawdzić takie rzeczy w internecie. Bo jeżeli potrafisz-to nie będzie wytłumaczenia że pisałeś post z wiadomością nie prawdziwą bo w TV Ci umknęła wiadomość. Nie liczyłem ile podpisał dla obecnego-otworzyłem listopad i jakiś inny miesiąc tylko-tego roku.
Wetuje tylko głupie i szkodliwe. To jego obowiązek. Bo chociaż się komuś nie podoba, to wybrała go większość. Nie zapominaj o tym jak będziesz dowcipkował. Podowcipkuj sobie w tym stylu o JPII-to zobaczył byś zaraz wiele odpowiedzi i to mniej łagodnych od moich.
Wydaje mi się, że JPII inaczej widział i potrafił się dogadywać ze wszystkimi z Wałęsą, którego bardzo poważał, Kwaśniewskiego nawet poprosił do samochodu, czyli cenił kompromis. Myślę, że dowcipkowanie jest mniej szkodliwe niż zawiść, nienawiść, obrażalstwo, posądzanie, jątrzenie, ......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 14:03
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

[quote=Kazik]http://www.prezydent.pl/x.node?id=387
[ Bo chociaż się komuś nie podoba, to wybrała go większość. QUOTE]
Dokładnie wybrało go 8257408 rodaków.Czyli wiekszość przy frekwencji 50,9%.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 14:06
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Araad

Cytat:
Napisał araad
Dokładnie wybrało go 8257408 rodaków.Czyli wiekszość przy frekwencji 50,9%.


masz rację, ale ci którzy nie głosowali niech mają pretensję do siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.