menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

08-02-2018 13:09

Wszyscy lubią odpoczywać na plaży. To normalne i popularne. Zwłaszcza w wakacje. Ale trzeba pamiętać o tym, że odpoczynek na plaży może być niebezpieczny. I wcale nie chodzi o wszędzie wpychający się piach, czy zimne morze. Chodzi o słońce. Jeśli zbyt długo będziemy na słońcu to może się to dla nas skończyć źle. Znaczy, może się to skończyć oparzeniami słonecznymi, które do przyjemnych nie należą. Dlatego warto uważać i dawkować sobie kąpiele słoneczne. Nie bez znaczenia są też wszelkiego rodzaju kremy ochronne z filtrem. Na wakacjach, nad morzem, w górach - to podstawowe wyposażenie każdego turysty.

08-02-2018 13:06

Będąc na wakacjach warto postawić na aktywny wypoczynek. Wiadomo, że najprzyjemniej leży się na słonecznej plaży i pływa w ciepłym morzu. Ale czasem każdego najdzie ochota na to, aby aktywnie spędzić trochę czasu. Zwłaszcza jeśli chodzi o zagraniczne wycieczki. Zagraniczne, gdyż za granicą lepiej się odpoczywa. Są takie miejsca, w których pogoda zawsze jest murowana, a ceny nie są wysokie. Mowa tutaj o Turcji.

Skoro decydujemy się na wakacje w Turcji, to wiemy, że pogodę mamy zapewnioną. Będzie słońce, będzie upał, będzie ciepła woda. Zaraz po przyjeździe musimy odwiedzić hamam, wtedy nasza przyszła opalenizna będzie znacznie lepsza i intensywniejsza. Jeśli mamy ochotę na zobaczenie czegoś niesamowitego i monumentalnego, to nie ma wyjścia. Naszym kolejnym celem powinna być Kapadocja, a raczej wycieczka do Kapadocji. To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie czekają na nas na wakacjach. To niewielki, naprawdę niewielki ich wycinek.

Archiwum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.