menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 00:09
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Asiu jeden zero dla ciebie !!!!!!!!! Nie pozostaje mi nic innego jak reaktywować TWA i powiedzieć masz 100% racji.Ha!!!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #22  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 11:31
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Polacy- forumowicze na forum przebywam jako dyskutant a nie zawodnik sportowy rozgrywajacy mecze.
Pani Slowikowa przeciez wie o jakich Niemcow chodzi,napewno nie o przyjaciol,bo tacy tez sa.
Ja tez mam szwagierke z obywatelstwem niemieckim,ktora uwazam za rodzine,choc wcale nie musze zgadzac sie z jej pogladami.
  #23  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 12:08
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie "Uważam prezydenta za chama"; prokuratura zajmie się Palikotem

Prokuratura zajmie się wypowiedzią posła PO Janusza Palikota, który stwierdził na antenie TVN24 "uważam prezydenta za chama".


Ten facet to dno wklęsłe.
http://wiadomosci.onet.pl/1793827,12,item.html
  #24  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 12:22
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

I tacy ludzie zasiadaja jeszcze w lawach poselskich ?
Wystarczy popatrzec na jego twarz i oczy ,nawet na zdjeciach publikowanych w mediach - mozna wtedy ocenic zdrowie czlowieka,rozum zas sam na "wierzch wychodzi", w slowach i czynach.
  #25  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 12:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Niestety zasiadają

Cytat:
Napisał senior A.P.
I tacy ludzie zasiadaja jeszcze w lawach poselskich ?
Wystarczy popatrzec na jego twarz i oczy ,nawet na zdjeciach publikowanych w mediach - mozna wtedy ocenic zdrowie czlowieka,rozum zas sam na "wierzch wychodzi", w slowach i czynach.
Palikot nie jest rodzynkiem, wybierani są przez spoleczeństwo i to jest przykre. Można nie kochać rządzących ale są jakieś granice przyzwoitości, wypowiedzi Palikota i jemu podobnych są nie do przyjęcia. Sejm to nie rynsztok.
  #26  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 12:45
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Ksiądz chciał śmierci swego dziecka; kuria: pomagał niekonwencjonalnie

"Gazeta Wyborcza": Proboszczowi z Janików mogło chodzić o to, czyje życie w pierwszej kolejności ratować - matki czy dziecka. I może wskazał matkę i stąd doszło do jakiegoś nieporozumienia - mówi rzecznik częstochowskiej kurii ks. Andrzej Kuliberda.

Nie wiem co powiedzieć opadło mi wszystko.
http://wiadomosci.onet.pl/1793688,11,item.html
  #27  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 13:48
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A ja lubię posła Palikota -powiem wiecej jest on moim faworytem.Natomiast wystep z "chamam" słyszałam - rzeczywiscie zachowal się ponizej krytyki mój ulubieniec ,później metnie się tłumaczyl ,ale metnie niestety co nie oznacza ze go skreśliłam.Nadal lubię posła Palikota
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #28  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 13:51
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

[quote=Basia]"Gazeta Wyborcza": Proboszczowi z Janików mogło chodzić o to, czyje życie w pierwszej kolejności ratować - matki czy dziecka. I może wskazał matkę i stąd doszło do jakiegoś nieporozumienia - mówi rzecznik częstochowskiej kurii ks. Andrzej Kuliberda.

Nie wiem co powiedzieć opadło mi wszystko.
http://wiadomosci.onet.pl/1793688,11,item.html[/quote'
Może i tak było ,kto to wie -trochę mnie zdziwily te nerwowe doniesienia ,że ksiądz chcial ,żeby lekarze zabili dziecko -poza wszystkim innym musialby być skończonym idiotą ,żeby coś takiego proponować i liczyć na to ,że nikt nic nikomu nie powie.
Nie jestem fanka kościola katolickiego w Polsce ,ale drazni mnie też natychmiastowe ferowanie wyrokow przez media .Sąd się wypowie w tej sprawie ,a prokuratura dojdzie mam nadzieję do prawdziwej wersji wydarzeń
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #29  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 15:08
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Tak,media moga wiele "nasiac" i wcale sie nie martwia kto bedzie zbieral zniwo.
Wydaje mi sie ,ze tym razem Prezydent RP skorzysta ze swojej wladzy prezydenckiej i nie pozwoli sie osmieszac nawet najbogatszemu poslowi RP.
  #30  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 15:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
A ja lubię posła Palikota -powiem wiecej jest on moim faworytem.Natomiast wystep z "chamam" słyszałam - rzeczywiscie zachowal się ponizej krytyki mój ulubieniec ,później metnie się tłumaczyl ,ale metnie niestety co nie oznacza ze go skreśliłam.Nadal lubię posła Palikota
Nie lubię tego cyrkowszczyka, powinien ponieść odpowiedzialność za obrazę głowy państwa. Jeżeli badania psychiatryczne wykażą, że coś mu nie "klapuje" powinien poddać się leczeniu i zrezygnować z mandatu poselskiego. Może go Szymon Majewski albo Kuba Wojewódzki /ich lubię/ przyjmą do roboty .......
  #31  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 17:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Nie lubię tego cyrkowszczyka, powinien ponieść odpowiedzialność za obrazę głowy państwa. Jeżeli badania psychiatryczne wykażą, że coś mu nie "klapuje" powinien poddać się leczeniu i zrezygnować z mandatu poselskiego. Może go Szymon Majewski albo Kuba Wojewódzki /ich lubię/ przyjmą do roboty .......
Moja cierpliwość oraz wyrozumiałość nie są na tyle elastyczne, aby znieść to, co powiedział wczoraj Palikot o LK - prezydencie. Na tego drugiego mam alergię, wyskoki pierwszego tolerowałam, ale tym razem przebrała się miarka - przekroczył wszelkie granice.

Basiu, muszę Cię zmartwić: Palikot ma certyfikat normalności, przeszedł wszelkie możliwe badania włącznie z psychiatrycznymi w przeciwieństwie do głowy państwa, o którego kondycję także się troszczę, bo miewam wątpliwości, obserwując jego zachowania w różnych sytuacjach.

Palikot chyba u Kuby już był, a u Majewskiego także gości nieźle przez kogoś "podrabiany".
To nietuzinkowa osobowość, a takie typy tak mają, że zachowują się często - delikatnie mówiąc - niepoprawnie. On to ma od czasów szkolnych.

Sprawę wszczęła prokuratura z urzędu, doniesienie złożył PiS.

Natomiast jeśli już rozważamy o normalności, to dzisiejsze harce w komisji regulaminowej (chyba) przeszły wszelkie moje wyobrażenia o stanie umysłu niektórych posłów. Laskowik i Smoleń w duecie z czasów minionych to pestka przy dzisiejszych PO PiSach z tym, że to nie był kabaret, niestety, to się działo naprawdę

Gajowy potrzebny... od zaraz!!!

Ostatnio edytowane przez POLA : 23-07-2008 o 22:19.
  #32  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 17:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Joasiu, widzisz dostalo Ci sie. Najwieksza nowosc to "Niemcy". Czego to ludzie nie wymysla.
Przypadkowo wpadlam na cytat Mt "takim sadem, jakim sadzicie, i was beda osadzac; i taka miara, jaka wy mierzycie, wam odmierza " (Mt 7,2)

Wiesz komu dedykuje te madre slowa?

Nie dyskutuj, szkoda Twego czasu. Osobiscie polozylam dluga kreche na tej osobie.
______________
Szanuj siebie, szanuj innych ludzi i bierz odpowiedzialnosc za kazdy swoj uczynek.
  #33  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:08
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ja tam twierdzę nieustannie ,że mieszkamy w tzw "cyrku w budowie" i nic mnie nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi czekam z niecierpliwoscią kiedy chłopaki z sejmu i okolic przestaną się cackać i dadzą sobie wreszcie po ryju..bo znosi się na to od dłuższego czasu. A mój ulubieniec jest inteligentnym ,zamożnym facetem ,któremu fakt pobierania lub nie diety poselskiej dokladnie zwisa i powiewa i w zw z tym może dawać wyraz dosadnie i prowokacyjnie temu co narodu częśc myśli a inni owijają w bawełnę.
Przesadził ,ale najbardziej mnie ubawiła wiadomość ,którą wlaśnie, pisząc sobie ,usłyszałam w Trojce mianowicie ,że prokuratura ma ustalić czy nazwanie LK "chamem" obraża Prezydenta czy nie ...o curwa ale kyrk!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #34  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ja tam twierdzę nieustannie ,że mieszkamy w tzw "cyrku w budowie"
A jak ktoś programowo cyrku z małpami lub ogrodu zoologicznego nie lubi, to gdzie się ma wynieść?
  #35  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Popędzić ich wszystkich

to jest śmieszne i straszne.
  #36  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 22:32
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Toż napisałam,

że gajowy potrzebny
  #37  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 10:07
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Ponieważ nałogowo czytam codzienną prasę, trafiłam dzisiaj na wiadomość, że 25 i 26 lipca obchodzony jest Dzień Seniora,no pomyślałam,.Wrocław, coś ciekawego chyba przygotowano, dla tych, którzy tworzyli to miasto, pracowali prawie dla idei,odgruzowywali,tworzyli klimat, kulturę,to ,że Wrocław jest dzisiaj właśnie taki,,,,..I CO....gazeta, na dzień seniora zapraszają na badania pamięci,,,nie będę komentować,. OTWIERAM FORUM WROCEK, najnowsze wiadomości... i mnie zatkało, NA DNI SENIORA zapraszają na bezpłatne badania pod kątem demencji starczej,,,i tyle , NAPISAŁAM swój komentarz jako gość,chociaż w całości nie wydrukowany.../dlaczego/ ,NO I CO DLA WROCŁAWSKICH SENIORÓW miasto zaoferowało to widzicie, zamiast choćby jednego darmowego seansu w multikinie, występu na Rynku,np. wrocławskiego Tercetu Egzotycznego, jakiejś potańcówki, na dechach np przy hali stulecia, no jest tych pomysłów zapożyczonych z PRL moc, ale nieeee, obecny senior to głupek bez pamięci,który czeka na bezpłatne potwierdzenie jego zaniku pamięci, JA PRPONUJĘ MIEĆ TE ZANIKI DO NASZEJ WŁADZY PRZY WYBORACH,... co o takim traktowaniu nas seniorów 50 plus sądzicie,,,bo mnie to wku.....chociaż nigdy nie klnę,,to na tych pseudo młodzieniaszków z władz obojętnie na jakich szczeblach,młodych metrykalnie sklerotyków,co po zlapaniu władzy zapominają o wyborczych obietnicach, dzisiaj siarczyście poplułam.
  #38  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 10:11
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

jakempo przyłaczam się do Twojego wkurzenia z cala mocą .Badaniom poziomu demencji ,nawet darmowemu z całą mocą mówimy NIE . A darmowych zupek i rozmoczonej bułeczki nie oferowali.Żeby seniorzy,w ramach dnia dobroci dla nich mogli sobie pomemłać?????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #39  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 10:22
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 172
Domyślnie

Nooo...a może jeszcze trochę wojskowej grochóweczki....podobna dobra na rozlużnianie jelitek ...
  #40  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 12:47
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wojna na transparenty z Radiem Maryja

W zeszły czwartek grupa zwolenników Radia Maryja pokazała się w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu z transparentem o treści: "Dzięki Ci, Boże, że go od nas już zabrałeś". W odpowiedzi, grupa młodych ludzi paradowała wczoraj po Przedmieściu z transparentem: "Boże, czemu jego nie zabrałeś", na którym był wizerunek ojca Rydzyka - pisze stołeczna "Gazeta".

Obrzydliwe i niesmaczne. Jak można po śmierci człowieka tak się zachowywać?!!!!!! TFU!!!!!!
http://wiadomosci.onet.pl/1794544,450,item.html
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje jolita Polityka - wątki archiwalne 506 17-07-2007 01:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.