menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1181  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 19:09
ogrodniczka11 ogrodniczka11 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 15
Domyślnie

Bardzo kocham koty, a tym którzy też je kochają, a nie mogą z różnych względów mieć ich w domku, polecam wirtualną adopcję kota, więcej na stronie Chatul.pl
__________________
Każdy dzień to początek nowej przygody.. A pasjonują mnie porady ogrodnicze i ogrody!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1182  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 19:22
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Halinko-przytulam Cię mocno.
Tak na marginesie,wczoraj byłam w Łodzi z córką, która wiozła kotkę do adopcji.Tą znalezioną w grudniu pod samochodem,o której już tu pisałam.
Znalazła nowy kochający domek właśnie tam, taki szmat drogi...z Bielska.
Może i Ty kiedyś zdecydujesz się na przygarnięcie jakiejś biduli ,bo masz takie dobre serce ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1183  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 21:04
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie



Witam wszystkich miłośników kotów.Jeszcze dziś nie mogę pogodzić się z przykrością jaka dotknęła Halinkę, ryczę jak dzieciak.Jeszcze upłynie trochę czasu zanim dojdzie do jako takiej równowagi psychicznej, ale tego się nie zapomina, tak jak członka rodziny, który opuścił nas na zawsze.
Jednak tacy ludzie jak Halinka powinni mieć koty, bo jest ona gwarancją na to,że zrobi wszystko by było to najszczęśliwsze zwierzątko na świecie.
Halinkojest wiele kotków, które czekają na taki dom, jaki Ty jesteś w stanie stworzyć.Pozdrawiam Cię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1184  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 21:08
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Ukleńkopodziwiam Ciebie i córcię za Wasze poświecenie,by kotek trafił do dobrego domu.Umaszczenie ma takie jak moja Nikusia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1185  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 21:21
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Ojejku Uko szkoda, że nie wiedziałam. Zaprosiłabym na ciasto i herbatę. Szkoda mi, że nie poznałam ciebie i twojej córki. Żal wielki. Gdyby kiedyś, gdybyś była w Łodzi to ja najserdeczniej cię powitam. A nowy kot już jest. Też po przejściach i mimo naszej wielkiej miłości do persika przygarnęliśmy taką co ją źli ludzie na mróz wyrzucali.





[IMG]http://i54.tinypic.com/126crnk.jpg[/IMG

[http:/
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1186  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 21:27
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Córki nam przywiozły kotkę z fundacji. Uznały, że zapłaczemy się po śmierci Bazylegojanka. Rzeczywiście było nam z mężem bardzo, bardzo źle. Najgorzej w nocy. Budziłam się i myśl jak sztylet - Mój Bazylijaneczek nie żyje. Wiecie ja dosłownie czułam kłucie w tym momencie. Pewnie długo jeszcze tak będzie, ale może w ciągu dnia nie rozszlocham się w niebo, może...
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1187  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 21:39
Jagoda52's Avatar
Jagoda52 Jagoda52 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 945
Domyślnie

Halinko ale nam niespodziankę zrobiłaś tymi zdjęciami. Powiedź mi jak ludzie mogą wyrzucić takiego kotka na mróz.
Jest piękna, cudne umaszczenie. Tak myśle a może się zgubiła?
__________________
Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1188  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 22:13
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jagodo nie zgubiła się. Babsko wredne ( przepraszam, że tak piszę, ale zasługuje na to miano) wyrzucała ją z domu. Kocie wracało, a ona zamykała mu drzwi. Była dokarmiana przez sąsiadów i ci w końcu widząc męczarnie zwierzątka zgłosili to do fundacji i została umieszczona w domu tymczasowym. Ty sobie wyobrażasz, że ona ma ślady na szyjce od drutu lub sznurka.Są blizny na skórze i sierści. Wiecie my byśmy długo się nie zdecydowali na nowego domownika. Każdą śmierć naszego towarzysza z czterema łapami przeżywamy bardzo mocno. Weterynarze z córkami podjęli decyzję o szybkim obdarowaniu nas kimś kto potrzebuje serca. Jak już zobaczyliśmy buźkę Dusi to nie mogliśmy dzieci i jej wygnać z domu. Nie mogliśmy.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1189  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 22:36
strażak's Avatar
strażak strażak jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 136
Domyślnie

bronczyk, współczuję ci straty przyjaciela, a za razem fajnie że masz już kogoś nowego do kochania,
Jolka pisząc przyjdzie dzień, kiedy powiesz mogę przyjąć nowego pupila, miała rację,
że taka osoba jak ty powinna opiekować się zwierzątkiem, masz dużo ciepła w sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1190  
Nieprzeczytane 30-01-2011, 22:42
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Halinko,bardzo żałuję,że się nie zgadałyśmy,ale ja nie chciałam przeszkadzać Ci w bólu po Bazylijanie i denerwować następnym kotem.
Bardzo się cieszę,że już masz nowego domownika,zresztą bardzo podobnego do mojej Miji.
Córki miały rację, może rozpacz będzie mniej bolesna .
A poza tym znowu będziesz zaglądać na koci wątek...!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1191  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 07:10
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Jaka ona śliczna. No i jak widzę do zgody. Naszeńka też zachwycona bo to Naszeńka- prawda ???. Oj już widzę kto tam będzie kim dyrygował bo już widać jak ta orkiestra gra. Hihihihi -a to sie Bazylianek na pewno cieszy. Chyba on tak chciał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1192  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 08:57
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Poczytalam , naprawdę jesteście wspaniali, dobrego dnia zyczę
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1193  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 11:54
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Uko dobrze wiesz, że w bólu po stracie małego futerka tak ufnie na nas patrzącego nikt nie jest w stanie przeszkodzić. Starasz się go tłumić, aby nie przesłonił świata, ale on jest i co trochę rządzi tobą. A ty z twoją córką byłybyście bardzo miłymi gośćmi. Wy i wasze zrozumienie z pewnością stałoby plastrem na ranę. Jest już z nami Dusia, ale wiecie rozryczałam się rano jak głupia. Tak brak tych znanych Bazylegojanka zachowań, jego wpatrzonych ironicznie we mnie oczu. Karmienia też brak. Przecież od lat kotek budził mnie jak był głodny i ja posłusznie szłam do kuchni i karmiłam z ręki. Nie potrzebne już nikomu te najprostsze czynności, a ja staję w bezruchu i tęsknię.
Basiu dziewczyny się dogadują. Naszeczka pędzi do małej gdy tylko usłyszy miauknięcie.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1194  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 12:44
Jagoda52's Avatar
Jagoda52 Jagoda52 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 945
Domyślnie

Halinko po prostu nie mieści mi się w głowie, ze takie babsko okropne na taki mróz nie chciało wpuścić do domu, przecież to jest okropne, ona nie ma sumienia. Tą kotkę to chyba Bazylian Ci załatwił cobyś bardzo nie rozpaczała.
__________________
Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1195  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 15:48
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 856
Domyślnie

Halinko, śliczna ta nowa koteczka i tak źle została
potraktowana...
Z Tobą będzie miała dobrze

...........................................
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1196  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 17:00
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie



Halinkowspaniałą wiadomość nam przekazałaś.Wiem,że Bazylijanek będzie zawsze miał miejsce w Twojej pamięci, ale nowa kotka wymaga w tej chwili dużo uwagi, by poczuć się bezpiecznie w nowym domu i to złagodzi ból jaki przeżywasz.
Ja kiedyś stanęłam przed faktem konieczności uśpienia suczki chorej na raka , odwlekałam to do momentu, gdy widziałam,że bardzo cierpi i nie ma wyjścia. Na tydzień przed ta okropną decyzją przygarnęłam szczeniaczka, wiedziałam, że oszaleję gdy będę wracać do pustego domu, gdzie nie podbiegnie na przywitanie mała ufna istota i będzie się cieszyć, że jestem.
Nigdy nie żałowałam tej decyzji, choć zdania innych były podzielone.
Cieszę się ,że nadal będziesz z nami i będziemy podziwiać zdjęcia nowej uczestniczki wątku.Życzę jej i Tobie dużo zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1197  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 18:16
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Brawo, Bronczyk. Czasem dobrze jest gdy ktos za nas podejmie decyzje, będzie dobrze zobaczysz.Pozdrawiam cię serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1198  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 18:48
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Bronczyk jestes wielka o dobrym sercu, życzę najlepszego
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1199  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 19:11
Ajaks's Avatar
Ajaks Ajaks jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 11 834
Domyślnie

I ja zajrzałam do Was chociaż nie mam zwierzątek,tak bywa.
Brończyk-Halinko z jednej strony żal ale dobrze, że jest już radość.
A tak z ciekawością patrzyłam na fotkę jak z wielką przyjaźnią traktują się Naszeczka jak mniem i Dusia. Miłość od pierwszego spotkania.
__________________
Szczęście to uśmiech, który rozwesela

http://ajaks-fotografia.blogspot.com/
http://www.klub.senior.pl/moje/Ajaks/blog/
Zobacz fotoblog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1200  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 19:25
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Halinko,ja też podziwiam od dawna Twojego pieska.Jak on wspaniale traktuje kotki.Nie przeszkadza mu,że to nowy i przymila się tak jak do Bazylijana.
Jak Ty to robisz Halinko,że te Twoje zwierzaczki tak się kochają,a nie żyją jak przysłowiowy pies z kotem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ktoś wygrał z tym "Prominentem" i odzyskał kasę? konris Zarządzanie finansami 2 25-09-2012 12:34
Czy ktoś tu kocha koty? Część II. weronika1 Wszystkie zwierzęta duże i małe 500 06-05-2010 22:57
Czy ktoś tu kocha koty? GracekristGold Wszystkie zwierzęta duże i małe 547 06-05-2010 20:06
Wątek fotograficzny - "Czy znasz swój kraj ?" częśc XIV ignesja Podróże, turystyka 527 22-04-2010 23:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.