menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-11-2006, 15:06
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka Moja skromna propozycja....


Andrzejki tuż.. tuż. Mam propozycję abyśmy sobie zorganizowali "andrzejkową zabawę w necie".
A jak ona miałaby wyglądać? Proponuję aby spotkać się na radyjku które prowadzi sympatyczna Polka z Australii.... DJ Karina ( mieszka tam już ponad 20 lat). W czasie audycji moglibyśmy wysłuchać naszych ulubionych piosenek no i oczywiście przekazywać sobie wzajemnie życzenia. Słuchacze piszą życzenia a DJ za kilka minut przekazuje je na antenie. Termin audycji jest do uzgodnienia.... ja ze swej strony proponuję w piątek- sobotę (24-25.11) w godzinach przedpołudniowych (z uwagi na różnicę czasu). Zapraszam wszystkich z Cafe Senior do udziału w zabawie.
Proszę wszystkie osoby zainteresowane tego typu Andrzejkami do wpisania swych "propozycji piosenek".... aby nie było niespodzianek... bo DJ nie posiada wszystkich naszych ulubionych piosenek.... ale może zrobić "wszystko" żeby je MIEC.
Piszemy tytuł piosenki no i wykonawcę. Jeszcze raz zapraszam cieplutko.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-11-2006, 15:09
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Moje ulubione piosenki to:
Magnes dusz - Marek Torzewski
Realesme - Engelbert Humperdink
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-11-2006, 20:29
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Araukario, ja nie mam pojecia o tym radiu i nie wiem jak je właczyć. A moje ulubione piosenki, to wszystkie z zespołu Modern Talking.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-11-2006, 21:15
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

P.T.Dziewczęta! Mam nadzieję, że panowie włączą się do zabawy,żeby nie było jak za "tamtych czasów" gdy na zabawach "ludowych pląsały pary "jednopłciowe".Nie będzie problemu jeśli przerzucimy się na dyskotekę...Proponowany dotychczas repertuar o.k.,ale musi być -"Gdzie się podziały tamte prywatki", a jeśli może być jeszcze bardziej sentymentalnie to "Już nigdy..."
Araukario - jesteś "bezbłedna"! Może wykorzystamy atmosferę wyborów i ogłosimy Cię prezeską naszej "wspólnoty"?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-11-2006, 14:22
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Też chętnie się przyłączę :-)))))
Araukario podaj link do tego radia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-11-2006, 15:25
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Araukario wczoraj słuchałam tego radia z tego drugiego linku ,który podałaś, bo www. slaskieklimaty.eu nie chciały mi się włączyć. Świetne prowadzenie i muzyka.Twoja propozycja jest wspaniała, odpowiada mi każdy termin i wszystkie stare melodie sprzed lat... Z nowych to lubię słuchać jak śpiewa Stachursky. Wczoraj w tym radiu podobała mi się piosenka o Pszczółce Mai.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-11-2006, 15:49
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Cieszę się że macie ochotę na "andrzejkowe balety".
Przepraszam, że wszystkim zainteresowanym odpowiem w jednym poście.... ale tak będzie wygodniej... bo wszystko "w kupie"
adres radia ....
http://www.slaskieradiohitmix.eu/
Krise1.... jak otworzysz stronkę wyzej ... klikasz na winamp i pare sekund czekasz.... a radio zaczyna grać.
Jolita Twój "apel" do Panów przedni. Przecież żadna z nas "nie chce dobrowolnie sprzedawać pietruszki". A z wyborami daj sobie spokój. Ciesz się że nie musisz w niedzielę drugi raz "lecieć do urny". Ty podobnie jak ja wiedziałaś za kim się opowiedzieć i jako osoby praktyczne "załatwiłyśmy wszystko za jedną drogą"
Urszula .... fajnie, że sprawdziłaś "co w trawie piszczy".
To radio i DJ Karinę zasugerowałam dlatego, że "dziewczyna" umie się i innych bawić.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-11-2006, 17:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Witaj Araukario.Jesteś niezawodna "na każdej linii".Ja już szykowałam się ostro na bal.Zaczęłam od "muzy"(to ze slangu nieco młodszych).Zarejestrowałam wszystkie stacje internetowe,a przy okazji i te "cywilne".Nie wiedziałam, że masz w zanadrzu takie sympatyczne radyjko...No więc podkład muzuczny jest,podkładu makijażowego ja - zarozumialec nie używam, bo i makijażu też nie...pozostaje przeszukanie szafy (do ciucholandu za daleko) i wybór kreacji...Największy problem z butami, bo różne "niedokładności" utrudniają wbicie się w stosowne szpilki (nie wiem jak to się aktualnie nazywa)Zamierzam stopy (w kapciach!) ukryć pod stołem,a w razie konieczności zamienić się w bosonogą Contessę, albo lepiej Kopciuszka (tego po godz.0).Drink już też się chłodzi,"fajki" schną.I cóż mi jeszcze trzeba? Oczywiście Waszego towarzystwa!
Araukario, a teraz "prywata": only you....domyślaszsię co...Ta reszta (pow 500) chyba tylko gra w berka na moim "pamiętniczku", ale lepszy rydz niż nic....Do miłego następnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-11-2006, 17:40
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

ARAUKARIO - DZIĘKI ZA PRZESŁANĄ MELODYJKĘ (trochę inna w treści,ale liczą się dobre chęci)ALE UBAW Z TYM INTERNETEM, ale warunek, że "okraszony" Tobą.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 20-11-2006, 18:49
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Radyjko gra, liściki się pisze, ale ja "zachodzę w głowę" jak wejść na czata do radia. Chodzę, zachodzę, a głowie furt pusto...(W ogóle nigdy nie byłam na czacie ani na forum i nie wiem czym to się je...A w ogóle to gary nie pozmywane, telenowele nie obejrzane, kolację dostała tylko Mamusia, bo "wślepiam" się w seniora i słucham radia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 21-11-2006, 10:47
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Cytat:
Napisał jolita
Radyjko gra, liściki się pisze, ale ja "zachodzę w głowę" jak wejść na czata do radia. Chodzę, zachodzę, a głowie furt pusto...(W ogóle nigdy nie byłam na czacie ani na forum i nie wiem czym to się je...A w ogóle to gary nie pozmywane, telenowele nie obejrzane, kolację dostała tylko Mamusia, bo "wślepiam" się w seniora i słucham radia...
Drogwskaz..... na czat
Po otwarciu strony głownej radia - po lewej stronie STRONY w 3 pozycji CHAT - klikasz i pod skrzynką pozdrowień otwierają się "drzwi" na czat. Jak otworzysz te "drzwi" otworzy się nowa strona Polchat.... (trzeba moment poczekać) a tu wpisujesz swój nick i dajesz ok..... i już jestes w pokoju radyjka. Miłego czatowania
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 21-11-2006, 11:06
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Pytanie

Cytat:
Napisał jolita
Witaj Araukario.Jesteś niezawodna "na każdej linii".Ja już szykowałam się ostro na bal.Zaczęłam od "muzy"(to ze slangu nieco młodszych).Zarejestrowałam wszystkie stacje internetowe,a przy okazji i te "cywilne".Nie wiedziałam, że masz w zanadrzu takie sympatyczne radyjko...No więc podkład muzuczny jest,podkładu makijażowego ja - zarozumialec nie używam, bo i makijażu też nie...pozostaje przeszukanie szafy (do ciucholandu za daleko) i wybór kreacji...Największy problem z butami, bo różne "niedokładności" utrudniają wbicie się w stosowne szpilki (nie wiem jak to się aktualnie nazywa)Zamierzam stopy (w kapciach!) ukryć pod stołem,a w razie konieczności zamienić się w bosonogą Contessę, albo lepiej Kopciuszka (tego po godz.0).Drink już też się chłodzi,"fajki" schną.I cóż mi jeszcze trzeba? Oczywiście Waszego towarzystwa!
Araukario, a teraz "prywata": only you....domyślaszsię co...Ta reszta (pow 500) chyba tylko gra w berka na moim "pamiętniczku", ale lepszy rydz niż nic....Do miłego następnego.
Jak zwykle jesteś zapobiegliwa i przygotowana na każdą ewentualność. Karnecik pewnie też już zapełniony
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 21-11-2006, 17:54
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał urszula-kol
Araukario wczoraj słuchałam tego radia z tego drugiego linku ,który podałaś, bo www. slaskieklimaty.eu nie chciały mi się włączyć. Świetne prowadzenie i muzyka.Twoja propozycja jest wspaniała, odpowiada mi każdy termin i wszystkie stare melodie sprzed lat... Z nowych to lubię słuchać jak śpiewa Stachursky. Wczoraj w tym radiu podobała mi się piosenka o Pszczółce Mai.
Urszula.... przed chwilą sprawdziłam stronkę www.slaskieklimaty.eu i u mnie "chodzi". Może były jakieś przejściowe "kłopoty" jak to niekiedy w necie bywa. Dobrego odbioru życzę
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 21-11-2006, 18:06
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Właśnie sprawdzam ścieżki prowadzące do czata radia Sląsk, ale widać, że nie jestem podłączona do czegoś tam bo pokazuje się czerwony x .Czyżby to znowu Java, której boję się włączyć, bo dyktuje po angielsku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 22-11-2006, 01:29
Bates's Avatar
Bates Bates jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Miasto: łódzkie
Posty: 57
Domyślnie

Niestety jolita, podejrzewam, że to java... spróbuj zainstalować.. Podałem Ci instrukcję. Jak coś będzie nie tak pytaj na forum Do odważnych świat należy

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 22-11-2006, 13:19
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Jolito ja też Ci podałan link do jawy i w moim linku będzie ci łatwiej ją zainstalować, bo tylko klikniesz i sama się zainstaluje, nie musisz nigdzie błądzić. Podaję Ci jeszcze raz:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=485
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 23-11-2006, 08:49
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Myślę, że w sytuacji jaka zaistniała na "wirtuubawie" spotkamy się innym razem...
Wyrazy szczerego współczucia dla wszystkich dotkniętych żałobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-11-2006, 12:23
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Też tak myślę,że zabawę trzeba przełożyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 23-11-2006, 18:27
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
Myślę, że w sytuacji jaka zaistniała na "wirtuubawie" spotkamy się innym razem...
Wyrazy szczerego współczucia dla wszystkich dotkniętych żałobą.
Naturalnie.... to oczywiste, że nie czas na zabawę gdy tak wielu cierpi i jest w smutku pogrążonych.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 27-11-2006, 11:11
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie

Czy propozycja nadal aktualna? Może w czwartek... w kalendarzowe andrzejki. Nadal proponuję godziny "przedpołudniowe".
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Moja matka oszalała? Anonymous Miłość, przyjaźń, związki, samotność 84 01-12-2009 00:04
Moja najpiękniejsza podróż Eliza Podróże, turystyka 250 22-10-2009 12:41
Moja pomoc Basia z Żor eSenior 25 26-08-2007 15:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.