menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 16:36
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Aby stocznie nie zwracały pomocy którą wcześniej dostały a wykorzystały na inne cele,muszą upaść.
A na jakie cele wykorzystały? Przepili? A może słyszałeś czy stocznie o których pisałem i Lila też-to pomoc zwróciły? Airbus-zwrócił? O banki zachodnie to nawet nie będę pytał, bo powiesz że dostali nie dawno. Ale niemieckie stocznie to kasę dostali dawno. A w Rostoku nadal jest dychawiczna. Na zadaszenie wydali, ale to ułatwia produkcję w niewielkim stopniu.

Aby niemieckie i francuskie nie zwracały, to upaść nie muszą. Bo nikt od nich nie żąda zwrotu. Tym się od wielkich różnimy w UE. Prawo niby jedno, ale w teorii.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #22  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 16:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Kto chce poczytać o czumie co piszą w Chicago to kliknie na linkhttp://progressforpoland.com trzeba wpisać Andrzej Czuma kliknąć szukaj to ukażą się artykuły
Tu jest o Czumie. http://www.progressforpoland.com/ Nie zrobiłeś spacji Wacławie i link się na czerwono nie podświetlił w poście. Dokleiło się do link " linkhttp://" Czuma wybrał konkurencyjną dla LOT-u firmę i droższą. Mam nadzieję że za bilet płacił ze swojej kieszeni. Po obiadku sobie poczytam. Aby smaku sobie nie psuć.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #23  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 17:08
wierna Eliza wierna Eliza jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1 181
Domyślnie

Kazik,
ty w sanatorium
nie masz nic lepszego do roboty,
tylko pisanina
na bzdurnym forum?
  #24  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 18:50
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie wierna Elizko

W jakim sanatorium? Pisałem (uzgadniając spotkanie-oraz w "melinie") że 11 czerwca jadę. A 16 maja będę na ślubie syna i później na weselu.

Kiepsko piszą za wielką wodą o Czumie. Dopisałem się też w komentarzach.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #25  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 19:01
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie w E.

Czytałem to wczoraj i jakoś nie znika. Prawdziwy hurt. Na jednej i na drugiej stronie, krótkiego jak dotąd wątku.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #26  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 20:09
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Kazik, fajnie, że jedziesz o sanatorium, odpoczniesz, podleczysz się i psychicznie zmienisz poglądy na świat i ......Super ja tez jadę... a dokąd jedziesz?
  #27  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 20:13
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Kazik, fajnie, że jedziesz o sanatorium, odpoczniesz, podleczysz się i psychicznie zmienisz poglądy na świat i ......Super ja tez jadę... a dokąd jedziesz?
Weź też psa bo mu psychol wysiada i na różowo pisze.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #28  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 20:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tadeusz51
Weź też psa bo mu psychol wysiada i na różowo pisze.
Co Ty na różowo to pisaliśmy tylko o stoczni, bo on mówił, pies, że stocznia to bur.... cicho pies wyrażaj się no i jeszcze przy Luci, no to może podpowiedz jakim kolorkiem pisać, to pyta Lucia, ona lubi różowy, ale jak Ty nie lubisz, to podpowiedz...
  #29  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 22:55
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Nie do wiary......
http://wiadomosci.onet.pl/1967938,11,item.html
  #30  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 23:07
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Odświeżacz powietrza w PiSie

Dość stęchłą atmosferę tej partii zamierza odświeżyć siostra Tuska i Rokity też, swego czasu, Zyta G., która będzie w PiSie robić za powiew świeżego powietrza, jak poetycko określił ją kandydat Migalski, doktor od politologii i spinu też.

Panią profesor do powrotu na polityczne łono swoje przekonywał sam naczelny wódz, który nawet pofatygował się aż do rezydencji ZG w Świdniku. Czarowi brata Lecha dzielna Zyta uległa i wyruszyła do boju, machając Tuskowi przed nosem żółtymi kartkami.

Drżyj Donaldzie, zdradziecki bracie, który w tak nikczemny i brutalny sposób odtrąciłeś siostrzane uczucia, który nieczuły się okazałeś na słowa takie oto:
Cytat:
Napisał ZG
Mamy znakomitego kandydata na prezydenta, wierzymy, że Donald Tusk wygra. Donald Tusk jest dla mnie jak brat, Jan Rokita również. Niech nasi wrogowie nie liczą na to, że zaczniemy się spierać. Nic z tego." (2.05.2005)

Nic z tego nie wyszło, kandydat niewystarczająco spodobał się części ludu, który wybrał mniejszego kandydata, no i niewdzięczny Donald przestał być bratem Zyty, a ona siostrą jego.

A teraz?
Teraz pani Z. będzie dla PiSu taką egidą, takim Rudym bez psa, ale z załogą dość liczną i kawałek po kawałku rozwałkuje zdrajcę wrednego. A że dzielna to kobieta jest, cel swój niewątpliwie do 7 czerca osiągnie.

Drżyjcie faceci nie tylko od polityki przed odrzuconymi Zytami.
  #31  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 23:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Zapomniałam dodać,

młodym, że Rudy to był taki czołg, który prawie sam wygrał II wojnę światową, więc i Zycie G. wróżę victorię.

Należy przypuszczać, że do boju z odsieczą wyruszy filozof ze wschodnich rubieży, ale ostatnio i on nadgryzion poniekąd przez odrzuconą, więc sił mu może zabraknąć.

Bez względu na wynik, pojedynek może okazać się widowiskowy, a że nijak się będzie miał do sedna, czyli eurowyborów, to już całkiem inna bajka.
  #32  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 23:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Teraz pani Z. będzie dla PiSu taką egidą, takim Rudym bez psa, ale z załogą dość liczną i kawałek po kawałku rozwałkuje zdrajcę wrednego. A że dzielna to kobieta jest, cel swój niewątpliwie do 7 czerca osiągnie.

I myślę iż Donald będzie granatem , umykającym przed zawleczką w postaci pani profesor Gilowskiej.

Jako osobnik gładki i obły ,moze długo się bronić .Najlepszą obroną jest gładkość , co udowodnił wielki Aleksander , co kłaniał się w Charkowie .

Kobieta tak inteligentna potrafi być niebezpieczna .Bez podśmichujek .Co innego jakby to Żulia była na miejscu zawleczki , też pretendująca do bycia inteligentną , aczkolwiek sławny rachunek za dorsza , każe nam wątpić w to co nosi pod fryzurą zwaną 'bob'.

Ja natomiast zwracam uwagę na coś innego .
W dziedzinie performance możemy liczyć na Opalonego z lekka Endrju.Zdecydowanie wraca na scenę.
Słyszałam że dzisiaj już składał - obietnice , powiedzmy. W cudach , lepszy majster od Słońca Peru ,które nota bene dość bladawe snuje się po nieboskłonie naszej wesołej polityki.
Ach Endrju .
Jeszcze tego nam potrzeba .
Pierwsza sikawka Rzeczpospolitej przy nim , to jak mur chiński przy pomocniku murarza .
I tym sposobem dochodzimy do konkluzji , że nigdy nie jest tak źle ,aby nie mogło być jeszcze gorzej...

  #33  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 23:53
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila, ja się tam na granatach nie znam, na zawleczkach tym bardziej, ale jedno wiem, że działo PiSu jest groźne jak kolubryna i skuteczne też. Poza tym urok ma...osobisty, że tak powiem i wielką słabość mam do Zyty, choć ona w tej chwili po tamtej stronie.

Teraz wysłuchałam o.R., szkoliłam się, Marianowi się dostało, Buzkowi, oni mydlili mu oczy, oszukali, to stado jest, ale nie dokończył, jakie. Wykład był krótki, szkoda.
  #34  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 23:58
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Polu

A kto odświeży powietrze w PO? Bez wypicia "małpki" to trudno tam wytrzymać z tym wodzusiem. Na dodatek podwójnym bo PO i rządu. Dwa w jednym-jak w reklamach czytamy. Czy za jedną pensję czy dwie? Twice for price of one-tak reklamują handlowcy, ale tu chyba za dwie pensyjki. Poszukam potem o jego zarobkach, jeżeli taka informacja w ogóle będzie.

Każdy kto zmienia barwy klubowe to potem jest wrogiem tego co go wyniósł do góry. Przykład Kaczmarek i Kazio od Isabel.

Maryjan się obraził-to dopiero heca. Ale on teraz robi za 101% katolika. Na Podlasiu tym może kupić wyborcę. No bo czym jeszcze? Ma im powiedzieć że zawsze był za UE? Wie że tam też myślą i może nawet ktoś pamięta. A jak to nie ładnie coś do kamery chlapnąć, bo po 10 latach przypomną.
A piekląc się to tylko utrwala wizerunek. Ale Donek wystawił zombi. Nie ma szczęścia do kadr. Dobrze mu tylko wychodzi kopanie piłki (w wolnych chwilach od kopania PiS).

Kopacz osobiście zrobiła sobie wycieczkę do Mielca. Jaka troskliwa, aż mi się łza w oku kręci.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #35  
Nieprzeczytane 10-05-2009, 23:59
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
.W dziedzinie performance możemy liczyć na Opalonego z lekka Endrju.Zdecydowanie wraca na scenę.
Słyszałam że dzisiaj już składał - obietnice , powiedzmy. W cudach , lepszy majster od Słońca Peru ,które nota bene dość bladawe snuje się po nieboskłonie naszej wesołej polityki.
Ach Endrju .
Mnie ten facet nie kręci , ale kogoś nakręci i skusi, wszak łatwowiernych nam nie brakuje.
  #36  
Nieprzeczytane 11-05-2009, 00:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ja słabość do Zyty mam od dawna .Jak jeszcze była w Platformie.
Tak , można ją porównać do kolubryny , choć drobna kobietka.I całe szczęście ,że nie jest to kolubryna Millera , tak jak podjasnogórska była .Choć szwedzki Miller nie chwalił się , jak to kończy prawdziwy mężczyzna.. .
Skończył i już .

Natomiast po stronie PO nie widzę Kmicica , który nadziałby ją kiszką z prochem.To znaczy mówię o kolubrynie , a nie o pani profesor - uchowaj Bóg !!
Może Schetyna ????
  #37  
Nieprzeczytane 11-05-2009, 00:09
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Polu

Zapomniałem dodać że Zyta jak Donkowi machała żółtymi karteczkami, to potem powinna być czerwona. On piłkę kopie to to wie.

A Endrju obiecuje emerytury jak na zachodzie czy w innych krajach UE? Jakoś dokładnie tego nie zapamiętałem. Bo boję się żeby nie jak w Rumunii lub Bułgarii. W obiecywaniu on jest dobry, to pewnie Irlandię miał na myśli. No może Niemcy i Francję też.
Już zaczynam się powoli cieszyć.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #38  
Nieprzeczytane 11-05-2009, 00:12
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tadeusz51
A kto odświeży powietrze w PO? Bez wypicia "małpki" to trudno tam wytrzymać z tym wodzusiem.
No co Ty! Małpki prezydent zamawiał.
W PiSie bardziej stęchlizną czuć, skoro tylu żołnierzy już się wyniosło z armii JK.
Cytat:
Maryjan się obraził-to dopiero heca.
Nie mój pies, nie moje pchły, to problem Podkarpacia.
  #39  
Nieprzeczytane 11-05-2009, 00:20
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Natomiast po stronie PO nie widzę Kmicica , który nadziałby ją kiszką z prochem.To znaczy mówię o kolubrynie , a nie o pani profesor - uchowaj Bóg !!
Może Schetyna ????
Kmiciców w PO niedostatek, fakt, Zyta nie ma sobie równych i za to ją lubię, za wdzięk i bezpretensjonalność.

Schetyna? W żadnym razie, zanim on sie wysłowi, Zyta dwie skarpety na drutach zrobi.

Palikot nie da rady, chociaż na pewno szykuje amunicję, tylko skąd jej tyle wziąć?
Mózgi już pracują, pojedynek będzie naprawdę widowiskowy.
  #40  
Nieprzeczytane 11-05-2009, 00:40
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Polu

http://wiadomosci.onet.pl/10130,temat.html
Tu piszą że jednak Tusk się pofatyguje do Gdańska. Gości na Wawelu zostawi i na chwilę poleci. Zmienił zdanie ten "twardziel" (za takiego chce uchodzić-bez powodzenia). Artykuł powyższy się do końca nie otwiera, ale za to 2 razy wkleili o Gdańszczanach "że 80% jest przeciw stoczniowcom".
Nie tylko nam się zdarza wysłać ten sam post dwa razy.

http://www.pb.pl/a/2009/04/22/Rzad_k...?readcomment=1
Tu napisali (puls biznesu) że rząd wydaje dużo więcej na alkohole. Podobno to narzędzie pracy duplomatołków (takich w/g określenia Bartoszewskiego).

Jak podaje "Dziennik” urzędnicy z kancelarii Donalda Tuska w ub. r. wydali na białe i czerwone wino 70 tys. zł, a wypito go za 42 tys. zł. Jednocześnie zapowiadają oni, że w tym roku nie kupią ani jednej butelki. Dlaczego? Bo mają jeszcze zapas z zeszłorocznych zakupów.
Z kolei urzędnicy z MSWiA zamówili w 2009 r. alkohol za 104 tys. Zapewniają jednak, że zaledwie promil z tej kwoty zostanie przelany do resortowych kieliszków. Reszta ma trafić do ministerialnego hotelu.
-cytat i kolejny link. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc.../KRAJ/63226062 Wina nie kupią w tym roku (jest zapas) ale na 2009 zamówili za 104 tys. (czyli wódki).

Polu jak się to ma do wydatków kancelarii L.K.? Palikot powinien był się zapytać wcześniej Tuska ile oni wydają.
Do ministerialnego hotelu to ja myślę że to polskie gardziołka wyżłopią. Ministerialne.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.