menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 00:52
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie

Jak się zestarzeć ,to naturalnie bo i to do twarzy postępuje wszystko z wiekiem,więc nie należy tego zamieniać,lubię siebie taka jaką jestem,chociaż kiedyś chodziła mi po głowie mała korekcja ,,,,,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 09:57
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

A czy nie lepiej po prostu zawsze być sobą,odżywiać się zdrowo ćwiczyć w miarę możliwości, korzystać z sanatoriów tzn.dbać o zdrowie kondycję fizyczną i umysłową a zbiegi plastyczne zostawić dla tych 'których twarze muszą być zawsze młode ze wzgledu na zawód wykonywany i za to im płacą.Po co mi młoda twarz jeśli byłabym uciążliwa dla otoczenia .Czy wtedy ktoś chciałby bez przymusu i obowiazku ze mną przebywać? Być może wiele osób które myślą ooperacjach plastycznych pali papierosy a one jak wiadomo dodają lat. Precz z nałogami i proponuję higieniczny tryb życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 10:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Tym bardziej ,że efekty ostrzykiwań są widoczne . Ja poznaję natychmiast ''kaczy dzióbek '' po nadmuchaniu ust i kwas w policzkach , na Hannę Lis .
No i gładkie nad wyraz czółko , przy kurzych łapkach ,których nie da się wywabić całkowicie .
Ale nie potępiam absolutnie . Niech każdy eksperymentuje z urodą jak chcę . I cieszę się ,że medycyna estetyczna zrobiła taki postęp . Ze względu na pokolenie naszych córek .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 11:41
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Nasza młodość ,albo starosc jest tu w główce i nic nie pomoze ostrzykiwanie, ucinanie, naciaganie, prostowanie,prasowanie zmarszczek...ale jest taka mozliwość i kazdy ma wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 12:00
JAGODA57's Avatar
JAGODA57 JAGODA57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 585
Domyślnie

Staram się żyć zdrowo i higienicznie.Chciałabym długo wyglądać ładnie i zgrabnie.Nie lubię zmarszczek i "zwisów",ale czas płynie i trzeba się z tym pogodzić.
Botox, operację plastyczna - odpadają. Ryzyko powikłań i perspektywa nieruchomej,woskowej gęby - są przerażające.Zamiana "zwisu" na opuchliznę i zmarszczki na bliznę?! No,i jeszcze zapłacić za to,żeby bolało?! Nie,odpada...
Jeżeli mamy w sobie radość życia i uśmiech na twarzy - nikt nie liczy naszych zmarszczek.
http://www.animaatjes.nl/plaatjes/b/bomen/58.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 12:09
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Botoks, wynalazek współczesności, kilku ostatnich lat, a jakie efekty będą za kilka lat? Przecież to jad kielbasiany, macie rację oileż piekniejsze są naturalne zmarszczki nad opuchlizną botoksową, ja też odrazu poznam panie które mają botoks,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 13:33
monia's Avatar
monia monia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: dolnoslaskie
Posty: 171
Domyślnie

Operacja plastyczna Tak .Nie dla kogoś lecz dla siebie .To cudowne kiedy czujesz że traktuje się cie poważnie.
Pogoda ducha to nie wszystko .W starszym wieku liczy sie wygląd i dotego dodaj pogode ducha usmiech ,i delikatne zmarszczki i to jest to co jest potrzebne dla seniora.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 13:52
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Moniu wszystkiego dobrego za 100 postów- masz STUPOSTÓWKĘ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 14:55
monia's Avatar
monia monia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: dolnoslaskie
Posty: 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Moniu wszystkiego dobrego za 100 postów- masz STUPOSTÓWKĘ..
Malwinko dzięki
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 24-04-2009, 07:34
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

otóz botox nie wywołuje objawów ubocznych , tylko jego działanie znika po 6 miesiacach i trzeba robic nan nowo- ja strasznie nie kocham swoich zmarszczek i chyba wstrzykne sobie botox . Potrzebuje drugiej osoby zCz-wy- bo cena ampuły 2000PLN a wystarczy połowa na jedna buzie. Zawsze byłam crazy grandmother.Ha....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 12:26
Urszula1954 Urszula1954 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie

Zadziwiający jest fakt, że każda z was krytykuje coś czego nigdy w życiu nie spróbowała. Prawdą jest, że jesli takie zabiegi sa złe zrobione to efekt jest conajmniej niezadowalajacy. Ja robiłam botox w aquo day spa w Warszawie. Maja świetna Pania doktor. Nic mi nie opadało. Wypełnianie zmarszczek tak samo. Uwazam, ze starzec sie z godnoscia to starzec sie ładnie, a nie w sposob świadczacy o zabiedbaniu. Nie trzeba robic maski z twarzy, wystarczy lekka korekta. Skoro poprawiamy sobie włosy, stawy, paznokcie. Dlaczego zapominac o naszej wizytówce czyli buzi ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 12:58
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Ulu, będąc na pedicurze widziałam jak pani dr ostrzykiwała buzie pewnej pani...ja sie strasznie umordowałam patrząc na to....nigdy bym tego nie zrobiła, ale to ja mówię w swoim imieniu..zresztą nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby cos poprawiac...zawsze miałam za długi nos, ale dla mnie nie powód żeby go skracać, modelowac, zmieniać..nie mam takiej potrzeby...uważam, ze dbanie codzienne o cerę, włosy z użyciem dobrych, bardzo dobrych kosmetyków w naszym wieku wystarczy...ale każdy ma swoje potzreby, tęsknoty i wizje i trzeba to uszanowac...pozdrawiam równolatkę....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 14:42
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Malwinko, wycofuję sie z mojej fascynacji Botoxem. Teraz niedawno byly modne kwasy owocowe, ale podobno przebrzmialy- teraz (nie wiem czy nie pomyle nazwy) kwas hialuronowy.Ale zmarszczek nie znoszę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 14:48
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Babcielku, Ty masz zmarszczki pogodne, śmiechowe..napewno ładne....ten typ tak ma....nie kombinuj...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 19:13
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Ja uwazam,ze twarz pozbawiona zmarszczek mimicznych jest nienaturalna, okropna, jak lalka Barbie. Nie jestem zwolenniczką botoksu, strasznie mnie rażą kobiety w starszym juz wieku, udajace nastolatki, kazdy wiek ma swoje prawa i trzeba to zaakceptowac a nie na siłę udawac,ze jest sie tym kim nie jest. Mozna byc zadbana i bez tego, najwazniejsze jest samopoczucie i akceptacja siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 21:11
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Uśmiech

Prawdziwe piękno człowieka tkwi tam, gdzie go nie widać ,a wychodzi w kontaktach z innymi ludźmi.Ubolewać można tylko nad kobietami ,które są niewolnikami swojego wyglądu ,jest ważny ale bez przesady.Dobrze jest znać swoje ciało,żeby nie psuć tego, co dała natura ale nie można jej zmieniać ,bo wygląda się śmiesznie.Wystarczy spojrzeć na p.Bożenę Walter, z całym szacunkiem kobietę wielu zasług czy byłaby mniej wartościowa gdyby tak nie prasowała swoich zmarszczek, teraz wygląda jak manekin, wytrzeszcz oczu bez uśmiechu-maska.Ilość zmarszczek nie pomniejsza naszych zasług jeśli je zaakceptujemy będziemy szczęśliwsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 22:07
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

tak seniorko, masz rację..dobrzy przykład dałas...widziałam ją oko w oko w latach dziewiędziesiątych ..starsza , piekna dystyngowana pani..teraz? maska....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Masaż - sposób na ból kręgosłupa - komentarze Basiula Ogólny 36 24-04-2014 17:36
Aktywny umysł - sposób na lepsze zdrowie - komentarze Ewunia Ogólny 14 29-12-2012 21:19
Leczenie światłem - sposób na różne dolegliwości - komentarze Basia. Ogólny 11 18-02-2012 11:32
Tajemnice młodości Joan Collins - komentarze Anna_Maria_57 Ogólny 0 28-02-2008 17:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.