menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 00:15
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kopacz Ewa jest niezaprzeczalnie kobietą.Rozwiedzioną.
Zle zrozumialam. A moze jest jakims "travesti" i chlop ja pogonil a teraz odgrywa sie na babusach?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #42  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 00:34
Alladynka's Avatar
Alladynka Alladynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 554
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Pani Kopacz wycofuje się z pomysłu. Z pewnością wymyśli coś równie rewelacyjnego, ale trochę później.
Nie sądze żeby pomysł mieszania do kobiet w ciąży
Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji , był do pobicia .Tego pomysłu nikt nie przebije .
__________________
To jest największe nieszczęście - nie wyżyć życia.
  #43  
Nieprzeczytane 30-09-2008, 14:42
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"Kobieta nie chce dziecka- i go nie rodzi."
post #33 - autor m123.
To jest dopiero podejscie do zycia poczetego !
Moze mi ktos wyjasnic dlaczego aborcja jest tak propagowana wsrod gojow ?
Wyjasniam: Goj to nie Zyd.
  #44  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 14:34
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Temat przycichl i czas go odswiezyc ,bo za aborcja wypowiadaja sie wysokie glowy a szczegolnie ci co je do gory zadzieraja.
VETUS mial racje nazywajac morderstwem "wyskrobane" dziecka z lona matki.
Potem poczytalismy sobie posty "swiatlych" osob na forum i gdy padlo pytanie z mojej strony zapanowala cisza.
Powod ?
Nieznany.
  #45  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 15:30
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Ja mam pomysł. Dzieci nie chciane urodzić / nie oglądać/i oddać z pompą "tatusiowi" który zapłodnił.Zaprowadzić rejestr i jeżeli będzie złym tatusiem to do paki. Na drugi raz nie będzie obdzielał swoimi plemnikami na lewo i na prawo. Nie faceci też wezmą odpowiedzialność za swoje przyjemności a nie wykrzykiwać o morderstwie.Jeszcze trochę a trzeba będzie się modlić do ich " magazynu plemników". Jeśli o mnie chodzi to prędzej bym takiego tatuśka " wykastrowała". Uważam że aborcja jest złem, nieraz koniecznym, a uduszenie i wyrzucenie na śmietnik to..... brak mi cenzurowanego określenia.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #46  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 15:42
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pomysl godny uwagi,mam do niego pytanie:
Co zrobic z gwalcicielami oraz posadzaniem niewinnych o ojcostwo jak chociazby dla przykladu A.Leppera.W koncu mamusia nie wiedziala kto ja zaplodnil.
Co zrobic z tzw."szkolna gwiazda" przed ktora chlopcy sie zakladaja czy Anka bedzie wiedziec ilu ja przelecialo i ktory zaplodnil - wszystkim wtedy obciac ?
  #47  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 15:51
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Lepper to znowu nie takie niewiniątko. Burakowi władza we łbie przewróciła. Nie wierzę w jego niewinność. A jeśli chodzi o szkolną gwiazdę: najczęściej chłopcy inicjują tę " zabawę". Jeśli ciąża, to tatusiów tylu ilu brało udział. Na pomówienia istnieją badania genetyczne. To nie średniowiecze. Dziewczyny przeważnie same sobie majtek nie zdejmują, a ten co to zrobił miał na celu " zapłodnienie" a jeżeli zapłodnienie to c.d. j.w.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #48  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 16:09
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wiara w niewinnosc ? Jezus byl niewinny a jednak go ukrzyzowali,w dodatku ludzie i to Syna Bozego.
Moze tez komus zalezalo aby Leppera w ojcostwo wrobic,co sie nie udalo, bo wlasnie badania wykluczyly ojcostwo a osmieszyly oskarzycielke.Tak,ze z ta "wiara" baciu to chyba przesadzasz albo masz ku temu jakies podstawy.
Dziewczyny takie bywaja co same majtki sciagaja,takze sa takie co bez majtek chodza i pokazuja "co nieco",kogo wtedy winic ?
Moze stosowac zasade "ona jest winna ,bo dawac nie powinna " ?
  #49  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 18:19
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Senior, miarkuj waćpan, bywało już, że śmiałeś oskarżać zgwałcone ofiary wojenne, że być może siadały na kolanach gwałcicielom. Dobrze się zastanów co piszesz, kobieta może chodzić z gołą de jeżeli jest taka jej wola i to wcale nie znaczy, że ma być zgwałcona. I nie pisz kogo winić, będzie kogo winić po teście DNA, niech się dobrze ten macho zastanowi co robi, a może lubi być zgwałcony w więzieniu, dla wielu mogłoby to być oczyszczające i leczące na przyszłość przeżycie. Nie wiem po co przywołałeś Jezusa, dla mnie ateistki nie jest to obrażanie uczuć religijnych, których nie mam, pytam wyłącznie z ciekawości.
  #50  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 09:28
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie rob na mnie gwaltow seniorko "maja59",bo w koncu mi jeszcze przypiszesz obozy konentracyjne w Polsce i ich tworzenie.Dokladnie czytaj moje posty i jak piszesz o gwaltach to rozwijaj przyczyny - to pierwsze.
Drugie - hamuj ze slownictwem typu nawet "wacpan lub macho" nawet jakbys pochodzila z "magnaterii wspolczesnej",bo ja prosty czlowiek i skromny emeryt pod kazdym wzgledem na gwaltach sie nie znam i we wiezieniu nie bylem,nie doswiadczylem tez zadnych gwaltow na sobie.
Trzecie - zycie Jezusa jest dobrze znane Polakom,inne narody tez znaja z wszelkich pism i ewangielii , co znaja ateisci nie interesuje mnie.
W dyskusji ze mna prosze liczyc zawsze na odpowiedz.
  #51  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 10:21
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Zawsze liczę na twoją odpowiedź, ale ty dostajesz moją odpowiedź po raz ostatni. W wielu stworzonych przez siebie wątkach już dyskutujesz sam ze sobą i to nie z powodu powalenia na kolana siłą twoich argumentów licznych interlokutorów, ale z powodu braku chęci do podjęcia jakiejkolwiek rozmowy z tobą. Nie chce mi się przeszukiwać wątków aby skopiować twój wpis dotyczący ofiar gwałtów wojennych, na który bardzo ostro wtedy zareagowałam. Szkoda, że mi się nie chce bo "dowód" w sprawie zamknąłby ci buzie na 15-cie minut. Proszę innych forumowiczów o pomoc, może ktoś z was wyszuka wątek na którym była taka dyskusja. Jeżeli obraża cię "miarkuj się waćpan" to gratuluję poziomu . Na temat gwałcenia ciebie w więzieniu nie wypowiadałam się w moim wpisie, ale może coś jest na rzeczy i Freud się kłania. Masz wielki talent do odwracania kota do góry ogonem i dyskusje z tobą są zupełnie bez sensu, ty nie chcesz dyskutować, ty chcesz tokować swoje ble, ble ,ble ,a inni mają cię słuchać. Możesz sobie pisać co ci się żywnie podoba, na moją reakcję nie licz. Załóż kolejny wątek do dyskusji z samym sobą, żebyś wiedział jak śmiesznie te twoje wątki wyglądają.
  #52  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 10:36
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

No masz babo placek,wypisz,wymaluj podobny do wzorcowego !
Kobieto (chyba nia jestes) !
Ciesz sie ,ze to ty juz poraz ostatni weszlas w dyskusje ze mna ale znajac,ze zaba tez zastrzega sie wody ,bede zapewne nie raz jeszcze z toba kruszyl kopie obludy.
Zegnam wiec mila Pania/Pana nie wiem na jak dlugo,licze,ze do wiosny.
Ja jeszcze sobie popisze na tym forum nawet sam do siebie a inni poczytaja na swych ncnych i nudnych dyzurach.
Polska to moja Ojczyzna - nie zapomnij o tym przy pozegnaniu.
  #53  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 10:48
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

Senior,uderz się w pierś,jak przystało na oficera.
Ja pamiętam ,jakżeś zasadził z tymi gwałtami wojennymi.Że niby same gwałcone prowokowały,siadając żołnierzom na kolanach.

Wiesz ,Senior.
To było szowinistyczno-seksistowskie ,a masz córkę przecie.
O gwałtach w więzieniach nic nie wiem.Są podobnież.Gwałciciel zawsze jest ''przecwelowany'' ,jak to się fachowo określa.Czego mu i wszystkim podobnym ,życzę z całego serca.
  #54  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 11:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Też to pamiętam Augustynie

Cytat:
Napisał Lila
Senior,uderz się w pierś,jak przystało na oficera.
Ja pamiętam ,jakżeś zasadził z tymi gwałtami wojennymi.Że niby same gwałcone prowokowały,siadając żołnierzom na kolanach.

Wiesz ,Senior.
To było szowinistyczno-seksistowskie ,a masz córkę przecie.
O gwałtach w więzieniach nic nie wiem.Są podobnież.Gwałciciel zawsze jest ''przecwelowany'' ,jak to się fachowo określa.Czego mu i wszystkim podobnym ,życzę z całego serca.
i powtarzam za poprzedniczką Mają: KOBIETA MOŻE CHODZIĆ SOBIE W ALBO BEZ CZEGO CHCE I ŻADEN PĘTAK NIE MA PRAWA JEJ DOTYKAĆ BEZ PRZYZWOLENIA.
  #55  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 12:28
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Musze poszperac za tym postem o tych gwaltach wojennych i rozlozyc go na czynniki pierwsze,przypuszczam,ze to co mi zarzucacie jest zle zrozumiane lub celowo interpretowane.
Wiem napewno,ze mlode dziewczyny w czasie wojny winny skrywac sie przed wkraczajacymi wojskami a nie wychodzic im naprzeciw -reszte sobie dopiszcie. To bylo cos w tym sensie jezeli dobrze pamietam.
Dla mnie kazdy gwalt to zboczenie i zezwierzecenie wiec prosze mi nie insynuowac pochwalania wszelkich gwaltow,chyba ze chodzi moim -anty- przypiecie mi i tej latki wtedy latwiej "zadolowac przeciwnika" - o to chodzi wam seniorki ?
  #56  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 12:36
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Augustynie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Musze poszperac za tym postem o tych gwaltach wojennych i rozlozyc go na czynniki pierwsze,przypuszczam,ze to co mi zarzucacie jest zle zrozumiane lub celowo interpretowane.
Wiem napewno,ze mlode dziewczyny w czasie wojny winny skrywac sie przed wkraczajacymi wojskami a nie wychodzic im naprzeciw -reszte sobie dopiszcie. To bylo cos w tym sensie jezeli dobrze pamietam.
Dla mnie kazdy gwalt to zboczenie i zezwierzecenie wiec prosze mi nie insynuowac pochwalania wszelkich gwaltow,chyba ze chodzi moim -anty- przypiecie mi i tej latki wtedy latwiej "zadolowac przeciwnika" - o to chodzi wam seniorki ?
nie pamiętam, nie chce kręcić ale chyba pisałeś na ten temat w związku ze sprawą A. Leppera. Nie obrażaj się na nas tak od razu, nikt nie chce Ciebie dołować.
  #57  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 12:44
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja i obrazanie sie ?
Jak bym mial to w swej naturze juz dawno by mnie tu nie bylo.
"Zolnierz dziewczyny nie klamie...." - Seweryn Krajewski .
  #58  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 12:47
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Augustynie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ja i obrazanie sie ?
Jak bym mial to w swej naturze juz dawno by mnie tu nie bylo.
"Zolnierz dziewczyny nie klamie...." - Seweryn Krajewski .
no to mi ulżyło, widzisz dyskusja klawiszem często ma się nijak do dyskusji twarzą w twarz i wtedy łatwo o nieporozumienie.
  #59  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 12:47
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Seniorze, szanujemy Twoje posty. Bez Ciebie to forum straciłoby urok.
Ale Ty szanuj nas, bo zasługujemy na to.
Nie po to spotykamy się tutaj by sobie wzajemnie dokładać !!!!!
  #60  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 13:06
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Boze !
Ja Wam dokladam ? Przypuszczam,ze tylko wiadomosci.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Paranoja na etykietach. walkiria57 Różności - wątki archiwalne 1 07-01-2008 02:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.