menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-07-2007, 18:39
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II


hobby wszystko.gifMam przyjemność uruchomić II część wątku, który na początku nie cieszył się popularnością, ale potem rozkręcił się... czyli tego: http://www.klub.senior.pl/spoleczens...ntuje-318.html
Wydaje mi się, że korzystanie z niego pozwala odgromić się i weselej spoglądać na rzeczywistość..., a ona: jest jaka jest!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.

Ostatnio edytowane przez admin : 18-07-2007 o 09:46.
  #2  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 06:16
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Nie niestety przeczytałam

Samotnie wałęsając się o poranku po naszym klubiku przeczytałam http://www.zycie.senior.pl/147,0,Kor...osci,1998.html

"Często przebywając z rodziną i przyjaciółmi nie możemy robić tego, co chcemy, wspólne dobro wymaga, bowiem odłożenia na bok własnych zainteresowań i pragnień." To po co, po co - pytam - spędzasz z nimi czas??? Znajdź takich przyjaciół i rodzinę, z którymi masz wspólne zainteresowania i pragnienia. I dla których Twoje dobro jest wspólnym dobrem Tak zresztą, jak i ich dobro - dodaję, żebyście nie myśleli, że ja tu egocentryzm propaguję
  #3  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 09:33
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Do Małgosi,

która w I części pyta, co oni tu jeszcze robią.
Jak to co? Pilnują stołków. Zachwiali nimi, teraz muszą ustabilizować.
Też mam dość. Żeby sobie nie uszkodzić odbiornika rzucanym kapciem - mam zamiar rozwieść się z dostarczycielem kablówki. Biorą masę forsy, a w tv stale ktoś pląsa w tańcu św. Wita.
  #4  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 10:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Alsko,

szkoda kapcia i szkoda tv, kablówka nie odpowiada za to, co na ekranie, a że zdziera kasę - to fakt.
  #5  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 10:44
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Właśnie,

Cytat:
Napisał POLA
szkoda kapcia i szkoda tv, kablówka nie odpowiada za to, co na ekranie, a że zdziera kasę - to fakt.

w dodatku na moim osiedlu jeden operator ma monopol. Przymierzam się do talerza. Tylko muszę zebrać informacje dotyczące kosztów.
Pozdrawiam
  #6  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 10:59
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
w dodatku na moim osiedlu jeden operator ma monopol. Przymierzam się do talerza. Tylko muszę zebrać informacje dotyczące kosztów.
Pozdrawiam

A powiedz mi, co to zmieni? Program będzie taki sam, może coś innego w ofercie stacji? Zależy ile i jakie masz w kablówce. też rozważałam ten problem i w końcu wylądowałam na tym, na czym jadę od lat - kablówka -monopolista, w dodatku zdjęli nam 3 stacje radiowe i podnieśli cenę abonamentu Są głusi na pytania: dlaczego np. wycięli TOKFM, ale RM pozostało, choć odbierane jest bez problemu nawet "na drucik" Ideologia czy co?
  #7  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:00
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

A dwa ratlerki myślą, że jak jeden drugiemu wejdzie na plecy, to staną się dobermanem.
  #8  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:15
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Myślałam

Cytat:
Napisał POLA
A powiedz mi, co to zmieni? Program będzie taki sam, może coś innego w ofercie stacji? Zależy ile i jakie masz w kablówce. też rozważałam ten problem i w końcu wylądowałam na tym, na czym jadę od lat - kablówka -monopolista, w dodatku zdjęli nam 3 stacje radiowe i podnieśli cenę abonamentu Są głusi na pytania: dlaczego np. wycięli TOKFM, ale RM pozostało, choć odbierane jest bez problemu nawet "na drucik" Ideologia czy co?

o kosztach. Chcę je zmniejszyć, bo ledwie zipię na tej zapomodze, co to ją emeryturą zwą.
Trzymałam się tego operatora, bo ma w ofercie BBC Prime - inni nie mają, a ja uwielbiam humor brytyjski (polskie napisy) w krótkich serialikach.
A diabli wiedzą, co nimi kieruje. Jak nie wiadomo, o co chodzi - to chodzi o forsę pewnie
Pozdrawiam
  #9  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:19
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Wiesz,

Cytat:
Napisał hannabarbara
A dwa ratlerki myślą, że jak jeden drugiemu wejdzie na plecy, to staną się dobermanem.

jakie są ratlerki - niebezpieczne i z tej samej rodziny, co dobermany
  #10  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:23
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

I to pinczer, i to. Nie tylko hałaśliwe, ale i kąśliwe.:-(
  #11  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Otóż

Cytat:
Napisał Alsko
o kosztach. Chcę je zmniejszyć, bo ledwie zipię na tej zapomodze, co to ją emeryturą zwą.
Trzymałam się tego operatora, bo ma w ofercie BBC Prime - inni nie mają, a ja uwielbiam humor brytyjski (polskie napisy) w krótkich serialikach.
A diabli wiedzą, co nimi kieruje. Jak nie wiadomo, o co chodzi - to chodzi o forsę pewnie
Pozdrawiam

chyba nie o forsę idzie, tym razem nie, TOKFM nic na ten temat nie wiedziało, kontaktowałam się z nimi.
Ile płacisz za "kabelek" do tv?
Pozdrawiam ciepło i słonecznie
  #12  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Władza nie pozwala

wisieć gaciom na balkonach w Oławie i straszy mandatami. http://www.dziennik.pl/Default.aspx?...rticleId=53024
  #13  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:55
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

To nie jest najpiękniejszy widok jak się patrzy na gacie albo czasem niedopraną bieliznę. Ja np. suszę bieliznę na rozstawianej niskiej suszarce,której nie widać z zewnątrz.To kwestia osobistej kultury i estetyki, ale żeby od razu karać mandatem? A może zakupić mieszkańcom sadzonki kwiatów na balkony?
  #14  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 11:58
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
o kosztach. Chcę je zmniejszyć, bo ledwie zipię na tej zapomodze, co to ją emeryturą zwą.
Trzymałam się tego operatora, bo ma w ofercie BBC Prime - inni nie mają, a ja uwielbiam humor brytyjski (polskie napisy) w krótkich serialikach.
A diabli wiedzą, co nimi kieruje. Jak nie wiadomo, o co chodzi - to chodzi o forsę pewnie
Pozdrawiam
A mój "dealer" tzn. UPC, podnosząc po raz kolejny opłaty, zamienił BBC-Prime na Mini-Mini Nie było zainteresowania!!! I jest monopolistą w okolicy! Jeżeli coś wiecie o zastosowaniu talerzy (ceny, programy, jak to załatwić) to dajcie jakieś namiary, proszę
  #15  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 12:05
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Kiedy

Cytat:
Napisał POLA
chyba nie o forsę idzie, tym razem nie, TOKFM nic na ten temat nie wiedziało, kontaktowałam się z nimi.
Ile płacisz za "kabelek" do tv?
Pozdrawiam ciepło i słonecznie
się z nimi zaręczałam, brali ok. 30 złociszy, teraz doszli do 64. Nie mogę wziąć tzw. podstawowego pakietu, bo... nie będę się wyrażala, co tam dają.
A jeśli chodzi o to, o co im chodzi z radiem - to nie wiem, może idą na pasku jakiegoś ideologa?
Ciepły
  #16  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 12:08
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie A mój

Cytat:
Napisał an_inna
A mój "dealer" tzn. UPC, podnosząc po raz kolejny opłaty, zamienił BBC-Prime na Mini-Mini Nie było zainteresowania!!! I jest monopolistą w okolicy! Jeżeli coś wiecie o zastosowaniu talerzy (ceny, programy, jak to załatwić) to dajcie jakieś namiary, proszę
Aster City. Podpisuję się pod Twoim apelem, czym mogę. Nawet myślałam, żeby zamieścić go tam, gdzie będzie lepiej widoczny, tylko gdzie?
Ciepły
  #17  
Nieprzeczytane 17-07-2007, 17:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie komu zegarek - komu?

http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #18  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 14:18
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Gaduła Pytania do premiera

Może znajdzie się ktoś zainteresowany?to podrzucam
Rok rządów J. Kaczyńskiego - zadaj pytanie premierowi

Dzisiaj o godzinie 15. premier spotka się z internautami portalu Onet.pl. Już teraz zadaj pytanie Jarosławowi Kaczyńskiemu - wyślij je na adres redaktor_wydania@portal.onet.pl.
__________________
  #19  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 14:35
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Premierowi pytania nie zadam, bo i tak mi na nie nie odpowie, będzie gadał o swoich sukcesach, jak w południe podczas konferencji z dziennikarzami. Kiedy zapytano go, co uważa za swoją porażkę, odrzekł, że tego typu podsumowania nie są odpowiednią chwilą na omawianie porażek No i wszystko jasne
  #20  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 15:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie o. Rydzyk poetą!!!!!

Tomik I pt. "Nie mam tego wyssanego z palca". Odnalezione między stenogramami z tzw. Wykładów Ojca Dyrektora. Dodała tytuły i do druku wiernie podała Anna Barańczak


Koń by się uśmiał , oto próbka:
Jak te kobiety rzucały się na mnie!
Odpychałem je,
mówiłem:
nie tutaj,
nie teraz!
A one: Proszę ojca!
Jedna szła ze mną
i szło pełno tych
mikrusów.
Co miałem zrobić?
.......
szczegóły: http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4324430.html
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.III jolita Polityka - wątki archiwalne 500 10-03-2008 18:53
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje jolita Polityka - wątki archiwalne 506 17-07-2007 01:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.