menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Jak już takie bzdury podajesz to zaznacz choć w której minucie się śmiać, bo gdybym wiedział, może bym przesunął i choć się pośmiał, a tak? Myślałem, że trochę większe możliwości masz....
język zrozumiały, ale treść.....

Ależ bardzo proszę.

W tej minucie, w której będziesz miał zęby.
  #22  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:50
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A guzik mnie obchodzi orientacja seksualna kandydatów. Kawaler taki sam człowiek jak ten co ma dzieci. Piszecie, że Kaczyński się nie zna na drogach, bankowości, a który z tych kandydatów naprawdę się zna na gospodarce.Komorowski? Napieralski? Lukrem się wszyscy polewają.
  #23  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 21:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

I do krwi ostatniej trzeba bronić PO.

http://www.fakt.pl/Kutz-wzial-56-000...y,73448,1.html

Bo jak wróci PiS, to znowu przegłosuje starą ustawę.

Hipokryzja?
Na to to już Palikot musi odpowiedzieć.
  #24  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 22:01
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Cały wątek kompletnie bez sensu na moje oko. W USA, szef FBI, niejaki John Edward Hoover trząsł życiem politycznym Ameryki przez parędziesiąt lat. Bo miał teczki na wszystkich. z kolei na niego miała teczkę mafia, bo był pedałem i żył ze swoim zastępcą, niejakim Clyde Tolsonem. Jadał obiadki u mamusi non stop i cały czas twierdził, że w Stanach nie ma przestępczości zorganizowanej.
Link tutaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/J._Edgar_Hoover#Sexuality
__________________
  #25  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 22:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Cały wątek kompletnie bez sensu na moje oko. W USA, szef FBI, niejaki John Edward Hoover trząsł życiem politycznym Ameryki przez parędziesiąt lat. Bo miał teczki na wszystkich. z kolei na niego miała teczkę mafia, bo był pedałem i żył ze swoim zastępcą, niejakim Clyde Tolsonem. Jadał obiadki u mamusi non stop i cały czas twierdził, że w Stanach nie ma przestępczości zorganizowanej.
Link tutaj:
http://en.wikipedia.org/wiki/J._Edgar_Hoover#Sexuality

Jasne, że bez sensu.

ps. a nie wiesz czy miał kota, czy serwala?
  #26  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 22:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
A guzik mnie obchodzi orientacja seksualna kandydatów. Kawaler taki sam człowiek jak ten co ma dzieci. Piszecie, że Kaczyński się nie zna na drogach, bankowości, a który z tych kandydatów naprawdę się zna na gospodarce.Komorowski? Napieralski? Lukrem się wszyscy polewają.

Na gospodarce?
A co ma prezydent do ...gospodarki?
Przy tej ordynacji moga jedynie wetowac ustawy. W tym gospodarcze bez zadnej odpowiedzialnosci za to co zmalowali wetowaniem. Dlatego jesli Kaczynski bedzie [tfu!Tfu! Tfu! przez lewe] robil to co blizniak nieboszczyk, to bedzie kolejny sezon cyrkow w polityce i gospodarce.
Dalej bedziesz miec koryto politykow w panstwowych firmach, rzady zwiazkow zawodowych itp ekstrawagancje.
Wystarczy, ze jako prezydent nie podpisze ustawy o przymusowym wywlaszeniu dzialkowych ogrodnikow przy budowie walow, bo to bedzie solidarnosc z dzialkowcami, ze zawetuje antyzwiazkowe ustawy np o ilosci czlonkow w takim zwiazku...bo to antysolidarne....
  #27  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 22:32
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Napisałem, ze miał Clyde'a Tolsona, nie wiem jak mówił do niego, kotku czy serwalu...:C:C:C:C
__________________
  #28  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 23:00
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
I do krwi ostatniej trzeba bronić PO.

http://www.fakt.pl/Kutz-wzial-56-000...y,73448,1.html

Bo jak wróci PiS, to znowu przegłosuje starą ustawę.

Hipokryzja?
Na to to już Palikot musi odpowiedzieć.


Lech podpisal - nie pomyslal by zawetowac?

Emerytury i renty parlamentarzystów - prezydent podpisał nowelę ustawy
Uposażenie poselskie lub senatorskie przysługuje parlamentarzyście również wtedy, gdy pobiera on emeryturę - prezydent Lech Kaczyński podpisał nowelę ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora, która ujednolica prawa emerytalne i rentowe parlamentarzystów z prawami pozostałych obywateli.


http://praca.gazetaprawna.pl/artykul...le_ustawy.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #29  
Nieprzeczytane 03-06-2010, 23:35
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Na gospodarce?
A co ma prezydent do ...gospodarki?
Przy tej ordynacji moga jedynie wetowac ustawy. W tym gospodarcze bez zadnej odpowiedzialnosci za to co zmalowali wetowaniem. Dlatego jesli Kaczynski bedzie [tfu!Tfu! Tfu! przez lewe] robil to co blizniak nieboszczyk, to bedzie kolejny sezon cyrkow w polityce i gospodarce.
Dalej bedziesz miec koryto politykow w panstwowych firmach, rzady zwiazkow zawodowych itp ekstrawagancje.
Wystarczy, ze jako prezydent nie podpisze ustawy o przymusowym wywlaszeniu dzialkowych ogrodnikow przy budowie walow, bo to bedzie solidarnosc z dzialkowcami, ze zawetuje antyzwiazkowe ustawy np o ilosci czlonkow w takim zwiazku...bo to antysolidarne....

A widmo wszechobecnej wiekszosci parlamentarnej PO,premiera i prezydenta z tego samego gniazda nie przeraza Cie?!
Kto mialby stawiac veto w przypadku ustaw kontrowersyjnych,byc moze niekorzystnych dla kraju?!
Powrot do monopolu na wladze absolutna?
Nigdy!!!
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #30  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 09:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
A widmo wszechobecnej wiekszosci parlamentarnej PO,premiera i prezydenta z tego samego gniazda nie przeraza Cie?!
Kto mialby stawiac veto w przypadku ustaw kontrowersyjnych,byc moze niekorzystnych dla kraju?!
Powrot do monopolu na wladze absolutna?
Nigdy!!!

Karolu!
A po jakichze to doswiadczeniach tak sie boisz monopolu wladzy?
Przez dwulecie miales przecie monopol Kaczynskich i nie protestowales. Zmiana ustawy o radzie d/s mediow odbyla sie w klasyczny sposob za jednym zamachem i bez znieczulenia. Ustawa o CBA przeszla wprawdzie przy pomocy PO, ale tez nie wzbudzila prezydenckiego zainteresowania. A jak zadna inna powinna byla byc skierowana do kosza, a w najlepszym razie do Trybunalu Konstytucyjnego. Ustawa o sadach 24-godzinnych podobnie... Za rzadow SLD Kwasniewski przezyl z Millerem i kolezenstwem pelna kadencje parlamentarna i stalo sie cos nadzwyczajnego? Nie uwazam, zeby Komorowski byl bardziej szkodliwy dla ustroju panstwa niz Lech Kaczynski. Tymbardziej po orzeczeniu konstytucjonalistow co prezydentowi wolno w polityce zagranicznej. Warto przypomniec, ze sa jeszcze trybunaly i niezalezny prokurator. I sady. Wiec jakiejs wiekszej grozby kataklizmu nie widze.
Podoba mi sie natomiast pomysl Komorowskiego o obnizeniu progu odrzucajacego veto z jednoczesna mozliwoscia udzialu prezydenta w procesie legislacyjnym w sejmie.
A oprocz tego z powodow nazwijmy to charakterologicznych Komorowskiego tez nie widze powodow do niepokoju.
I na koniec to przecie w przyszlym roku sa wybory parlamentarne. W razie czego, to zawsze narod moze wybrac inna opcje [czyt.PiS] na kolejna kadencje i zlamac monopol.
  #31  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 10:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Pan Wajda wzywa PO do boju.

Trzeba teraz dotrzeć do środowisk naukowych a oni juz będą wiedzieć co zrobić, żeby nikt więcej o nas żle nie napisał.
Twitter.

Panie Wajda, pomyłka w adresie.
Zeby o was NIKT już nic nie napisał,
to trzeba dotrzeć do FSB. Oni już was poinstruują.

Ooo, albo do Czajki. Tego co prowadzi śledztwo smoleńskie.
Też doświadczony do upojenia.
  #32  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 10:11
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
A widmo wszechobecnej wiekszosci parlamentarnej PO,premiera i prezydenta z tego samego gniazda nie przeraza Cie?!
Kto mialby stawiac veto w przypadku ustaw kontrowersyjnych,byc moze niekorzystnych dla kraju?!
Powrot do monopolu na wladze absolutna?
Nigdy!!!
Popieram w pełni punkt widzenia Pluto. Też początkowo widziałem w tym pewne niebezpieczeństwo, ale teraz uważam, że ne dojdzie do sytuacji, w której Komorowski poprze ustawę rządu, która drastycznie zagrażałaby interesom najbiedniejszym. Uchwalenie jednak ustaw, które poprawiając sytuację np. w zdrowiu , podatkach, wymagające radykalnych zmian, uważam za niezbędne .
Nie przypuszczam, żeby doszło do konfliktu pomiędzy prezydentam a rządem.
Opozycja PIS, i tak i tak będzie bruździć wszelkim zmianom,nawet słusznym.
  #33  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 11:10
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Popieram w pełni punkt widzenia Pluto. Też początkowo widziałem w tym pewne niebezpieczeństwo, ale teraz uważam, że ne dojdzie do sytuacji, w której Komorowski poprze ustawę rządu, która drastycznie zagrażałaby interesom najbiedniejszym. .....
Opozycja PIS, i tak i tak będzie bruździć wszelkim zmianom,nawet słusznym.


I wlasnie o to chodzi.
PiS jako silna opozycja moze zrobic duzo lepszego niz PiS jako partia rzadzaca.

Umocnijmy pozycje PiS jako silna opozycje
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #34  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 13:04
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Amelio ! Jeśli chcesz umacniac opozycję, to umacniaj SLD, która też będzie, tak jak teraz w opozycji, razem w sojuszu z PISem, moim zdaniem. Ja zdecydowałem sie już POprzeć jedynie słuszną na ten czas.
  #35  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 16:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Amelio ! Jeśli chcesz umacniac opozycję, to umacniaj SLD, która też będzie, tak jak teraz w opozycji, razem w sojuszu z PISem, moim zdaniem. Ja zdecydowałem sie już POprzeć jedynie słuszną na ten czas.

Kaziu, dobrze wybrałeś. Zgodnie z własnym przekonaniem.

SLD będzie w koalicji z PO.

Nie wierzysz?
  #36  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 20:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kaziu, dobrze wybrałeś. Zgodnie z własnym przekonaniem.

SLD będzie w koalicji z PO.

Nie wierzysz?

Lilu! Przecie Napieralski jedynie rozni sie od wodza PiSu drobiazgami. W TVP sie dogadali, to i z reszta sobie poradza.
Nie takie numery wuc klepal w imie wyzszych wartosci.
Jemu komunisci i faszysci lataja kolo ....TU i polew..aja cienko.
i tego sie nie da wymazac gumka myszka
  #37  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 20:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Lilu! Przecie Napieralski jedynie rozni sie od wodza PiSu drobiazgami. W TVP sie dogadali, to i z reszta sobie poradza.
Nie takie numery wuc klepal w imie wyzszych wartosci.
Jemu komunisci i faszysci lataja kolo ....TU i polew..aja cienko.
i tego sie nie da wymazac gumka myszka

Pluto, trzymam Cię za słowo!

Co mi dasz, jak będzie koalicyjka SLD z PO?

ps. pozdr.
  #38  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 20:45
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Pluto według ciebie prezydent nie ma nic do gospodarki. Czemu, więc według ludzi PO Lech Kaczyński tyle szkód narobił wetowaniem właśnie w tej dziedzinie. To co ten nasz wybrany ma być tylko dodatkiem do pierwszej damy.
  #39  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 21:55
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ależ bardzo proszę.

W tej minucie, w której będziesz miał zęby.


Kiedyś protestując pod kurią w Krakowie przeciwko pochówkowi, który uważam za zły, zostałam posądzona o brak zębów. Skuliłam się potulnie, mój protetyk dostał zadanie, Lila nie może widzieć mojej sztucznej szczęki. Może nie widzi, ale miałam nadzieję, że nie o takie argumeny chodzi. Niestety powtarzasz się Lilu.
Platforma jest be, lewica jest be i jedynie cacy jest facet z przyklejonym uśmieszkiem na złej twarzy. Jak widzę ten uśmieszek to przypomina mi się mój kolega z piaskownicy, który gdy dużo dzieciom nasypał piasku do kanapek to właśnie miał taki uśmiech. Walnęłam go kiedyś kamienień w buźkę. Miałam chyba z 7 lat więc nie wsadzili do więzienia. Pouczyli Rodziców żeby na mnie uważać. Spotkałam go kiedyś w szkole ze sporą blizną na "myślącym" czółku, uciekał przede mną aż sie kurzyło i bardzo dobrze. Jako równieśnica genialnych bliźniaków w tym jednego z Wawelu chcę powiedzieć, że nienawiść widzę tylko w PiS i wolno mi ją widzieć. Spolegliwy ojciec narodu Jarosław, tu katulam się ze śmiechu, geniusz znad Wisły Lech, niech spoczywa w spokoju, chociaż miejsce nie to, obraża moje IQ, niech Lila się nie zżyma, nie każdy wielbi umysłowe karły. Mam takiego karła w pamięci ze studów, jakby ktoś chciał coś więcej na jego temat to może jeszcze napiszę, ale chyba nie warto.
  #40  
Nieprzeczytane 04-06-2010, 22:03
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kaziu, dobrze wybrałeś. Zgodnie z własnym przekonaniem.

SLD będzie w koalicji z PO.

Nie wierzysz?
Wiesz, Lilu, dlaczego nie wierzę ? Bo PO nie chce tej koalicji. Nie chce, mieć kłpotów z nowym koalicjantem, takich, jak ma teraz z PSLem.
Wygląda na to, że PO będzie drenować lewicowe mózgi, takie, jak np. Belka, Cimoszewicz, Kołodko itp., czyli Szeroka Platforma Obywatelska. I to jestm moim zdaniem, mądra polityka.
SLD to młode wilczki i muszą się najpierw dojrzeć do rządzenia np. w samorządach, które są, moim zdaniem, doskonałą szkołą wielkiej polityki. Może niedługo da o sobie znać Twój młody wilczek SLD, Arłukowicz ?
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.