menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 21-10-2009, 16:47
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Jednak chyba lepiej na placu....mniej osób sie truje
__________________
Nolens volens....
  #42  
Nieprzeczytane 21-10-2009, 16:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mag
Jednak chyba lepiej na placu....mniej osób sie truje
hmmm, dziesięciolatek, czy coś koło tego, pewnie niech się truje. Mnie ganiali belfszy chociaż byłem pełnoletni.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #43  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 10:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Upadek naszej cywilizacji się zaczyna....

http://adisss.pinger.pl/m/1612057/os...odow-w-chinach

Czy naprawdę nie ma mocnych na tych kitajców?????
  #44  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 11:34
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Potwory i jeszcze raz potwory - nic innego nie przychodzi mi do głowy - jestem w totalnym szoku.
__________________
Jadzia G
  #45  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 11:42
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

To wydaje się nieprawdopodobne, niemożliwe. Brak mi słów.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #46  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 12:14
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga_G
Potwory i jeszcze raz potwory - nic innego nie przychodzi mi do głowy - jestem w totalnym szoku.
Straszne , ale Chińczyki wymyśli to na pewno w grupie, bo jeden to nic nie wymyśli, oni działają w kolektywie i są zdolni do wszystkiego .Nawet do tak okropnych rzeczy. SZOK
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
  #47  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 12:18
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Kanibalizm w Chinach ma długą tradycję, aczkolwiek nigdy oficjalnie o nim nie mówiono.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #48  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 12:19
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Nie, nie, to nie może być prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja córka w poniedziałek straciła drugą ciąże. Ryczeć mi się chce. Co za świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  #49  
Nieprzeczytane 22-10-2009, 13:07
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

"Mimo że organizacje humanitarne sygnalizują o takich nieprawidłowościach, to nic się z tym nie robi.Wychodząc z założenia: - Co nas to interesuje, przecież mamy własne problemy".
I to mówią ludzie światłego Zachodu.
Ale, cóż nam pozostaje ? Pomstowanie w rodzaju:"Upadek naszej cywilizacji...". Oburzenie, i nic więcej ?
Przecież, tak musiało się dziać w Chinach od wieków, jeśli to nabrało cech przekonania.
Jak widać, granice tolerancji są bardzo szerokie.
Jakże bledną w tym świetle nasze grzechy aborcyjne i perwersje "bilateralne".
  #50  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 06:46
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Dosc regularnie ukazuja sie w mediach zdjecia i artykuly, o kanibalizmie, a takze o ludziach delektujacych sie stworzeniami uznawanymi powszechnie za niejadalne.
Wedlug tygodnika "Wprost" w Niemczecz zyje 800 kanibali porozumiewajacych sie przez internet. http://www.wprost.pl/ar/?O=64651&C=57


  #51  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 13:06
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Upadek naszej cywilizacji się zaczyna....

http://adisss.pinger.pl/m/1612057/os...odow-w-chinach

Czy naprawdę nie ma mocnych na tych kitajców?????

" W samym sercu Europy we Francji i we Włoszech ciała zamordowanych przez aborcję dzieci wykorzystuje się do produkcji kosmetyków. „Materiał” eksportuje się z krajów Europy Wschodniej – najwięcej z Rosji. Przerażające są ilości „przerabianego materiału”. W 1994 roku włoski dziennik „Corriere Della Sera” poinformował, że Instytut Merieux w Lionie „przetwarza” każdego dnia siedemnaście ton ciał zamordowanych dzieci. Każdego dnia ciężarówki pełne zamrożonych dzieci wjeżdżają na teren instytutu, a w kartach przewozowych mają wpisane „odpady poporodowe”. Paradoks polega na tym, że nawet embriony zwierzęce są chronione przez prawo przed tego rodzaju procederem. Koncerny kosmetyczne mają prawny zakaz wykorzystywania zwierząt do testowania swoich produktów!

W jaki sposób pozyskuję się tę tkankę mózgową? Ano, aby dotrzeć do głowy dziecka, lekarz-morderca wywołuje poród i gdy główka pojawia się w kanale rodnym, wbija strzykawkę i wysysa mózg. Po zakończeniu porodu wyjmuje się organy, które mogą się sprzedać, a „resztki” po prostu trafiają na śmietnik."
Własnie coś takiego przeczytałam przed chwilą. Brakuje słów.
__________________
Nolens volens....
  #52  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 13:29
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Upadek naszej cywilizacji się zaczyna....

http://adisss.pinger.pl/m/1612057/os...odow-w-chinach

Czy naprawdę nie ma mocnych na tych kitajców?????

Nie moge obejrzec zdjecia bo nie mam mocnych nerwow..
Nasuwa sie pytanie..czy etyka wschodu nie ma nic wspolnego z nasz a etyka ??
Ale jak sobie przypomnimy jak Niemcy rozbijali glowy niemowlakom o mur..... to zaczynam watpic we wszystko..
Dlatego jak sie slyszy o takich sprawach to zyc sie nie chce..
Trzeba pasc na ziemie i blagac Boga o litosc nad ludzkoscia.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #53  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 13:39
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Człowiek jest okrutnym drapieżnikiem. Ucywilizował się wprawdzie, ale co to za cywilizacja. Masz rację, Słowikowa. Paść na kolana i błagać Boga o miłosierdzie.
__________________
Nolens volens....
  #54  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 13:44
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mag
" W samym sercu Europy we Francji i we Włoszech ciała zamordowanych przez aborcję dzieci wykorzystuje się do produkcji kosmetyków. „Materiał” eksportuje się z krajów Europy Wschodniej – najwięcej z Rosji. Przerażające są ilości „przerabianego materiału”. W 1994 roku włoski dziennik „Corriere Della Sera” poinformował, że Instytut Merieux w Lionie „przetwarza” każdego dnia siedemnaście ton ciał zamordowanych dzieci. Każdego dnia ciężarówki pełne zamrożonych dzieci wjeżdżają na teren instytutu, a w kartach przewozowych mają wpisane „odpady poporodowe”. Paradoks polega na tym, że nawet embriony zwierzęce są chronione przez prawo przed tego rodzaju procederem. Koncerny kosmetyczne mają prawny zakaz wykorzystywania zwierząt do testowania swoich produktów!

W jaki sposób pozyskuję się tę tkankę mózgową? Ano, aby dotrzeć do głowy dziecka, lekarz-morderca wywołuje poród i gdy główka pojawia się w kanale rodnym, wbija strzykawkę i wysysa mózg. Po zakończeniu porodu wyjmuje się organy, które mogą się sprzedać, a „resztki” po prostu trafiają na śmietnik."
Własnie coś takiego przeczytałam przed chwilą. Brakuje słów.
Mam pytanie: gdzie to przeczytałaś? Czy mogłabyś podać? Bo mnie to się wydaje wierutną bzdurą.
W Europie niewątpliwie istnieje prostytucja, niewolnictwo, kanibalizm, pedofilia i wiele innych dewiacji społecznych. Ale to co piszesz wydaje mi się niemożliwe.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #55  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 13:53
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Bianko, przed chwilką przeczytałam to w necie, zaraz znajdę, to podam stronę
__________________
Nolens volens....
  #56  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 14:10
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Mag, znalazłam już sama. To jest tu:

http://www.eioba.pl/a95968/kanibalizm_w_swiecie

Nieznany autor tej strony zamieszczając ten artykuł, powołuje się na tę z kolei stronę:

http://nczas.com/azja/barbarzyncy-21...izm-w-chinach/

tylko, że na tej stronie w cytowanym artykule nie ma ani słowa o płodach używanych do produkcji kosmetyków we Francji i we Włoszech. Dziewczyny, trochę zdrowego rozsądku...
Jak Wy to sobie wyobrażacie??? Te tiry podjeżdżające codziennie z 17 tonami (tir to przecietnie 18-20 t ładowności) zamrożonych płodów. To musiałaby być cała "produkcja" łącznie z magazynowaniem, organizowaniem transportu itd. Czy zastanawiałyście się skąd brać codziennie te 17 ton?
Jak Wy sobie w ogóle wyobrażacie pracę w oficjalnie działającym produkcyjnym zakładzie kosmetycznym? Jak sobie wyobrażacie atesty do tego typu "produktu"? Jak sobie wyobrażacie list przewozowy z adnotacją "odpad poporodowy" w przewozie zagranicznym?
Większych bzdur już dawno nie czytałam.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #57  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 14:43
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Trzeba znaleźś w archiwum "Corriere Della Sera". Tam jest taki artykuł " Scandalo nell`industriadei cosmetici".
__________________
Nolens volens....
  #58  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 14:48
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Ten artykuł jest z 30 marca 1992 roku. Poszukaj w wrchiwum w necie i postaraj się przetłumaczyc ten tekst z włoskiego. Wtedy będziesz wiedziała najlepiej. Ten człowiek, którego fragment cytowałam, niekoniecznie musi być wiarygodny. Tez w to nie wierzę.
__________________
Nolens volens....
  #59  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 16:09
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mag
Ten artykuł jest z 30 marca 1992 roku. Poszukaj w wrchiwum w necie i postaraj się przetłumaczyc ten tekst z włoskiego. Wtedy będziesz wiedziała najlepiej. Ten człowiek, którego fragment cytowałam, niekoniecznie musi być wiarygodny. Tez w to nie wierzę.

To ten artykul
http://archiviostorico.corriere.it/1...301 908.shtml

Pisze ze "Una delle ultime tappe dei convogli sarebbero i laboratori francesi Merieux di Lione che acquistano ogni giorno 19 tonnellate di placenta da vari Paesi" (Czyli Laboratoria z Lionu kupuja codziennie 19 ton placenty z roznych krajow.)
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #60  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 23:01
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Z lozyska (placenta) odzyskuje sie wiele hormonow (progesteron i estrogeny), ktore wykorzystuje sie w przemysle kosmetycznym. Szpitale oficjalnie sprzedaja lozyska za pieniadze. Na "Allegro" oferuje sie ampulki placenty wzmacniajace wlosy. http://www.allegro.pl/item732804339_...ml_x12szt.html
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wakacje moich marzeń Nika Podróże, turystyka 118 23-11-2011 18:55
Cukrzyca typu 2 – cichy zabójca naszych czasów - komentarze Jadwiga60 Ogólny 1 29-06-2010 13:45
pomoc dla moich dzieci izabela26 Oddam, potrzebuję 36 02-03-2010 12:28
Margaret Tatcher - symbol naszych czasów z centrum Polityka - wątki archiwalne 30 10-05-2008 23:05
A za "moich czasów"... jolita Różności - wątki archiwalne 60 29-12-2007 14:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.