menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7701  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 15:40
Mariola1's Avatar
Mariola1 Mariola1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 15
Domyślnie

Strasznie jadowicie jest w tym wątku a nienawiść aż kapie do jednej partii i to opozycyjnej, troszkę mi wstyd, że ludzie w moim wieku tak się zachowują.
__________________
Pozdrawiam Mariola
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7702  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 16:20
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie Witaj

Cytat:
Napisał Mariola1
Strasznie jadowicie jest w tym wątku a nienawiść aż kapie do jednej partii i to opozycyjnej, troszkę mi wstyd, że ludzie w moim wieku tak się zachowują.

Ja kiedyś podobnie się wyraziłem to dostałem reprymendę.
M
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7703  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 16:38
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Może coś dla zmiany nastroju.
Doszedłem do wniosku ,że prezydent Obama jest niekumaty.Nasz prezydent pan Komorowski chciał polować prawdopodobnie na bizony ale gospodarz Białego Domu nie zrozumiał aluzji i nici z polowania.No i dlatego nie było podziękowań za zaproszenie.
M
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7704  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 16:53
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariola1
Strasznie jadowicie jest w tym wątku a nienawiść aż kapie do jednej partii i to opozycyjnej, troszkę mi wstyd, że ludzie w moim wieku tak się zachowują.


witaj Mariola1
ciesze sie, ze nas odwiedzilas
nie chce Cie zniechecac ale zawstydzanie nas nic nie pomoze, to sa nieskuteczne metody, i oczywiscie wiek uczestnikow KSC nie ma tutaj nic do rzeczy - to po pierwsze

a po drugie ja nie nienawidze partii opozycyjnej, ja po prostu nie podzielam pogladow i sposobu ich prezentacji jakie pokazuja mam jej prezes i jego pretorianie a nawet wrecz odwrotnie

po trzecie nie podzielam rowniez pogladow innych partii parlamentarnych i pozaparlamentarnych bedacych w opozycji, ale nie widze powodu do takiej krytyki jak w przypadku PiSu bo ich zwolennicy wyrazaja swoje opinie i poglady w sposob akceptowalny w normalnych spoleczenstwach.
Kazdy ma prawo do swoich pogladow, pod warunkiem, ze nie usiluje wmowic wszystkim, ze sa one jedynie sluszne i oskarzac inaczej myslacych o najgorsze intencje.

Przekonaj nas, ze Prezes jest godnym zaufania i szacunku mezem stanu
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7705  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 16:56
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Przekonaj nas, ze Prezes jest godnym zaufania i szacunku mezem stanu

Amelio nie licz na to raczej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7706  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 19:44
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Szanowny Panie Premierze, Szanowny Panie Prezesie,

Jako członek założyciel stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza, zwracam się do Was o podjęcie starań w celu przyśpieszenia terminu wyborów parlamentarnych. Byłoby bardzo dobrze dla Polski, by elekcja do Sejmu i Senatu odbyła się na wiosnę przyszłego roku.

Głównym powodem ewentualnego przesunięcia terminu wyborów jest fakt, że gdyby odbyły się one w konstytucyjnym terminie, oznaczałoby to, że miałyby one miejsce w środku polskiej prezydencki w Unii Europejskiej. Nie służyłoby to jakości owej prezydencji i nie pozwoliłoby w pełni zrealizować ważnych dla Unii, ale także dla Polski, interesów (przypominam, że PJN zgłosiło postulat uznania za priorytet naszej prezydencji podpisanie przez UE układu stowarzyszeniowego z Ukrainą). Dodatkowym powodem przeprowadzenia wyborów na wiosnę jest fakt, że pozwoliłoby to nowemu rządowi wejść w 2012 rok z przygotowanym już przez siebie budżetem.
Decyzja leży w Panów rękach. Wasze ugrupowania razem dysponują wystarczającą liczbą głosów, potrzebną do samorozwiązania Sejmu. Projekt takiej uchwały na pewno zyskałby poparcie także mojego ugrupowania. Zmierzmy się w demokratycznych i wolnych wyborach. Niech nie zabraknie Wam odwagi do podjęcia tej dobrej dla naszego kraju decyzji.

Z poważaniem,
Marek Migalski (PJN)

Następny wspaniały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7707  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 19:48
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Ogłoszenia drobne: Węże z KSC! Nie czekajcie na ponaglenia, same oddawajcie jad do punktów skupu!
A swoja drogą to ciekawe - 3 dni, 3 najważniejszych prezydentów a Prezes mówi że to rutynowe.... Kolejny dzień, kolejne parę głosów do tyłu, skoro sam nalega to w końcu czemu nie?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7708  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 19:52
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

moj jad jest moja wlasnoscia, sama decyduje komu ....
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7709  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 19:53
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Ogłoszenia drobne: Węże z KSC! Nie czekajcie na ponaglenia, same oddawajcie jad do punktów skupu!
A swoja drogą to ciekawe - 3 dni, 3 najważniejszych prezydentów a Prezes mówi że to rutynowe.... Kolejny dzień, kolejne parę głosów do tyłu, skoro sam nalega to w końcu czemu nie?
Właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7710  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 19:53
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luizka
Amelio nie licz na to raczej

Wypadalo zlozyc propozycje
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7711  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 19:58
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Proponuję kpt. Wagnera w takim razie
http://www.youtube.com/watch?v=lKQFPahVfOs
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7712  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 20:05
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

uuuu kapitan Wagner jest prawie tak samo dobry jak Brunner...
A co do PJN - ja niekoniecznie jestem pewien, ze Ukraina chce do Unii, raczej wręcz przeciwnie. Wybory wolę w normalnym terminie, Prezes będzie jeszcze smieszniejszy...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7713  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 20:13
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Stalinie, Ty klakierze. Oj nie ładnie, nie ładnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7714  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 20:35
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Komorowski poleciał do USA samolotem rejsowym bo nie było gotowego samolotu o dużym zasięgu. Nic w tym dziwnego, ale Nałęcz to w wywiadzie powiedział czym Bronek poleci. To że plan ten zdradził wcześniej, to PO uznało, że nie spowodował tym żadnego zagrożenia.

No cóż: jaki prezydent takie zagrożenie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A po cichu uchwalono nową [starą] uchwałę. No i jak samorząd zobaczy, że szpital się zadłuża to do 3 miesięcy ma te długi spłacić. Inaczej jest zobowiązany do przekształcenia w spółkę prawa handlowwego.

A co dalej? Dalej sprzedaż. Tak to zrozumiał Arłukowicz i środowisko lekarskie. A po sprzedaży szpital będzie nastawiony na zysk. Środowisko lekarskie nie zostawia suchej nitki na uchwale, ale media więcej się tym pewnie nie zajmą.

Kopacz zapewnia, że nikt samorządów nie będzie zmuszał to przekształceń i innych działań. Arłukowicz się domyślił, że zmusi ich dług. Czyli płacić z pustawej samorządowej kasy, albo się pozbyć kłopotu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7715  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 20:50
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Kazik czy ty uważasz, że dobry prezydent ginie w katastrofie, a zły dolatuje do wybranego miejsca. A któż to czyhał na Kaczyńskiego? Nikt, oprócz braku rzetelnego przygotowania lotu.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7716  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 21:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 653
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Ja kiedyś podobnie się wyraziłem to dostałem reprymendę.
M

Mietek!
Nie kugluj! Sztukmistrz nie jestes. Choć może i szkoda.
Reprymendy dostajesz za to, że zamiast bronić wodza PiSu faktami, to ty nam jakieś śmieci podrzucasz a potem dajesz dyla w chrustas

A Marioli mogę jedynie powiedzieć, że tez może z całą mocą swego uzębienia bronić wartości jakie wyznaje.
W końcu Kazik jest może marnym bodygardem w wersji fatograficznej, ale jest dzielny jak ten co zginął nam królWięc Mariola może piers bojową wytężyc i wspomóc herosa godnie zastępując niedżałowanej PAMIĘCI Lili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7717  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 21:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 653
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Może coś dla zmiany nastroju.
Doszedłem do wniosku ,że prezydent Obama jest niekumaty.Nasz prezydent pan Komorowski chciał polować prawdopodobnie na bizony ale gospodarz Białego Domu nie zrozumiał aluzji i nici z polowania.No i dlatego nie było podziękowań za zaproszenie.
M

Mietek! Obamy tatuś polował nie na bizony a z dzidą na antylopy ganiał po kenijskich stepach, podobnie jak dziadek i pradziadki, więc ....zrozumiał.
A poza tym jak się jest prezydentem kraju, gdzie jest więcej myśliwych niz w RP mieszkańców a "szotgan" możesz kupić w kazdym supermarkecie, to raczej sie wie co gość chciciał powiedziec... Jak mi nie wierzysz, to spytaj Kolczugi. Zarówno w jej stanie, jak i wszystkich na zachód gdyby zlikwidowal Obama "profesje" myśliwych, to zrobionoby polowanko na niego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7718  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 21:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 653
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Kazik czy ty uważasz, że dobry prezydent ginie w katastrofie, a zły dolatuje do wybranego miejsca. A któż to czyhał na Kaczyńskiego? Nikt, oprócz braku rzetelnego przygotowania lotu.

Szanowna Brończyku!
Kazik przez pomyłkę napisał PRAWDĘ co mu sie zdarza jedynie pomyłkowo, jak zapewne zauważyłas. NORMALNY prezydent w normalnym kraju nie stwarza zagrożenia dla nikogo. Także dla siebie.
NORMALNY prezydent nie gania bez ochrony pod ruskie kule tylko dlatego, że jakiś -ponoć zaprzyjaźniony- pajac zechciał zrobić z niego tarczę strzelecką. Normalny prezydent nie awansuje i nie chroni przed odpowiedzialnością służbowa i karną odpowiedzialnego za zaniedbania w służbie dowódcy lotnictwa, normalny prezydent nie odprawia cyrków i nie doznaje gryp na żolądku [czyt. sraczki] na widok innych prezydentów....itd i żeby skończyć wyliczankę, to powiem też że jak taki NORMALNY prezydent nie robi głupich rzeczy i rozmawia z innymi normalnymi prezydentami, to mu żadne zagrozenie nie ...grozi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7719  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 21:30
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Szanowna Brończyku!
Kazik przez pomyłkę napisał PRAWDĘ co mu sie zdarza jedynie pomyłkowo, jak zapewne zauważyłas. NORMALNY prezydent w normalnym kraju nie stwarza zagrożenia dla nikogo. Także dla siebie.
NORMALNY prezydent nie gania bez ochrony pod ruskie kule tylko dlatego, że jakiś -ponoć zaprzyjaźniony- pajac zechciał zrobić z niego tarczę strzelecką. Normalny prezydent nie awansuje i nie chroni przed odpowiedzialnością służbowa i karną odpowiedzialnego za zaniedbania w służbie dowódcy lotnictwa, normalny prezydent nie odprawia cyrków i nie doznaje gryp na żolądku [czyt. sraczki] na widok innych prezydentów....itd i żeby skończyć wyliczankę, to powiem też że jak taki NORMALNY prezydent nie robi głupich rzeczy i rozmawia z innymi normalnymi prezydentami, to mu żadne zagrozenie nie ...grozi
NARESZCIE !!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7720  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 22:11
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Hi, hi Pluto tak jest. Tylko te ruskie kule coś mi nie pasują. Myślisz, że on ten normalny prezydent pomyślał, że ruskie będą tak bezczelne i do niego wodza wielkiego kraju, który wartości posiada ośmielą się strzelać.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.