menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 12:12
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix
Rozumiem,że nie kupujesz krętactw PO. A sprytnie skonstruowane bzdury PIS - już tak? Jednym i drugim nie powierzyłabym rządów w gminie a przypadło im rządzić państwem. Z widocznym skutkiem. Pętaki.

Święta prawda. Cała prawda...i tylko prawda ! Dokładnie tak jest. Ja już kiedyś napisałam, że klasy politycznej u nas, w dobrym tego słowa znaczeniu, nie ma w ogóle. Napisałam również, że ciągle ci sami politycy kręcą się jak ***** w przeręblu.
__________________
Nolens volens....
  #42  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 12:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Może napisała prawdę, ale nie uważam, żeby to był jakiś grzech, nawet gdyby to prawda była, napisanie opinii, czy jakaś inna porada prawna nie jest grzechem, ale nie o to tu idzie. Zauważ jedno, jak można ludzi utaplać w błocie, więc zanim się kogoś osądzi trzeba znać fakty, a Ty niestety osądzasz wszystkich bez faktów, na podstawie jakichś przypuszczeń, artykułów a fakty istnieją dla Ciebie tylko wtedy, kiedy Ci pasują albo dostałeś wytyczne partyjne i każą Ci deskę głaskać, to wtedy głaszczesz...
To prawdę jakąś za grzech uważasz? Gdyby jakaś gazeta napisała prawdę to dobrze, ale jak mam stwierdzić, że to prawda, jak nie ma nawet zarzutów prokuratorskich. Ale nawet zarzuty to mało. W sprawie Plechy prokuratura miała 2 lata i nic się nie stało.

Na dodatek była to prokuratura pod wodzą Ćwiąkalskiego, Czumy i teraz nowa miotła jest. Z PO wszyscy--oczywiście. Więc gazeta prawdę napisała? Przecież takiego "kąska" by PO nie przepuściło, gdyby było coś nie prawidłowo. Czy to Cię przekonuje? Pasy by z niego darli i miesiącami by to w telewizji było. Mam tu na myśli min. Plechę.

A jak jakaś gazeta napisze, że Donek jest gejem i bije żonę to mamy w to zaraz uwierzyć? Ja nie uwierzę, ale gdyby tak o Jarosławie K. napisali, to zaraz byś się odezwał: no to wreszcie mamy prawdę. Bo masz klapki na oczach i widzisz wybiórczo.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #43  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 12:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
A jak jakaś gazeta napisze, że Donek jest gejem i bije żonę to mamy w to zaraz uwierzyć?

Ja tam zaraz uwierzę.
Tak jak w to,że Rosja wyciulała właśnie USA z Barackiem na czele.
Zmiana doktryny wojennej, o której pisałam zaraz po wycofaniu się z Tarczy, stała się FAKTEM.
Co do mnie, mam nadzieję iż tylko pomacham sobie chusteczką białą, za przelatującymi w stronę Waszyngtonu rakietami dalekiego zasięgu.
  #44  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 12:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Będzie mi brakowało seniorka. Pojawię się tutaj po 15 listopada. Ale TV będę pilnie śledził. Teraz zrobię re-instalację Win. Może jeszcze zdążę. Na razie.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #45  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 14:05
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
To prawdę jakąś za grzech uważasz?
A starałem się bardzo wolno pisać, i tak poprzekręcałeś, nie wkleję żółwika ale opiszę - pieprzysz jak mały Kaziu po dużym piwie, przepraszam, ale wkurzyłeś mnie, przeinaczasz, coś tam komponujesz, ... spokojnego komponowania...
  #46  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 14:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

No i masz..
Wzięli i się pokłócili..

Kazik, miłej wyprawy i wracaj szybko. Bo jip zawsze tęskni. Wbrew pozorom.
  #47  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 16:17
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No i masz..
Wzięli i się pokłócili..

Kazik, miłej wyprawy i wracaj szybko. Bo jip zawsze tęskni. Wbrew pozorom.
No pewno, że będę tęsknił, no bo z kim się będę kłócił?
Chociaż nieraz Kazik doprowadza mnie do konieczności wypicia.... no powiedzmy czegoś na uspokojenie....
I pewno, że szybko wracaj....
  #48  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 17:05
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No i masz..
Wzięli i się pokłócili..

Kazik, miłej wyprawy i wracaj szybko. Bo jip zawsze tęskni. Wbrew pozorom.
Ja się nie wyprawiam, to siostra wyjeżdza, a ja w domu internetu nie mam. Ale kupiłem 19 bm monitor 22" i rozmawiałem w jednej firmie o internecie. Kolega z sąsiedniej klatki mi polecił i razem tam pojechaliśmy. Sprawdzę u niego szybkość i zamówię. Tak więc może będę pisał wcześniej niż po 15 listopada.

Zrobiłem re-instalację Win i jeszcze mam 2 godziny czasu tu u siostry.

Jip w poście pisze sprzeczne rzeczy i się potem dziwi. Myślę że będzie tęsknił. (jeżeli leki będzie brał).
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #49  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 17:25
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ja się nie wyprawiam, to siostra wyjeżdza, a ja w domu internetu nie mam. Ale kupiłem 19 bm monitor 22" i rozmawiałem w jednej firmie o internecie. Kolega z sąsiedniej klatki mi polecił i razem tam pojechaliśmy. Sprawdzę u niego szybkość i zamówię. Tak więc może będę pisał wcześniej niż po 15 listopada.

Zrobiłem re-instalację Win i jeszcze mam 2 godziny czasu tu u siostry.

Jip w poście pisze sprzeczne rzeczy i się potem dziwi. Myślę że będzie tęsknił. (jeżeli leki będzie brał).
No pewno, że będę musiał w tym kielonku od bieszczadzkich Aniołów od czasu do czasu coś wypić, inaczej trudniej się z Tobą gada, wiesz, żeby nie PiS i PO to pewno byśmy sobie za normalnie gadali, a tak, tak chociaż trochę weselej.... i jest o co się pokłócić, wiesz jakie by były nudy, a w końcu za co by nam płacili, ja teraz przez tą cholerną aferę mniej dostałem, a Ty?
  #50  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 19:24
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
A masz kiepskie wiadomości. Kamiński zawiadomił prokuraturę i obie wierchuszki sejmu i senatu i marszałków. Ponieważ widział, że Tusk nic nie robi, a tylko przeciek powstał. Tak więc sprawa spalona i już nie było tajemnicy.

Ale w sprawie stoczni, to Tusk nauczony, że Kamiński w sprawie hazardu był pierwszy, to WYPRZEDZIŁ Kamińskiego z doniesieniem do prokuratury. Widział ktoś coś takiego? Nie było podobno (w/g PO) afery stoczniowej, ale doniósł. Tak na wszelki wypadek.

[Ano tak--Kamiński winien bo wykrył i nagrał.


Alez prosze bardzo, tutaj masz zawiadomienie Rzadu do Prokuratury - moze masz cos na usprawiedliwienie Kaminskiego, nie wspominajac juz o cytowanej gdzie indziej korespondencji w sprawie tarczy ochronnej?

http://bi.gazeta.pl/im/8/7130/m7130848.pdf
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #51  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 22:19
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Właśnie na Polsacie zaczynają sie ostatnie dwa odcinki serialu o Pełowcach i ich Rządzie. Tytuł serialu : SKORUMPOWANI
  #52  
Nieprzeczytane 24-10-2009, 17:32
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Katolicy hiszpańscy żywią nadzieję, że ostatni marsz dla życia zintegruje opozycję i pozwoli jej wygrać kolejne wybory. Politycy opozycyjni bowiem, którzy z uwagi na elektorat do tej pory nie bardzo chcieli się jasno wypowiadać w kwestii wartości fundamentalnych, mogli się przekonać, że wyrasta potężny elektorat katolicki, który jest świadomy i zdeterminowany (jeden z uczestników marszu wprost powiedział, że będzie walczył do końca, aż w Hiszpanii nie będzie się przeprowadzać ani jednej aborcji). By dojść do władzy, trzeba będzie zdobyć głosy milionów katolików, a ci stawiają sprawę jasno: stop aborcji i eutanazji. Jest nadzieja, że takim głosem przemówią również wszyscy politycy Partii Ludowej.
Hiszpanie z radością podkreślają, że w tę manifestację zaangażowało się bardzo wiele organizacji świeckich, co świadczy o tym, iż katolicy nie tylko się budzą, ale również potrafią się organizować i nie składają na barki biskupów i księży spraw organizacyjnych, by nie prowokować bezpośrednich starć między rządem i Kościołem. Zresztą chodzi tu przecież o podstawowe prawa człowieka, które mają wymiar ponadreligijny, a nie o interesy Kościoła.
  #53  
Nieprzeczytane 25-10-2009, 12:26
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Jakoś wszyscy politykę olewają, i chyba maja racje bo politycy też wszystkich olewają, czyli może niech się olewają sami i nam dają spokój, ale niech jeszcze w miarę dobrze rządzą........Ale trochę jak się z nich pośmiejemy to chociaż nam ulży, np:, Jurek sobie marzy o rządu dymisji, siłami odpowiedzialnej opozycji, można by było!, gdyby opozycja była ...... , piesku, on jeszcze jest politykiem?, chyba jest,
np: "Jarosław Kaczyński wypowiedział się, że trzeba powołać drugą komisję śledczą ws. "afery stoczniowej". no i może znowu następna komisja dla komisji, potruje nas z telewizji, popatrz jak człowiek popatrzy na wątek z poezją to i rymy same wchodzą, co tam jeszcze?
Aaaa.. wystarczy się pomodlić żeby alkomat dostać i już można pić....
"Po mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie rozdano 500 alkomatów"

Ostatnio edytowane przez jip : 25-10-2009 o 18:12.
  #54  
Nieprzeczytane 25-10-2009, 23:51
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Aaaa.. wystarczy się pomodlić żeby alkomat dostać i już można pić....
"Po mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie rozdano 500 alkomatów"
I znowu urządzili igrzyska dla ludu.
Ciekawe po co brali alkomaty te starsze panie i mocno podstarzali panowie.Czyżby cały czas grzeszyli,wsiadając do samochodu po spożyciu?
__________________
  #55  
Nieprzeczytane 26-10-2009, 06:58
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał bachakuj
I znowu urządzili igrzyska dla ludu.
Ciekawe po co brali alkomaty te starsze panie i mocno podstarzali panowie.Czyżby cały czas grzeszyli,wsiadając do samochodu po spożyciu?
Pewnie jednak chcą ustrzec się nieświadomego prowadzenia po spożyciu %. Często wydaje się, że już można jeździć a tu co innego pokazuje alkomat. Lepij na zimne dmuchać i bardzo dobrze. To alkomaty na pewno nie uchronią przed siadaniem za kierownicą tych co dopiero wstali od stołu z %. Często jeszcze wręcz dopijają alkohol za kierownicą.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #56  
Nieprzeczytane 26-10-2009, 12:12
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał bachakuj
Ciekawe po co brali alkomaty te starsze panie i mocno podstarzali panowie.Czyżby cały czas grzeszyli,wsiadając do samochodu po spożyciu?
Jak to po co... na handel być może
Pamiętasz, jak ustawiały się przed kościołem tłumy rzekomo potrzebujących po dary przeróżne w okresie pustych półek?
Młodszym przypomnę, że to za komuny było.

Witam po przerwie szanownych Forowiczów.
Muszę się rozejrzeć, co na grządkach tu porosło.
  #57  
Nieprzeczytane 26-10-2009, 15:17
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Witam Polu.
Pamiętam jak rozpowiadali ,że dobrymi brykami podjeżdzali do kościoła po dary.
__________________
  #58  
Nieprzeczytane 26-10-2009, 15:47
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Koszalin - (ciekawe czy dotrze do Poznania chyba nie bo nie ma z kim gadać) Znowu konferencja małego niby Piłsudzkiego, znowu pie..trzy po trzy, szuflady pełne bo będą rządzić, (Boże uchowaj), bulwersujące, najważniejsza, zdumiewająca, całkowita klęska, czego się boi, fatalny, bardzo poważny błąd, będę funkcjonował przez internet w biurze poselskim, nawet wycieczki do biura są bo biuro takie dobre, sondaż metodologia, i wszystko dyskusje, procesy skomplikowane, prawda nie dociera do opinii, gdzie jest dobrze? wielu dziennikarze broni..... .. i takie sobie pier...lenie
I jeszcze nie bardzo wiem czemu, ale wypowiedzi tego i jemu podległych ludzi są jakieś, oczywiście wg mnie, latające bokiem i bokiem przelatujące, nie mają podstaw coby się o coś zahaczyć ......
  #59  
Nieprzeczytane 26-10-2009, 17:35
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie Belgowie Urządzą nam Muzeum II Wojny Światowej

Odtworzone miejskie uliczki z domami zniszczonymi w czasie działań wojennych, wielkogabarytowe zdjęcia prezentujące zniszczoną przestrzeń miasta oraz olbrzymia swastyka rzucająca złowrogi cień na zwiedzających - to niektóre z elementów projektu głównej wystawy przyszłego Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Konkurs na wstępną aranżację wnętrz ekspozycji w tej placówce wygrała belgijska firma Tempora SA.

Autorzy zwycięskiego projektu otrzymają 50 tys. euro nagrody. Jury, w którego skład wchodzili m.in. Stefan Chwin, pisarz, Andrzej Pągowski, artysta grafik, oraz Andrzej Wajda, reżyser, brało pod uwagę głównie zgodność projektu z koncepcją muzeum przedstawioną przez placówkę oraz walory artystyczne pracy. Podczas czwartkowego i piątkowego posiedzenia oceniono dziewięć nadesłanych na konkurs anonimowych prac. Były one oznaczone godłami, a do wszystkich dołączone zostały kartki z nazwami firm zamknięte w kopertach, które otwarto po rozstrzygnięciu konkursu.
  #60  
Nieprzeczytane 27-10-2009, 09:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Na pytanie, co odpowiedział SLD na propozycję kandydowania na prezydenta, Włodzimierz Cimowoszewicz odpowiedział, że nic.
Bo wie o tym tylko z prasy.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko... XV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 518 04-06-2009 17:24
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.