menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 12:21
rakar rakar jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 4
Post Nadwaga a rak prostaty - komentarze


Komentarz do artykułu: Nadwaga a rak prostaty
--------------------
Jestem chory na raka prostaty.Mam 59 lat i sporą nadwagę,cukrzycę,którą reguluję,astmę oskrzelową,problemy z kręgosłupem i inne,jak to się mówi nie wymienione.Ogólnie,na temat chorób sporo czytam od 10 lat,od kiedy moi rodzice w podeszłym wieku zaawansowanie chorowali (niestety,już nie żyją).I przypomniała mi się spr. zmniejszenia cukrów u mojego ojca.Wszyscy,ja i moje rodzeństwo prosiliśmy ojca,by zmienił sposób odżywiania się.Chodziło o to,by mniej spożywał kalorycznych potraw no i np. masło zamienił na margarynę.Wówczas wciskano ludziom racje o wyższości margaryny nad masłem.Jak chłopu na wsi zmienić sposób odżywiania się?A ojciec na to odpowiadał,to dlaczego w szpitalach podają masło a nie margarynę?I tym zamykał usta "uczonym" dzieciakom.Zmarł mając 91 lat.Dzisiaj jest wiadome,iż masło jest ok,jajka nie mają wpływu na cholesterol.Na takich rewelacjach bogacą się koncerny i sponsorowani uczeni.Mało którzy uczeni krzyczą na dzisiejszą "zachemioną" żywność,a to jest "zgroza" i przyczyną oraz przyśpieszaczami chorób wszelakich.
Sporo czytam w internecie o raku prostaty i dostrzegam sprzeczności w w objawieniach "uczonych",im więcej czytam,tym jestem głupszy.Oto osobisty przykład.W 1999 roku,pewnego sierpniowego dnia ,nagle ni stąd ni zowąd zaczęło mnie dusić.Ś.p. mama podała mi swój inhalator i jakoś przeżyłem.Orzeczono,iż jest to alergiczna astma oskrzelowa.Wówczas paliłem 40 papierosów dziennie,często więcej.W publikatorach znalazłem przedruk artykułu amerykańskiego uczonego,który dowodził,iż palenie nie ma istotnego znaczenia na chorob
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 13:24
xyz58 xyz58 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 339
Domyślnie

Szanowny Panie , Ja oczywiscie Pana rozumiem i nie mam nic przeciwko temu co Pan napisal ,tylko ja i nie tylko ja nie rozumiem decyzjii lekarzy orzecznikow. Otoz jest w moim srodowisku czlowiek ,ktory ma raka prostaty i od 5 lat rente 1-ej grupy.Nikt nie jest w stanie zrozumiec- a czesto sie o nim mowi- jaki on jest chory , jaka choroba jest rak prostaty jak ow jegomosc od 40-stu ponad lat jest pijany codziennie.Jak on moze byc niezdolny do pracy jak potrafi zaladowac recznie samochod zlomu. Jak on moze byc chory jak podobno dla niego denaturat jest luksusowym trunkiem. Zachowanie owego jegomoscia zaprzecza wszelkiej logice jaka kieruja sie lekarze orzecznicy , a byc moze ci co dana chorobe diagnozuja.A moze raka prostaty mozna leczyc denaturatem(zart)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.