menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 06-07-2011, 21:58
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Tym wykluczonym?- no prosze jacy dobrzy- nidgy nie pomyslałabym.

Jarosławie, wolę jak nic nie robia ( chociaz mam wątpliwosci) niz robia- ale glupio...
  #22  
Nieprzeczytane 07-07-2011, 10:34
alwa alwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Szczytno
Posty: 33
Domyślnie

Mam niewielkie doświadczenie z grouponem.Przypuszczam,że jest to firma pośrednicząca w sprzedaży usług,w zamian za reklamę czy też pozyskanie klienta.
Córka koleżanki chciała przed weselem przedłużyć rzęsy,ale usługa nie została wykonana a jeśli chodzi o zwrot gotówki,to pani z tego zakładu kosmetycznego kazała zwrócić się do grouponu(nie wiem jak to się skończyło).
Koleżanka podesłała mi ofertę,że jeśli wykupię dwie wizyty to druga będzie tańsza,no i tu zależy od podejścia
W każdym razie trzeba uważać,już jestem zmęczona tym uważaniem.Zatrudnia się ludzi mających za zadanie tylko pozyskanie klienta a oni robią to naciągając.Chyba że ja już mam jakąś obsesję.
Ale faktem jest,że np.przez netię i orange zostałam oszukana,co innego pani w punkcie,co innego w umowie a realizacja to zupełnie inna bajka.
  #23  
Nieprzeczytane 07-07-2011, 12:09
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał alwa
Mam niewielkie doświadczenie z grouponem........Zatrudnia się ludzi mających za zadanie tylko pozyskanie klienta a oni robią to naciągając.Chyba że ja już mam jakąś obsesję.
Chyba masz obsesję, ja skorzystałem już z ponad trzydziestu weekendów i w pięknych miejscach i w SPA i nigdy mnie nikt nie naciągnął. Płaciłem od 40-60% taniej. Moi bliscy korzystają z usług kosmetyczno jakichś tam i też zadowoleni. Trzeba po prostu wyjść ze skorupy, bo okazje leżą jak pieniądze, na ulicy Ja już dostaję dziennie nieraz po kilkanaście propozycji na pocztę, łącznie z wczasami
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #24  
Nieprzeczytane 07-07-2011, 23:02
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Nie czuje sie wykluczony...
__________________
  #25  
Nieprzeczytane 08-07-2011, 09:17
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ty, Stalinie wykluczony?- poczekaj jeszcze pare latek- wtedy przyjdzie Twoja pora-Józefie Wisarionowiczu...
  #26  
Nieprzeczytane 08-07-2011, 09:58
alwa alwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Szczytno
Posty: 33
Domyślnie

Dzięki JarosławieII,chyba spróbuję wyleźć ze skorupy...
pomyszkuję w ofertach
  #27  
Nieprzeczytane 08-07-2011, 19:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał alwa
Dzięki JarosławieII,chyba spróbuję wyleźć ze skorupy...
pomyszkuję w ofertach
Powodzenia Warto wyleźć ze skorupy, ludzie którzy tylko narzekają do niczego nie dochodzą a jeśli jeszcze są w dodatku bez poczucia humoru to nawet się nie nadają....tak mi lekarz powiedział
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #28  
Nieprzeczytane 10-07-2011, 16:04
Minerva Minerva jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Brunswick, GA, USA
Posty: 31
Domyślnie

Hmm, czuje sie autentycznie CALKOWICIE wykluczona... jako ze nie mam pojecia o co tu wlasciwie chodzi???
Pewnia taka dola nuworysza :-(((
  #29  
Nieprzeczytane 10-07-2011, 16:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Minerva
Hmm, czuje sie autentycznie CALKOWICIE wykluczona... jako ze nie mam pojecia o co tu wlasciwie chodzi???
Pewnia taka dola nuworysza :-(((

To musisz chwilę poczekać Lili nam wytłumaczy kto i czego ją wykluczył i dlaczego ma pretensje do ministra od wykluczonych.
To troche skomplikowane, ale jak się troche poćwiczy w te klocki, to wszystko robi sie jasne jak noce na Alasce.
Cierpliwości tylko trza. Ciut.

pssst:
a swoją droga, to chciałbym zobaczyc takiego odważnego co to Lili z czegokolwiek chce wykluczyć.
nawet stasinek jak się na swoja robote decyduje, to z nienacka i z dużej odległości
  #30  
Nieprzeczytane 10-07-2011, 17:42
Minerva Minerva jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Brunswick, GA, USA
Posty: 31
Domyślnie

Aach, dzieki pluto, juz poczytalam sobie wstecz i sie co nieco doksztalcilam. A co do emerytow okupujacych przychodnie lekarskie dla rozrywki, to przyznaje ze w polskiej przychodni nie bylam od lat 38, wiec nie wiem, ale dwa lata temu mieszkalam w Puerto Rico (=wyspie na Karaibach a nie miejscowosci na wyspach kanaryjskich) i tam spotkalam sie z zadziwiajacym fenomenem: miejscowi sprzeciwiaja sie zdecydowanie wpeowadzeniu cywilizowanego systemu umawiania sie na wizyte o okreslonej godzinie, przeferujac system: "doktor przyjmie cie miedzy szosta rano a 12 w poludnie", bo wtedy emeryci, niedysypiajacy z powodu depresji, pojawiaja sie w gabinecie o piatej rano... w dodatku w towarzystwie niepracujacych czlonkow rodziny... biora numerek, a potem do dwunastej gadaja z cala reszta... poczekalnia zatloczona niemilosiernie, pracujacy potrzebujacy wizyty u lekarza przeklinaja, wsciekli, ze to tak dlugo trwa... albo umawiaja sie na prywatna wizyte do tych nielicznych lekarzy nastawionych na obsluge Amerykanow, ktorzy takiego braku efektywnosci nie znosza... Ojejku, nie wiedzialam ze w Polsce tez moga panowac az tak egzotyczne obyczaje.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wykluczeni Onetka Senior w banku 17 25-09-2017 07:09
Cyfrowo wykluczeni? Polacy 50+ nie korzystają z Internetu - komentarze lahatiel Ogólny 101 10-07-2011 16:33
wykluczeni.org - poszukuję osób chętnych do wymiany poglądów gosia1972 Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 10-03-2009 16:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.