menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-04-2021, 12:01
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 490
Domyślnie Meble kuchenne


Czy któraś z Was ma urządzoną kuchnie meblami z Leroy Merlin? Zastanawiam się nad wyborem mebli kuchennych i wchodzą w grę tylko te z sieciówek. Macie jakieś opinie/rady ?
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-04-2021, 08:23
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Ja mam aktualnie kuchnię z Leroy Merlin.
Robiona na wymiar u stolarza odpadła ze względu na czas oczekiwania (kupiliśmy mieszkanie, nie chcieliśmy dalej wynajmować i chcieliśmy się wprowadzić, a jednak bez kuchni trudno się mieszka). Poza tym swoje zrobiła również oferowana długa gwarancja.
Bardzo polecam, jest świetna! Mają tam wiele modułów tak więc kuchnię mozna bez problemu dopasować do wymiarów pomieszczenia, wykonana bardzo dobrze Porządny blat (chcialam drewno, ostatecznie zdecydowałam się na laminat, który jednak wygląda dokładnie tak jak naturalne drewno). Na tej stronie możesz podejrzeć sobie zestawy mebli kuchennych https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/m...wach,a638.html Jak i poszczególne moduły meblowe.
Na początku zastanawialam się nad połyskiem, ostatecznie zdecydowałam się na biały mat. Może na dniach wrzucę w wątku zdjęcie swojej kuchni, jeśli ktoś będzie zainteresowany jej wyglądem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-04-2021, 14:56
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Jeśli chodzi o meble kuchenne to ja wam powiem że mi się czarne podobają. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/141-...meble-kuchenne widziałam że ofertę na nie mają. Remont mojej kuchni jest przewidziany na za rok więc wtedy będę je zamawiała i chyba właśnie ten sklep wybiorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-09-2021, 12:33
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 373
Domyślnie

U mnie sprawdziło się:
Szafka na segregację śmieci otwierana nogą i kran uruchamiany na dotyk lub machnięcie ręki - bardzo przydatne podczas gotowania kiedy masz brudne ręce
Brak górnych szafek jeśli możesz sobie na to pozwolić wtedy spody się nie tłuszczą lub do samego sufitu żeby na górze nie osadzał się tluszcz i kurz
Porządna armatura kuchenna
Dużo szuflad lub wysuwane kosze
Spory blat roboczy
Dobrze zorganizowany trójkąt roboczy czyli blisko siebie lodowka, zlew, płyta i zmywarka
Blat choćby niewielki obok lodówki - najlepiej miedzy lodówką a zlewem tak żeby mieć gdzie położyć produkty wyjęte z lodówki i mieć blisko do zlewu, zmywarka blisko zlewu żeby nie chlapać brudnymi talerzami podczas ich przenoszenia ze zlewu do zmywarki
Spory blat roboczy między zlewem a płytą tak kolo 1m ale nie większy żebyś nie musiala latać przez pół kuchni odlać kartofle xd
Piekarnik najlepiej wyżej w słupku żeby łatwo było włożyć i wyjąć z niego
Mikrofala - jeśli wbudowana to też na wysokości rąk - wyżej umieszczona jest niebezpiecznie przy wyciąganiu gorącej zupy - można się zalać
Szafka z koszami do segregacji najlepiej pod blatem roboczym - można wtedy zgarnąć resztki bezpośrednio z blatu do kosza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 09-10-2021, 17:16
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Oczywiście meble kuchenne są niezwykle ważne ale to zazwyczaj je wybieramy do naszych domów. Jeśli komuś zależy na wysokiej jakości meblach gastronomicznych to polecam te od https://horecapolska.pl/meble-gastro...li-nierdzewnej gdyż sama je użytkuję na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Meble kuchenne skąd kowdan Kuchnia, kulinaria 11 08-03-2022 13:59
Meble kuchenne wycena dorian Dom, wnętrza, ogród 4 27-05-2021 17:06
Niedrogie meble kuchenne Simma Warszawa 8 26-05-2021 16:27
Meble kuchenne teraska Dom, wnętrza, ogród 3 09-03-2021 17:45
Meble kuchenne w Krakowie euraka Kraków 1 24-06-2020 10:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.