menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 17:58
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

__________________
  #22  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 18:02
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Urszula mam już perełki w tubkach szybko to zrobiłam,to tylko pokazuję że je mam, może pózniej
z nich coś zrobię,jak to dobrze pytać dziękuję Urszula, jeszcze Evi od Ciebie będę próbować, jesteście wspaniałe.
  #23  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 18:36
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ja tylko na momencik i z wielką prośbą do Urszulki. Bardzo proszę o przyjęcie przeprosin. Nie wspomniałam o twoich pracach w poście. A to niegrzeczne i wstyd mi za to. Ja wiem, że dla ciebie to mało istotne, ale mnie przykro. A ten wazon z kwiatami ma urok starych obrazów. Umieściłabym go między antykami, o na wprost wygodnego fotela, aby znad książki na niego od czasu do czasu popatrzeć. A perełki lśnią u ciebie jak najdroższa biżuteria. Później wpadnę. Już zerknęłam na prace. Jest się czym zachwycać.
  #24  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 18:58
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

  #25  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 19:28
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam wszyskich.Skladam zyczenia wszyskim co nas odwiedzaja ,mile slowa zostawiaja,dla administraci,i dla wszyskich milluskich.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #26  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 19:39
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Życzę Wam wszystkim, pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych.
Wesołego Alleluja.
  #27  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 19:49
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 793
Domyślnie

Witajcie, piekne prace. Ja tylko zeby zobaczyc co sie dzieje i zamykam przed chwila otworzony komputer.
Jutro rano znowu cos pocwicze. Milego wieczoru...
ps: perelke wzielam.
Urszulko, przeczytalam dokladnie co piszesz, to znaczy, ze tej perelki nie umieszcza sie w "dossier" tak jak obrazka?... tylko specjalnie?... tak jak piszesz?...
  #28  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 20:30
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Święta się zbliżają, ja również życzę wszystkim forumowiczom radosnych i szczęśliwych świąt. Tyle pieknych kartek świątecznych przybywa, a ja nie wiem dlaczego ich nie robię. Jednak chyba żadnych świąt za bardzo nie lubię.

Cieszę się,że Halinka się "przejmuje" tym, czy ja się przejmuję. Czy tu za bardzo nie namieszałam. Halinko wszystko jest ok, Twoje komentarze są świetne, bez względu na to czy jesteśmy wszystkie w nich wymienione.
Wszystkie dziewczyny jesteście wspaniałe, miło się na ten wątek wchodzi.
Fajnie, że Jasia już ma perełki i nawet baranek cały operłowany.
Irenko myślę, że tak jak pisałam trzeba zrobić, żeby perełki znalazły się w tubkach. Jak Ty masz osobny jakiś folder w którym są tubki to tam daj. Ważne tylko żeby program to widział - czyli preferencje się kłaniają.
Muszę koniecznie wziąść się zalekcje Evi na temat animacji w PSP.
Dzisiaj też trochę posiedziałam u Donny przy wskazówkach Joli800, zrobiłam dwa obrazki. Przez to poznałam nowe efekty.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #29  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 21:12
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Urszulko śliczne prace i kolorki które lubię.
Wszystkim graficzkom składam świąteczne życzenia
__________________
  #30  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 21:45
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Evi w jednej i drugiej pracy mistrzowska animacja. Stonowane kolory i te pojawiające się lśnienia dają efekt lekkości, subtelności. I dzięki temu wiemy, że czeka nas czas radości. Podobnie u Nektarynki wesoło, radośnie, wiosennie. Troski precz, radujmy się. Tamoro, a tak uciesznych ptaszków to jeszcze nie było. Każdy z inną minką. A wygląda, że dośc głośno śpiewają. Szczególnie jeden dzióbek otwiera, aż mu migdałki widać. Niech ptaszyna śpiewa. Iluzja podróż do Indii proponuje. Jak kto chce pomysł dobry taki wyjazd na święta, ale w tym kraju świętych krów mazurków nie mają, żurku nie znają i pisanek. To ja zostaję tu. Tar-ninko wróć na ziemię, gdzie porządne koty okien nie myją. O co to, to nie. Pytałam eksperta w tej dziedzinie mojego kota Bazylego. Aż prychnął na taki pomysł i z ironicznym spojrzeniem opuścił moje towarzystwo. Muszę go potem przeprosić. Kot wspaniały, choć nietypowy, a jeszcze widok za oknem wspaniały. Ach, połazić po takim dworku. A i pejzaż Jasi kusi. W słoneczku, w ciepełku posiedzieć na pachnącej trawie.A perełki i kotkowi i barankowi dodały świątecznej oprawy. Oj, Jasiu ty tęsknoty wzbudzasz swoimi pracami. Emerytko piękne słowa na świątecznych tłach. Wpuszczajmy ptaki nadziei dzień w dzień. Basia73 sielankowy obrazek, a na pierwszym planie ten buńczuczny kaczor. Dzięki temu obrazek nie jest ckliwy. Inka znowu dama sama. Widać, że zajączek i kurczaczki nie są spełnieniem jej marzeń. Ona kwiaty chce dostać nie od królika.Urszulko i róże i bzy zachwycają. Szczególnie ten jeden z z otwartymi stronami Biblii. Tak jak popatrzyłam to nasunęły mi się takie myśli. Ileż to już wieków minęło od tamtych wydarzeń dziś tak uroczyście świętowanych i czy nas za bardzo nie pochłania gotowanie, sprzątanie. Czy nie za mało myślimy o obietnicach wtedy danych. Hm...Basiu 1247 bardzo pięknie rozjaśniłaś ciemne tło złotym i czerwonym. Fantazyjne twoje kreski kojarzą mi się z palmami wielkanocnymi. Może przez kolorystykę, może przez układ pionowych ruchów pędzla. A jeszcze w części z ciemnego jaja wykluło się kurczątko w fioletowej kokardeczce. Wesolutkie, tłuściutkie świetny pomysł i wykonanie.Sanno brawo za tak złociste pisanki. I jak skromnie te złocistości sobie leżą na zwykłym sianku.
  #31  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 23:01
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Witajcie ,,

Kochane Koleżanki życzę Wam Rodzinnych ,Spokojnych,Zdrowych mokrych ale tylko w lany poniedziałek )
Świąt Wielkanocnych dla wszystkich i tych odwiedzających ten wątek Wszystkiego dobrego i miłego, serdecznie pozdrawiam
  #32  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 06:47
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 793
Domyślnie

Za kazdym razem jak otwieram nasz watek, robie to z usmiechem. I to za kazdym razem. I caly czas jak jestem z wami... usmiecham sie. Nigdzie nie czulam sie tak dobrze.
Oby tak dalej.

Zaraz zabieram sie za cwiczenia. Dzisiaj troche pozno, ale dom czasem tez cos chce.

Jasiu, ten link co dalam ci do scryptow, to niestety, dopiero wczoraj zauwazylam, ze sa platne. Trzeba cos znalesc za darmo.
Milego dnia wam zycze... jak cos zrobie to wroce.
  #33  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 07:49
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 793
Domyślnie

Nie moglo tak byc, zeby nie bylo obrazka na powitanie...

...

Wychodze, nie mialam czasu na cwiczenia.
  #34  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 09:56
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witam wszystkich! Nie potrafię wyrazić jak Was podziwiam za te prace i wytrwałość.Może też uda mi się coś zrobić, bo nie ukrywam,że mnie to bardzo interesuje.Pozdrawiam wszystkie graficzki i serdecznie gratuluję zdolności i pomysłów.
  #35  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 10:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 793
Domyślnie

Milo mi cie widziec tutaj, Emerytko. Od razu powiedz w jakim programie graficznym pracujesz?...
Jak czegos nie wiesz albo cie interesuje... pytaj!!!

...Wrocilam i zaraz zabralam sie do likwidowania tla w obrazku "jpg". Zrobilam wedlog rady Evi, zaraz zobacze czy wyszlo. Teraz zapisany jest w "png".

...

... Wyszlo!!! Bukiet z podziekowaniem dla wszystkich ktorych cierpliwosc wystawilam na probe!
Dla wszystkich innych tez!
  #36  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 10:11
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 793
Domyślnie

A to jest maska zaaplikowana w PFSX, na moj dawny obrazek.

...

Musialam sprawdzic czy program "zna droge"... do dodatkow. Jak widac zna i inne tez.
Wroce...
  #37  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 10:59
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 793
Domyślnie

Zmontowalam obrazki, w roznych "zapisach": png, jpg, gif.
Troche starlam gumka, uzylam suwaczka do przezroczystosci. Wtopienie nie wyszlo tak jak PFS, ale cos tam udalo mi sie zrobic.

...
Ramke zrobilam w Effets:

...

Do zobaczenia...
  #38  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 11:07
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witam Cię Irenko oraz Emerytkę - Zofię na przywitanie karteczka.
Po świętach wezmę się za naukę, teraz zaglądam tak jak to się robi przy innej pracy, komputer włączony nie żałuję go po to jest.
Moje napisy są takie zwykłe nie uczyłam się dekoracji,
wiem że żaden to problem ale jednak...
Miłego dnia.
__________________
  #39  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 11:15
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witaj Iluzjo,Jasiu i Emerytko.Iluzja cwiczy ostro.Ja wpadlam miedzy gotowaniem obiadu na chwileczke.Zrobilam ten obrazek z mysla o Tobie Iluzjo bo wiem ze bardzo maski lubisz.Jezeli efekt sie Ci podoba zrobie krotki opis.Maska jest dodana z pliku(pokazywalam kiedys jak sie to robi)
jezeli masz pytania to pytaj ,wskocze zawsze.
Serdeczne podziekowania dla naszej komentatorki Halinki.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #40  
Nieprzeczytane 10-04-2009, 11:35
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Evi ja też mam nie niedouczenie z maskami, ale trzeba mieć czas
jeżeli podasz sposoby to wykorzystam.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki...cz. X tar-ninka Hobby, pasje 504 08-04-2009 21:52
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.