menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3201  
Nieprzeczytane 22-10-2012, 20:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
a mnie inne pytanie się nasunęło.
Dlaczego ukryto zdjęcia? kto je robił? dlaczego nie ujawnił.
Spokojnie Aniu, wszystko się wyjaśni. Teraz to wszystko nabiera tempa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3202  
Nieprzeczytane 22-10-2012, 22:04
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
Zdanie z deklaracji końcowej Konferencji Smoleńskiej;

Oficjalne wyjaśnienie przyczyn Katastrofy przez instytucje państwowe jest niewiarygodne...

prof. Witakowski

Ojoj, to brzmi jak oskarżenie państwa, które zdało egzamin.


Akt oskarżenia prof. Witakowski już sformułował czy jeszcze nad nim pracuje? Może powinien go w tym wspomóc prof.Gliński ? Wespół w zespół,by moc żądz móc wzmóc ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3203  
Nieprzeczytane 22-10-2012, 22:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Akt oskarżenia prof. Witakowski już sformułował czy jeszcze nad nim pracuje? Może powinien go w tym wspomóc prof.Gliński ? Wespół w zespół,by moc żądz móc wzmóc ?

Nic Ci nie da obśmiewanie, więc się nie wysilaj. Naprawdę, nie rozumiesz co się stało?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3204  
Nieprzeczytane 23-10-2012, 09:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Akt oskarżenia prof. Witakowski już sformułował czy jeszcze nad nim pracuje? Może powinien go w tym wspomóc prof.Gliński ? Wespół w zespół,by moc żądz móc wzmóc ?

Hypatio!
prof.dr.inż Kupściński z Universty of Acapulco oznajmił nad ranem, że atak bombowy z krótkiego dystansu przeprowadził na samolot Putin z procy przeciwpancernej, a rzeczony prof.dr.inż. przeprowadził dowód prawdy po długotrwałym obwąchiwaniu wraku z dystansu i przez rurkę plastikową.
I jeszcze cuś! Ja jestem przekonany, że jeśli do zespołu naukowców dołączy jeszcze prof.dr zhabilitowany i dendrolog światowej sławy z parku w Yellowstone Kuciapsky, to już na Wielkanoc wszystko będzie jasne i zbrodniarzom głowy polecą, bo szafot w pocie czół juz budują gazeciarze polskie od Sakiewicza.
Bądź pewna, że dostojne i przesławne grono da znać o sobie jeszcze wiele razy ku uciesze widowni i ekscytacji różnistych harpii, bo przecie te muszą mieć jakąś karmę na starość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3205  
Nieprzeczytane 23-10-2012, 10:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Zagotowało się w bandzie platfusowej, jak widzę. Nie ma na kogo liczyć, nie ma. Nawet polscy naukowcy zdradzili 'partyję rzondzącom'.
Wilki nie ludzie. Nie dość im wczoraj, to jeszcze dzisiaj - dosłownie za godzinkę- ciąg dalszy na uniwersytecie. Umysły młode będą zatruwać.

Cytat:
Dziś w Warszawie na Uniwersytecie im. Kardynała Stefa Wyszyńskiego odbędzie się otwarta dla publiczności konferencja naukowa „Polscy i zagraniczni naukowcy o przyczynach katastrofy smoleńskiej (najnowsze wyniki badań)”. Rozpoczęcie o godz. 12 w budynku nr 23 w sali 108 UKSW. Jej organizatorami są koła doktorantów UKSW oraz zespół parlamentarny ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. W konferencji wezmą udział rodziny ofiar, w tym prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Las Birnam, tak jakoś mi się skojarzyło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3206  
Nieprzeczytane 23-10-2012, 22:10
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Ponad 100 naukowców zebranych w jednym miejscu z własnej inicjatywy nie miało wątpliwości, że kadłub Tu-154M został rozerwany od środka, a słynna “pancerna brzoza” to mit, który bardzo łatwo obalić. Najtęższe umysły w kraju stwierdziły, że wybuch jest jedynym wytłumaczeniem dla wyrwanych nitów i ogromnego rozrzutu szczątków. Niemożliwe było też wykonanie przez tupolewa beczki. Na potwierdzenie swoich słów pokazują liczne symulacje i szczegółowe obliczenia przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury.

http://www.radiownet.pl/sluchaj#/pub...obnazyc-prawde

Zdumiewające jak dla mnie lekceważenie sprawy przez uprawnionych do wyjaśnienia katastrofy.
Pozamiatać najszybciej jak się da przyświecało im wszystkim?
Smutne to.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 23-10-2012 o 22:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3207  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 09:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
[url]
Zdumiewające jak dla mnie lekceważenie sprawy przez uprawnionych do wyjaśnienia katastrofy.
Pozamiatać najszybciej jak się da przyświecało im wszystkim?
Smutne to.

Masz rację.
Wredne są te prokuratory, spece od katastrof, spece od sprawdzania czy wszystkie instrukcje obowiązujące w lotnictwie zostały prawidłowo wykonane, nie mówiąc juz o tym, że ci "uprawnieni" to kryptobolszewicy idacy na pasku Anodiny i zdrajcy NARODU, którzy najpierw nie chcieli przyznać, ze samolot wpadł w chmurę z helu, potem, że ruska swołocz rozpyliła mgłę, jeszcze potem, że wybuchła bomba próżniowa, potem, że nieboszczyk dzwonił a potem go dobito z kałacha, a jeszcze potem resztę wykanczał pułk specnazu itd.
A teraz, że jedna pani drugiej pani powiedziała, że wybuchło bo jeden pan na zdjęciu widział... jak Anodina na zlecenie Putina i Parulskiego robiła kuku -znaczy się zdjęcia i wpuszczała je do netu.
I jeszcze taki drobiazg:
czy w tym radiu robionym przez pisowskiego oficera-politruka powiedzieli, że jedynymi wykwalifikowanymi członkami załogi byli technik pokładowy i stewardessy?

pssst!
Z tej konferencji drobny wytrysk...
Na przykład prof. Obrębski ironicznie wypowiadał się na temat możliwości wytwarzania sztucznej mgły ze schłodzonego cementu, co wcześniej sugerował jeden z uczonych współpracujący z zespołem (sam zaznaczył, że ma doświadczenie lotnicze, bo zajmował się modelarstwem). Twierdził też, że niektóre jego wypowiedzi w "Gazecie Polskiej" i "Naszym Dzienniku" zostały wymyślone.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,12727255,Katastrofa_smolenska__Eksplozja__ _tak__ale_co_z_ta.html?bo=1#ixzz2ACNSA9Vv

Wyborcza przecie zawsze kłamie, ale skoro prof.Obrębski kontrował "uczonego" z zespołu Antka M. o sztucznej mgle ze schłodzonego cementu, to cus w tem musi być i ci uprawnieni do wyjasniania katastrof muszą sie tym zająć na 100%.
Jest kilka miejsc w kraju gdzie leczą takie stany, a w razie czego zawsze można wysłać takich "uczonych" do USA. Tam maja doskonale rozwinięte instytuty zajmujace sie leczeniem specjalistów różnych specjalności.

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 24-10-2012 o 09:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3208  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 09:57
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Jest kilka miejsc w kraju gdzie leczą takie stany, a w razie czego zawsze można wysłać takich "uczonych" do USA. Tam maja doskonale rozwinięte instytuty zajmujace sie leczeniem specjalistów różnych specjalności.


Guzik prawda. To są przypadki beznadziejne i szkoda na nie środków z NFZ.
Czy księdza Natanka i kilku podobnych ,ktoś chce leczyć? Nie ,a to taka sama przypadłość,choć nie ta sama. Takie przypadki leczy tylko upływ czasu i izolacja społeczna. Trzymać się jak najdalej od ''natchnionych''i czekać !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3209  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 11:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

I tym sposobem potwierdzasz swe uczestnictwo w błyskawicznie malejącej Sekcie Pancernej Brzozy. Setki naukowców nie da się obśmiać; różnice między nimi być muszą, bo to nie jest KGB, jednomyślne razem z ''naszym '' Millerem.

Przy okazji, mam nadzieję, że kiedyś poznamy nazwiska tych niepokornych, co wbrew surowym zakazom wywieźli z tej przeklętej ziemi, kawałek blachy z tupolewa i gałęzie ''żelaznej'' brzozy do badań poza tuskolandem.

Dzisiaj niepisowska prokuratura i niepisowski Dziennik pl. donosi o zbeszczeszczeniu ciała Anny Walentynowicz.
Jakie usprawiedliwienie dla tego procederu znajdą domorośli piewcy poje...dnanej przyjaźni z kagiebistą,
oraz trampkarze od haratania gałą, z któymi ten właśnie bawi się jak kot z myszą?
Pewnie pan premier wybałuszy oczy, marszcząc jednocześnie brew ( zawsze mnie zastanawiało, jak on to robi) i grobowym głosem zaszemrze o odpowiedzialności,
którą znów bierze na siebie. Bez zobowiązań, oczywiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3210  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 14:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Z wiarą się nie dyskutuje.
Tak ,masz rację ,to był zamach ,a Ewa powstała z żebra Adama.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3211  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 14:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Dzisiaj niepisowska prokuratura i niepisowski Dziennik pl. donosi o zbeszczeszczeniu ciała Anny Walentynowicz.
Jakie usprawiedliwienie dla tego procederu znajdą domorośli piewcy poje...dnanej przyjaźni z kagiebistą,
O ile sobie dobrze przypominam to niedawno WuC chciał nawet za cenę własnego honoru(?) pojednania z moskalami tylko dlatego, że potrzeba mu było kilka głosów lewaków w kampanii.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3212  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 15:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Guzik prawda. To są przypadki beznadziejne i szkoda na nie środków z NFZ.
Czy księdza Natanka i kilku podobnych ,ktoś chce leczyć? Nie ,a to taka sama przypadłość,choć nie ta sama. Takie przypadki leczy tylko upływ czasu i izolacja społeczna. Trzymać się jak najdalej od ''natchnionych''i czekać !

Może masz i rację! Szkoda publicznego grosiwa. Egzorcystów ci u nas dostatek. Niech tez mają cuś do roboty.
Ale przyznaj, że o mgle cementowej to usłyszałaś ...pierwszy raz!
Tego zaputinizowany narodowy zdrajca Miller z bolszewickimi pomagierami nie wymyślili.
Do takich wniosków musieli dojść tylko wybitni znawcy godni nagrody Nobla.
No i Hypatio!
Nie da się ukryć, że znieważenie zwłok poprze pomylenie, to jest powód do tego, żeby wybuchnąć wojną z bolszewikiem i rozstrzelania zbrodniarzy przy murze kremlowskim, a krajowych przed kwaterą główną PiSu w stolycy RP nr IV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3213  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 15:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Z wiarą się nie dyskutuje.
Tak ,masz rację ,to był zamach ,a Ewa powstała z żebra Adama.

Nie napisałam, że był zamach i poza Gowinem, nikt tego nie sformułował.
Niemniej MAK i Miller to fałszerska zgraja, bo chyba polscej nauce wierzysz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3214  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 15:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
O ile sobie dobrze przypominam to niedawno WuC chciał nawet za cenę własnego honoru(?) pojednania z moskalami tylko dlatego, że potrzeba mu było kilka głosów lewaków w kampanii.

Jak niedawno?
To nie Allegro i nie licytacja, pisz konkretnie.
Mało generalnie wiesz; to Rosjanie ostrzegali przed swoimi władzami. I teraz Rosjanka pisze o ''zbrodni'' ( T. Karacuba).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3215  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 17:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jak niedawno?
To nie Allegro i nie licytacja, pisz konkretnie.
Mało generalnie wiesz; to Rosjanie ostrzegali przed swoimi władzami. I teraz Rosjanka pisze o ''zbrodni'' ( T. Karacuba).
Napisałem wyraźnie, że WuC nawoływał do braterstwa z moskalami w kampanii prezydenckiej a skoro teraz Rosjanie nas ostrzegają przed Rosjanami to nie wiem czy się znowu podzielili na białych i czerwonych? Może WuC chciał z tymi białymi, bo bliższa koszula ciału, tak bardziej familijnie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3216  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 10:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Na pewno daleko mu do czerwonych. Tych zostawił innym Wucom.

Na stronie NPW jest komunikat o nitach znalezionych w ciałach ekshumowanych ofiar. Rok temu naczelny konstruktor Boeinga pisał, że jeśli w samolocie następuje eksplozja,
te nity są zawsze.
Czyli polska nauka się nie pomyliła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3217  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 10:52
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Czyli jednak zamach ,a Adam z ziobra Ewy !
O rany ,chyba coś pokręciłam,ale Ty to zrozumiesz !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3218  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 11:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Czyli jednak zamach ,a Adam z ziobra Ewy !
O rany ,chyba coś pokręciłam,ale Ty to zrozumiesz !


Hypatio, czytaj od lewej do prawej. Jak masz trudności, zamknij prawe oko to może będzie łatwiej.
Ja piszę ''wybuch'', Ty - "zamach''. Jedno z drugim nie jest tożsame.

Natomiast gryzącą ironię, w sytuacji, gdy poza nitami, znaleziono w ciałach także śmieci w postaci niedopałków, zaszyte przez pojednanych,
zostaw na inne czasy.Tam zginęli NASI, choć dla Ciebie nie ma to znaczenia, jak widać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3219  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 11:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

I wymarzona okazja, aby zaprezentować dobry humor.
Wiadomosć jeszcze nieoficjalna, w którą ja jeszcze nie wierzę;
ciało prezydenta Kaczorowskiego zostało zamienione z inną ofiarą.

http://www.wprost.pl/ar/354043/Nieof...lo-zamienione/

To - jeśli się potwierdzi - celowe działanie q*ew, bo prezydent był rozpoznany jako pierwszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3220  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 11:14
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Cytat:
Napisał Lila
Hypatio, czytaj od lewej do prawej. Jak masz trudności, zamknij prawe oko to może będzie łatwiej.
Ja piszę ''wybuch'', Ty - "zamach''. Jedno z drugim nie jest tożsame.

Natomiast gryzącą ironię, w sytuacji, gdy poza nitami, znaleziono w ciałach także śmieci w postaci niedopałków, zaszyte przez pojednanych,
zostaw na inne czasy.Tam zginęli NASI, choć dla Ciebie nie ma to znaczenia, jak widać.


Więc jeśli jednak wybuch,ale jednak nie zamach ,to co ? Mnie się mniemało ,że wybuch = zamach - widać błądzę !
Zbiorowe samobójstwo dla dobra sprawy ?
Możesz to jakoś w miarę spójnie objaśnić ciemnemu ludowi ,który jednak nie wszystko kupi ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek katastralny i Wasza katastrofa ! senior A.P. Zarządzanie finansami 11 21-10-2009 21:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.