menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Książka, literatura, poezja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Książka, literatura, poezja Literatura, dyskusje, własne próby pisarsko-poetyckie.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 14:08
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Prawo Autorskie - Zastrzezenie


W mysl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu tresci i wypowiedzi pod nickiem "Marbella123" sa ZASTRZEZONE.

Innymi slowy, osoby, ktore bez zgody autora beda kopiowaly wypowiedzi umieszczone na Forum Seniorow umieszczone pod nickiem "Marbella123" i wynosily je na publiczne fora nie majaca zadnych prawnych polaczen z tymze Forum Seniorow dzialaja niezgodnie z Prawem Autorskim z 1994 roku i wystawiaja sie na powazne konsekwencje prawne z tym zwiazane.

Proponuje, aby wszyscy Forumowicze podpisali sie pod tym postem aby zostaly objete powyzszym ostrzezeniem.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 14:24
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Marbello,

rozumiem i popieram.
Ale mam pytanie: jak myślisz dochodzić swoich praw? To jest praco- i czasochłonne działanie. A może się mylę?
Ci, co to robią, przenoszą te treści w sposób hakerski, anonimowo. A ponieważ sprawia im to radość i satysfakcję, obawiam się, że nadal będą to robili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 14:34
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
rozumiem i popieram.
Ale mam pytanie: jak myślisz dochodzić swoich praw? To jest praco- i czasochłonne działanie. A może się mylę?

Ci, co to robią, przenoszą te treści w sposób hakerski, anonimowo. A ponieważ sprawia im to radość i satysfakcję, obawiam się, że nadal będą to robili.
Sprawe te pozostawiam Administracji Forum, ktore pozwalaja aby te przedruki znajdowaly sie na ich watkach. Ostrzezenie jest na naszym Forum i Ci, ktorzy bawia sie w "hakerow i publikuja nasze wypowiedzi pod naszymi nickami beda scigani prawnie. Poprostu Forum, ktore gosci tych hakerow dostanie po uszach.
Zeby nie bylo watpliwosci, zarejestruje sie oficjalnie na jednym z tych "hackerskich" Forum i wpisze identyczne ostrzezenie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 14:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

No cóż.Jeśli chodzi o mnie ,to mam tak szerokie rzesze miłośników swojej ''tfurczości '' ( jak to ujmuje jedna moja fanka ),że obawiam się iż po złożeniu takiego oświadczenia przeze mnie ,parę osób będzie usiłowało popełnić samobójstwo.

Zastanowię się.Bo mieć na sumieniu dusze ,aczkolwiek plamiste niczym dur brzuszny,ale ludzkie - jednakowoż ? To może lepiej niech bleblają w necie ,jak to jest treścią ich żywota ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 15:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Marbello123 podpisuję się pod Twoim zastrzeżeniem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 10:57
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

i ja się podpisuje )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
__________________


Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 11:01
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

W mysl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu tresci i wypowiedzi pod nickiem "Maja59" sa ZASTRZEZONE.
Innymi slowy, osoby, ktore bez zgody autora beda kopiowaly wypowiedzi umieszczone na Forum Seniorow umieszczone pod nickiem "Maja59" i wynosily je na publiczne fora nie majaca zadnych prawnych polaczen z tymze Forum Seniorow dzialaja niezgodnie z Prawem Autorskim z 1994 roku i wystawiaja sie na powazne konsekwencje prawne z tym zwiazane.
Maja59
Buziaczki Marbello
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 11:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

No cóż...zajrzałam ,poczytałam..Obrzydliwa jest jedna kopia.Blogu matki.
Ja swego czasu wolałam wszystko skasować.Ale to ja.
Tu jest inny przypadek.
Nie wierzę ,ale jeżeli ma to pomóc ....

PODPISUJĘ SIĘ.


ps.choć moim zdaniem najlepiej olać.Wariat zostanie wariatem ,nawet na krześle elektrycznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 11:14
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie podpisuję

Cytat:
Napisał maja59
W mysl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu tresci i wypowiedzi pod nickiem "Maja59" sa ZASTRZEZONE.
Innymi slowy, osoby, ktore bez zgody autora beda kopiowaly wypowiedzi umieszczone na Forum Seniorow umieszczone pod nickiem "Maja59" i wynosily je na publiczne fora nie majaca zadnych prawnych polaczen z tymze Forum Seniorow dzialaja niezgodnie z Prawem Autorskim z 1994 roku i wystawiaja sie na powazne konsekwencje prawne z tym zwiazane.

Buziaczki Marbello

W myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych /Dz.U.1994 nr 24 poz.93/ - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu treści i wypowiedzi pod nickiem "LAWENDA" są ZASTRZEŻONE.
Innymi słowy, osoby, które bez zgody autora będą kopiowały wypowiedzi umieszczone na FORUM SENIORÓW umieszczone pod nickiem "LAWENDA" i wynosiły je na publiczne fora nie mające żadnych prawnych połączeń z tymże FORUM SENIORÓW działają niezgodnie z PRAWEM AUTORSKIM z 1994 roku i wystawiają się na poważne konsekwencje prawne z tym związane.
"LAWENDA"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 11:17
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No cóż...zajrzałam ,poczytałam..Obrzydliwa jest jedna kopia.Blogu matki.
Ja swego czasu wolałam wszystko skasować.Ale to ja.
Tu jest inny przypadek.
Nie wierzę ,ale jeżeli ma to pomóc ....

PODPISUJĘ SIĘ.


ps.choć moim zdaniem najlepiej olać.Wariat zostanie wariatem ,nawet na krześle elektrycznym.
Lila, musisz sie podpisac w sposob formalny - vide Maja, Lawenda.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 11:24
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Gdzie można się podpisać??
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 11:26
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ammi1952
Gdzie można się podpisać??
Skopiuj zastrzeżenie z posta Marbelli, mojego lub Lawendy i wstaw swój nick.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 12:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

W mysl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu tresci i wypowiedzi pod nickiem "tadeusz50" sa ZASTRZEZONE.
Innymi slowy, osoby, ktore bez zgody autora beda kopiowaly wypowiedzi umieszczone na Forum Seniorow umieszczone pod nickiem "tadeusz50" i wynosily je na publiczne fora nie majaca zadnych prawnych polaczen z tymze Forum Seniorow dzialaja niezgodnie z Prawem Autorskim z 1994 roku i wystawiaja sie na powazne konsekwencje prawne z tym zwiazane.

tadeusz50
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 12:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

W myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych /Dz.U.1994 nr 24 poz.93/ - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu treści i wypowiedzi pod nickiem "Basia" są ZASTRZEŻONE.
Innymi słowy, osoby, które bez zgody autora będą kopiowały wypowiedzi umieszczone na FORUM SENIORÓW umieszczone pod nickiem "Basia" i wynosiły je na publiczne fora nie mające żadnych prawnych połączeń z tymże FORUM SENIORÓW działają niezgodnie z PRAWEM AUTORSKIM z 1994 roku i wystawiają się na poważne konsekwencje prawne z tym związane.

Basia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 13:09
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

--------------------------------------------------------------------------------

W mysl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu tresci i wypowiedzi pod nickiem "Sagula" sa ZASTRZEZONE.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 13:11
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Basiu,

wytłumacz mi, jak się ma przepis o prawie autorskim do tego, co piszę pod nickiem, czyli anonimowo.
Jestem laikiem, więc pytanie może Ci się wydać głupie...
Poza tym, takie zastrzeżenie nie ukróci zapędów sępów i podleców. Na tamtym portalu ktoś się wyżywał na mnie, wcale mnie nie cytując. Napisał, co o mnie myśli i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 13:57
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
wytłumacz mi, jak się ma przepis o prawie autorskim do tego, co piszę pod nickiem, czyli anonimowo.
Jestem laikiem, więc pytanie może Ci się wydać głupie...
Poza tym, takie zastrzeżenie nie ukróci zapędów sępów i podleców. Na tamtym portalu ktoś się wyżywał na mnie, wcale mnie nie cytując. Napisał, co o mnie myśli i tyle.
Alka wytlumacze Ci na privie. Badz dobrej mysli.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 15:03
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Zastrzeżenie

W myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu treści i wypowiedzi pod nickiem "Alsko" są ZASTRZEŻONE.

Innymi słowy, osoby, które bez zgody autora będą kopiowaly wypowiedzi umieszczone na Forum Seniorów w Klub Senior Cafe pod nickiem "Alsko" i wynosily je na publiczne fora nie mające żadnych prawnych połączeń z tymże Forum Seniorów działają niezgodnie z Prawem Autorskim z 1994 roku i wystawiają się na poważne konsekwencje prawne z tym związane.

Alsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 15:13
marion's Avatar
marion marion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Dolny Śląsk
Posty: 856
Domyślnie Zastrzeżenie

W myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.1994 nr.24 poz.93) - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu treści i wypowiedzi pod nickiem "Marion" sa ZASTRZEŻONE.
Innymi słowy, osoby, które bez zgody autora będą kopiowały wypowiedzi umieszczone na FORUM SENIORÓW umieszczone pod nickiem "Marion" i wynosiły je na publiczne fora nie mające żadnych prawnych połączeń z tymże FORUM SENIORÓW działają niezgodnie z PRAWEM AUTORSKIM z 1994 roku i wystawiają się na poważne konsekwencje prawne z tym związane.

Marion
__________________

"Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się, jak umierać."

- Leonardo da Vinci"




[/color][/b]http://urszulagretkowskapapisz.pamietajmy.com.pl/

http://nataliagrazynamarkowska.pamietajmy.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 06-10-2008, 15:41
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

W myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych /Dz.U.1994 nr 24 poz.93/ - prawa autorskie do wszystkich publikowanych tu treści i wypowiedzi pod nickiem "inka-ni" są ZASTRZEŻONE.
Innymi słowy, osoby, które bez zgody autora będą kopiowały wypowiedzi umieszczone na FORUM SENIORÓW umieszczone pod nickiem "Inka-ni" i wynosiły je na publiczne fora nie mające żadnych prawnych połączeń z tymże FORUM SENIORÓW działają niezgodnie z PRAWEM AUTORSKIM z 1994 roku i wystawiają się na poważne konsekwencje prawne z tym związane.
"inka-ni"
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prawa autorskie admin Informacje 4 10-03-2016 17:17
Prawo jazdy a wiek - komentarze Basia. Ogólny 60 18-10-2009 19:36
Mam prawo baburka Społeczeństwo - wątki archiwalne 140 24-04-2009 15:05
Spotkania autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Historycznego admin Zaproszenia 0 24-05-2007 14:52

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.