menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:39
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Czlowieku, kiedy Cie czytam odnosze wrazenie, ze nosisz specjalne okulary - czytaj klapki na oczach. Gdybys wystawil nosa troche dalej niz Polska, zobaczylbys wiecej problemow niz u nas. Juz Ci raz usilowalam napisac, ze sytuacja swiatowa (czytaj koniunktura) jest skomplikowana. Ataki spekulatorow, Agencji Notacji na niektore kraje sa bezlitosne. Wszystkie rzady MUSZA robic ciecia w budzetach i wydatkach - aby przetrwac ciezkie czasy, bo inaczej pojda z torbami, albo wpadna w rece Chinczykow!!!

Wystaw nosa i zobacz co sie dzieje u innych. Hiszpania, kraj rzadzony przez socjaliste: od 1 sztycznia 2011 obciete zostaly wszystkie dotacje, zniesiono tzw "becikowe" (Euro 2'500), bezrobotny ma prawo do zasilku tylko 6 m-cy (bylo 12), podatki - wszystkie mozliwosci odliczenia tzw przywileji rodziny - zniknely (fuera), VAT podskoczyl, sluzba zdrowia - wiele lekow przestalo byc refundowanych, pensje funkcjonariuszy obnizone o 15% i zamiast 14-tu tylko 12 pensji w roku kalendarzowym. Bonanza sie skonczyla dla funkcjonariuszy.

No i petrol - codziennie cena idzie w gore. Jeszcze dwa tygodnie temu tankowalam 60 litrow do mego samochodu za niecale Euro 80, wczoraj zaplacilam Euro 120.

Idem jest we Francji, ponad 2'650'000 bezrobotnych, cena bulki podskoczyla z Euro 0.90 na Euro 1.50. W Anglii, Irlandii, Grecji, Portugalii, Wloszech - NEDZA, bieda, lat potrzeba aby doszli do lepszej sredniej.

Co chce powiedziec, ze czasy sa ciezkie dla wszystkich i Polska nie jest wyjatkiem. Nie nalezy wrzucac wszystkiego na barki Premiera.

I dodam, wojna w Iraku, Afganistanie - to nie jest maly wydatek dla polskiego rzadu. Kto winien? Ten co chcial sie plaszczyc przed wujkiem Samem.

Z tego powodu uwazam, ze jestes bardzo "selektywnie" nastawiony na obecny rzad i malujesz wszystko na czarno.

A moze postarasz sie znalesc dobre strony? Mysle, ze jestes na tyle inteligentny, ze je znajdziesz.

Pozdrawiam.

Hiszpania wybacz ale wg PO jest bankrutem...a my "zieloną wyspą".

Dlaczego oczekujesz odemnie, bym wbrew sobie stwierdził, iż ten rząd jest lepszy od pisowskiego???

Nie nie jest lepszy! I ciagle sobie to udawadniam.
KORUPCJA niszczy gospodarkę, NIC NI ROBIENIE pogłebia kryzys...w innych krajach INWESTYCJE są lekiem na to, u nas tną inwestycje, podnosza dobie pensje i rośnie liczba urzedników...przy NIC NIE ROBIENIU.
Oczywiście mogę podyskutowac jak to w czasie kryzysu Niemcy obniżyli podatki, przeznaczyli na nwestycję dalsze miliardy, jak Włosi miliardy włożyli w nowe technologię by pobudzić gospodarke...Hiszpania ze swoim premierem lewackim, nic nie pokazała...mają tak jak my albo gorzej, bo Polacy są przyzwyczajeni do byle jakości...co najwyżej wyjadą "za chlebem".
  #22  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 20:42
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie podobała się? Chyba zalewasz znowu. Ona się Pisowi przydała do macherki.
Czy to nie poseł PiSu Mularczyk kombinował z sędziami trybunału Konstytucyjnego przy pomocy ustawowych świstków, które usłuznie wynalazł mu kumpel Kurtyka? A które okazały się smieciem?
To nie Kurtyka załatwił Przewoźnika donosem że sa na niego papiery w IPN-ie tuż przed wyborem na szefa IPN-u?
To nie Kaczyński wywalał jakiegoś pomagiera z kancelarii, bo przeciekł kolezenski donos, który okazał sie smieciem? To nie Kaczyńscy puszczali "lustracyjne" bonki pod Sikorskiego, z cyklu, że "brat cos wie, ale nie mogę powiedzieć co?
Kogoz to PiS zlustrował? Jasińskiego? Terlecki [prof] zlustrował tatusia kapusia, a jak sie okazało, że niejaka Beata TW była potrzebna, to nastapiła błyskawiczna delustracja lustracji i wybielacz zadziałał. potem zlustrowano posła Libickiego po to, żeby go wykurzyć z Brukseli, a po wykurzeniu lustracja okazała się smieciem.
A najwyższego lotu dekomunizacją był pean na cześć Gierka i Oleksego i ogólny akt łaski wydany na komuchów przez niejakiego Kaczyńskiego ..."My też jesteśmy LEWICA!!!!!!!!!!!!!

Kurtyka to człowiek wybrany przez PO i z PO poręczenia.
Reszta jakieś nonsensy, PiS jest partią polityczną a nie sądem lustracyjnym. Może mniej emocji?
  #23  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 21:42
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Czlowieku, zywnosc, paliwa drozeja na CALYM SWIECIE, .




Oczywiscie caly swiat to tam gdzie ty,.......od roku mieszkam w stanie Wisconsin i za paliwo place prawie tak samo od 3-3,20 za galon,na zywnosc wydaje 100-150 na tydzien wchodza w to srodki pioraco-czyszczce+prasa,wiec nie mow ,ze w calym swiecie drozeje.
  #24  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Hiszpania wybacz ale wg PO jest bankrutem...a my "zieloną wyspą".

Dlaczego oczekujesz odemnie, bym wbrew sobie stwierdził, iż ten rząd jest lepszy od pisowskiego???

Nie nie jest lepszy! I ciagle sobie to udawadniam.
KORUPCJA niszczy gospodarkę, NIC NI ROBIENIE pogłebia kryzys...w innych krajach INWESTYCJE są lekiem na to, u nas tną inwestycje, podnosza dobie pensje i rośnie liczba urzedników...przy NIC NIE ROBIENIU.
Oczywiście mogę podyskutowac jak to w czasie kryzysu Niemcy obniżyli podatki, przeznaczyli na nwestycję dalsze miliardy, jak Włosi miliardy włożyli w nowe technologię by pobudzić gospodarke...Hiszpania ze swoim premierem lewackim, nic nie pokazała...mają tak jak my albo gorzej, bo Polacy są przyzwyczajeni do byle jakości...co najwyżej wyjadą "za chlebem".

Ciezko z Toba dyskutowac, dlaczego obrazasz premierow innych rzadow? To co napisales - swiadczy o duzej ignorancji w temacie. I tu smieje sie glosno.

Nie podoba Ci sie "lewacki" premier gdzies na swiecie a w Polsce chcesz rzad i premiera PiSowskiego. Zdecyduj sie, bo siedzenie na dwoch stolkach jest niebezpieczne, mozna sobie przygniesc .......

Co do Hiszpani, aczkolwiek to nie moj kraj (mieszkam tu wieksza czesc roku) - duzo osiagneli i posuwaja sie do przodu. Daja prace Polakom. Jakosc maja dobra, mozesz mi uwierzyc na slowo. Niestety zlapal ich swiatowy kryzys - jak wszedzie. Ludzie zrozumieli, ze nalezy zacisnac pasa bo inaczej kraj zbankrutuje i znajdzie sie na liscie Agencji Notacyjnych.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #25  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:21
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Mylisz się w kilku sprawach...paliwa nie drożeją aż tak wszędzie...u nas z 3,60 na 5 zł...
W tym czasie Tusk podniósł opłatę paliwową 3 razy, raz nawet z 80 zł na ponad 200 za m3.
Za baryłke płacimy nic nie więcej jak za rządów piS a dolar kosztuje mniej....za to Orlen notuje zyski jak nigdy dotąd.
Żródła;
http://www.e-petrol.pl/index.php/not...y/stawki-opłat
http://www.chemiaibiznes.com.pl/news...PKN_Orlen.html

A czy rząd nie ma wpływu na ceny? żartujesz..podwyżka VAT, podwyżki kosztów pracy, kosztów transportu...
Twierdzisz, że Tusk gdy wypominał podwyżki Kaczyńskiemu - oszukiwał Polaków?!

http://www.youtube.com/watch?v=TjA2bFEONmI

Paliwa u nas drozeja, bo za Mozejki ktos musi zaplacic
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #26  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:39
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
KORUPCJA niszczy gospodarkę, .


No wlasnie pewna pani senator z PiS a kiedys poslanka ma meza biznesmena


Cytat:
Krzysztof Mielewczyk, bo o nim to właśnie jest mowa należy do tzw. nowobogackich. Na ile w prowadzeniu biznesu i pomnażaniu majątku pomaga mandat poselski nie wiem, zakładam, że wcale, chociaż mówią inaczej. Mówią nie tylko we wsi, ale także w Warszawie. Sama pani poseł przyznała w jednym z wywiadów, że znając projekty ustaw, podsuwa je mężowi, aby ten mógł z góry zaplanować pewne operacje w prowadzonym biznesie. Każdy pewnie by tak chciał… No cóż, parlamentarzystów jest tylko 560.

http://kartuzy.info/wiadomosc,1114,N...ag-dalszy.html

O zlym traktowaniu lokatorow przez owego biznesmena szapcza wiewiorki w Toruniu a p senator z wrazliwego na los ucisnionych PiSu twierdzi, ze do biznesu meza sie nie wtraca
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #27  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:43
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Spoko, Tuskowi nalezy wytykac błędy, tak jak to robił Balcerowicz, dokładnie o to chodzi...
__________________
  #28  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:45
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Komu to jeszcze imponuje... zaczerpniete z portalu Spieprzaj dziadu, stek kłamstw i pomówień....przedsatw źródło tych wiadomosci? Miej odwagę i honor, z takim samym poświeceniem własnego nicka i wizerunku podyskutować o tym...a nie wklejać "gotowca" z portaliku przygotowanego przez panów dziennikarzy z Czerskiej w noc powyborcza 2005 roku Zdania wyrwane z kontekstu, bzdury, kłamstwa...oto cała prawda tego co wkleiłeś.

To jest tekst z POLITYKI.
Czy PiS lub jego prezes oskarzyl POLITYKE o oszczerstwo?
Moze prezes wygral proces w tej sprawie?

A moze wygral jakis poroces z dzienikarzami z Czerskiej?

O przegranych prawomocnych procesach o klamstwo Prezesa pewnie wiesz.
To pieciokrotny recydywista.
Myslisz, ze wszyscy stosuja te standardy?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #29  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:48
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Hmm...stało się kilka rzeczy w miedzyczasie...

Podejrzewam, że PiS będzie rządziło samodzielnie, dostanie wiekszość w wyborach jesiennych.

Rostowaki już nie może sprzedać obligacji, malo kto jest zainteresowany.
  #30  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 22:55
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Ciezko z Toba dyskutowac, dlaczego obrazasz premierow innych rzadow? To co napisales - swiadczy o duzej ignorancji w temacie. I tu smieje sie glosno.

Nie podoba Ci sie "lewacki" premier gdzies na swiecie a w Polsce chcesz rzad i premiera PiSowskiego. Zdecyduj sie, bo siedzenie na dwoch stolkach jest niebezpieczne, mozna sobie przygniesc .......

Co do Hiszpani, aczkolwiek to nie moj kraj (mieszkam tu wieksza czesc roku) - duzo osiagneli i posuwaja sie do przodu. Daja prace Polakom. Jakosc maja dobra, mozesz mi uwierzyc na slowo. Niestety zlapal ich swiatowy kryzys - jak wszedzie. Ludzie zrozumieli, ze nalezy zacisnac pasa bo inaczej kraj zbankrutuje i znajdzie sie na liscie Agencji Notacyjnych.

czym obrażam? co ma lewicowy Zapatero do PiS i Kaczyńskiego?
Tusk wyraża sie o Hiszpanii jako bankrucie, przywouje jej przykład jako straszak na skutki kryzysu, faktycznie bezobocie tam osiaga rekordy.
Prawica wyciągnęła Hiszpanów z biedy, lewica ją kolejny raz rujnuje, w głowie mu tylko związki homoseksualne i walką z Kościołem...
  #31  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 23:08
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Hmm...stało się kilka rzeczy w miedzyczasie...

Podejrzewam, że PiS będzie rządziło samodzielnie, dostanie wiekszość w wyborach jesiennych.

Rostowaki już nie może sprzedać obligacji, malo kto jest zainteresowany.

A skad wiesz?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #32  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 23:24
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Kosiarz, wszystko co napisałem w poscie nr 11 słyszeliśmy wszyscy i Ty też na własne uszy z telewizji, czytaliśmy w prasie, lub z ust samego Kaczyńskiego. Jakie źródła mam Ci udostępniać.Większość punktów, które przedstawiłem to są słowa samego Twojego wodza, czy temu możesz zaprzeczyć, czy też taka amnezja Cię dopadła, że udajesz, ze nie pamiętasz.

A teraz tekst ze źródłem, na życzenie:

Marcinkiewicz o kłamstwie Jarosława K.

„Byłem zszokowany tym, co powiedział Jarosław Kaczyński w niedzielnej debacie (chodzi o debatę prezydencką w TVP 1 w czerwcu 2010 r. pomiędzy Bronisławem Komorowskim i Jarosławem Kaczyńskim) .
Mówił, że to jego rząd uchwalił zmiany podatkowe i wspominał o specjalnym programie europejskim dla tzw. Polski B - najbiedniejszych województw. To przecież mój rząd tego dokonał, więc jeśli ktoś tego nie pamięta lub świadomie kłamie, nie nadaje się na prezydenta. Zrobiło mi się bardzo przykro - mówi Kazimierz Marcinkiewicz w rozmowie z Wirtualną Polską. Były premier dodaje, że Jarosław Kaczyński pokazał "pewną" schizofrenię
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #33  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 23:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=kosiarz]
Cytat:
Kurtyka to człowiek wybrany przez PO i z PO poręczenia.

I widzisz jak to sie można pomylić? Ponoc kumpel Rokity był.
A wykonywał dyrektywy jak wierny PiSowiec.

Cytat:
Reszta jakieś nonsensy, PiS jest partią polityczną a nie sądem lustracyjnym. Może mniej emocji?

Zwolnij tempo, bo tracisz oddech. Zamiast tanich grepsów o emocjach i nonsensów napisz, że coś jest z tego lustracyjnego zapędu nieprawdziwe.
PiS sadem formalnym nie jest, ale to ta firma chętnie korzystała z usług tej instytucji w swoich doraźnych celach. Trza było klepnąc numer lustracyjny, to się w przyspieszonym tempie śmieciowy kwit znajdował, a Modzelewski autentyka nie moze się od miesiecy doprosic..... Musiałby chyba Mularczyka do pomocy zatrudnic.
I jak juz -śmy przy nonsensach, to chyba jeszcze do dzis Kaczynski w klubie PiSu trzyma podopiecznego Rydzyka z papierami kapusia w/g wszelkich przepisów IPN-owskich.
Ani jemu, ani Macierewiczowi nie przeszkadza kumplowanie sie z JR Nowakiem od Rydzyka, który ubol byl od lat 60-tych i papiery na ten proceder ma całkiem prawdziwej natury i do sprawdzenia.
Nawet Jadwinia Staniszkis kiedyś w studiu tv bladła kiedy sie dowiedziała, że w jakims rejestrze figuruje i dopiero odzyskała równowage kiedy Kieres łaskawie ja rozgrzeszyl.
Ja wiem, ze wzorem ob Kempy i Błaszczaka chcesz płynna wymową sprawic, ze publika zapadnie na skleroze, ale wydaje mi się, ze musisz jeszcze ciut popracowac nad sobą.
Bo w tym przypadku metoda co ZŁE to nie MY nie zadziała.
  #34  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 23:50
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Eee, spoko, to pewnie jakis aktywisa PISu których w/w partia zrzuca na fora - tak jak Ci którzy na pochodach krzyczeli młodzież z partia czy jakoś tak...
__________________
  #35  
Nieprzeczytane 21-02-2011, 00:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Eee, spoko, to pewnie jakis aktywisa PISu których w/w partia zrzuca na fora - tak jak Ci którzy na pochodach krzyczeli młodzież z partia czy jakoś tak...

Ja na własnne słyszałem jak było Partia, partia-Wiesław, Wiesław.
teraz zmienili na Jarosław, jarosław.
Ale też ładnie, bo swojsko i ze słowiańska.
Się imie zmieniło, ale w zdrowym ciele NARODU szaleje ten sam zdrowy DUCH..
  #36  
Nieprzeczytane 21-02-2011, 01:27
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Prawica wyciągnęła Hiszpanów z biedy, lewica ją kolejny raz rujnuje, w głowie mu tylko związki homoseksualne i walką z Kościołem...

Tym razem przesadziles i zagalopowales sie na "slizki" teren.

W okresie prawicy (PP - Aznar) zostala wpuszczona do Hizpanii mafia rosyjska, wloska. Korupcja, lapowkarstwo, machlojki bily wszystkie mozliwe rekordy. Byl opodatkowany capital, podatki byly zaliczane prawem Pitagoras pomnozony przez sufit. Mafia budowlana szalala, trybunaly dzialaly "na oko klienta".

Nie jestem milosnikiem systemu socjalistycznego, ale w przypadku premiera Zapatero - facet kiedy doszedl do wladzy mial co robic aby uporac sie z balaganem zaistnialym w okresie Aznara. Czy wiesz, ze Aznar - malutki czlowieczek, prawie bez fortuny finansowej - po 8 latach "krolowania" stal sie jednym z najbogatszych obywateli Hiszpanii i Europy? I co najsmieszniejsze, nikt go nie chce w zadnej instytucji swiatowej...no, poza USA, gdzie lizal stopy i 4 litery jak Tony Blair.

Haha - drazni Cie, ze w Hiszpanii kosciol jest oddzielony od polityki. Nareszcie cos madrego w tym kraju, doskonaly przyklad dla Polski. Pomarzyc pewnie mozna?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #37  
Nieprzeczytane 21-02-2011, 07:50
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Kosiarz, wszystko co napisałem w poscie nr 11 słyszeliśmy wszyscy i Ty też na własne uszy z telewizji, czytaliśmy w prasie, lub z ust samego Kaczyńskiego. Jakie źródła mam Ci udostępniać.Większość punktów, które przedstawiłem to są słowa samego Twojego wodza, czy temu możesz zaprzeczyć, czy też taka amnezja Cię dopadła, że udajesz, ze nie pamiętasz.

A teraz tekst ze źródłem, na życzenie:

Marcinkiewicz o kłamstwie Jarosława K.

„Byłem zszokowany tym, co powiedział Jarosław Kaczyński w niedzielnej debacie (chodzi o debatę prezydencką w TVP 1 w czerwcu 2010 r. pomiędzy Bronisławem Komorowskim i Jarosławem Kaczyńskim) .
Mówił, że to jego rząd uchwalił zmiany podatkowe i wspominał o specjalnym programie europejskim dla tzw. Polski B - najbiedniejszych województw. To przecież mój rząd tego dokonał, więc jeśli ktoś tego nie pamięta lub świadomie kłamie, nie nadaje się na prezydenta. Zrobiło mi się bardzo przykro - mówi Kazimierz Marcinkiewicz w rozmowie z Wirtualną Polską. Były premier dodaje, że Jarosław Kaczyński pokazał "pewną" schizofrenię

Tak samo obiektywnie przedstawiasz na forach wszystkie kłamliwe słowa Tuska? Napieralskiego? Pawlaka?
Chcesz próbkę z Tuska np sprzed 2005 roku? a może z 1996? co mówił?

Jaiś zlepek wyrwanych z kontekstu zdań, bzdur zmanipulowanych przedstawiasz w taki sposób jakby były programem wyborczym PiS plus obietnicami...zobacz nie na słowa Tuska, bo to co słowo to kłamstwo...zobacz na program jego partii na expose, na obietnice wyborcze...

Posiłkujesz się wywiadmi z Kaczyńskiego sprzed 7-8 lat by udawadniac mu kłamstwa? gdy dziś u włądzy jest człowike który robi to kilka razy dzienne?

Marcinkiewicz...był pionkiem i skończył jako pionek, albo nawet gorzej. Co z tego, ze JEGO rząd...JEGO-kto w to dziś uwierzy. Tak samo JEGO jak JEGO odwołanie.

Tak już na marginesie dodam, że masz bardzo ciekawy blog, i ciekawe spostrzeżenia.
Dlatego nie wiem, dlaczego człowike tak inteligentny posługuje się jakimś zlepkiem paszkwili, do wyrażania własnych poglądów.
  #38  
Nieprzeczytane 21-02-2011, 08:40
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Bo tak juz jest na tym najpiekniejszych ze swiatów, ze mamy mediokracje i ona kreuje - zaleznosci od potrzeb moznych tego swiata- jej wizerunek, . A my czytajac, nie bardzo potrafimy oddzielic ziarno od plew, i poddajemy sie praniu mózgów. Opinii wlasnych jakos nie budujemy- opieramy się cały czas na tym co chcą pisać i pokazywac media.
  #39  
Nieprzeczytane 21-02-2011, 11:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Bo tak juz jest na tym najpiekniejszych ze swiatów, ze mamy mediokracje i ona kreuje - zaleznosci od potrzeb moznych tego swiata- jej wizerunek, . A my czytajac, nie bardzo potrafimy oddzielic ziarno od plew, i poddajemy sie praniu mózgów. Opinii wlasnych jakos nie budujemy- opieramy się cały czas na tym co chcą pisać i pokazywac media.

babcielu! Nie do końca tak jest. Zdarza sie jednak, ze polityk cos z siebie wydala publicznie a media są jedynie pośrednikiem.
jeśli Palikot, Migalski, Czarnecki, czy inny Siwiec publikuja bloga, to żadne media nie sa w staanie tego przekręcic i zmanipulować. Oni przedstawiaja sie nam sami i na własne konto. Wywiad, choć bywa autoryzowany, to go daje sie skręcić, bo czasami robia to wywiadowani przez telefon wierząc, że red. nie klepnie im numeru.
W sejmie posel wychodzi i wydala mądrości tez bez pośrednictwa. tak wiec nie kazde zeznanie publiczne daje zakwalifikowac do medialnego krętactwa.
A co do reszty, to kazdy z nas powinien miec choc drobne pojęcie o tym co i w jakich okolicznościach można zrobić.
Każdy z nas w jakims stopniu planuje dochody i wydatki. podobnie jak każda firma, samorząd itd. Liczy się konkret.
reszta to ...plewy. I co ciekawe, to w najbliższym otoczeniu tych plew jest mniej. Im dalej, to wiecej.
  #40  
Nieprzeczytane 21-02-2011, 14:30
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Na marginesie dziękuję, że podoba Ci się mój blog.
Wracając do tematu,to uważam, ze konkretne wypowiedzi ludzi, których szanujesz są lepszym atutem w dyskusji, jak moje do tego komentarze. Nie śmiałbym konkurować z J.Kaczyńskim w jego, jakby nie patrzeć, pokrętnych wypowiedziach.
W polityce nie ma obiektywizmu. Ty szaleńczo subiektywnie bronisz wszystkiego co związane z PiSem, ja nie bronię niczego co związane z PO, bo to nie mój cyrk i nie moje małpy. Przedstawiam jedynie fakty, z którymi sympatykom PiSu trudno się pogodzić, co mnie zgoła nie dziwi.
Jeśli chodzi o Marcinkiewicza, to ktoś tego, jak piszesz pionka, premierem uczynił i nim jak pionkiem przestawiał, aż pionek się zbuntował i spadł z szachownicy. Tu przypomnę, że jego miejsce zajął Kaczyński, przed czym głośno się odżegnywał.
Na koniec tej wypowiedzi wstawię coś, co wielu rozbawi, wielu, ale pewnie nie ciebie.


http://www.youtube.com/watch?v=5DdWSVaRBmA
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.