menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 00:31
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Dlaczego...

Cytat:
Napisał Lila
Tamtego premiera można było obśmiać i wyszydzić a tego nie ? dlaczego ?

Kto mówi o wyrzucaniu ? Mnie w całym moim długim życiu nikt -znikąd nie wyrzucił.Ale jest coś takiego jak zmęczenie materiału...jego zużycie ...

Liluś,
jak dla Ciebie nie ma powodu, to nie będę Ci ich wszystkich wyłuszczać, szczególnie o tak późnej porze, kiedy mi się oczy kleją...

A jeśli to Ty sama się czujesz "zmęczona" to jestem spokojna - nie porzucisz nas! Rozumiem Cię, że czasem można mieć już lekki przesyt, zarówno komputera jak i forum - ale wystarczy przez jakieś pół dnia zająć się czym innym, żeby zatęsknić i wrócić

Ja idę już spać, Tobie też radzę - a jutro znowu będziesz pisać dowcipne i złośliwe posty o naszych politykach!

Dobranoc!
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #22  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 05:49
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie Lila co ty???????

[quoteTu się nie nabywa praw przez zasiedzenie,tym bardziej ,że po mojej eskapadzie dzisiejszej po wątkach,nie wiadomo jak długo tu zagrzeję miejsce...[/quote]
Jak to nie zagrzejesz miejsca? TY- no chyba zaraz sie roplacze o świcie!!!!! Co cię tak zeźlilo.Lila a kto zostanie królem???? Bez wzgledu na różnicę w pogladach na polityke wiesz ,że nie dopuszczę ...po moim trupie...A tak nawiasem mowiac ,jesli ja cos nie tak powiedziałam -to blagam nigdy ,przenigdy nie bierz tego do siebie....Anan Maria ma rację od czasu do czasu dobrze sobie zrobic maly odpoczynek of komputera i forum.....Ale niech ci po glowie zadne gupie mysli nie chodzą .BO co zrobuimy biedne TWA
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 26-11-2007 o 05:53.
  #23  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 16:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie Ludziska



Jak macie tylko sprawę karną ,to polecam mecenasa Aleksandra Pocieja...
Ten niesłychanej poczciwości człowiek,swoją jakże ludzką postawą ,zadaje kłam powszechnemu przekonaniu o pazerności naszej palestry...

Otóż ten anioł w todze z wyłogami zielonymi jak nadzieja skazanego na śmierć ,że kat zdechnie na cholerę...otóż ten anioł ...no nie... ja piórkuję..ten anioł ,nie tylko nie bierze honorarium,ale jeszcze wykłada pieniądze na kaucję za każdego biedaka ,który swój los złożył w jego ręce..

Dzisiaj rano usłyszałam w radio iż święta ,aczkolwiek wielokrotnie uwiedziona dziewica - Sawicka Beata - dzięki pomocy rodziny,wpłaciła 300.000 pln kaucji..
Natomiast walterownia zamieściła wywiad z równie świętym mecenasem,w kórym ten ocierając łzy rękawem,oraz tłumiąc suchy szloch - wyjawił iż to on..mecenas ,wyłożył swoją krwawicę za dziewicę.../ uuuups,rozwijam się..zaczynam mówić słowem wiązanym ..hiiiiiii /..

No bo jakże inaczej ?
Jak zniosłaby areszt tak sponiewierana przez agenta Tomka ,niewinna przedstawicielka narodu ?
Ach,kochani ! Jest pierwszy cud w naszej Rzeczpospolitej.Z miłości ...panie dzieju...z miłości,pieniądz straci swoją siłę nabywczą.
Ciekawi mnie jedno; czy Gazeta reprezerwatywna związkowa jakoś to skomentuje ? Tę bujdę na resorach ?
A nie prościej byłoby napisać prawdę ?
Że partia nie zostawia w potrzebie swych członków,członki i członkinie ? Niezależnie jakie przestępstwo popełnią ?
A nie zmuszać skądinąd szanownego mecenasa,aby publicznie się ośmieszał ? Bo chyba nie było w Polsce prawnika dzisiaj,żeby nie pękał ze śmiechu...

No cóż.Społeczeństwo widać jawi się niektórym jako stado baranów.
  #24  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 16:50
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Przecie dziewica nie jest już członkinią...czyżby więzy po grób!!!! Muszę otworzyc Telewizornie by usłyszeć o tym cudzie objawionym,bo nawet ja zagorzala milośniczka PO jakoś w taka bezbrzeżną milosc do ludzkosci mecenasa nie wierzę tym bardziej ,że chyba nie trafilo na dziewice zhanbiona i porzucona w lachmanach w ubożuchnej izdebce kątem u ludzi......
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #25  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 17:03
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Małgosiu,

nie wiem, jak tam było z tą dziewicą. Wiem natomiast, że pan Pociej miewa zagrania różne dziwne.
Poza tym bardzo dba o swój image.
Na własne uszy umyte słyszałam, jak w ramach "dopoki nie osądzony - niewinny" groził, że wpłaci kaucję za jakiegoś faceta. Na śmierc zapomniałam, o kogo chodziło, ale nie o anioła na pewno.
  #26  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 17:04
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Nie masz kasy wal do mec. Pocieja

on ma dobre serce i pomoże w potrzebie.

http://wiadomosci.onet.pl/1647773,11,item.html
  #27  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 17:09
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ale wlasciwie jak przeczytalam ten tekst Basiu to nie wydaje mi się to niczym strasznym -wplacil depozyt -odzyska go jesli sad uzna ,ze nie jest potrzebny Więc tak naprawdę o co chodzi .Mec Pociej jest jednym z tuzów i myśle ,że dla niego nie jest to suma rujnująca.A Sawicka co może zrobic .Nie ucieknie ,nie zamataczy.Odbedzie się sprawa i wyjdzie jak to bylo.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #28  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 18:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Niby tak

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ale wlasciwie jak przeczytalam ten tekst Basiu to nie wydaje mi się to niczym strasznym -wplacil depozyt -odzyska go jesli sad uzna ,ze nie jest potrzebny Więc tak naprawdę o co chodzi .Mec Pociej jest jednym z tuzów i myśle ,że dla niego nie jest to suma rujnująca.A Sawicka co może zrobic .Nie ucieknie ,nie zamataczy.Odbedzie się sprawa i wyjdzie jak to bylo.
tylko dlaczego jest taki szlachetny wybiórczo?
  #29  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 19:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Niekonieczne odzyska...

Beata ,porządna dziewczyna,jest winna CBA 50.000..Chyba to na zabezpieczenie też pójdzie ..No i koszty sprawy..
Małgoś,jakbyś w szale słusznie komuś głowę ukręciła,to mecenas za Ciebie nie zapłaci.Możesz być pewna...

No a tera...Julia Pitera..Hej,ta to ma fantazję...
Ona się zemści za cnotę Beaty niewątpliwie.Otóż ta czcigodna jejmość wpadła na szatański sposób badania wszystkich agentów CBA- wariografem..Jestem zachwycona senatorskim rozumem pani minister..
Już sobie wyobrażam ; kolejka przystojnych agentów,Julia z wariografem i marsem na obliczu,i te pytania...
..czy to ty uwiodłeś dziewicę poświęconą ....polityce ??
..a jeżeli nie ,to dlaczego ? Rzeczona nie podobała się ?
...a jeżeli tak,to ile razy i na jakim podłożu ...i dlaczego tak często ?
...czy boginii sejmu była aby zadowolona ?
...taaaaak ? To dlaczego musiałeś płacić za seks ,Tomciu ?
...hmmmm,wiesz Tomek...ta prywatyzacja...to ona się jeszcze odbędzie.. ..Co ty na to ?

I w ten deseń.Kabaret moi mili,czysty kabaret..
Ale nasz wielki naród ma to poczucie humoru,że nawet w czasie okupacji wyśmiewał się z malarza nieutalentowanego..

Siekiera ,motyka...hiii
  #30  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 19:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wiem, że adwokaci są potrzebni

ale dla mnie to jest plugawy zawód, oczywiście jak wszędzie można wśród przedstawicieli tego zawodu spotkać bardzo przyzwoitych ludzi. Możecie na mnie napadać i tak zdania nie zmienię.
  #31  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 21:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Hmmm..mam córkę prawnika.Ale radcę .Specjalność - inwestycje i obrót kapitałowy...
To może być chyba ?
  #32  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 22:30
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Lila mam dobrą dla Ciebie wiadomość właśnie Kuchciński i Gosiewski ogłosili w tv ze Tusk i PO realizują ich program a więc dobrze prawda. Niepotrzebnie się martwiłaś.
Pozdrawiam
  #33  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 22:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie Cieszę się....

Cytat:
Napisał Stanley
Lila mam dobrą dla Ciebie wiadomość właśnie Kuchciński i Gosiewski ogłosili w tv ze Tusk i PO realizują ich program a więc dobrze prawda. Niepotrzebnie się martwiłaś.
Pozdrawiam

...bo myślałam,że dla głupiej ambicji spaprzą to,co dobre...

Ciekawi mnie natomiast,dlaczego Donald Tusk tak nerwowo reaguje na projekt wydania przez IPN książki o Lechu Wałęsie..
Jak ćwierkają wszystkie wróble,nie chodzi wcale o "Bolka '' i noc długich noży,gdy niszczono rząd Olszewskiego,ale o sprawy obyczajowe...

Nowa historia Polski zawiera jeszcze wiele nieujawnionych tajemnic..
  #34  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 05:39
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
ale dla mnie to jest plugawy zawód, oczywiście jak wszędzie można wśród przedstawicieli tego zawodu spotkać bardzo przyzwoitych ludzi. Możecie na mnie napadać i tak zdania nie zmienię.
Nie będę napadać ,ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a właściwie od strony ławy oskarżonych po której sie aktualnie siedzi.Pogląd twoj Basiu jest zdecydowanie zbyt skarjny i jak wyobrazasz sobie sprawiedliwy system prawny BEZ mozliwosci obrony.To dziala w dwie strony ,prawda .Dlaczego Beata ,jakkolwiek by nie byla upadla nie ma miec prawa do obrony.Przy politycznym machlojowaniu waszej ukochanej partii przy systemie prwanym fakt ,ze jej adwokat wpłacil za nią kaucje,a do tego jest to podane do wiadomosci publicznej -nie wydaje mi się niczym nagannym.Uwazacie ,ze trzymanie jej w areszcie byloby aktem sprawiedliwosci dziejowej?Procesu jeszcze nie bylo./Uwazacie ze fakt, iż Dochnal siedzi bez procesu tyle czasu to swietnie .Ja nie.Cokolwiek by nie zrobił-ci panstwo owszem maja na koncie machloje finansowe ale nikogo nie zamordowali.Powiem wiecej gdybym była prawnikiem -chciałabym byc własnie adwokatem Dziewczyny nie bede się kłócić o swicie ale się z Wami całkowicie i na całej linii nie zgadzam.PiS to rzeczywiscie twarda opozycja mam nadzieję ,że nie bedę musiala w pewnym momencie przyznac wam racji na razie wszystko sie we mnie burzy,Bo uwazam ,że te ataki są calkowicie nieuzasadniona.No ,może z Paryżem ...tak.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 27-11-2007 o 05:51.
  #35  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 08:52
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Dwa lata temu, kilka dni po wyborach, dziennikarze żądali od Premiera informacji gdzie są te mieszkania , które PiS obiecał, zupełnie nie biorąc pod uwagę, że obiecał je wszak w programie czteroletnim.
Nie płaczcie, zwolenniczki POpolizmu, że obecnego pierwszego ministra ktoś potraktuje równie głupio - jak Kuba Bogu...
  #36  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 08:54
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

A soją drogą, nie rozumiem, dlaczego Wrocławianie (Zdrojewski, Schetyna) nie pojechali do Paryżewa?
  #37  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 09:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Hmmm..Małgoś.Dochnala PiS nie wsadził.
Mnie chodzi o różnicę w zeznaniach,spowodowaną brakiem komunikacji.Święta mówi ,że rodzina zrobiła ściepkę,a jej obrońca w Warszawie mówi ,że to on...

A może jest wszystko prostsze i adwokat jest rodziną Beaty ?

ps.Siekierka,taki jest los premierów.
Kaczyński ponoć wstyd przynosił,a sama widziłam okładkę jakiejś wersji Playboya,gdy Donald z błyskiem w oku,maca łoże w swojej nowej rezydencji..
  #38  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 12:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły Lila

Cytat:
Napisał Lila
Hmmm..mam córkę prawnika.Ale radcę .Specjalność - inwestycje i obrót kapitałowy...
To może być chyba ?
cholender zapomnialam o radcach prawnych, miałam na myśli obrońców. Przepraszam.
  #39  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 12:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Basieńko.. spokojnie.Zawsze jej powtarzam,że prawnik to jak prostytutka.Też się sprzedaje...

A wracając do spraw krajowych,właśnie poszedł do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.Kubek w kubek jak w Irlandii..

Jestem za a nawet przeciw..Tym bardziej ,że będę pracować,ale emeryturkę też będę brać,bo mi się należy jak psu miska...
  #40  
Nieprzeczytane 27-11-2007, 12:27
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wiesz co Małgosiu

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Nie będę napadać ,ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a właściwie od strony ławy oskarżonych po której sie aktualnie siedzi.Pogląd twoj Basiu jest zdecydowanie zbyt skarjny i jak wyobrazasz sobie sprawiedliwy system prawny BEZ mozliwosci obrony.To dziala w dwie strony ,prawda .Dlaczego Beata ,jakkolwiek by nie byla upadla nie ma miec prawa do obrony.Przy politycznym machlojowaniu waszej ukochanej partii przy systemie prwanym fakt ,ze jej adwokat wpłacil za nią kaucje,a do tego jest to podane do wiadomosci publicznej -nie wydaje mi się niczym nagannym.Uwazacie ,ze trzymanie jej w areszcie byloby aktem sprawiedliwosci dziejowej?Procesu jeszcze nie bylo./Uwazacie ze fakt, iż Dochnal siedzi bez procesu tyle czasu to swietnie .Ja nie.Cokolwiek by nie zrobił-ci panstwo owszem maja na koncie machloje finansowe ale nikogo nie zamordowali.Powiem wiecej gdybym była prawnikiem -chciałabym byc własnie adwokatem Dziewczyny nie bede się kłócić o swicie ale się z Wami całkowicie i na całej linii nie zgadzam.PiS to rzeczywiscie twarda opozycja mam nadzieję ,że nie bedę musiala w pewnym momencie przyznac wam racji na razie wszystko sie we mnie burzy,Bo uwazam ,że te ataki są calkowicie nieuzasadniona.No ,może z Paryżem ...tak.
gdybyśmy obrobiły kiosk wsadziliby nas natychmiast do aresztu i żaden adwokat nie wyłożyłby za nas ani grosza gdyby była taka potrzeba. Pamiętam adwokata, który bronił oprycha strzelającego do mnie w Radziejowicach. Ten papuga mówił do sądu, że P-64 z którego bandzior oddał do mnie 6 strzalów to nie broń to szmelc, zabawka i wnosił o uniewinnienie bandziora. Dla kasy i sławy taki papuga będzie mówił co mu do łba przyjdzie. Posłanka Sawicka może odpowiadać z wolnej stopy ale robienie z niej ofiary to naprawdę przesada, wielka przesada. Są nagrania chyba się do nich nie ustawiała? Gdyby była niewinna popędziłaby darczyńcę gdzie pieprz rośnie. Po rozprawie sądowej powiedziałam głośno na sali co sądzę o zawodzie adwokata-obrońcy, że jest to zawód plugawy i cieszę się, że mój syn zmienil zdanie i poszedł na politechnikę a nie na prawo. Papuga spuścil łeb i opuścił salę.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Co z tą Polską ???...cz.III Lila Polityka - wątki archiwalne 490 17-02-2008 11:57
Co z tą Polską ??? Lila Polityka - wątki archiwalne 511 25-11-2007 18:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.