menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 09:22
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Ja bym chciala mieszkac nad morzem, nawet w sztormy bym chodizla nad morze, chetnie bym sie zamienila , gdybym tylko mogla na miejscowosc morska, ale nie ma takiej mozliwosci.
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 13:06
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Zawsze nam sie wydaje,że lepiej tam,gdzie nas nie ma..ale rozumiem Twoje pragnienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 13:21
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Hmmm

Cytat:
Napisał grazyna
Ja bym chciala mieszkac nad morzem, nawet w sztormy bym chodizla nad morze, chetnie bym sie zamienila , gdybym tylko mogla na miejscowosc morska, ale nie ma takiej mozliwosci.

Cale zycie mieszkalam w miescie, no moze przesadzam poza miastem. Moim marzeniem bylo miec dom z ktorego bede mogla wyjsc na plaze, delektowac sie falami, wiatrem, odbywac nocne spacery z kochana osoba, obserwowac gwiazdy.

Od paru lat moge powiedziec, ze mieszkam nad morzem wiekszosc roku, nieomal na plazy. Marzenia prysnely. Czasy sie zmienily, plaze sa publiczne, woda brudna, jedynie slonce zostalo. Kapiolka - tylko w basenie!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 15:38
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Przewrotnośc losu...zrealizowane marzenia często niosa rozczarowanie..
Od dziesięciu lat spędzam wakacje nad Adriatykiem-2-3 tyg.i to jest piekne,ale gdybym musiała zamieszkac w tym kurorcie,na pewno straciłby dla mnie urok.Poza sezonem/byłam tam w grudniu i w marcu/plaża nie jest tak urokliwa,wiatr duje,morze szare i wzburzone..pusto,smutno...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 15:57
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Przewrotnośc losu...zrealizowane marzenia często niosa rozczarowanie..
Od dziesięciu lat spędzam wakacje nad Adriatykiem-2-3 tyg.i to jest piekne,ale gdybym musiała zamieszkac w tym kurorcie,na pewno straciłby dla mnie urok.Poza sezonem/byłam tam w grudniu i w marcu/plaża nie jest tak urokliwa,wiatr duje,morze szare i wzburzone..pusto,smutno...

NIKO WIEM COS NA TEN TEMAT
Ja tam nawet juz nie jezdze w lecie... bo za duzo cywilizacj.. (czytaj ludzi).. Mimo tego ze wakacje mialabym darmowe..
Wiosna, lato jesien zima nad morzem...brrrrrr

Ja marze aby pojechac na Hawaje..Po tylu latach pobytu tu najwyzszy czas aby pozwiedzac troche.. Mam juz dosyc moich wakacji spedzonych w moim wlasnym "raju".. Mimo tego ze przez wiele lat uwazalam je za najlepsze na swiecie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 27-12-2008, 22:49
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie Mam prośbę i propozycję...

Cytat:
Napisał nika
Załącznik 341wprawdzie dopiero wiosna nadchodzi wolnymi krokami, ale skoro jesteśmy spragnieni słońca i natury, może pozwolimy sobie na chwilkę rozmarzenia....gdzie najchętniej spędzilibyście tegoroczne wakacje i w jaki sposób, gdyby finanse i układy rodzinne pozwoliłyby Wam na spełnienie tego marzenia?

i chyba ten wątek będzie odpowiedni. Wprawdzie dopiero zaczęła się zima,ale czas tak szybko płynie...
A o co chodzi ? Otóż marzy mi się, aby tegoroczne wakacje spędzić zupełnie inaczej niż dotychczas, bez przestrzegania dziwnych regulaminów, stawiania się na zbiórki,ciągłego spieszenia się i podporządkowywania mniejszości.Zwiedziłam dotąd niektóre kraje i miasta Europy: Włochy,Francję,Londyn,Austrię,Niemcy,Czechy,Słowac ję,Chorwację,Węgry,Ukrainę,Moskwę i chyba tyle.Chciałabym więcej, ale inaczej. Bez pośpiechu, delektować się nie tylko zabytkami,ale też widokami,zapachami,smakami, miejscami i ludźmi.Chciałabym dołączyć do grupy planujących podróż samochodami,bo boję się wybrać w podróż sama.Przejechałam samochodem ponad 200tys.km,ale tylko po Polsce. To moja prośba,a propozycja? Mogę zabrać do swojego samochodu jedną osobę również marzącą o takiej podróży najlepiej również kierowcę,ale niekoniecznie.
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 13-03-2010, 12:03
ewa_s ewa_s jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kwidzyn
Posty: 19
Domyślnie

Oj wyjechałabym po raz drugi do mojej córki która los rzucił na antypody.....wzięłabym wnuka na kolana.....dałabym mu całą miłość która teraz tylko ma ode mnie wirtualnie......och życie......
__________________
Życie jest jedna wielka zagadką ...Korzystaj z każdego dnia!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 30-03-2010, 20:39
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Witam Kwidzyniankę....mieszkałam tam w latach 82-86 a teraz też Ewo...mieszkamy od siebie tylko 26km...hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 30-03-2010, 21:44
sarunia sarunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 437
Domyślnie Witam

Pewnie potwierdzicie zdanie mojego męża na mój temat, że jestem mało oryginalna , ale moim marzeniem jest tydzień w Ciechocinku.
To jest moje marzenie i jeżeli uda mi je się zrealizować /właściwie nie powinno być przeszkód/ to z pewnością pojadę tam sama
Wierzmy wszyscy, że marzenia się spełniają.

Spokojnych świąt
__________________
zapraszam
krzyżyki i nadmorskie klimaty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 17-04-2011, 12:39
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Ponieważ wakacje zbliżają się wielkimi krokami..pozwoliłam sobie " odkopać " piekny, ale troche zapomnieny wątek
Piszcie o swoich marzeniach....przecież wszyscy je mamy bo cóż wart byłby bez nich świat...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 17-04-2011, 13:52
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

morze, morze....piasek....dzika plaża...spacery codzienne z psami wzdłuż brzegu....kawa w przybrzeżnej kawiarence(nie pubie)..wieczorami słuchanie, tańczenie dobrej muzyki....
no i fajnie,z e przywróciłas życie wątkowi Jadziu..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 14-07-2011, 10:52
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Mnie i mojej żonie marzy się od dawna podróż do Portugalii. Dlatego mam zamiar wykupić wycieczkę, znalazłem bardzo fajną objazdówkę i już jestem zdecydowany. Moja żona na pewno się ucieszy, mamy rocznicę w tym roku okrągłą więc okazja jest!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Nieprzeczytane 14-07-2011, 11:53
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 860
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brunek_L
Mnie i mojej żonie marzy się od dawna podróż do Portugalii. Dlatego mam zamiar wykupić wycieczkę, znalazłem bardzo fajną objazdówkę i już jestem zdecydowany. Moja żona na pewno się ucieszy, mamy rocznicę w tym roku okrągłą więc okazja jest!
Masz rację, trzeba spełniać marzenia, jeżeli jest tylko taka możliwość, bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro...
Ja po raz pierwszy, też wyjeżdżam w cieplejsze rejony,
ale czy w ten sposób spełniam marzenia? Sama nie wiem...
Myślę, że raczej zaspokoję ciekawość
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Nieprzeczytane 19-07-2011, 19:12
MichałB MichałB jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 9
Domyślnie

Moje marzenie już w tym roku zostało spełnione, polecieliśmy z żoną na Teneryfę. Słuchajcie, fantastyczny kraj. Bardzo mili ludzie, obsługa super. Wybraliśmy alfa star - nie wiem czy ktoś słyszał? Takie chyba dosyć znane biuro podróży - bez zastrzeżeń. Mieszkaliśmy w El Medano, czyste pokoje, bardzo fajnie urządzona recepcja i restauracja, no i ogólnie wygląd super. Przy samiutkiej plaży, codziennie budził nas śpiew mew i szum fal. Pogoda oczywiście dopisała, gorąco - ale ja lubię jak w wakacje jest upał. Zima była sroga i tęskniłem za słońcem. Kuchnia międzynarodowa, pierwszy raz ( wstyd się przyznać ) próbowałem owoców morza. Coś pysznego, fantastycznie przyrządzone, świeże - niebo w gębie! Wypożyczyliśmy sobie samochód i przez jeden dzień zwiedzaliśmy piękne okolice. Nauczyłem żonę grać w golfa! Świetna sprawa, polecam każdemu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Nieprzeczytane 24-07-2011, 10:53
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Nie pamiętam jak się fachowo nazywa taka praca, ale chodzi o to, żeby udawać użytkownika forum i w swoich wypowiedziach umieszczać treści reklamowe.


Cytat:
Na pewno surfując w sieci odwiedzasz różnego rodzaju fora internetowe, często pisząc na nich. I właśnie jest to jeden sposób na zarabianie. Możesz ogłosić się, że za odpowiednią kwotę napiszesz wybraną ilość takich postów. Najczęściej będą to zlecenia rozkręcenia nowego forum więc możliwe, że wymagane będzie założenie nawet kilku profili.

Możesz również pisać na takich forach jako przedstawiciel konkretnej firmy i sprzedawać czy polecać na nich wybrane produkty czy usługi. Fora zazwyczaj charakteryzują się ogromnym ruchem także twoje wiadomości (o ile są zgodne z regulaminem) zostaną przeczytane przez tysiące osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Nieprzeczytane 24-07-2011, 10:59
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Latem nie wyjeżdżam na wakacje, nie lubię tłumów. Za to zimą, jak za oknem szaro i buro, pakuję płetwy do walizki i to jest to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Nieprzeczytane 30-07-2011, 18:16
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

No cóż, podjąłem męską decyzję i wycieczkę wykupiłem. Żona jak się dowiedziała, była cała w skowronkach. Powiedziała, że w życiu nie sprawiłem jej takiej radości ( mam nadzieje, że przesadzała ). No tak czy siak, Portugalia czeka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Nieprzeczytane 13-10-2011, 17:12
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Witam! Jestem już po fantastycznych wakacjach w Portugalii. Szkoda, że nie trwały one miesiąc, a żona chciała w Portugalii zostać na zawsze. Ogólnie piękny kraj z bardzo sympatycznymi ludźmi, ciekawą kulturą i wprost wyśmienitą kuchnią! Biuro się sprawdziło, nie zawiodło. Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania chętnie się podzielę moimi spostrzeżeniami. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Nieprzeczytane 23-11-2011, 18:55
katarzynah123 katarzynah123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Polska
Posty: 21
Domyślnie

ja byłam kilka lat temu w Egipcie, nie było tam jeszcze zamieszek. Było pięknie - piramidy i rafa koralowa to coś co warto zobaczyć. W Kairze, w muzeum było wszystko to co wyniesiono z grobowców, niestety jak słyszałam to wiele rzeczy ostatnio zniknęło z muzeum (ktoś ukradł w czasie zamieszek). Kąpiel w ciepłym morzu czerwonym wśród rafy to raj.
__________________
tester
e-ogrodnik
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wakacje RYsiek Turystyczne 7 12-07-2011 13:18
Wakacje z wnuczką Bianka Podróże, turystyka 9 31-03-2010 21:54
Zapraszam do lektury moich wierszy. Oto one: Wiesław Janusz Mikulski Książka, literatura, poezja 23 25-04-2008 17:00
Pokoje na wakacje Anna_Maria_57 Turystyczne 2 25-03-2008 10:33
W kręgu moich psiapsiółek baburka Miłość, przyjaźń, związki, samotność 17 18-03-2008 18:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.