menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #18981  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 17:10
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A może by wprowadził dodatek drożyźniany co by przynajmniej w jakimś stopniu złagodził skutki wzrostu cen.
A kto będzie go płacił? Ty czy krasnoludki?

Znowu nie odrobiłeś lekcji.
Gierek nie podnosił cen tylko regulował. Zaczął od regulowania tych co miał w spadku po Gomułce. A potem regulował je brakiem towaru w sklepie i inflacja, a także wprowadzeniem kartek.
Hypatio!
Dla niego pikuś, bo przecie nie on urzadzał polowanie na gierkowskie dobroci, tylko jego matka zapewne.

Z reszta on ....dojeżdża. to może nie wiedzieć co GS-ie rzucali.
Ale to bys wiedział gdyby twoja chęć do nauki była odrobinę wieksza niz lenistwo, albo ograniczenia w przyswajaniu wiedzy niezależne od ciebie.
Normalnie nie wiem jak pluto cytować. Bez gimnastyki komputerowej. Jedyny na forum. Ale widzisz quasimodo81--bo pluto tłumaczy że wtedy potaniały lokomotywy a żywność podrożała. Ktoś jest jeszcze z PRL-u?

Ni widzisz, że ktoś Ci mówi, że nie wiesz co w GS-sie rzucali? Twój nauczyciel za żółtymi firankami kupował.

Dobrze że nie jesteś z Krakowa, bo pluto by rzekł, że ze wsi Mogiła [teraz kombinat] i w gumofilce by Cię ubrał. Dobrze to zna--i onuce też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18982  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 17:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Mieciu! Jest raport Kalisza i jest śledztwo w Rzeszowie, to może się wstrzymaj z fetami. Swoje zeznał Wełna.
To jeszcze nie koniec zabawy.
Co byś natomiast powiedzial gdyby Seremet zwołał konferencję prasową i oznajmił, że ob. Mieczysław ....już więcej nikogo nie zabije? .
No to piszą, że Kalisz spuchnie. A inni ze straci apetyt. No a nie mógł Ziobrę i9 Jarosława wysyłać od razu na gilotynę? Spalenie na stosie? Może by wtedy awansował ponad Millera?

No to sady orzekły i komisja Czumy z PO--żadnych nacisków i "odcisków" nie było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18983  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 17:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

[quote=Kazik]
Cytat:
No to piszą, że Kalisz spuchnie. A inni ze straci apetyt. No a nie mógł Ziobrę i9 Jarosława wysyłać od razu na gilotynę? Spalenie na stosie? Może by wtedy awansował ponad Millera?
Kazek! 6 x wtopa!!!! A ty o pierdołach.
Po co uruchamiać gilotynę i stosy jak się te twoje idolce same widowiskowo zagryzają? Szkoda sprzętu i zadymiania środowiska.
Właśnie pijaczka Karskiego rozjechali w sejmie melexem. uznano, że złodziej hotelowy i pijaczek cypryjski nie jest godzien zaszczytów sejmowych.

Cytat:
No to sady orzekły i komisja Czumy z PO--żadnych nacisków i "odcisków" nie było.
A od kiedy to w PiSie wiarygodne są sądy i Czuma z PO. Przeczytaj co Czuma o PiSie i pisowskich rządach pisał....komplementy to nie były.

Kazek!!!
6 x w zad!!!! A po 3 latach....powtórka z rozrywki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18984  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 18:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Będzie dobrze, przetrwamy. Takie genetyczne obciążenie mamy, więc jesteśmy niezniszczalni.
A tak na marginesie: z czyich rządów byłaś zadowolona i dlaczego?
Wpadnę wieczorem, poczytam.
Się wcinam, ale w przyjaciół Podczas każdego z rzadów musiałem żyć i odpowiednio się dostosować. W jednym trudniej w drugim łatwiej. O zadowoleniu nigdy nie myślałem, bo byłem zajęty jak dobrze utrzymać rodzinę. Nikt mi nie chciał dać, sam musiałem o siebie zadbać z hasłem na ustach: "źle ci, to se popraw, nie patrz na rząd"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18985  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 18:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
OK

Było cicho i spokojnie, a tu nagle...... pojawił się Kazik. Ale ja już pożywki nie daję Trollom. Wątek Wam upada. Żeby przez 6 godzin nikt na "politycznych" nie napisał? A mnie to śmieszy.

Jak Mieczysław i Krystynka zmienią forum, to tu będzie marazm. A tak nie nadążyłbym tu odpisywać. Co guru pluto Wam powie-to słuchajcie [jak Trybuny Ludu] Ma instrukcje.

A tak bezboleśnie nam coś podwyższy Donek? Vincent mówi, że nie najbiedniejszych tzn. "normalnych Polaków". To może Kulczyka skrobnie podwyżką benzyny? To kto jest ten "normalny"? Są też inni?
************************************************** **
A "stokrotka" ma ciepło, ale zawsze się jakiś "TW" za nią ujmie. Na przykład "TW" Wałek Bolek.
************************************************** *
Na forum PO całkiem dobrze się pisze. Podobnie jak na "myPis"--gdzie Jip pisuje. "Żółwików" już nie wkleja i nawet go oduczają pisania w co drugim poście jego słówek ulubionych. Jak "jojczenie" i tym podobne. Mamy też krakuskę która nie ma posta [ani jednego] od 13 października--ale tylko zagląda[na forum PO] Ogląda mój profil--a ja ciągle z tym mrugającym kotem jestem rozpoznawany.
************************************************
A kogo niechcący "uśmierciłem"? Bo poczytałem 3 strony wstecz na wątku [żałobnym] i się chyba pomyliłem. Nie mam czasu czytać wiele wstecz. Zapytałem i wymieniłem z kobietą 3 posty na priv. Nawet dopytując dałem tak:

I dalej nie wiem kto umarł. Czy od kobiety to trzeba wyciągać korkociągiem? Napisałem więc pytania w punktach. A odpowiedź znowu "to nie wiesz"? Gdybym wiedział to bym nie pytał.

1] kto

2] kiedy

3] znałem?

4] jak długi staż w KSC

5] inne


Ale nadal nie wiem. Tyle że "Kazik"--ale ja żyję [jeszcze].

No to 3M-ta się ciepło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18986  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 18:56
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie "Spiegel" o Kaczyńskim: Wszędzie wietrzy zdradę

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...zy_zdrade.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18987  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 18:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

Kazik!!!!!
6 : 0 dla PO
A pilnowałeś
Cymański - d.PiS o pachołkach prezesa nawijał.
Dorn - d. PiS o eunuchach u stóp prezesa.
Ziobro z Kurskim - d. PiS sPiSkowali przeciw wodzowi, a ty nam pierdoły sadzisz jak nieprzymierzając Kruk po flaszce palikotówki
Przypominam!!!
6 : 0 !!!!!
A będzie ...lepiej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18988  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:02
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Pluto----Czuma i jego komisja może być wiarygodna. W końcu jako czekista z PO to miał udowodnić że naciskał Ziobro. A ten się [Czuma z PO] nie okazał jednak świnią. To przechlapane ma u Donka. Prikazu nie wykonał.

A znowu sąd był przeciw Kaliszowi, a tak się chomik starał.
Jasne że "ziobrowcy" robią krecią robotę. Media mają teraz od "wierszówki" i nagrania. A jakoś się nie widzi grylowania Schetyny na wolnym ogniu?

Wuc Donek mu nie daruje. Mają być mierni ale wierni.

3M się-za tydzień zajrzę. Może na priv mi ktoś napisze, kto umarł? Jaki Kazik? Ale już nie pytaniem na pytanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18989  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie


Skarlet!
Toż my o tem już dawno -śmy rozprawiali.
Albo z Berlina nas podglądaja, albo mimo spóźnionego refleksu widzą to samo
Słyszałaś Szydłę, Błaszczaka, Hofmana etc?
Nakręcone wzajemnie na ten sam przekaz. Żeby się przypadkiem nie wychylić, bo też ich Rychu Czarnecki zakapować może o spisek.
Najlepszy cyrk będzie jak wuc któregoś dnia sam siebie przed kamerami o spisek oskarży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18990  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 772
Domyślnie

[quote=Kazik]Pluto----........
QUOTE]

KAZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przekaż kolegom.
6 :0!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18991  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:13
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Co to Kazik już uciekł , a mnie interesuje informacja na temat wykonania zapowiedzi z podpisu:

Aby się udało w październiku. To wtedy wystawię słony rachuneczek elektoratowi. VAT i inne podwyżki. Zaufajcie nam znowu [tylko raz]. Bo nie zdążyliśmy wyprzedać rafinerii i naszego Jamału. A potem "zielona karta"

I co z tym będzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18992  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:16
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

No, no koalo, jakaż pamięć, a ja zabyłam kurka wodna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18993  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Koalo, czepiasz się i nakręcasz spiralę nienawiści. Nie widzisz, że żadnych obietnic już nie ma?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18994  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:34
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Koalo, czepiasz się i nakręcasz spiralę nienawiści. Nie widzisz, że żadnych obietnic już nie ma?
No cóż wracam na drzewo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18995  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 19:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
No cóż wracam na drzewo
Zostań przy barze, stawiam drinka, znam to ze starych czasów.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18996  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 20:11
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Co to Kazik już uciekł , a mnie interesuje informacja na temat wykonania zapowiedzi z podpisu:

Aby się udało w październiku. To wtedy wystawię słony rachuneczek elektoratowi. VAT i inne podwyżki. Zaufajcie nam znowu [tylko raz]. Bo nie zdążyliśmy wyprzedać rafinerii i naszego Jamału. A potem "zielona karta"

I co z tym będzie
Rachuneczek już zapowiedzieli. Podobno ma być bezboleśnie. Ze znieczuleniem? Benzynka pociągnie resztę. A miało być, że jak Pis wygra [w 2007] to będzie po 5 zetów. Tak Donek straszył. A w Poznaniu odnotowano po 6,14 zł. Ale to Pis czy PO rządzi?

A co tam. Łukaszenka w jeden dzień zdewaluował walutę o połowę i jakoś żyją. Komu nie było w smak--to jest w obozie. A wyprzedaż trwa i będzie. Ja z grobu nie zobaczę co młodzi sobie zafundowali. A starsi dla swoich dzieci.

A kto głosował na Palikota? To będzie miał "świeży powiew" w sejmie. Albo "jajca" bo i dlatego głosowano. A może dla "marychy" kupowanej jak tytoń?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18997  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 20:14
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Kazik, marycha od czasu do czasu kupowana bez stresu - czemu nie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18998  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 20:39
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Decyzją radnych miasta, Maciej Maciejowski (PiS) został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego komisji kultury i promocji miasta. To pokłosie jego wypowiedzi na temat Prezydenta RP, którymi zajęła się również prokuratura.
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje...t-,324614.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18999  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 20:40
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Nie grzeszą tylko ci ,którzy nie mogą już grzeszyć !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19000  
Nieprzeczytane 17-11-2011, 20:40
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Kazik też będziesz sobie mógł czas oczekiwania na rządy prezesa umilić trawką jak już będzie legalna.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.