menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 19-11-2012, 14:05
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

O,,jeszcze do Ciebie Jarosławie,,,,
pisząc o czymś nie należy wszystkiego brać do siebie,,
bo tutaj dyskusja przebiega wielokierunkowo,, ogólnie,, i nie dotyczy to tylko tego wątku a całego forum,,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 19-11-2012, 14:28
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał szuanka
Tak Jadziu, zawsze pozostaje węzeł a każdy węzeł uwiera!
Poznałam tu sporo ludzi, wielu z nich chciałabym poznać w realu ale są osoby z którymi mi "nie po drodze".
Jeśli ktoś sprawi mi przykrość /a tak się zdarzyło/ nie uciekam ale nie potrafię już się otworzyć, będę z tą osobą rozmawiać czy pisać ale o sprawach bardzo powierzchownych, żartobliwie a nigdy o tym co boli ponieważ nie potrafię już zaufać takiej osobie.
[/color][/size][/i][/b]


Aniu, zawsze w życiu spotykamy ludzi, z którymi chętnie przebywamy, dyskutujemy, poprostu lubimy te osoby i ich towarzystwo, ,,, i są osoby z którymi nigdy, pomimo najszczerszych chęci się nie dogadasz, bo czujesz, że to nie jest TO,,,i nie trzeba nawet poznawać kogoś w realu, czując złe fluidy przez ekran płynące od osoby, która do nas nie pasuje,,
wtedy nawet najmniejsze słowo, nie napisane,tak jakbyś oczekiwała,,, bo przecież emocji nie przelejesz na klawiaturę, odbierzesz jako obrażanie, chociaż być może ta druga osoba wcale takich intencji nie miała,
Uważam, że właśnie słowo pisane powinno być wyważone,
bo nie przekazuje prawdy emocjonalnej.
Jednak, wydaje mi się, ze jeżeli kogoś naprawdę polubisz na takie drobiazgi nie zwrócisz uwagi, a napisane nieporęcznie słowo obrócisz w żart, lub odrazu wyjaśnisz jego znaczenie.
To tak jak w realnym życiu,,,, ile razy coś się wymknie nie tak jak zamierzałaś powiedzieć.,/ mnie się to zdarzało/,
ale można odrazu to wyjaśnić jeżeli na kimś nam zależy,,--
jak nie zależy mi na podtrzymywaniu znajomości,,,poprostu pozostawiam bez dyskusji,,odchodzę i nie szukam towarzystwa takich osób.
W naszym wieku mamy już to cudowne prawo wyboru, że przyjaźnię się i koleguję z tymi, z którymi chcę a nie muszę, bo stosunki w pracy lub tp.
Aniu,,, i tak wydaje mi się należy do wszystkich znajomości podchodzić,,,/ale to jest moje zdanie..../
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 19-11-2012, 14:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa

piszesz też;że druga strona nie wytrzymuje i „pokazuje brak kultury„ na co dzień nie obecną w życiu

Jarku, - nie rozumiem dlaczego fora internetowe mają dawać ujście niekulturalnym zachowaniom,,,
jeżeli ktoś ma zakodowane odpowiednie zachowanie, to napewno nie będzie wydobywać z pokładów swoich zachowań czegoś co nie leży w jego normalnym charakterze, by pokazać swoje ukrywane wady,,
Trochę się rozmijamy w przekazywaniu sobie myśli.
Ja też tego nie rozumiem ale to codzienność i dlatego nieraz druga strona (czyli ja ) nie wytrzymuje i „pokazuje brak kultury na co dzień nie obecną w życiu" A charakter mam taki i nic nie poradzę, jestem wybuchowy i może dlatego nieakceptowalny ale nic już nie zmienię, nie będę się ukrywał za pięknym portretem. Wrogów nie przeproszę, obojętnych nie przekonam a przyjaciół nie mam bo nigdy na przyjaźń wirtualna nie liczyłem. Tak jak spaceruję w obcym mieście tak samo tu na forum i nie narzekam. Widocznie zbyt mało się przyłożyłem ale każdy popełnia błędy a nie każdy się do tego przyzna.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 08-09-2013, 20:28
Irenna's Avatar
Irenna Irenna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Olsztyn
Posty: 15 388
Gaduła Pozdrawiam wszystkich!

Podoba mi się ten wątek,cieszę się,że tu trafiłam .A co do przyjaźni...poznałam osoby,które polubiłam,nazwałabym to miłą znajomością internetową.A tak naprawdę to chciałabym się zaprzyjaźnić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 16-09-2013, 21:59
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 160
Domyślnie

Irenko to tak jak ja i czasami to sie udaje w niektórych grupach bo spotykaja sie co najmniej raz w roku.Pozdrawiam
__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum 02 Scarlett Ogólny 0 09-02-2011 12:32
Forum dla niewybranych cz. XX Ewita Różności - wątki archiwalne 522 29-06-2008 14:48
Forum dla niewybranych cz. IX Ewita Różności - wątki archiwalne 594 16-04-2008 22:51
Forum dla niewybranych cz. VI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 18-02-2008 18:50
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.