menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 22:13
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

bylabym idealnym przykładem - zaraz po 50-tce spojrzałam w lustro - stara, gruba baba w niemodnej fryzurze(za to wygodnej) zapracowana od rana do wieczora - z psie pieniadze - dla facetów "przeźroczysta" - kiedy upadły mi jakieś papiery - nikt z panów nie raczył się schylic, by pomóc. Pijany na ulicy zawołał - z drogi gruba babo! Obudziłam się...
Schudłam 17 kg - zmieniłam fryzurę i kolor włosów, okulary - na szkła kontaktowe, ciuchy - wszystkie nowe, mniejsze i modniejsze, obcasy na nogi i... promienny uśmiech! Mąż - szalał szukając kochanka, którego nie było! Szefowa w pracy - szlała, jak złozyłam wymówienie! A ja w internecie znalazlam dobra pracę i fruuuu...! daleko! Daleko od mojego Otella! Nie mam nikogo - zadnego kochanka - maluję, pisze wiersze i kocham zycie, poranny śpiew ptaków i swoja pracę. Pozdrawiam A jak coś upuszczę - to zawsze się znajdzie ktoś, kto podniesie - i usmiechnie się - a ja również
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 22:24
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

Cytat:
Napisał arczia
bylabym idealnym przykładem - zaraz po 50-tce spojrzałam w lustro - stara, gruba baba w niemodnej fryzurze(za to wygodnej) zapracowana od rana do wieczora - z psie pieniadze - dla facetów "przeźroczysta" - kiedy upadły mi jakieś papiery - nikt z panów nie raczył się schylic, by pomóc. Pijany na ulicy zawołał - z drogi gruba babo! Obudziłam się...
Schudłam 17 kg - zmieniłam fryzurę i kolor włosów, okulary - na szkła kontaktowe, ciuchy - wszystkie nowe, mniejsze i modniejsze, obcasy na nogi i... promienny uśmiech! Mąż - szalał szukając kochanka, którego nie było! Szefowa w pracy - szlała, jak złozyłam wymówienie! A ja w internecie znalazlam dobra pracę i fruuuu...! daleko! Daleko od mojego Otella! Nie mam nikogo - zadnego kochanka - maluję, pisze wiersze i kocham zycie, poranny śpiew ptaków i swoja pracę. Pozdrawiam A jak coś upuszczę - to zawsze się znajdzie ktoś, kto podniesie - i usmiechnie się - a ja również
Mądra dziewczyna!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 22:40
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

nie traktuję tego jako stan - na zawsze- ale potrzebuję czasu na zastanowienie się nad swoim człowieczeństwem - taki rodzaj pustelnictwaNie każdy ma taką szansę, a to jest bardzo potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 22:49
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Masz rację, to jest bardzo potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 23:34
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Do arczii !!!!
Gdzie masz kochanie takie lustereczko?...może pożyczyłabyś...a co do kochanków... też masz rację ...bo jakiś stryjek coś tam, na coś wymienił i nie wyszło mu to na dobre...podobno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 08:41
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Arcziu, kochana, a czy to nie bunt przeciw sobie samej-tej uległej sprzed lat,która dawała się dołować, zaniedbywała samą siebie?Brawo, że przejrzałas na oczy.Mam wrażenie, że nasze życie /oprócz wypadków losowych/zależy głównie od nas.na co się godzimy, to mamy...Pozdrawiam cię serdecznie, życząc wytrwałości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 11:38
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie ha ha

Cytat:
Napisał Basia
Pan Tobiasz ze swoją "kamerą" nie jest chyba żadnej z nas do szczęścia potrzebny?

Pan Tobiasz myśli, że my jak napalone nastolatki marzymy o tej kamerze - a może to jakaś podpucha?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 11:55
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie ojej

Cytat:
Napisał an_inna
Widziałam takie hasełko "Balcerowicz nic nie musi!" i poczułam, jak to fajnie. Ale ciągle coś mnie gryzie (czyje sumienie ) jak sobie tak odpuszczam, ciągle moje plany to nie "Kanary" i inne dzikie szaleństwa, tylko "Jak już będę na emeryturze to: będę codziennie odkurzać, gotować zdrowe potraw choćby i pracochłonne itepe. A wcale tego nie lubię
Poszukiwana trutka na nie moje sumienie!!!

daj spokój z tym codziennym odkurzaniem! albo to codzienne zdrowe gotowanie - to jakaś presja, czy wewnętrzna potrzeba? TERAZ jest czas pofolgować sobie, a nie działać pod dyktando zwyczajów i oczekiwań innych. Jak nie lubisz - nie rób- świat chcesz zadowolić? Odkurz wtedy, gdy nadmiar będzie CIEBIE razić!
Ugotuj coś zdrowego, ale niekoniecznie codziennie - pizza też jest nie trująca Zacznij żyć dla SIEBIE - przecież..."dzisiaj jest pierwszy dzień RESZTY Twojego życia"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 12:06
pan_tobiasz pan_tobiasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał arczia
Pan Tobiasz myśli, że my jak napalone nastolatki marzymy o tej kamerze - a może to jakaś podpucha?


Pani arczia - nie, nie myślę, że jak napalone nastolatki marzą Panie o kamerze. Nie jest to też podpucha. Poszukuję takich kobiet, więc czemu miałbym i na tym forum nie spróbować? Wpisując tu ten temat założyłem po prostu, że BYĆ MOŻE któraś z forumowiczek zechce. Wydaje mi się, że należy próbować na wszystkie sposoby, prawda? A że jest ciężko znaleźć takie Panie to wiem, przygotowuję ten program od dłuższego czasu. Chwała Bogu - i za to Państwu serdecznie dziękuję - przynajmniej na tym forum spotkałem się z jakimkolwiek odzewem w postaci jakiejś tam dyskusji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 12:12
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

Daj Ci - Boże zdrowie Myślę, ze trzeba poczekać, aż inne Panie wyrażą swoje zdanie i znajdą ten wątek na Forum
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 12:15
pan_tobiasz pan_tobiasz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 5
Domyślnie

Żeby tylko był na to czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 12:23
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
OK kobieta po 50-tce (bez komentarza)

Tekst znaleziony w Necie.

"- uważam, że jestem fascynująca.

- tak? czemu? - bo kryję w sobie wiele tajemnic.

- a wiesz, że możesz nie dowiedzieć się prawdy.

- tak. i to mnie wkurza."

Name:  2034145_1149188703.gif
Views: 173
Size:  5.8 KB
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 16:55
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Dziękuję za wsparcie arczia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 05:24
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie bunt kobiet po 50-tce

To nie jest bunt to jest lapanie ostatnich promieni slonca .po latach zajmowania sie dziecmi -samotnie,borykania z zyciem i problemami w pojedynke czyli harowce na 3 etatach ,walce z uzaleznieniem syna itd itd i calkowitym zapomnieniu o sobie i swoich potrzebach .Nagle stwierdzilam ze jesli czegos nie zrobie teraz to juz nigdy.I zrobilam dzieci poszly z domu a ja sprzedalam mieszkanie - kupilam mniejsze ,schudlam 30 kg ,zaczelam o siebie dbac ,zakochalam sie i wyjechalam do Nowego Jorku .pobylam tu 2 lata i wracam - milosc nie okazala sie na reszte zycia ale wracam inna odmieniona ,pelna planow i z nadzieja ze jeszcze przeniose niejedna gore .Mam 56 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 09:12
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
OK Brawo Małgorzato

W moim życiu też było sporo " wzlotów i upadków"
teraz ,od pewnego czasu znalazłam się w niepokojącej mnie "smudze cienia" ale ciągle wierzę w to że z niej któregoś dnia wyjdę i nastąpi kolejny wzlot/może już ostatni/.Jest w mnie jeszcze dużo chęci do przeżycia,poznania czegoś nowego,może nawet szalonego,nie ma we mnie zgody na stagnację i pogodzenia się z tym co jest,to napewno stan przejściowy który musi minąć.Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 13:22
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Tak trzymaj, Słoneczko!Nigdy nie jest za póżno na spełnianie najskrytszych nawet marzeń.Do odważnych świat należy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 14:00
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Ja też uważam , że jeszcze dla nas zaświeci słoneczko.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 15:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Słoneczko

Dziewczynki zaświeci nam niedługo, musi zaświecić!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 02-04-2007, 01:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Arczia...zaimponowałaś mi !!!

Bunt tkwi w każdej nas.Ale nie każda ma odwagę wyleźć z tego koryta,w które same wlazłyśmy.W imię miłości.Tylko gdzie w tym wszystkim miłość do nas samych ?
A każdy psycholog powie,że jeżeli chcesz aby ludzie Cię kochali,pokochaj samego siebie.

Mój bunt zaczął się jakiś czas temu.
To było wtedy,jak nic nie mówiąc wsiadłam sobie w samochód,nastawiłam piękną muzyczkę i pojechałam przed siebie,wyłączając telefon komórkowy...
Dojechałam bez mapy do miłej miejscowości,zjadłam obiadek ,wypiłam kawkę i rozejrzawszy się ,postanowiłam przenocować.
Miejscowość była mała,ale miała sklepy...więc kupiłam jakieś frywolne barchany do spania / z różową świnką w miejscu newralgicznym / oraz krem i mleczko do demakijażu.
Hotel był mały ale urokliwy,prowadzony przez samotną kobietę z synem i synową...
Kolacyjka,w czasie której ona się do mnie przysiadła..
Ciekawa rozmowa,inne problemy.Pokój uroczy z ładną łazieneczką.Poczułam się szczęśliwa....ale przyszło mi do głowy zadzwonić do domu...no bo jednak..

Szkoda gadać! Niestety...ale piłka była krótka..Ja nic nie muszę,cholera!!!

No cóż.Słoneczko świeci i mnie kusi.A myślę,że bunt to sprawa genów.Moja babcia ukochana ,opuściła dziadka w wieku 65 lat.Do swojej śmierci ,jeszcze 8 lat,żyła w małym domku odziedziczonym po bracie.Była szczęśliwa,w odróznieniu od dziadka...
Ciekawe ? Ile i co dziedziczymy po przodkach ? Jak myślicie ?
Może moja chęć pozostawienia za sobą swojego zasobnego domu i bezpiecznego życia,to nie ja ? To tylko babunia ?

Pozdrawiam - Lila
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 02-04-2007, 08:06
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Uwaga Start!

Tylko proszę się ze mnie nie śmiać
Pizza, droga Arczio to u mnie jest zdrowa, domowa i zrobiona własnymi moimi rączkami. Wczoraj powiedziałam moim mężczyznom, żeby wracając do domu kupili mrożoną dobra była, tylko się naszukali, bo to niedziela! Wszystkim smakowała !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Modelki po 50 –tce - komentarze Jagoda Ogólny 17 28-08-2013 06:57
Australia: kobiety po 50-tce najszczęśliwsze - komentarze Biedronka Ogólny 9 19-03-2010 13:41
Makija kobiety dojrzaej - komentarze malgos651 Ogólny 43 07-01-2008 16:26
Po 70-tce też można harcować - po internecie! jolita eSenior 13 27-11-2007 18:49
Psychika kobiety destiny Różności - wątki archiwalne 61 03-05-2007 10:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.