menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:06
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

W odpowiedzi na zapowiedź przedterminowych wyborów,
J.Kaczyński przed chwilą w TV powiedział: "To będzie dla mnie piękny dzień, gdy Donald Tusk zrezygnuje z pełnienia funkcji, z którą sobie wyraźnie nie radzi."
  #42  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:16
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Optymista z gatunku....pierzastych (chyba?)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #43  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:44
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie tak zwane

Cytat:
Napisał siekierka
W odpowiedzi na zapowiedź przedterminowych wyborów,
J.Kaczyński przed chwilą w TV powiedział: "To będzie dla mnie piękny dzień, gdy Donald Tusk zrezygnuje z pełnienia funkcji, z którą sobie wyraźnie nie radzi."
myślenie życzeniowe
zresztą nie pierwsze i nie ostatnie
  #44  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:56
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Procedura jest niestety taka, że aby doprowadzić do wyborów, rząd musi się podać do dymisji
  #45  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 22:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Jeśli dojdzie do wyborów,to PiS poleci w dół i Kaczyński o tym doskonale wie.
Natomiast LiD pójdzie w krzaki i PSL też prawie.Zyska PO..

ps.Nie zastanawia Was dlaczego ten podły Kaczyński nie boi się wyborów,choć wie ,że to zgubne dla PiS -u?
  #46  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 22:19
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nie wiem po jaka cholerę wybory -to sport jakiś narodowy czy co .Ja już przestałam gapic sie na polityków beztrosko sobie skaczę od HBO do Canal+ Ale Kino i moj ukochany zbior dziwolagów pt Movies 24
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #47  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 22:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Wybory po to,że chłopcy ''sie lubiejom'' bawić ..we władze..
  #48  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 22:41
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No mowie ,że nowa swiecka tradycja z elementami sakralnymi
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #49  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 10:01
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Wygląda na to ,że w prasie kanikuła,sezon jajcarzy (modne słowo) się skończył, lub ogłosił przerwę czy jak?
Teraz już tylko pora na kurczaki i zajączki - z prasowej łączki ...
  #50  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 11:31
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

No proszę, przykład idzie z góry:

GAZETA PRAWNA: 50% Polaków bierze przykład z Jarosława Kaczyńskiego.

Poniedziałek, 17.03.2008 09:17 1 komentarz

Tylko połowa Polaków posiada konto w banku
  #51  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 12:26
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Szczegóły gejowskiej imprezy w ministerstwie

"Dziennik": Ministerstwo Pracy nie wycofało się z pomysłu imprezy z udziałem duetu transwestytów. Zorganizowano ją na zakończenie Europejskiego Roku Równych w piątkową noc w warszawskim klubie M25. Była imprezą zamknięta dla mediów. Mimo to ujawniono jej szczegóły.

Nooooooooooooo, można i tak się bawić za nasze pieniądze.
http://wiadomosci.onet.pl/1711671,11,item.html
  #52  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 12:37
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ale druga polowa Polakow ma pieniadze w "skarpecie".
Nie taki stary glupi za jakiego go maja !
  #53  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 13:39
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Amerykanie ostro krytykują Polskę

Departament Stanu USA ostro skrytykował Polskę. W opublikowanych właśnie dwóch raportach Amerykanie piętnują nas za przeludnienie w więzieniach, nadużywanie siły przez policję, zbyt długie przetrzymywanie podejrzanych w aresztach, dyskryminację kobiet, mniejszości etnicznych i seksualnych – ustalił "Wprost".
Autorzy piszą o kiepskim funkcjonowaniu i zarządzaniu całym wymiarem sprawiedliwości. Departament Stanu zauważa też pewne ograniczenia wolności słowa i łamanie praw związkowców i pracowników.

W drugim raporcie, na temat antysemityzmu na świecie, także pojawia się Polska. Jest mowa o działalności Radia Maryja (które nazywane jest "jednym z najbardziej antysemickich mediów w Europie"), a także o antysemityzmie piłkarskim (raport przypomina, że jedną z najgorszych obelg, jaką mogą usłyszeć kibice to "Żyd") i wypadkach niszczenia żydowskich cmentarzy. Wspomina się o tym, że do antysemityzmu i religijnego szowinizmu "namawia sam Kościół katolicki". Więcej o sprawie w tygodniku "Wprost".

http://wiadomosci.onet.pl/1711462,12,1,1,,item.html
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #54  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 14:13
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Mając na uwadze, że WPROST jest od wielu lat nastawiony antychrześcijańsko, a administracja amerykańska(co potwierdzi myślę nasz senior AP) sterowana jest w lwiej części przez obywateli pochodzenia żydowskiego, specjalnie tym raportom się nie dziwię. Pamiętamy zapewne z przed kilku lat aferę z poszukiwaniem amerykańskich więzień na terenie Polski - oto przyczyna ich przeludnienia. Czy Panie są w Polsce dyskryminowane - odpowiedzcie same miłe forumowiczki. A jeśli chodzi o zboczeńców seksualnych - to niestety, ze względów kulturowych, nie jest to grupa darzona u nas szczególną sympatią.
W sprawie drugiego raportu - spróbujmy spojrzeć na niego z innej strony. Czy ktoś jest w stanie wskazać kraj i naród bardziej antypolsko i antychrześcijańsko nastawiony, jak Izrael i wyznawcy judaizmu rozproszeni po całym świecie? Jeśli tak, to jestem ciekaw. Jeśli nie, to w ich antypoloniźmie a nie w faktach których nie ma, upatruję źródło tego całego raportu. Ten raport z założenia miał być tak skonstruowany, aby pozwalał tylko na takie wnioski.
  #55  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 14:21
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Mając na uwadze, że WPROST jest od wielu lat nastawiony antychrześcijańsko, a administracja amerykańska(co potwierdzi myślę nasz senior AP) sterowana jest w lwiej części przez obywateli pochodzenia żydowskiego, specjalnie tym raportom się nie dziwię. Pamiętamy zapewne z przed kilku lat aferę z poszukiwaniem amerykańskich więzień na terenie Polski - oto przyczyna ich przeludnienia. Czy Panie są w Polsce dyskryminowane - odpowiedzcie same miłe forumowiczki. A jeśli chodzi o zboczeńców seksualnych - to niestety, ze względów kulturowych, nie jest to grupa darzona u nas szczególną sympatią.
W sprawie drugiego raportu - spróbujmy spojrzeć na niego z innej strony. Czy ktoś jest w stanie wskazać kraj i naród bardziej antypolsko i antychrześcijańsko nastawiony, jak Izrael i wyznawcy judaizmu rozproszeni po całym świecie? Jeśli tak, to jestem ciekaw. Jeśli nie, to w ich antypoloniźmie a nie w faktach których nie ma, upatruję źródło tego całego raportu. Ten raport z założenia miał być tak skonstruowany, aby pozwalał tylko na takie wnioski.
Szczerze mówiąc, nie darzyłam nigdy sympatią Amerykanów i ich opinia o Polsce mi... przepraszam, o mało nie wyraziłam sie brzydko
Wkleiłam tę notkę jako ciekawostkę.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #56  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 14:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Polki na Wyspach przechodzą na islam

"Polska": Polki w Wielkiej Brytanii przechodzą na islam. Religia ta jest atrakcyjna dla emigrantów z Polski.

W euforię nie wpadłam po przeczytaniu tego artykułu.
http://wiadomosci.onet.pl/1711743,,,,,1263623,8507,polki_na_wyspach_przechod za_na_islam,itemspec.html
  #57  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 14:42
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A czy istnieja jakies arykuly ,ktore nie wywolalyby negatywnych emocji szanownej publicznosci????/
a) impreza -przegiecie ,mozna sobie pojsc do klubu na wlasny rachunek ,jesli sie lubi takie rozrywki..a nie organizowac ich pod sztandarami rownosci
b)artykul we Wprost "lustereczko powiedz przecie" spojrzmy i przytaknijmy niestety-vide impreza "rownosciowa"
opinie siekierki jak zwykle, no comments
Polki przechodza na islam-widocznie im sie podoba .A chlopaki arabskie przystojne jak rozy kwiat .Kazdy wierzy w to co lubi i jesli chce ponosic konsekwencje swojej wiary jego biznes
A jesli te bidule nie potrafia sie obronic to wina jak zwykle tego ze nasza najlepsza na swiecie spolecznosc nie potrafi się zorganizować i jest niesolidarna- do bycia matka zona kochanka chyba nikt tych sierot nie zmusza ,mozna zmienic prace a nie religie .Ale jesli ktos jedzie w swiat bez znajomosci realiow ,jezyka i nie zabiera dodatkowo rozumu ....no to sa konsekwencje.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #58  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 14:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Małgosiu masz rację niech sobie przechodzą na islam

tylko zrobiło mi się dziwnie kiedy przeczytałam, że one będą dodatkowymi żonami. Opinia o Polakach też mnie nie powaliła na kolana z zachwytu. Impreza w klubie niech sobie będzie na koszt imprezowiczów, tutaj nasi notable przegięli.
  #59  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 15:06
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Bogini czy ciężko chora dziewczynka?

"Super Express": W malutkiej wiosce w Indiach, 50 km od stolicy New Delhi, urodziła się niezwykła dziewczynka. Dziecko ma dwie twarze: podwójne usta, nos i oczy.

Dobrze, że urodziła się w Indiach bo u nas lekkiego życia by nie miała. Tam to biedne dziecko "robi" za boginię" u nas byłoby obiektem niezdrowego zainteresowania i drwin.
http://wiadomosci.onet.pl/1711761,12,item.html
  #60  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 15:10
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To co pisza dziennikarze juz na calym swiecie warto przepuscic przez odpowiednie sito. Dziennikarze amerykanscy to wybitni specjalisci od..........,warto wiec po przegladzie medialnym dokonac analizy jak swietnie to robi Pan "siekierka" i dzieli sie tym z nami ,przeciez mu wolno miec swoj poglad,tak jak i innym.
"Sentyment" Pani Malgorzaty 50 jest interesujacy (do wszystkich i wszystkiego) ale i ona zmieni swe zapatrywania,poglady i oceny w miare uplywu czasu (byt ksztaltuje swiadomosc).
Zatrzymam sie na chwile nad amerykanska rzeczywistowscia.
Otoz zle sie dzieje i media co raz odwazniej zaczynaja o tym informowac siegajac do dawnych i powaznych kryzysow.
Lawina wojenna ,ktora ruszyla ( w wydaniu amerykanskim) jest juz nie do zatrzymania. Beda sie dziac sceny trudne dzisiaj do opisania,moze nawet nastapic kakatklizm,ktory zniszczy wiele istnien ludzkich i to niewinnych.
To fakt,ze w Ameryce zyje wielu Ameraknow zydowskiego pochodzenia ale prosze pamietac,ze dominajaca narodowoscia sa takze ludzie pochodzenia niemieckiego i irlandzkiego,ktorych nie lubia latynosi i Afroamerykanie.
Biorac pod uwage urzedy federalne (ogolnorzadowe) te w/w narodowsci ze sluzba Aroamerykanow i Latynosow w nich, to teraz wlasnie zarysowuja sie pierwsze starcia,to sie zauwaza.
Znajac ludzki upor i sklonosci moze dojsc do powaznych konfliktow w odradzajacych sie antagonizmach rasowych.
Ktos musi ustapic na strone innych !
Amerykanskie wybory prezydenckie na jesieni br. moga byc nieprzewidywalne,choc niektorym wydaja sie pewne kto zwyciezy ( o mojej prognozie juz pisalem przed zabanowaniem),dzisiaj dopisze,ze winien zwyciezyc rozsadek.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.III jolita Polityka - wątki archiwalne 500 10-03-2008 18:53
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje jolita Polityka - wątki archiwalne 506 17-07-2007 01:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.