menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #104621  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 20:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Pełne portki KARCZEWSKIEGO
Cytat:
W rozmowie z „Super Expressem” marszałek Senatu Stanisław Karczewski stwierdził, że osoby które w izbie wyższej parlamentu głosowały w obronie senatora Koguta powinny odejść z polityki. Zapowiedział także złożenie wniosku o zmianę regulaminu ws. tajnych głosowań.

– Jestem głęboko zawiedziony postawą senatorów PiS głosujących w obronie senatora Stanisława Koguta. Senatorowie, którzy głosowali w obronie Stanisława Koguta powinni odejść z polityki – stwierdził Karczewski.

Poza tym nie powinno być tajnych głosowań w Senacie. Wszystko powinno być transparentne i przejrzyste. Senatorowie nie powinni kryć się za tajnością, powinni głosować jawnie.

Będę wnosił do komisji o zmianę regulaminu, chcę w tej sprawie zmiany przepisów – dodał marszałek.

Tajne!!! Jakie TAJNE!!!! Jak tajne to rozwydrzona hołota nie czuje bata nad sobą i zupełnie olewa samego KACZYŃSKIEGO a Karczewskiemu pokazuje paluszek.... środkowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104622  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 20:49
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 16 289
Nie Ciasto od Morawieckiego

https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-...1045685291137a

Morawiecki zasiadł do stołu z seniorami. Premier przyniósł ciasto
Szef rządu spotkał się z grupą starszych osób w Ostrołęce. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze. Premier wszedł na salę z szarlotką, a seniorzy odśpiewali mu piosenkę.
__________________
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.
Albert Einstein
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104623  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 21:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-...1045685291137a

Morawiecki zasiadł do stołu z seniorami. Premier przyniósł ciasto
Szef rządu spotkał się z grupą starszych osób w Ostrołęce. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze. Premier wszedł na salę z szarlotką, a seniorzy odśpiewali mu piosenkę.

Jak się to nazywało? Cholera jasna! Skleroza cyco?
Już wiem.... Gospodarska wizyta..... czy jakoś tak.
Pomożecie towarzysze seniorzy? A towarzysze odpowiadali radośnie i z wdzięcznością.....pomożemy!

A gdyby tak do ciasta dołożył jakąś formę opieki dla zniedołężniałych seniorów, jakies oddziały geriatryczne i rehabilitacyjne dla starszych i różne takie dziwadła ułatwiające starcom żywot dnia codziennego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104624  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 23:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 161
Domyślnie

Po nieuchyleniu immunitetu Koguta należy dokładnie sprawdzić listę głosowania.
Nie interesuje mnie rzekoma tajemnica.
Mamy prawo wiedzieć, który z senatorów chroni układy korupcyjne.

Jedyne auto z Kogutem, to radiowóz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104625  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 23:33
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 17 730
Domyślnie

Rządu prawicy już nie ma.
Jest rząd zjednoczonej prawicy , pakiet kontrolny ma Gowin.który jest człowiekiem Platformy Obywatelskiej.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104626  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 23:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 161
Domyślnie

osz kuźwa!!! kapuś zastąpił kapusia!!!

Towarzysz Jerzy Jaskiernia (TW PRYM, TW PRYMUS), ZMS, ZSMP, PRON, TPPR,- został dziekanem Wydziału Prawa (!) UJK w Kielcach.
Zastąpił prof. W.Saletrę (sąd orzekł,że W.S. był kłamcą lustracyjnym).


PS..najciekawsza była specjalizacja towarzysza Jaskierni. Był w sejmie wybitnym specjalistą od automatów o niskich wygranych.
Człowiekiem kasyniarzy, zanim Tusk z Chlebowskim zaczęli pisać im ustawy.

Pora mieć wszystko w d...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104627  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 23:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 161
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Rządu prawicy już nie ma.
Jest rząd zjednoczonej prawicy , pakiet kontrolny ma Gowin.który jest człowiekiem Platformy Obywatelskiej.


on nie jest człowiekiem PO.Ma swoje wielkie ambicje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104628  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 23:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 161
Domyślnie

Gawłowski z PO. Ten nawet immunitetu się nie zrzekł, całe PO go broni.

I dlatego PO jest na dnie; własni wyborcy zagłaskali ich na śmierć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104629  
Nieprzeczytane Wczoraj, 10:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Obudził się jeden Kukiz
i .. zapytał:

Cytat:
"Co to za ustrój, gdzie jedna osoba może decydować absolutnie o wszystkim, co dzieje się w Państwie?" -
pyta na swoim profilu na Facebooku Paweł Kukiz komentując wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w sprawie senatora Stanisława Koguta.

Sklerotyk? Niedouk? czy .....? Chyba, że przećpał kilka lat swego żywota.
Taki ustrój nazywa się ......BRAVO!!! KOMUNA!

Po marshale Karczewskim widać jak reaguje wierny i wytresowany poddany, kiedy GENSEK zmarszczy brew po spapranej egzekucji polecenia
.
Taki paniczny strach musieli przeżywać klienci tow Stalina przed skierowaniem ich przez wodza na pogawędkę z Dzierżyńskim..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104630  
Nieprzeczytane Wczoraj, 10:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 161
Domyślnie

Nie ma co się dziwić.
Wszak tolerancja dla aferzystów cechowała przyjaciela Kukiza, Schetynę i Wuca Tuska,
dzięki czemu szajka ma 15 %.

Mam nadzieję, że ogarną się. Niestety nie ma alternatywy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104631  
Nieprzeczytane Wczoraj, 12:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Rządu prawicy już nie ma.
Jest rząd zjednoczonej prawicy , pakiet kontrolny ma Gowin.który jest człowiekiem Platformy Obywatelskiej.

Masz rację! Tylko on musi być jakiś wredny podrzutek.
Niby śliczny, a jakaś wredność mu z lica leci ciurkiem.

Może z powodu tej wredności KACZYŃSKI przytulił go do łona... Bo on takich wrednych lubi.
Przydają się. Szczególnie jak trzeba łapę na rozkaz bossa z obrzydzeniem na licach podnieść.
Powiem ci więcej na ucho....
Gowin to taka śliczniejsza wersja Richarda Francisa Henry'go Czarneckiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104632  
Nieprzeczytane Wczoraj, 12:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Odejście Antoniego Macierewicza poprzedziła próba gry aktami komunistycznych służb specjalnych mającymi obciążyć Mateusza Morawieckiego i jego ojca Kornela – twierdzi Wojciech Czuchnowski w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej". Dziennikarz powołuje się przy tym na dwa niezależne źródła – jedno w PiS, a drugie w IPN.

Według informatora gazety w PiS, w ostatnich chwilach przed dymisją "rzucono kwity na Morawieckiego". "Zrobiono to bez dopowiedzenia o co dokładnie chodzi, tylko z informacją, że mogą się ukazać kompromitujące materiały z akt SB i Stasi i że można to jeszcze powstrzymać" – czytamy.

A to rzecz jest prawdopodobna. Reakcja KACZYŃSKIEGO była błyskawiczna i sądząc z tego co wyznał Antek M. bez przecieków i bez znieczulenia. Gdyby nie Szczerski to Antek doznałby stanu osłupienia u stóp DUDY.
Don Kachore musiał pamiętać co Antek wyprawiał przy okazji spuszczenia do śmietnika Olszewskiego i jego wycieczki do Wojsk Nadwiślańskich.
A co potrafi pokazał likwidując Misiewiczem jakąś NATOwską jednostkę od informacji.
Antoni M. miał w łapach kwity z archiwów WSI a wcześniej cywilne.
Nikt nie wie co mu się do łap przykleiło.
A kwity? W końcu to w końcu całkiem fajna zabawa. jeśli są to są jak granat, a jeśli tylko się o nich puszcza szczura, to też robia niezłą zadymę.

No i kolejny raz Antek szczuje na DUDĘ waląc go po nerach słynnym ANEKSEM

W końcu kiedy Morawieckie oba szwendały się poza granicami, to różnie mogło się zdarzyć... i różnych mogli spotykać.
I jeszcze ten Gowin krętacz....
Tylko czekać aż kolejne fałszywe lojaki supermana z Nowogrodzkiej wypłyną z szafki Kiszczakowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104633  
Nieprzeczytane Wczoraj, 12:54
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 541
Domyślnie

Szwecja rzuca wojsko do walki z gangami muzulmanow.
https://reporters.pl/11932/a-wiec-wo...zulmanow-foto/

Nawet do rzadzacych Szwecja lewakow doszlo w koncu. Zajelo im to pare lat.

Chociazby za to, ze nas to ominelo "narazie". Powinnismy wszyscy odmawiac zdrowaski w kosciele za obecny rzad, ktory postawil sie wszystkim wielkim Europy. Nie ulegl szantazom, grozbom, zniosl dzielnie wszystkie donosy POwskiej Targowicy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104634  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:17
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 17 730
Domyślnie

Mieczysław Baszko, poseł odszedł z PSL

.@BaszkoBaszko: informuję, że dzisiaj złożyłem deklarację o przystąpieniu do partii @Porozumienie__ @Jaroslaw_Gowin i od dzisiaj jestem tej partii członkiem
#wieszwiecej @nowePSL

Cytat:
Sebastian Nowak
‏ @SebNow82
59 min59 minut temu
W odpowiedzi do to @tvp_info@BaszkoBaszko i jeszcze

Baszko to wyjątkowa kanalia. W podlaskim zrobił sobie prywatny folwark .W ratuszu i innych urzędach zatrudnił chyba całą swoją rodzinę do siódmej wody po kisielu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104635  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Mieczysław Baszko, poseł odszedł z PSL

.@BaszkoBaszko: informuję, że dzisiaj złożyłem deklarację o przystąpieniu do partii @Porozumienie__ @Jaroslaw_Gowin i od dzisiaj jestem tej partii członkiem
#wieszwiecej @nowePSL

No to nadaje się na ministra. I byłby to nie pierwszy taki przypadek
No i w razie co to miejsce na liście będzie i jeśli twój wrzód jest słuszny i po linii, to ta cała menażeria familijna też nie ucierpi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104636  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 26 714
Domyślnie

A tera ciekawostka z cyklu kto kocha Ameryke i Trumpa:
Cytat:
W Wielkiej Brytanii zaufanie do USA zmniejszyło się o 26%: 1/3 Brytyjczyków pochwala politykę USA, nie zgadza się z nią 63%. To tyle w kwestii „szczególnego partnerstwa” między Londynem a Waszyngtonem, które miało zrekompensować Brexit. W Kanadzie poparcie dla USA zmniejszyło się jeszcze dramatyczniej- z 60% w 2016 do 20% w 2017. Spośród krajów NATO w 18 na 28 spadek wyniósł 10% lub więcej. W Niemczech 21%, we Włoszech 14%, we Francji 28%, w Belgii o 44%, a w Portugalii o 51%. Prezydent Trump powiedział niedawno, że życzyłby sobie więcej imigrantów z Norwegii- zamiast z Afryki czy Haiti- ale nie zmienia to faktu, że zaledwie 13% Norwegów akceptuje jego globalne przywództwo.

Polska jest jedynym krajem UE, w którym liczba zwolenników USA wzrosła za prezydentury Trumpa.


Wystarczyło że Trump okradł Polaków, nakłamał że wizy zniesie i nakadził gawiedzi, oraz podrzucił trochę szwejów na wywczasy i kazał kupić jakiś bezużyteczny złom made in USA i jest śliczny.
No i właśnie opluł naszych bliskich przyjaciół i sojuszników uwielbianych przez Waszczykowskiego i Szydło czyli Angoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104637  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 31 541
Domyślnie

I wojna światowa wymusiła na carze Rosji zaciąganie miliardowych pożyczek za granicą, głównie w państwach ententy.
15 stycznia około 400 tysięcy Francuzów zwróciło się do Międzynarodowej Federacyjnej Asocjacji Posiadaczy Rosyjskiego Długu (AFIPER) z żądaniem spłaty przez Rosję długów anulowanych w 1918 roku dekretem Władimira Lenina. Mowa o 15 miliardach franków (czyli 53 mld euro), które w drugiej połowie XIX wieku zostały zainwestowane w rosyjskie koleje, i nie zostały zwrócone.

Cytat:
Pomimo umowy, zawartej między Rosją i Francją, zgodnie z którą Rosja rozliczyła się z długów Imperium Rosyjskiego, francuscy inwestorzy nie uznają kwestii za zamkniętą,
Francja wstrzymuje się przed wszelkimi roszczeniami w tej kwestii wobec strony rosyjskiej, ale nie ma uprawnień, żeby zabraniać swoim obywatelom walki o zwrot długów. „Zawarte między naszymi państwami porozumienie nie pozwala pozbawiać francuskich osób fizycznych, nawet tych, które otrzymały odszkodowanie, prawa do wysuwania żądań z tytułu długów. Państwo nie jest związane żadnymi zobowiązaniami w stosunku do pożyczkobiorców w związku z zawartą pomiędzy Francją i Rosją umową.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201...rosyjskie-car/
https://pl.sputniknews.com/swiat/201...rskich-dlugow/


Nie po raz pierwszy temat carskich obligacji wychodzi na swiatlo dzienne. Co sie za tym kryje, że Francuzi sięgnęli po tę sprawę właśnie teraz.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104638  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:24
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 9 706
Nie

"Za Hitlera i naszą ojczyznę, ukochaną Polskę".

Film "Nasze matki, nasi ojcowie" w pewnych specyficznych kręgach wywołał wielkie wzburzenie.
A co powiedzą te same środowiska o tym reportażu?
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-t...ow,807953.html
Przecież to wasze córki i wasi synowie !
__________________

Precz z faszyzmem i bolszewizmem w polskim wydaniu !

Kiedy draństwo spółkuje z głupotą,bękarty są wyjątkowo odrażające.


Odpowiedź z Cytowaniem
  #104639  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 43 161
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
"Za Hitlera i naszą ojczyznę, ukochaną Polskę".

Film "Nasze matki, nasi ojcowie" w pewnych specyficznych kręgach wywołał wielkie wzburzenie.
A co powiedzą te same środowiska o tym reportażu?
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-t...ow,807953.html
Przecież to wasze córki i wasi synowie !
Znaczy czyje?
Bo to wygląda na rodzinę grefiny von Jungingen der Taxis und Volkswagen,
tę niedowieszoną w Słowacji, co Arti link dała.😁
Generalnie brakowało tu twej ekspresji i siania nienawiści.
Zaczynał mi się PiS nie podobać ale tacy jak ty sprawiają, że człowiek nie ma wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4