menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-07-2010, 20:41
Angellina Angellina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 3
Domyślnie Gładź gipsowa czy tynkowa śmig


Mam następujące pytanko odnośnie wyboru metody do zastosowania pod farbę. Ekipa remontowa pyta czy ma być zwykła gładź gipsowa czy coś innego. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia, ale słyszałam coś o czymś takim jak gładź śmig. Że ponoć nieco łatwiejsza w nakładaniu. Nie wiem czy nie chcą mnie naciąć na kase, także stąd moje pytanie. Jeśli chodzi o prace budowlane to nie znam się na tym zbytnio i nie mam też kogoś spytać. Generalnie budowa domu to niezła orka na ugorze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 08:08
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angellina
Mam następujące pytanko odnośnie wyboru metody do zastosowania pod farbę. Ekipa remontowa pyta czy ma być zwykła gładź gipsowa czy coś innego. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia, ale słyszałam coś o czymś takim jak gładź śmig. Że ponoć nieco łatwiejsza w nakładaniu. Nie wiem czy nie chcą mnie naciąć na kase, także stąd moje pytanie. Jeśli chodzi o prace budowlane to nie znam się na tym zbytnio i nie mam też kogoś spytać. Generalnie budowa domu to niezła orka na ugorze
Zaznaczam, ze nie jestem fachowcem ale uważam, ze gładź obojętnie jaka spełnia swoją rolę. Gładź "Smig" jest gotowa do użytku, podobnie jak i te w stanie półpłynnym, sproszkowane trzeba wymieszać z wodą ale dla fachowca to żaden problem. Nie widzę sensu "udziwniania'
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.