menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #641  
Nieprzeczytane 15-06-2019, 10:05
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Prośba Owsiaka o upublicznienie
Jurek Owsiak
18 godz. •

PKP – Pamiętaj Komu Pomagasz!

A pomagamy sobie wszyscy razem! W internecie zawrzało i to w sposób najbardziej fantastyczny, pokojowy, ludzki i przyjacielski. Akcja Antyradia „Skazany na busa” wyrwała z kopyta, ale pamiętajcie – to tylko dwa autobusy rock’n’rollowego radia, które organizujemy dla najbardziej zagorzałych fanów, którzy stoczą o nie boje w konkursach.

Całą falę wzajemnej pomocy będzie można już widzieć na stronie dobrze Wam znanej od wielu lat – Bank Podróży (bankpodrozy.polandrockfestival.pl). Tutaj zgłaszajcie wszystkie swoje autobusowe i podróżnicze propozycje. My tymczasem już opracowujemy całą logistykę, czyli parkingi na miejscu i przede wszystkim - sposób wyjazdu z Festiwalu Pol'and'Rock Festival. Zrobimy to z fasonem jakiego świat jeszcze nie widział! Będziemy chcieli, aby autobusy odjeżdżały spod sceny trasą parady motocyklowej. Jeśli tylko będziecie się stosowali do naszych wszystkich poleceń, to te autobusy, które Was przywiozą i chciały odwieźć, po Was na Festiwal przyjadą. A ci, którzy będą mieli ochotę i czas, pożegnają Was machaniem ręki.

Wpadają też do nas takie ogłoszenia, jak Jakuba Ćwieka, pisarza, a przede wszystkim przemiłego gościa, który postanowił ułożyć sobie niesamowity plan. Będzie dowoził ludzi na Festiwal ile razy się tylko da. Szczegółów szukajcie u niego. I to jest ta fantastyczna, Wasza samopomoc za którą wielkie dzięki! Mam uczucie, że zrobiło się jeszcze bardziej radośnie i ciepło na sercu, że po raz kolejny przyjazd na Festiwal to już dziś - wielka przygoda! Mówię „po raz kolejny”, bo - jak pamiętacie dworzec polowy w Żarach – to właśnie tam miały miejsce najbardziej spektakularne podróże z przenoszeniem konduktora na rękach z wagonu do wagonu. I mimo, że polski tabor kolejowy się dopiero budował, to ni cholery nikomu to nie przeszkadzało. Nikt nie myślał, aby nie wystawiać dodatkowych pociągów, czy nawet nie zbudować peronu w szczerym polu. Ach, co to były za obrazki! Tysięczny tłum szedł pośród łanów zbóż i krętej, piaszczystej drogi, aby wkroczyć na woodstockowe, żarskie pole.

BlaBlaCar i Bank Podróży to teraz okno na nasz Festiwal. Koleje niemieckie już potwierdziły, że jak zwykle będzie bardzo dużo połączeń z Berlina do Kostrzyna i dodatkowo jeszcze wystawią tradycyjnie festiwalowy skład. W poniedziałek ogłosimy ostatniego, dużego wykonawcę na dużej scenie i w ten sposób skład podstawowy, oprócz kapel eliminacyjnych, 25. Festiwalu Pol’and’Rock zostanie zamknięty.

Mam nadzieję, że poniedziałkowe ogłoszenie ucieszy Was niezmiernie. Jutro przedstawię korespondencję naszej kancelarii prawnej z prezesem Przewozów Regionalnych. I powiem Wam krótko - moim i naszym zdaniem złamano kilka podstawowych i niezbywalnych praw. Ale o tym jutro! A ja dziękuję za list Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Polak do wyżej wymienionego Prezesa. Mamy w Pani Marszałek ogromnego przyjaciela naszego Festiwalu!

Dziękuję Wam, pozdrawiam i trzymajcie tak dalej tą fantastycznie pozytywną energię!
https://www.facebook.com/watch/?v=1424190317659956

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 15-06-2019 o 10:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #642  
Nieprzeczytane 16-06-2019, 13:42
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 613
Domyślnie


https://www.facebook.com/watch/?v=1424190317659956


Waclawie, serce rosnie, jak sie patrzy na te szczesliwe, radosne i rozesmiane twarze mlodych ludzi.
Ilez tam wzajemnej zyczliwosci, ciepla i pozytywnej energii.
Wspanialy czlowiek organizuje wspaniala impreze.
I komu to przeszkadza?
Jak niskimi pobudkami trzeba sie kierowac, jak podlym czlowiekiem trzeba byc, zeby probowac cos takiego rozwalac, zeby miec chec cos takiego niszczyc?
Wierzyc sie nie chce, ze jednak sa tacy ludzie.


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #643  
Nieprzeczytane 16-06-2019, 16:43
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Pani Tekla z Gliwic to najstarsza Polka. Właśnie skończyła 113 lat! Pani Tekla urodziła się 10 czerwca 1906 r. w Krupsku, 40 km od Lwowa . W 1927 r. Tekla Juniewicz wyszła za mąż i przeprowadziła się do Borysławia. W 1945 r., podczas repatriacji, wraz z mężem i córkami opuściła wschód. W drodze do Wałbrzycha, za namową znajomych zdecydowali się wysiąść w Gliwicach. Juniewiczowie znaleźli tu mieszkanie, a mąż pani Tekli zatrudnił się w kopalni Sośnica.

Po śmierci męża, który odszedł w wieku 96 lat, do 103 roku życia pani Tekla mieszkała sama. Doskonale sobie radziła, paliła w piecu, załatwiała codzienne sprawy. Później zamieszkała z wnukiem Adamem, który się nią opiekuje.

Przez całe życie pani Tekla była bardzo aktywna. Nie lubiła stagnacji, zawsze była w ruchu. Lubiła kino, grę w karty, uprawiała ogródek. Lubiła też towarzystwo i podróże, bardzo dużo czytała.

Piękny wiek , wszystkim paniom życzę pobicie rekordu długowieczności pani Tekli z Gliwic. To poziom farmakologii ma duży wpływ na długość naszego życia.A jak już jesteśmy przy długowieczności polecam bestseller Kasja Nordengen -Mózg ćwiczy czyli jak utrzymać umysł w dobrej formie. Wydawnictwo Marginesy .
W książce znajdziecie trzydziestodniowy program treningowy dla mózgu , a w nim nie tylko ćwiczenia ale także praktyczne wskazówki dotyczące technik.
Jak jesteśmy dłużej sprawni intelektualnie to potrafimy z sensem i na temat pisać.

Lublinianko55 , film z otwarcia festiwalu też na mnie zrobił wrażenie. Niech się młodzi ludzie bawią i starają się być , nie takimi ponurakami jak senioralne pokolenie .

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 16-06-2019 o 16:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #644  
Nieprzeczytane 16-06-2019, 17:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
Domyślnie

I Barbara Nowacka o ...... zjednoczonym Biedroniu PREMIERZE NASZYM UKOCHANYM

Cytat:
- Mam taki ból tłumaczenia w media kolejnego łączenia lewicy. Były takie możliwości. W 2015 roku były takie próby, niestety Roberta Biedronia nie było z nami - stwierdziła Barbara Nowacka w programie „Tomasz Lis.”.

- W 2016 pierwszy projekt „Ratujmy kobiety”, zapraszałam wszystkie środowiska lewicowe, współpracujmy. Nie było takiej woli. Kiedy wynik wyszedł słabo, Robert zapowiada kolejne łączenie lewicy.
Przerabialiśmy to - oceniła.

- To jest za późno, trzeba to było robić dwa lata temu
- dodała.

BO .... największy jest ambaras
co by dwoje chciało naraz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #645  
Nieprzeczytane 16-06-2019, 19:16
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 613
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
BO .... największy jest ambaras
co by dwoje chciało narazA na jesieni bedzie:

Oto jak nas prostych ludzi
rzeczywistosc ze snu budzi.


Tylko wtedy naprawde bedzie juz za pozno, dlatego chyba jednak wszyscy powinni zostawic wlasne anse i sie jakos zjednoczyc, ale wszyscy, inaczej na Kremlu znowu beda strzelac korki od szampana.


.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #646  
Nieprzeczytane 16-06-2019, 20:08
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

[
Cytat:
Lublinianka napisała-A na jesieni bedzie: Oto jak nas prostych ludzi zeczywistosc ze snu budzi. Tylko wtedy naprawde bedzie juz za pozno, dlatego chyba jednak wszyscy powinni zostawic wlasne anse i sie jakos zjednoczyc, ale wszyscy, inaczej na Kremlu znowu beda strzelac korki od szampana.
Lublinianko przestańmy żyć fobiami kiedyś straszeni byliśmy Niemcami teraz Rosją.Rosja jest krajem surowcowym i gdzieś surowce muszą sprzedać stąd , nie jest zainteresowana ekspansją terytorialną.

Co do zjednoczenia opozycji to musi być zrobione wokół programu a nie osób .Przestać się przebijać opozycjo z PiS programem socjalnym ??? !! Nie ma sensu popatrz :http://www.dlugpubliczny.org.pl/ Kiedyś sztucznie nagoniona prosperity musi pęknąć. Dajesz pieniądze które pożyczasz , ludzie płacą podatek 19 % potem co im zostało ,inwestują w konsumpcję płac ą 23% VAT , wskaźniki rosną , kraj mlekiem i miodem płynący ludziom żyje się dostatnio. Długi mają to do siebie że je należy zwracać.Państwo rozdaje , bo ma wpływy: z pożyczek na rynku międzynarodowym, z podatków , wymyśla nowe , które płacą młodzi ludzie , ci co pracują.
Nowe podatki naganiają inflację wartość złotówki spada.Lepiej oszczędności trzymać w EURO.

Ja zwracam zawsze uwagę na program i czym bardziej populistyczny podchodzę do niego z rezerwą i nie muszę kierować się sprawą że muszę oddać głos .W ten sposób podchodzi ta część społeczeństwa która nie bierze udziału w wyborach wmawianych nam przez durnych polityków że trzeba wybrać wodzowską partię kierujących się dżumą albo cholerą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #647  
Nieprzeczytane 17-06-2019, 12:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
Domyślnie

A MY ..... SYMPATYCY naszego PREMIERA BIEDRONIA MÓWILI ...-ŚMY że tak będzie
Tom razom niedoszły sojusznik CZARZASTY:

Cytat:
....To jest rzecz wtórna,
natomiast kwestia wiarygodności co do własnych słów wypowiadanych w przeszłości, to jest rzecz podstawowa.

Tym bardziej, że ta przeszłość nie jest sprzed roku czy sprzed dwóch lat, kiedy się sytuacja jeszcze mogła zmienić, to są problemy o których bez przerwy się mówi w mediach:

]o transparentności rozliczenia finansowego. Jeżeli prawdą jest to, co twierdzą media, że PKW może nie przyjąć sprawozdania z pracy pana Roberta Biedronia, to trudno jest wchodzić z partią w koalicję na której można stracić, jeżeli PKW tę subwencję zabierze.

Co raz bardziej jestem bliski stwierdzenia, że z Wiosny zaczyna się robić znikający punkt

Czarzasty nie, Nowacka nie, Zielone nie......
jak będzie tak dalej
to tylko smutek, Śmiszek i króliczki zostaną na arenie.

i zdesperowany zaganiacz w rozkojarzeniu poznawczym.
Plus unijny szmal w EURach na łez podtarcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #648  
Nieprzeczytane 17-06-2019, 14:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Limity wydatków komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy kandydatów
Komitet wyborczy Limit wydatków (zł)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 19 223 236,48
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 19 223 236,48
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT - KOALICJA 3 443 911,04
KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU 1 272 722,56
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 19 223 236,48
KOMITET WYBORCZY RUCH PRAWDZIWA EUROPA - EUROPA CHRISTI 3 444 768,64
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 19 223 236,48
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 19 223 236,48
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 19 223 236,48

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI 9 500 692,48

Podstawa prawna: art. 337 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 864)

To dla przypomnienia bo większość ludzi nie ma pojęcia jak to wszystko funkcjonuje i ile to kosztują wybory . Teraz księgowi i prawnicy mają zajęcie bo wszystko to co można zaliczyć do kampanii wyborczej określone jest przepisami. Bardzo rzadko się zdarza że sprawozdanie wyborcze jest odrzucane bo wymagany jest profesjonalizm a specjalistów potrafiących rozliczyć jest dużo.Martwienie się o innych i gdybanie to nasza specjalność.Musicie pamiętać jedno , że to wasze pieniądze finansują ten wyborczy cyrk którego jesteście uczestnikami. Wymagacie by był show seniorzy , to go macie , za wasze pieniądze z podatków.

Zwracam wszystkim komentującym uwagę że partia polityczna to nie wyznanie religijne z przywódcą jako bogiem ,którego wyznawca broni i za niego oddał by życie. Tak większość z was podchodzi czytając wasze posty ,wyznawców
PO-PiS. Wielokrotnie uczestniczyłem w komisji wyborczej licząc głosy i widziałem jak masy głosują ,w dużej większości
na lidera listy ustawionego przez Boga partyjnego i jego klakierów. Jednomyślność w narodzie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #649  
Nieprzeczytane 17-06-2019, 15:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
Domyślnie

MY ...... SYMPATYCY PREMIERA ROBERTA BIEDRONIA pamiętamy KLASYKA co mówił:

CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ A ..... PAN CIĄGLE W KOMISJACH ...koniec cytatu.

A poza tem to uważamy niezmiennie że zaganiacz do partyjnego wora i wychwalajacy cnoty wiosennego PASTERZA.
Co stado ma wieść ku świetlanej przyszłości, a potem tego Biedronia rzucający. Jak Otel Desdemona i to jest zwykłe świństwo.
Tej samej kategorii jak znieprawienie młodzieży starszej i młodszej przez szkolnego katechetę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #650  
Nieprzeczytane 18-06-2019, 11:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

http://<b><b>https://oko.press/prof-...puQp4Y</b></b>
Prof. Oręziak: Rząd chce sprzedać nasze emerytury banksterom. Mało kto rozumie, jakie to zagrożenie

Zapytaliśmy o to prof. Leokadię Oręziak*, kierowniczkę Katedry Finansów Międzynarodowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i wybitną znawczynię systemów emerytalnych.

Bartosz Kocejko, OKO.press: Premier Morawiecki zapowiedział ostateczną likwidację Otwartych Funduszy Emerytalnych. Czy pani, jako wieloletnia przeciwniczka OFE, czuje z tego powodu satysfakcję?

Prof. Leokadia Oręziak: Od dawna postulowałam likwidację OFE, ale nie w ten sposób! To, co było uznane i przez Sąd Najwyższy i przez Trybunał Konstytucyjny za środki publiczne, zostanie sprywatyzowane. Skala tej prywatyzacji jest naprawdę ogromna i zupełnie bezprecedensowa. Nie znajduję żadnych podstaw, by coś takiego zrobić.

Zapowiedziane nieodwracalne przekazanie pieniędzy z OFE do IKE, czyli na rynek finansowy, jest nieakceptowalne nie tylko z punktu widzenia finansów publicznych, a więc w istocie naszego wspólnego dobra, ale także jest rozwiązaniem szkodliwym z punktu widzenia przyszłego emeryta. Oznacza ono definitywne obciążenie tego emeryta kosztami i ryzykiem związanym z lokowaniem na rynku finansowym środków na emeryturę, bez żadnej gwarancji, że pieniądze te uda się odzyskać w przyszłości..............

https://www.cda.pl/video/358663308
Jak PIS przekupuje POLAKÓW ich własnymi pieniędzmi?

Tak się robi politykę

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 18-06-2019 o 13:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #651  
Nieprzeczytane 18-06-2019, 19:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
Domyślnie

My .....SYMPATYCY PREMIERA ROBERTA BIEDRONIA
ze smutkiem informujemy za mediami

Cytat:
Koniec Wiosny w Świętokrzyskiem. Działacze rozpoczęli współpracę z SLD
Wiosna w Świętokrzyskiem przestała istnieć. 150 działaczy z koordynatorką Małgorzata Marenin na czele odeszło z partii. To jednak nie wszystko. Padła deklaracja współpracy z SLD.

jak to klasyk mówił:
dynda dynda Stryczka** cień
więc póki czas się zmień.


** /taki zakonnik też chyba od wiosny był/

ale jest taki sort aktywistów co jak czegoś się tkną to w złoto się nie obróci.
Tknęli PZPR - padło padło
tkneli SLD prawie padło
tknęli SD - chyba padło padło
tknęli Palikota - padło padło
Tknęli Petru padło też
a teraz po tknięciu Wiosny tak też pada jak zdeptana dżdżownica.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #652  
Nieprzeczytane 18-06-2019, 22:22
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Meteorologiczne pory roku
Półkula północna
Wiosna: 1 marzec do 31 maj
Lato: 1 czerwiec do 31 sierpień
Jesień: 1 wrzesień do 30 listopad
Zima: 1 grudzień do 28 luty
Astronomiczne pory roku
Półkula północna
Wiosna: 21 marzec do 20 czerwiec
Lato: 21 czerwiec do 20 wrzesień
Jesień: 21 wrzesień do 20 grudzień
Zima: 21 grudzień do 20 marzec
Cytat: Koniec Wiosny w Świętokrzyskiem. Swiętokrzyskie leży na półkuli północnej wiemy to z Wankaborem od dawna , bo myśmy studiowali na uczelni laickiej w PRL i nie przesiadujemy w kościele , też nie wybieramy się na pochód 20 czerewca na zakończenie Wiosny astronomicznej , zostawiamy to innym.Bawcie się seniorzy dobrze , grill kiedyś należy odpalić.

A co do działaczy to każdy ma wybór i to jego sprawa.Kierujcie się programem nie nazwiskami liderów.Szeregi PiS i Lewicy czekają , mogą też wybrać partie prawicowe ale one dołują.Ważne by to był samodzielny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #653  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 08:37
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Ta środa to naprawdę mały piątek, piąteczek, piątunio A przynajmniej w #OnetRANO. Ostatni w tym tygodniu program prowadzi IWONA KUTYNA, a jej gośćmi będą:
�� Ryszard Petru - Teraz!
�� Joanna Keszka - psycholog, seksuolog
�� Anna Dereszowska Official - ambasadorka kampanii SOS Wioski Dziecięce
�� Martyna Wyrzykowska - ofeminin
�� Przemysław Rudzki - Przegląd Sportowy.
OnetRANO #WIEM dlaczego co roku przed wakacjami lawinowo rośnie liczba oddawanych do adopcji zwierząt? Wyjaśni to:
�� Magdalena Migdał - Schronisko Na Paluchu
Zapraszamy od 7:55!
https://www.facebook.com/onetrano/vi...3858598224811/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #654  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 10:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
DomyślnieCytat:
Polki wygrywają kolejny mecz w siatkarskiej Lidze Narodów! Biało-czerwone o krok od awansu do Final Six!

Siatkarska reprezentacja Polski kobiet jest o krok od awansu do turnieju finałowego Ligi Narodów. Biało-czerwone w środę pokonały Dominikanę 3:2 (25:18, 25:20, 23:25, 22:25, 17:15) i tylko jedna wygrana dzieli je od zapewnienia sobie udziału w Final Six. Wygrana bardzo prawdopodobna, bo w kolejnym spotkaniu siatkarki Jacka Nawrockiego zmierzą się z najgorszą w tabeli Koreą Południową.

a MY SYMPATYCY ROBERTA BIEDRONIA ...... NIC NIE WYGRYWAMY.....a chcielibyśmy mieć PREMIERA. A tu ino PIC .... i NIC i znikąd ratunku bo szczury z pokładu znikają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #655  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 11:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
Domyślnie

ZAGADKA rzadka
kto to? TU!!!!
szczela gola pod IDLA?

Cytat:
Lider Wiosny Robert Biedroń bierze udział w rozpoczętym w piątek kongresie Partii Europejskich Socjalistów; na marginesie tego wydarzenia ma się spotkać m.in. z wiceszefem KE Fransem Timmermansem oraz premierami Szwecji, Hiszpanii i Portugalii - PAP. A od 24 - 26 lutego spotkania Bydgoszcz Gdańsk Olsztyn, wymagana rejestracja .
Biedroń zna kilka języków obcych i nie ma trudności komunikacyjnych , ewenement wśród naszych polityków , naszych sejmowych leśnych dziadków .

-----------
"Ten rok będzie kluczowy dla przyszłości Polski. To będzie rok Wiosny! Na strach i frustrację odpowiemy nadzieją. Niektórzy zarzucają nam, że jesteśmy populistami. Nic bardziej mylnego! Populizm żeruje na lękach, na strachu. My budujemy naszą politykę na wizji lepszego jutra. Lepszego jutra, które chcemy budować dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. To jest istota demokratycznej polityki!" Tak mówiłem na konwencji Wiosna Biedronia w Olsztynie
.....................
organizowanie spotkania przedwyborczego jak i same wybory kosztują , stąd apel o wasze wsparcie https://wiosnabiedronia.pl/

Nareszcie zmiana!
Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby w końcu nadeszła Wiosna!
Wesprzyj nas
-------------------------

Pisząc post sprawdzajcie znaczenia słów ,nie pomawiajcie Roberta Biedronia ,
--------------------------------------------------
Na każdym spotkaniu z wyborcami to
powtarza Robert Biedroń i nie zamierza zmieniać zdania.


i ...... GRANDE FINALE!!!!!!

Zakończyłem działalność na Sympatycy Roberta Biedronia na SC i pozostaję na Face Booku bo zasięg większy i lepsze procedury pozbywania się troli czy osób niezrównoważonych.Jestem na forach zamkniętych jak i otwartych.

Zapraszam na FB ,Copernicus College , Uniwersytet Otwarty AGH ,Skype . Wszystko kiedyś się kończy ,miło było , do zobaczenia w nowych miejscach w sieci.

Jeszcze okazjonalnie będę na Ateista To Brzmi Dumnie ..

CO ...... MY ......prawdziwi SYMPATYCY PREMIERA ROBERTA BIEDRONIA w dniach kończącej się WIOSNY przypominamy wszystkim, którzy mogli przez przypadek zwiedzić te łamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #656  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 17:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 34 113
Domyślnie

i działacz wiosenny
Cytat:
Wiosna w Świętokrzyskiem przestała istnieć. 150 działaczy z koordynatorką Małgorzata Marenin na czele odeszło z partii

Biedroń sam narobił sobie problemów zmianą zdania co do objęcia mandatu eurodeputowanego. Dziś lider Wiosny twierdzi, że chce zostać w Parlamencie Europejskim.

- To fatalnie zadziałało na morale działaczy - mówi jeden z nich. Jak dodaje: - Gdzie widzę Biedronia? U Moniki Olejnik i na selfie z salonów.
Jeden z rozmówców dodaje: - Oni są jak ta palma warszawska. Niby wiosna, ale uschnięta.
po zabawie
i po balu
dla szmalu panie
dla szmalu

gdzie Biedroniom szmal się cieli???
W Brukseli panie!
W Brukseli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #657  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 18:20
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Kwadrans polityczny 18.06.2019
https://vod.tvp.pl/video/kwadrans-po...62019,42840912

– Po tych wyborach trzeba powiedzieć wprost – na opozycji zamiast wielkiego wyboru mamy wielki wybuch. Trwa teraz tworzenie nowej formuły opozycyjnej na wybory jesienne. Po tej przegranej potrzebny jest wstrząs, a na pewno nie może być powrotu do tego co było, bo hasło to nie jest pomysłem na wygraną z PiS-em – komentuje wyniki ostatnich wyborów Ryszard Petru, przewodniczący partii Teraz!

Silne osobowości ,nowe twarze w polityce , konkretny program a nie ciągłe rozdzielanie włosa na czworo i rozmów o niczym. Schetyna przegrał wybory tak samo Biedroń , muszą być nowi ludzie i nowy program .Głosowanie za Polską na zasiłkach zostawiam seniorom w kwiecie wieku którzy nic sensownego w życiu nie osiągnęli .

ℹ Prosimy o UDOSTĘPNIENIE��

�� Szaleństwo na scenie podczas koncertów zespołu Big Cyc, a poza tym człowiek-orkiestra, czyli muzyk, autor tekstów, satyryk, publicysta, aktor, konferansjer, artysta rozrywkowy, felietonista, autor happeningów, wokalista i cholera wie jeszcze kto!

��Posłuchajcie Państwo co o #MediumObywatelskim mówi jego gorący orędownik Krzysztof Skiba!..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #658  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 19:02
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 4 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Cytat: Koniec Wiosny w Świętokrzyskiem. Swiętokrzyskie leży na półkuli północnej wiemy to z Wankaborem od dawna , bo myśmy studiowali na uczelni laickiej w PRL i nie przesiadujemy w kościele ,

Z prasy kieleckiej dowiedziałam się, że nie ma już Wiosny w Świętokrzyskim. Jest mi to obojętne. Nie cieszę się i nie rozpaczam. Nie jestem fanką Wiosny. Zawsze byłam, jestem i będę zwolenniczką lewicy. Moją "polityczną miłością" jest nieustająco pan Leszek Miller. Uwielbiam tego polityka. Cieszę się, że uwieńczeniem jego politycznej działalności jest Parlament Europejski.
Na łamach Klubu Seniora ujawniłam też mój negatywny stosunek do Kościoła Watykańskiego. Dlaczego? Zapoznałam się z historią starożytną i współczesną Watykanu. Ta wiedza jest porażająca. Uważam, że żaden uczciwy człowiek nie może być zwolennikiem ideologii zbrodni, oszustwa i demoralizacji. Nie ma chyba w dziejach ludzkości większego i bardziej okrutnego barbarzyńcy. Te zbrodnie nie mogą ulegać przedawnieniu. Odeszłam , ala nie zapominam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #659  
Nieprzeczytane 19-06-2019, 22:52
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 9 016
Domyślnie

Wankaborze to że nie ma działaczy Wiosny w Świętokrzyskim dla mnie nie ma żadnego znaczenia , jedni odchodzą inni przychodzą ci co myślą samodzielnie mogą zrobić karierę polityczną bo następują zmiana pokoleniowa.

Jeszcze nie czas na ostre zmiany światopoglądowe bo mentalność prymitywna przeważa w narodzie który został skutecznie przez kościół zindoktrynowany.
Wiara rzymskokatolicka Wankaborze , tu masz zupełną rację ,oparta jest na cwaniactwie zakłamaniu i kulcie pieniądza ,a przywódcy zdemoralizowani , dzięki parasolowi ochronnemu jakie klerowi zapewniło państwo .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #660  
Nieprzeczytane 20-06-2019, 09:53
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 613
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[ Lublinianko przestańmy żyć fobiami kiedyś straszeni byliśmy Niemcami teraz Rosją.Rosja jest krajem surowcowym i gdzieś surowce muszą sprzedać stąd , nie jest zainteresowana ekspansją terytorialną.


Waclawie, czy Ty skarbie czegos tu nie mylisz?
Ja niby zyje fobiami ?
Boszzzz...., taka spokojna, łagodna i tolerancyjna osoba, no nieeeee
Ale OK, Waclawie, ja nie mam zadnych fobii, wiec spokojnie.

Nikogo tu nie strasze Rosjanami, nie sugeruje, ze wjada na czolgach, albo ze atomy na nas spuszcza, no wez przestan.
Ja pisalam o Polsce, o tym, ze jak PiS wygra, to dalej bedzie Polske oslabial i nie tylko do reszty rozmontuje armie ( powywalal juz co bardziej doswiadczonych generalow ), rozmontuje resztki wywiadu ( chyba wiesz jakie listy nazwisk juz opublikowal ), zdemoralizuje narod do reszty i niesamowicie zadluzy kraj ( placenie coraz wiekszych kwot na coraz wieksza grupe nierobow ), wprowadzi takie prawo, ze kazdego w kazdej chwili bedzie mozna skazac za cokolwiek, wprowadzi jeszcze wiecej ustaw sprzyjajacych korupcji, cofnie nas do sredniowiecza ( juz dzisiaj, chocby na tym forum ujawniaja sie osoby, ktore nas, majacych odmienne od nich zdanie, nazywaja czarownicami i pewnie z dzika rozkosza, gdyby tylko mogli, to juz dzisiaj by niezly stosik dla nas ulozyli ... i to wlasnie tego typu ludzie beda ich ze wszystkich sil popierac w wyborach, a nie jest ich tak malo ).
Oslabianie narodu polega przede wszystkim na jego sklocaniu, w czym PiS jest nie do przebicia, a przeciez wiadomo, iz w jednosci sila i rowniez wiadomo, ze narod sklocony, to narod bezsilny.
A nad narodem skloconym, skorumpowanym i zdemoralizowanym mozna latwiej zapanowac nie tylko terytorialnie, ale i ekonomicznie.

Czy w latach 70-tych wierzyles, ze komuna tak szybko upadnie?
Bo ja nie.
A dlaczego tak sie stalo ?
Bo bylismy wszyscy razem, bylismy zjednoczeni i przez to bylismy silni.
Czy dokonalibysmy czegos takiego w dniu dzisiejszym?
Nie sadze.
Dzisiaj juz jestesmy tak skloceni, jak nigdy wczesniej, a wiec i tak slabi, a jak opozycja sie nie opamieta, to znowu wygra PiS i zrobi wszystko, bysmy byli jeszcze slabsi, jeszcze bardziej skloceni i podzieleni i jeszcze bardziej bezbronni.
Caly czas ktos dobrze dba o to, by te wzajemna niechec do siebie nalezycie podkrecac.
To wlasnie mialam na mysli piszac swoj poprzedni post.

A z tym, ze Rosja nie jest zainteresowana ekspansją terytorialną, to juz nie przesadzaj - Ukraincy ten Krym, to na sile im wcisneli, tak ?
Waclawie, Stefan Zeromski kiedys pisal: "Nauka jest jak niezmierne morze... Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
I tak na marginesie, to ja sobie mysle, ze Rosja, to jak ta nauka: Im wiecej ma, tym bardziej jest spragniona..., ale w swoim wczesniejszym poscie akurat nie to mialam na mysli.


.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.