menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 22:39
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Yntelygentne jestesmy staruszki Gartko Babko
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 08:14
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Z pierwszym się zgadzam,

z drugim nie. Młoda jestem - w każdym razie duchem! A mdłe ciało? Hmmm... no cóż? Służy mi już te pięćdziesiąt kilka lat, miało prawo trochę się zużyć
Internetu nie kocham - bezduszna maszyna ten komputer, jakże tu o uczuciach mówić? Zresztą - jeśli o miłości mowa - nic mi nie da zdjęcie i najlepszy nawet opis! A skądże ja miałabym wiedzieć na odległość, czy pojawi się ta iskra?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 10-12-2007, 13:30
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

i że caly jest amabras....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 11:26
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Postawiłam na szczerość. I zero odzewu. Cóż...albo tak, albo wcale...dopóki się nie znudzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 13:21
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie Kupidyn

Witam
mój pogląd na internet jest trochę inny niż tu prezentowany.
Dużo o człowieku można się dowiedzieć nie widząc go ,lecz poprzez dyskusję na forum, myślę, że to obraz duszy człowieka- kiedy zdradza jakiej muzyki lubi słuchać, jaką literaturę preferuje, co lubi "zjeść i wypić".Te wszystkie małe cząsteczki układają się w puzzle o danej osobie.Trzeba tylko wnikliwie i szczerze rozmawiać. I dobrze, jeśli w "realu"okaże się ,ze ma miłą powierzchowność,lecz chyba bardziej liczy się wnętrze człowieka, jego wartość tkwi w osobowości.

http://www.i love.pl/
ta stronka też jest dobra, są również portale katolickie, można więc wybierać zgodnie z własnym odczuciem i przekonaniem.

***** ****
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 13:52
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Zgadzam się

z Tobą w 100%, ale widzisz, to chyba jest tak, że niektórzy albo nie lubią "wczytywać się" w wypowiedzi, albo nie potrafią treści w nich zawartych odpowiednio zinterpretować pod kątem osobowości piszącego. No i jeszcze jedno: gromadzenie informacji drogą internetową jest dość absorbujące, jeśli chodzi o czas, a ludzie tak bardzo się spieszą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 14:03
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
z Tobą w 100%, ale widzisz, to chyba jest tak, że niektórzy albo nie lubią "wczytywać się" w wypowiedzi, albo nie potrafią treści w nich zawartych odpowiednio zinterpretować pod kątem osobowości piszącego. No i jeszcze jedno: gromadzenie informacji drogą internetową jest dość absorbujące, jeśli chodzi o czas, a ludzie tak bardzo się spieszą


Polu myślę, że w naszym wieku nie o "namiętność" raczej chodzi.
Kiedy ma się 20 lat trudno jest odróżnić pożądanie od miłości. Starzejąc się zdajemy sobie sprawę, o ile ważniejsze od pożądania są przyjaźń i przywiązanie.
A na to niestety potrzeba czasu, i na nic tłumaczenie, że nam się śpieszy.Uczucie trzeba pielęgnować jak kwiat, troszczyć się o nie, uczynkami , słowami , ciepłem. Dopiero wtedy rozkwitnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 14:12
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Tako w necie...

Cytat:
Napisał largetto
Polu myślę, że w naszym wieku nie o "namiętność" raczej chodzi.
Kiedy ma się 20 lat trudno jest odróżnić pożądanie od miłości. Starzejąc się zdajemy sobie sprawę, o ile ważniejsze od pożądania są przyjaźń i przywiązanie.
Mnie chodzi o sympatyczny, pogodny kontakt bez zarzucania więzów na drugą osamotnioną duszę, i też nie mogę niczego zborować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 14:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie A ktoś

Cytat:
Napisał largetto
Polu myślę, że w naszym wieku nie o "namiętność" raczej chodzi.
Kiedy ma się 20 lat trudno jest odróżnić pożądanie od miłości. Starzejąc się zdajemy sobie sprawę, o ile ważniejsze od pożądania są przyjaźń i przywiązanie.
A na to niestety potrzeba czasu, i na nic tłumaczenie, że nam się śpieszy.Uczucie trzeba pielęgnować jak kwiat, troszczyć się o nie, uczynkami , słowami , ciepłem. Dopiero wtedy rozkwitnie.

tu mówił o namiętności, o pożądaniu?
A wierzysz w to, że ....dziesięciolatkowie o tym nie marzą? Własnie o pożądaniu i namiętności?Zwłaszcza faceci? Oni z tego nigdy nie wyrastają, taka ich uroda
A przyjaźń - ważna jest także w tych młodszych związkach, może gdyby było jej więcej, mniej byłoby rozwodów? Nie sądzisz?

Przeczytałam informację o wesołym staruszku w WP, podaję trop jako zabawną (dla mnie) ciekawostkę, choć niekoniecznie na temat: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...51b7&_ticrsn=5
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 15:23
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Pola masz rację!!!! facet to facet , człowiek z Marsa.
a i co do reszty to też się z tobą zgadzam, młodzi często nie odróżniają chemii od miłości, może to teraz nastały takie czasy???
Ale znam i młode piękne zwiazki oparte właśnie na miłości, przyjaźni, wzajemnym poszanowaniu.

A wiadomość o staruszku świetna
[cześć]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 17:30
tulpe's Avatar
tulpe tulpe jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Cloppenburg Niedersahsen
Posty: 166
Domyślnie

Jezelo moge cos dodac do tego Temmatu. Sama poznalam wiele osöb , wlasnie przez Comp. to prawda zr , trzeba sie niezaraz uzewneczniac. taka szczerosc niezawsze konczy sie milo.ale tez nie wszyscy sa zli. jestesmy dosc kulturalni i ostrozni. zeby takich .co niewiedza co to przyjazn , zablokowac. . Osobiscie niemialam zlego doswiadczenia i zycze sobie i innym samych milych znajomosci.Przyjazni w prawdziwym tego slowa znaczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 17:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła Co sądzicie o tym uwodzicielu i o uwiedzionych?

http://wiadomosci.onet.pl/1666304,11,item.html
Po przeczytaniu tego artykułu zrobilam się chora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 18:54
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Chora, Basiu???

Dlaczego? Z powodu głupoty totalnej czy naiwności tych oszukanych przez osiemdziesięcioletniego Adonisa z Koziej Wólki??? Wiadomo, oszustów nie brak! Przepisać na kogoś oszczędności całego życia? Amok, albo głupota - innej opcji nie widzę! Przecież to nie były naiwne, młode dziewczyny, tylko dojrzałe kobiety, na litość!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 19:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie Ale palma odbija...

Na litość boską,powiedzcie po co komu 80-letni facet ?
Co innego jak masz takiego w domu od młodości,to przecież na dwór jak psa nie wyrzucisz,bo pamiętasz kobitko jaki z niego był ogier..
To należy mu się pogłaskanie po wyleniałej główce..

Ale nabywać nowego starucha ? Żeby mu trzymać ,jak będzie sikał ? Albo brać na sumienie za jakiś czas -eutanazję ?
Mogę zrozumieć tylko jeden przypadek jako okoliczność łagodzącą..
Masz kobieto dzieci i wnuki oraz rencinę,a on nad grobem stojąc,nie ma co zrobić z kilkoma milionami euro.Nooo...można się poświęcić,uczciwie ...z wdzięczności nawet popieścić dziadka.Ale dokładać do niego ? I jeszcze nie daj Boże mieć na głowie jego zwłoki z kucykiem i bransoletką z tombaku ? ...brrr....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 19:38
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Strzałka

Mam to samo zdanie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 19:56
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

[quote=Lila]Na litość boską,powiedzcie po co komu 80-letni facet ?
Co innego jak masz takiego w domu od młodości,to przecież na dwór jak psa nie wyrzucisz,bo pamiętasz kobitko jaki z niego był ogier..
To należy mu się pogłaskanie po wyleniałej główce..

Ale nabywać nowego starucha ? Żeby mu trzymać ,jak będzie sikał ? Albo brać na sumienie za jakiś czas -eutanazję ?
Mogę zrozumieć tylko jeden przypadek jako okoliczność łagodzącą..



Lila cudownie to ujęłaś!!! Bosko!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 21:53
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

A,to idąc,sladem wymienionych adresów przez Malgosię biur,matrymonialnych.Znalazlam to;

Miłość na emeryturze - ach te kobiety [Archiwum] - Klub Senior Cafe Szukałem dobrego biura matrymonialnego w okolicach Krakowa i natknąłem sie na dość poważnie wyglądający internetowy serwis www.mydwoje
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 22:05
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Zarejestruję w tym serwisie

zobaczymy jak to wszystko wygląda. Co do tych bab, opadło mi wszystko. Widziałam zdjęcie tego Adonisa w Teleexpresie, dowiedziałam się że jedna z wielbicielek pracownica banku przelała na konto tego dziadygi 1 000 000 dolarów. Za dziadem rozesłano kilka listów gończych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 22:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Basiu,ja nie widziałam dziada..

To niemożliwe,nie chce mi się wierzyć.Chciałbym zobaczyć zdjęcie tego wykopaliska,któremu ktoś coś przelał..hii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 22:36
~gość: Benigna's Avatar
~gość: Benigna
 
Posty: n/a
Domyślnie Mnie się zdaje

że te panie czuły sie bardzo samotne a facet, który potrafi czarować dał im złudzenia, że komus na nich zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet - komentarze wrocławianka Ogólny 14 12-01-2013 13:09
Seniorzy za kierownicą - zalecana ostrożność - komentarze Feminka Ogólny 53 04-09-2007 21:23
Sprzedaż leków przez Internet legalna - komentarze POLA Ogólny 4 08-06-2007 21:59
Polacy w sieci - komentarze czort Ogólny 4 19-05-2007 00:20
Komisja Europejska chroni kupujących przez Internet - komentarze Basia. Ogólny 23 09-04-2007 15:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.