menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 18:23
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie seriale telewizyjne


Witam, chciałabym Państwa zachęcić do obejrzenia dzisiaj wieczorem powtórki serialu "Ranczo".Może ktoś tego nie widział. to zachęcam.Rozmawiałam z ludźmi, którzy są zdania, że jest to najlepszy serial komediowy .Czekam /ew.po obejrzeniu/ na opinię.Pozdrawiam.
  #2  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 18:28
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Popieram Twoją propozycję!Oglądaliśmy ten serial tarzając się ze śmiechu i jestesmy szczęśliwi, że zdecydowano się go kontynuować.Idealna rozrywka dla spragnionych dobrej satyry na zaściankowe społeczeństwo-doskonała obsada,ładne zdjęcia plenerowe.
  #3  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 19:31
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

http://www.rymburak.friko.pl/"Dziękuję za wsparcie i cisze się,że mamy takie same poczucie humoru.
  #4  
Nieprzeczytane 30-01-2007, 14:27
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 827
Domyślnie

Też lubię ten serial choć już jest powtarzany. Ja proszę o informację czy przegranie kilku utworów z grającej szafy jest przestępstwem. Jestem nowa w internecie i nieświadoma praw. Przegrałam "skrzypka na dachu" z ogromnymi trudnościami a teraz jestem pełna obaw. Pozdrawiam
__________________
Jadka
  #5  
Nieprzeczytane 30-01-2007, 14:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

ja w sprawie seriali telewizyjnych. Chciałabym wiedzieć, które najchętniej oglądacie i dlaczego. Do moich ulubionych należą "Złotopolscy" /ze względu na swoisty humor, aczkolwiek odkąd odszedł pan Dionizy i organista, jest dużo smutniej. Lubię też "Na Wspólnej" i "Daleko od noszy".Pozdrawiam serdecznie w ten smutny szary dzionek.
  #6  
Nieprzeczytane 31-01-2007, 11:16
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Kontynuując wątek seriali, to ja osobiście oprócz już wspomnianego "Rancza" uwielbiam oglądać "M jak Miłość", z przyzwyczajenia oglądam "Klan"/bo krótki/, a niedawno zaczął się wspaniały, wg mnie, serial pt. "Kopciuszek". Szczególnie podoba mi się gra pani Krystyny Tkacz. Jeśli chodzi o już kilka razy wymieniany serial "Ranczo", to mimo że jest to powtórka przed wznowieniem nowej serii odcinków, wywołuje we mnie salwy śmiechu.W ostatnim niedzielnym odcinku były np. doskonałe sceny z sołtysem, który chciał wypróbować na swojej żonie, pomysł z nagraniem głosów z horroru.Polecam następne odcinki nawet ze względu na nieżyjącego już Leona Niemczyka.
  #7  
Nieprzeczytane 31-01-2007, 14:41
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Oglądane w telewizji - komentarze

Ponieważ w wątku "Misz Masz" nawiązała się ciekawa dyskusja na temat projekcji telewizyjnych pozwoliłam sobie założyć nowy wątek i zapraszam do "przeprowadzki". Poprostu będzie czytelniej...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #8  
Nieprzeczytane 29-05-2007, 18:02
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie seriale

ciekawa jestem czy lubicie seriale ja ogladam pierwsza milosc i jestes moim zyciem na 4 wiecie co mozemy tu sobie pomagac uzupelniac jesli ktos nie obejrzal czegos
  #9  
Nieprzeczytane 29-05-2007, 19:04
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja też oglądam dużo seriali.Oglądam w zasadzie od 17,30 do wieczora.Najpierw Klan.potem na polsacie Pierwszą Miłość.potem nTV 4 Jesteś moim zyciem no i na TVN Na Wspólnej.No i te które nie są tasiemcami.Ale tylko od Jesieni do wiosny.A potem to mi szkoda czasu i wolę pospacerować ,na rowerze pojeżdżić lub w naszym Klubiku posiedzieć.Milego wieczoru.
  #10  
Nieprzeczytane 29-05-2007, 22:48
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Oglądam Ranczo, M jak miłość, Klan, Pogodę na piątek, Egzamin z życia, Na dobre i na złe.
  #11  
Nieprzeczytane 29-05-2007, 23:09
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Takoglądam seriale,bo dużo przebywam w domu.P.Lepkowskiej udaje się ta produkcja.Do moich ulubionych wymienię M-jak milość,Samo Zycie,Na Dobre i Na Zle Pierwsza Milosć,Na Wspólnej,Plebania,(Zlotopolscy) tak sobie,uwżam, ze jak na wspólczesny serial,to już nie ma takięj ciemnoty,jak niektóre postaci są przedstawianie.Jeżeli chodzi o Ranczo to świetna komedia,wspaniale gra Cezary Żak
Nie mam dzieci,ani wnuków,więc pozostaje TV.Zyczmy sobie By więcej takich komedi produkowali,bo ten się reżyserowi udal.Milego snukotkidwa.jpeg
__________________
  #12  
Nieprzeczytane 30-05-2007, 09:23
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Lekki humor,brak agresji,odrobina satyry na polskie społeczeństwo-to jest to ,co przyciaga mie do takich seriali jak "Ranczo"."Złotopolscy" i "Daleko od noszy/Szpital na perypetiach"
  #13  
Nieprzeczytane 27-06-2007, 12:31
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

fakt faktem to nie jest zciagnięte z telewizji ale z onetu z tym ,że dotyczy telewizji i hihihi rozśmieszylo mnie a mam nadzieje ze wywoła usmich i na innych obliczach

WAKACYJNA RAMÓWKA TVP!!!!

6.00 różaniec
7.00 poranne czuwanie
8.00 Teleturniej z cyklu na chybił trafił "Którą lekturę skreślamy dzisiaj?" - prowadzi R. Giertych.
9.00 298 odcinek serialu "K jak Kaczka, T jak Teczka"
10.00 "Dlaczego Platforma jest winna?" - program ujawniający tajemnice Zawsze-Winnej-Platformy Obywatelskiej, min.: historię dziadków Tuska, Głonkiewicz-Waltz i Rrrrokity oraz ich związki z Jasiem Śmietaną i Maćkiem z Klanu.
12.30 Konkurs audiotele pt.:"Kto z Platformy wg was jest przyjacielem Tinky-Winky'ego?".
14.00 Z cyklu TVP HISTORIA "Bracia na polach walki" - programy wysławiający zasługi braci K. min.: w bitwie pod Grunwaldem i odsieczy wiedeńskiej.
15.00 Kolejny odcinek z cyklu AUDIOTELE "Komu teczkę, komu...?" - czyli wielki konkurs audiotele kogo tym razem obrzucić SB-eckim błotem
16.00 Program sportowy "Co nasi sportowcy zbroili przez ostatni tydzień"
17.00 Program ALKOMAT w nim - ile wypijała szlachta polska w XVII wieku.
18.00 "He, he, he" - taktyki drużyn piłkarskich, prowadzi Jacek Gmoch
19.00 "Koncerty kociej muzyki" transmisja z cyklu 10 rocznicy PiS
21.00 "Europa da się modlić" najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce
23.00 Powtórka serialu "Plebania" - odcinek 234, 235 i 236
01.00 Nocne czuwanie z różańcem
  #14  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 13:19
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie serial komediowy

mamuski.jpgz wielka przyjemnością ogladałam przed wakacjami / a teraz powtórkę/serialu "Mamuśki",gdzie pani Celinska fantastycznie wcielila sie w rolę nadopiekunczej rodzicielki dwóch synów.Dobra obsada,sporo satyry na postawy mam różnego typu.Lekki,przyjemny relaksik.
  #15  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 13:30
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

A jak Wam się podoba serial "Egzamin z życia"? Mnie bardzo! Chodził w niedzielę na dwójce, gdzieś po 17-stej.
  #16  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 13:54
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Dobry.

Cytat:
Napisał hannabarbara
A jak Wam się podoba serial "Egzamin z życia"? Mnie bardzo! Chodził w niedzielę na dwójce, gdzieś po 17-stej.
Obejrzałam wszystkie odcinki, podobał mi sie również serial "Pogoda na piątek".
  #17  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 15:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Kocham "Rodzinę zastępczą", świetne dialogi i gra aktorów. Alutka jest fascynująco głupiutka
  #18  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 16:43
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Kocham "Rodzinę zastępczą", świetne dialogi i gra aktorów. Alutka jest fascynująco głupiutka
Polu! Ja też! Jeden z nielicznych, jakie oglądam - nie tylko dla Alutki, ale trochę ciepła mi potrzeba
  #19  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 16:45
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

O! tu przyklaskuję tez to lubię.Natomiast te wszystkie pseudo "z życia wzięte" gnioty w postaci naszych wiodących seriali ....spuszczam zasłonę miłosierdzia
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #20  
Nieprzeczytane 11-07-2007, 17:23
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

"Rodzinę zastępczą "ogladamy wszyscy,nawet powtórki.I dla Alutki ,i durnego policjanta,a przede wszystkim dla ciepła ,jakie emanuje od tej rodzinki.Uwielbiałam psa,ktory gral Śliniaka/suczka/,teraz jest inny,juz nie taki milusi.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.