menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 16-03-2011, 21:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Popieram.
Głosować nie będę na nich, bo by mi ręka odpadła,
ale niech się jeszcze pomęczą.
Polecę Wiśniowieckim ;niech czują, że umierają.
.
Jak na hrabinę PiSu to w sam raz
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #42  
Nieprzeczytane 16-03-2011, 21:43
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Suchaj no platfąsowa.
Wątek jest o Platformie. Czytać nie nauczyli w Krakowie?
Nauczyli ekspedite, niejeden by tak chciał, a od platfąsowych mi nie urągaj, ja niePiS jestem, ot co
  #43  
Nieprzeczytane 16-03-2011, 21:43
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Popieram.
Głosować nie będę na nich, bo by mi ręka odpadła,
ale niech się jeszcze pomęczą.
Polecę Wiśniowieckim ;niech czują, że umierają.

A osiągnięć NIET?
Żadnych? naprawdę? przez 4 lata? o jejku, jejku...

Zadnych.Nawet sokole oko nie dojrzy.
POczekac do lata i PO zniwach POgonic boso PO sciernisku.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #44  
Nieprzeczytane 16-03-2011, 22:58
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Jarosławie ,..." slowa, slowa, slowa"....i to chamskie-nie przystoi.I to zwolennikowi....Moze jednak przerzuc sie na inny krąg zainteresowan- sztuka- ale ta jest czysta, i nie uzywa sie takich okreslen.
  #45  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 00:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Jarosławie ,..." slowa, slowa, slowa"....i to chamskie-nie przystoi.I to zwolennikowi....Moze jednak przerzuc sie na inny krąg zainteresowan- sztuka- ale ta jest czysta, i nie uzywa sie takich okreslen.

Ela, mam nadzieję, że Admin to usunie, skoro Jarosław ( młody, wykształcony i z wielkiego miasta) się nie zreflektował.

Ale wrócę do tematu.
Są osiągnięcia Platformy i to niewąskie.
Wymienia je jednym tchem ( drugi dech będzie niebawem) bożyszcze niedawne tej partii i tego forum - Palikot Janusz.

"jedno okienko" Adama Szejnfelda okazało się największym bublem ostatnich 3,5 roku;

polscy żołnierze wciąż stacjonują w Afganistanie, a Polska nie ma z tego żadnych profitów, tempo budowy dróg i autostrad zostało zwolnione, to co Tusk robi z OFE to antyreforma,

rząd PO zabiera ludziom konkretne pieniądze zamieniając je na gwarancje na papierze po to, żeby załatać dziurę w budżecie,

bilans rządu PO jest tragiczny, kolejne pokolenia będą płacić za jego błędy,

Szejnfeld na niczym się nie zna i boi się własnego cienia,

Tusk przejdzie do historii jako klasyk kłamstwa politycznego,

opinia publiczna jest całkowicie odciągana od istotnych spraw,

Tusk dąży do prywatyzacji służby zdrowia, do zlikwidowania gwarancji wypłacania emerytur i radykalnego ograniczenia tempa budowy dróg i autostrad...



Onet pl.
  #46  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 08:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Jarosławie ,..." slowa, slowa, slowa"....i to chamskie-nie przystoi.I to zwolennikowi....Moze jednak przerzuc sie na inny krąg zainteresowan- sztuka- ale ta jest czysta, i nie uzywa sie takich okreslen.
No nie, ja tego nie wymyśliłem, ja to ściągnąłem z katolickiego forum FFronda razem z takim katolickim przesłaniem: "połamanie kolesiowi obojczyków i konieczność, by mu matka, żona, kochanka przez kilka miesięcy tyłek podcierała są niezłym początkiem ewangelizacji gościa." Nawet na forum o sztuce by tego nie wymyślili Widocznie tam też mają PiSu dość, są bardziej radykalni jak widać i słychać
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #47  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 08:47
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Nikt nie zakrywa ciałami- bo i po co- to co mamy rozsadni widzą. Istotnie emerytury realnie zmniejszyły sie circa 30- 40 %- policzcie- bardzo prosto co rok temu, czy dwa mogliscie kupic za emeryturki, a co teraz- to jest to wyliczenie, a ekonomistka nie jestem. Jestem za tym aby PO wygrała wybory, niech naprawiaja , to co spierniczyli, a duzo tego się nazbierało.Rejterada z pola polityki i ekonomii jest najprostsza.

Wyobraź siebie jako właściciela firmy. Zatrudniasz człowieka który obiecuje Ci cuda, że firma będzie miała zyski jak nigdy, a Ty w bogactwie i dobrobycie jako właścicielka będziesz sie pławić.
Po trzech latach zastajesz firmę biedniejszą, pracowników niezadowlonych, widzisz, że część majątku ten co miał naprawiać i bogacic, ukradł...zamiast się bogacić, muszisz się zapożyczyć, bo nie masz na wypłaty dla pracowników.
Teraz daj mu szansę by ją znów naprawiał po sobie

Śmieszne...nie? a Polsce tak źle życzysz? Ja nie, bo dla mnie jest ważniejsza, i moja.
  #48  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 09:11
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Dla Jarosława- muzyka lagodzi obyczaje- moze tam przejdz- nie sciagaj glupot - tylko pisz od siebie.

Kosiarzu- cokolwiek złego stanie sie po wyborach, spadnie na koalicje rzadzaca- a nie widze dobrych rzeczy- wszystko co spaprala PO - trzeba naprawic- a myslisz, ze w ciagu 4 lat nastepna koalicja zdola to naprawić?Niech poprawia PO, oni sa dzis wystarczająco przestraszeni....
  #49  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 10:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Dla Jarosława- muzyka lagodzi obyczaje- moze tam przejdz- nie sciagaj glupot - tylko pisz od siebie.
....
Dobrze Babaciela posłucham muzyki, posyłali mnie parę lat na fortepian

Cytat:
Napisał kosiarz
Wyobraź siebie jako właściciela firmy. Zatrudniasz człowieka który obiecuje Ci cuda, że firma będzie miała zyski jak nigdy, a Ty w bogactwie i dobrobycie jako właścicielka będziesz sie pławić.
Po trzech latach zastajesz firmę biedniejszą, pracowników niezadowlonych, widzisz, że część majątku ten co miał naprawiać i bogacic, ukradł...zamiast się bogacić, muszisz się zapożyczyć, bo nie masz na wypłaty dla pracowników.
Teraz daj mu szansę by ją znów naprawiał po sobie .

No i proste robisz jak większość niezadowolonych, donosisz do PIP-u w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i starych tradycji rodzinnych (w wielu przypadkach )
A jak chcesz szybciej doprowadzić firmę do upadłości zatrudnij sobie z piętnaście związków zawodowych, wszelkie klony solidarności
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 17-03-2011 o 13:28.
  #50  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 15:01
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

dot.#49 - no i niestety,nauka (nie tylko gry na fortepianie) poszła w las.W powiedzeniu idzie tak:ojciec porządny,matka porządna,a syn...
  #51  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 15:37
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
dot.#49 - no i niestety,nauka (nie tylko gry na fortepianie) poszła w las.W powiedzeniu idzie tak:ojciec porządny,matka porządna,a syn...
.....sympatyk Platformy A rodziców lepiej nie ruszać, zbyt dużo wycierpieli, a i nie mają się czego wstydzić Trafia się tu zbyt szemrane towarzystwo abym miał publicznie udawadniać.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #52  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 17:19
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ale Ty jako nieszemrany pisz, pisz...posty Twoje najwyzszego lotu,tylko przy pisaniu pogrywaj sobie na tym pianinie- bo ja wiem co?- moze Partity I II, lub III J. S. Bacha- trudne bardzo- troche ukoja Twoje rozdygotane nerwy.
  #53  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 17:25
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Dziękuję,że mnie wyręczyłeś Jarosławie bo osobiście nie znajduję upodobania w pognębianiu rozmówców.
Przysłowie powiada : z kim przestajesz tym się stajesz.
Rozważ zatem czy warto tu bywać.
  #54  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 17:34
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Ale Ty jako nieszemrany pisz, pisz...posty Twoje najwyzszego lotu,tylko przy pisaniu pogrywaj sobie na tym pianinie- bo ja wiem co?- moze Partity I II, lub III J. S. Bacha- trudne bardzo- troche ukoja Twoje rozdygotane nerwy.
Powiedziałem "trafia się", po co brać to do siebie i rozsierdzić się, nie lepiej przyznać rację, a jeśli jej nie mam to czego się obawiasz blokując swój profil, chyba nie takich jak ja "najwyższego lotu nuworysza" Partity zbyt trudne, instrument używany przez spadkobierców a ja ......
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #55  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 17:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Dziękuję,że mnie wyręczyłeś Jarosławie bo osobiście nie znajduję upodobania w pognębianiu rozmówców.
Przysłowie powiada : z kim przestajesz tym się stajesz.
Rozważ zatem czy warto tu bywać.
Pewnie, że warto, po cóż do szkół posyłają? Przede mną sława, bogactwa
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #56  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 20:01
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Dziękuję,że mnie wyręczyłeś Jarosławie bo osobiście nie znajduję upodobania w pognębianiu rozmówców.
Przysłowie powiada : z kim przestajesz tym się stajesz.
Rozważ zatem czy warto tu bywać.

drzazga
nie lubisz naszych polskich rozrywek?
wloczenia konmi, wiesznia na plocie, palowania?

to slaby z Ciebie patrjota, wg niektorych "prawdziwych" patryotow.

Ale bywac tutaj warto i trzeba
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #57  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 20:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
drzazga nie lubisz naszych polskich rozrywek?
wloczenia konmi, wiesznia na plocie, palowania?

to slaby z Ciebie patrjota, wg niektorych "prawdziwych" patryotow.

Ale bywac tutaj warto i trzeba
Ja proszę palowanie, lecę po żel Feminę Nie ma to jak Jarkacz będzie palował Jarosława II
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #58  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 07:32
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Dla Jarosława- muzyka lagodzi obyczaje- moze tam przejdz- nie sciagaj glupot - tylko pisz od siebie.

Kosiarzu- cokolwiek złego stanie sie po wyborach, spadnie na koalicje rzadzaca- a nie widze dobrych rzeczy- wszystko co spaprala PO - trzeba naprawic- a myslisz, ze w ciagu 4 lat nastepna koalicja zdola to naprawić?Niech poprawia PO, oni sa dzis wystarczająco przestraszeni....

Ale oni mieli juz więcej okazji do udowodnienia, że nadają się do rządzenia...wiele już "spaprali".

Był rząd Buzka, w którym było KLD Tuska, Tusk był podwładnym Balcerowicza. To oni wprowadzali VAT i PIT, to oni prywatyzowali PZU i "robili" OFE...oni już rządzili nie raz.
A Ty im znów chcesz dać "karę" rządzenia...cholera ile Polska może to wytrzymać. Ludzie nie wytrzymują, emigrują.
  #59  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 07:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
A Ty im znów chcesz dać "karę" rządzenia...cholera ile Polska może to wytrzymać. Ludzie nie wytrzymują, emigrują.
Ludzie nie dlatego emigrują. Oni emigrują ze względu na korzystny przelicznik płacy za pracę do kosztów utrzymania, zabierając tanie jedzenie ze sobą
Wiesz dlaczego lekarz podczas weekendu zarobi tyle co tu za miesiąc ? Bo tam w szpitalu mu płacą 3x24 za dyżur nadgodziny i nie płaci za nocleg i jedzenie. Teraz już nie wyjeżdżają bo mają 3-4 średnie krajowe i nie muszą pracować 40 godzin na dobę jak przedtem. trzeba na to spojrzeć ze strony korzyści tamtego państwa. Maja fachowców nie tylko lekarze nie wydając euro centa za ich wykształcenie i przygotowanie do zawodu. A u nas padło wszystko w ciągu ostatnich 15 lat(!) i niedługo fachowców spawaczy, tokarzy frezerów będziemy sprowadzać bo nie ma szkół które ich kształcą. Ale to wszystko wina Tuska
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #60  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 07:54
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Lilu, do "zdobyczy" PO dorzuc jeszcze kompletna dezorganizację i destabilizację służby zdrowia.


Jaroslawie, pewno masz racje piszac o przyczynach ekonomicznych, ale wiekszosc jednak nie zabiera polskiego jedzenia, ktore obecnie jest najdrozsze w całej Europie-oni( mlodzi)- chca spokojnie pozyć- bez okradania ich,(OFE) bez ciaglej niepewnosci o jutro...
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Lata 1939 - 1969 ! basza Kupię, sprzedam, zamienię 3 06-11-2012 10:00
Forum umiera, bo jest inne niż dwa lata temu Scarlett Różności - wątki archiwalne 67 16-11-2010 17:06
Zachowaj smak lata - komentarze jagienka55 Ogólny 1 25-06-2010 13:05
4 lata zosia446 Społeczeństwo - wątki archiwalne 2 02-04-2009 23:14
mam 64 lata rybka Zaproszenia 0 29-01-2008 07:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.