menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 08-10-2007, 23:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Małgosiu...miałam te same odczucia,ale postanowiłam walczyć ze swoją podejrzliwością i nie zabrałam głosu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 08-10-2007, 23:43
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A ja jakaś wredna ostatnio jestem...i zabrałam.Jesli się pomyliłam to będzie mi wstyd...
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 08-10-2007, 23:47
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Nie przejmuj sie ,nigdy nie mamy pewnosci kto jest naszym rozmówca.Takie zycie.Pozdrawiam cieplutko.a149.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 06:02
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie bez komentarza

http://www.ewa.bicom.pl/humor/images/wpe1.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 08:20
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Wiesz,Małgosiu, z tymi studiami dzisiaj różnie bywa..nie jest istotne,kto to pisał-po prostu wyraziłyśmy swoja opinię wobec takiej a nie innej sytuacji...nie bawię się w detektywa, po prostu reaguje tak, jak mi serce każe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 08:26
aga27 aga27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: woj.podlaskie
Posty: 34
Post

Zwracam się w do Małgorzaty 50 .Jeśli Post dotyczący żartujacej 15- latki dotyczy postu Aga27 to chcę uswiadomić że to nie żart.Masz prawo oceniać wypowiedzi osób które są nie do końca w dobrym stanie emocjonalnym i zarazem literackim.Każdy kto tu sie znajdzię według mnie wylewa swój natłok słów gdy chce podzielic sie swym "doświadczeniem " i jeśli to nie jest fajne doswiadczenie to trudno ubierac w piękne słowa proste uczucia i emocję .A tak wogle nie rozumiem dlaczego tak mało ufności macie w ludzi.Jeśli ta osoba która pisała jest osoba wierzącą i pomysli o tej jednej owieczce z przypowieści o pasterzu to warto zaryzykować i pomóc tej jednej a nie uprzedzic się.Dziekuje wszsytkim które zaufały że skoro tu jestem tzn mam cos do powiedzenia i nie jest to dla mnie bełkot ale każdy ma prawo do własnego zdania ale pozostaw Małgorzato 50 wolę każdego jako własna wolę .Znam jedna zasadę ,zdrowa zasadę skoro sie nie znamy , nie widzimy a druga osoba za monitorem może byc naprawde w kiepskiej formie to nie osądzajmy .Takie posty wydaje mi się że są wyrażeniem swoich odczuc i doświadczeń w które osoby starsze mają większe doświadczenie.Przykro mi że włąśnie tutaj nastapiła taka pomyłka.Ale cóż to właśnie jest życie .Pozdrawiam w szczególności Małgorzate 50 i wszystkie Was tu zebrane . Wierzę w ludzi i tylko ta jedna watpliwa wypowiedż nie zburzy mojego podejścia do ludzi .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 08:37
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Ago27, nie obrażaj się, bo my Ci tutaj w przewadze bardzo współczujemy. A Małgosia to już inna sprawa. Co do Twojej formy literackiej, to niektóre osoby /też podobno po wyższych studiach/ chyba gorzej piszą od Ciebie. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 08:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie obrona Małgorzaty...nieustająco 50..

MiłaAgusiu,nie ma się co obrażać..
Nie takie złe jesteśmy,zapytaj grono naszych ''szczeniaczków'',które przytulamy do wezbranego uczuciem łona...

Tylko było tu parę osób,które chciały się zabawić kosztem ''babć'',nie zdając sobie sprawy,że tu same czarownice siedzą...A to wywiad dotyczący modłów...a to jeden rozpętał debatę nad swoją kupą,która przytrafiała mu się zbyt często....i takie tam różne.A Ty jeszcze nie napisałaś nic o sobie w profilu,więc nie dziw się,że takie podejrzliwe jesteśmy.Wybacz i zostań z nami,chociaż dopóki Ci złość na teściową nie przejdzie..

Mówi Ci to kobieta doświadczona,od lat 40 żona maminsynka i jedynaka,z którego byłam zmuszona zrobić prawdziwego faceta..
A mianowicie; najpierw złożyłam papiery o rozwód-więc obowiązek ,niestety.Potem już nastąpiła przyjemność- zmarła moja teściowa.
Powiem jak muzułmanie;Bóg tak chciał.Oblałam jej zwłoki autentycznymi łzami,bo serce mnie boli do tej pory ,jak widzę ją taką piękną i młodą.Miała 43 lata i będąc chora,prosiła mnie abym nie opuszczała jej syna,choć przedtem robiła wszystko odwrotnie.Ale ja już miałam synka ...i mimo to moje małżeństwo zawisło na przysłowiowym włosku..

Ty Aga -wiedz,że wszystko się dzieje za wiedzą KOGOŚ.Tak miało być.Widocznie ktoś dla Ciebie chodzi luzem i czeka..
Mnie był ten przeznaczony.Palec tego KOGOŚ dotknął mnie tak wyraźnie,że już wiedziałam iż ten mi musi starczyć dozgonnie,jak przysięgałam..
No,oczywiście pod pewnymi warunkami...
Trzymaj się dziewczyno i pisz.To dobra terapia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 09:20
aga27 aga27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: woj.podlaskie
Posty: 34
Post

Drogie nie jestem obrażona ale przez ostatnie 4 lata w zwiazku wiele musiałam przemilczeć i płakałam po katach tylko dlatego że kochałam mojego eks i w tym wypadku postanowiłam napisać co ja myslę .Gdy ktos dotyka mnie słowami na które wydaje mi sie nie zasłuzyłam to nie pozostało mi nic innego jak odpowiedzieć .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 10:48
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie będzie dobrze...

Agusiu,głowa do góry.Nie złość się na naszą Małgorzatkę,bo to wspaniala kobitka, ale ostra w gębusi..my juz przywykłysmy i bardzo tę jej ostrość lubimy...a prawdą jest,że wiele dziwnych osób nawiedzilo nasze forum w niecałkiem dobrych zamiarach,stąd ta nieufność.Pobędziesz z nami, zaaklimatyzujesz się, to sama zobaczysz, ile tu życzliwości i serdeczności.Trzymaj sie ,dziewczyno!!http://www.fothost.pl/upload/07/41/c..._jamniczek.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 10:57
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Ago

na Twoim miejscu wysłałabym temu babsztylowi Twojej niedoszłej teściowej kosz z kwiatami i z podziękowaniem, że uchroniła Ciebie przed traumą bycia "z czymś, z trokami od kalesonów" a nie z prawdziwym facetem. Nie ma tego złego .......... spotkasz na swojej drodze tego właściwego, pisanego Tobie mężczyznę. Życzę Ci tego całą soba. Pozdrawiam cieplutko i głowa do góry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 21:47
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Aga, Lila Ci o szczeniaczkach mowiła co nas przygarnęli tu do klubiku, prawdę powiada. Tyle względem potwierdzenia. Co do sytuacji. Szczęściarą jesteś, mnie teśiowa nie przestrzegała, kocha mnie całym sercem(chyba albo dobrze sie maskuje). Chcesz taką teściową? Świr dokładny, mówię Ci, baba szatan. Nie przewidzisz co baba wymyśli w lęku żyjesz, ze wytnie numer, który paragrafem grozi tak grandzi!!! Wolność poczuła, bo od paru miesięcy mieszka sama ale kontakt z mężem podtrzymuje. Chyba dla sportu? Ja mam nerwicę już a ona mnie tymi wyczynami do grobu wpędzi! Fakt jest taki, ze ja tego świra nie zamienie na nikogo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 22:06
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał aga27
Zwracam się w do Małgorzaty 50 .Jeśli Post dotyczący żartujacej 15- latki dotyczy postu Aga27 to chcę uswiadomić że to nie żart.Masz prawo oceniać wypowiedzi osób które są nie do końca w dobrym stanie emocjonalnym i zarazem literackim.Każdy kto tu sie znajdzię według mnie wylewa swój natłok słów gdy chce podzielic sie swym "doświadczeniem " i jeśli to nie jest fajne doswiadczenie to trudno ubierac w piękne słowa proste uczucia i emocję .A tak wogle nie rozumiem dlaczego tak mało ufności macie w ludzi.Jeśli ta osoba która pisała jest osoba wierzącą i pomysli o tej jednej owieczce z przypowieści o pasterzu to warto zaryzykować i pomóc tej jednej a nie uprzedzic się.Dziekuje wszsytkim które zaufały że skoro tu jestem tzn mam cos do powiedzenia i nie jest to dla mnie bełkot ale każdy ma prawo do własnego zdania ale pozostaw Małgorzato 50 wolę każdego jako własna wolę .Znam jedna zasadę ,zdrowa zasadę skoro sie nie znamy , nie widzimy a druga osoba za monitorem może byc naprawde w kiepskiej formie to nie osądzajmy .Takie posty wydaje mi się że są wyrażeniem swoich odczuc i doświadczeń w które osoby starsze mają większe doświadczenie.Przykro mi że włąśnie tutaj nastapiła taka pomyłka.Ale cóż to właśnie jest życie .Pozdrawiam w szczególności Małgorzate 50 i wszystkie Was tu zebrane . Wierzę w ludzi i tylko ta jedna watpliwa wypowiedż nie zburzy mojego podejścia do ludzi .
Przepraszm -tak jak powiedzialam -najwyraźniej sie pomyliłam
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 22:36
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Ja tez mam

meza jedynaka... a tesciowa z piekla rodem.. ale facet okazal sie facetem i jakos to jest.. Jedyne co, to ona nie bruzdzila jawnie przeciwko mnie.. tylko w ciagu mojego malzenstwa ... metoda podjazdowa.. Teraz zneca sie nad moim dzieckiem.. mnie dala spokoj bo widzi ze wojne wygralam..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 09-10-2007, 23:38
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jesli tesciowa jest w stanie popsuc -to znaczy ,ze coś nie halo na lini synek-wybranka serca synka -w zw z powyzszym -tak jak Basia radze ci kup mamusi czekoladki (moga być z arszenikiem) i przez umyslnego wyslij ze stosownym bukietem i dziekczynnym bilecikiem ,ze cie uratowala przed dlugimi laty zycia z palantem ,placzami ,dramatami i nerwicą.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 10-10-2007 o 00:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 11:41
aga27 aga27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: woj.podlaskie
Posty: 34
Post

Przyjęłam przeprosiny .Chcę zacząć nowe życie wszystko od początku.Tylko to trudne jest troszkę.Bo mieszkanie w którym mieszkam teraz sama , mieszkałam z Nim ,obrazy i inne rzeczy też wspólnie kupowalismy .Nie dołuje się oglądaniem zdjęć , nawet bliska jestem nienawiści do mojego eks a nie jego mamy .Nawet z pracy kazał mi sie zwolnić bo za mało zarabiałam(ale głupia byłam że tak mna zakręcił)wiec teraz NAPRAWDE ZACZYNAM WSZYSTKO OD POCZATKU. Liczę że dacie mi pare wskazówek bo nie mając bliskich przy sobie w tym stanie nie chce sobie juz bardziej zaśmiecać zycia ludżmi ,którzy nie nadaja się do życia .Pozdrawiam Was .Trzymajcie się cieplutko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 12:36
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał aga27
Przyjęłam przeprosiny .Chcę zacząć nowe życie wszystko od początku.Tylko to trudne jest troszkę.Bo mieszkanie w którym mieszkam teraz sama , mieszkałam z Nim ,obrazy i inne rzeczy też wspólnie kupowalismy .Nie dołuje się oglądaniem zdjęć , nawet bliska jestem nienawiści do mojego eks a nie jego mamy .Nawet z pracy kazał mi sie zwolnić bo za mało zarabiałam(ale głupia byłam że tak mna zakręcił)wiec teraz NAPRAWDE ZACZYNAM WSZYSTKO OD POCZATKU. Liczę że dacie mi pare wskazówek bo nie mając bliskich przy sobie w tym stanie nie chce sobie juz bardziej zaśmiecać zycia ludżmi ,którzy nie nadaja się do życia .Pozdrawiam Was .Trzymajcie się cieplutko.
Ago,
Jest to trudne, bo przeszkadzają Ci świeże jeszcze wspomnienia, poczucie krzywdy i żalu. Najlepiej jest uwolnić się od nich, rozpamiętywanie przenosi Cię w świat przeszłości, a Ty masz stanąć twardo na nogach, teraz, w chwili obecnej i w przyszłości. Więc na teraźniejszości spróbuj się koncentrować, zajmuj się tym, czym zawsze chciałaś, a nie miałaś zbyt czasu, poświęć czas na uporządkowanie spraw zaległych, pozwalaj sobie również na trochę przyjemności.
Spotykaj się z przyjaciółmi, ale unikaj rozmów, które mogłyby Cię dodatkowo stresować. Jeżeli ten człowiek odszedł z Twojego życia, to niech tak będzie. Niech Twoja pamięć go nie przywołuje - to bezsensowne, a boli.
I nie martw się. Spotkasz jeszcze kogoś, kto jest Ciebie wart. I będziecie żyć długo i szczęśliwie
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 13:13
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Zapakuj wszelkie przedmioty,które budzą bolesne wspomnienia i schowaj głęboko do pawlacza, kiedyś sie przydadzą, jak rana sie zabliźni,znajdź sobie zajęcie na wolne chwile-basen,areobik /duzo obcych ludzi i zdrówko/, nie obwiniaj się,że byłas slepa-to przywilej miłości, idź z kumpelą na dyskotekę, potańcz,poskacz...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 10-10-2007, 13:14
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie Ago

Dziewczyno wywal albo spal wszystko co Ci go przypomina.Zapomnij o tym palancie. Dziekuj Bogu ze tak sie stalo.Wiele sobie oszczedzilas.Wyjdz do ludzi i zapomnij o nim. Spotkasz swoja poloweczke jablka.Zycze Ci szczescia.http://img204.imageshack.us/img204/6...bluszkoln9.gif
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 11-10-2007, 08:55
aga27 aga27 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: woj.podlaskie
Posty: 34
Post

Przechodzę kryzys.Mam go systematycznie co jakis czas.Dzień jest za długi by przezyć go bez myslenia.Basen , aerobik , spotkanie ze znajomymi zajmują mi troszke czasu a co z resztą .Ratujcie kobitki Pozdrawiam Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Synowa zza granicy Elika69 Rodzina bliższa i dalsza 30 26-08-2007 15:12

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.